Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

JaFaR

Quote from: Itachi on 2007-04-06, 16:35:33
A pala 1v1 ben megölhetetlen szinte, de ő sem tud ölni,így nem épp egy pvp kari.
Hát ezt cáfolnám. :) Haverommal dueleztem tegnap és sztem legyőzhető a pala. Eddig soha nem tudtam lenyomni, monjuk én még kezdő WoW-os vagyok ő pedig már több karival is büszkélkedhet. De végre lejutottunk oda, hogy mostmár ő az aki nem tud lenyomni. :) Mindezt 47es szinten. Lehet, hogy később aztán fordul a kocka.  :D

Itachi

Azért egy jó palát szinte lehetetlen lenyomni, mert ha szarul is áll shild az lelép.Ugyanez érvényes a druidára, azzal különbséggel,hogy szegény mage emet rape eli kb. a shapeshift je miatt mert mindenből kimászik azzal...
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

JaFaR

Quote from: Itachi on 2007-04-08, 10:26:07
Azért egy jó palát szinte lehetetlen lenyomni, mert ha szarul is áll shild az lelép.Ugyanez érvényes a druidára, azzal különbséggel,hogy szegény mage emet rape eli kb. a shapeshift je miatt mert mindenből kimászik azzal...
Felrakta a bubit is...hiába. :) Viszont a druiddal 1et értek. Arra még nem találtam ki jó taktikát, meg úgy általában az összes caster ellen végem van. Számomra az a nehéz. Pl.  lock ellen esélytelen. :(

Itachi

And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

JaFaR

Quote from: Itachi on 2007-04-08, 10:42:16
Lock az IMBA...
Vajon miért mondja ezt mindenki?  :confused: :D

Itachi

Nem is tudom...Talán mert jogos?Mondjuk azon akadok ki mikor a szintén IMBA hunter mondja ezt.... :eek:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

JaFaR

Quote from: Itachi on 2007-04-08, 11:00:16
Nem is tudom...Talán mert jogos?Mondjuk azon akadok ki mikor a szintén IMBA hunter mondja ezt.... :eek:
Hát a huntert nem ismerem annyira. Viszont a locknak ismerem kb. a spelljeit meg petjeti. Túl sok hasznos dolgot tud. :(

Lazzaret

Most töltöm le a 10 napos triált megnézem ez mien. Ha tetszik talán beruházok rá. Ti álltalában meik oldalon vagytok? Horda vagy szövetség?


www.arkangyalok.uw.hu

kelvor

Neken mindkét oldal bejön :smile: Szövetség népszerűbb valami miatt, ne kérdezd miért, mert passz...de jelenleg én is szövetség oldalon vagyok.

Soul

#579
Quote from: Lazzaret on 2007-04-08, 21:18:32
Most töltöm le a 10 napos triált megnézem ez mien. Ha tetszik talán beruházok rá. Ti álltalában meik oldalon vagytok? Horda vagy szövetség?

Én is szintén alli, bár néha belépegetek a bloodelf magémhez is  :smile:.Igazából tök mind1 mi leszel, mert ha allis vagy a hordások fognak veled szemétkedni ha hordás meg fordítva.Azt kell legelőször eldöntened hogy mennyi türelmed van mert ha van türelmed a pvp szerver szórakoztatóbb tud lenni néha.Pl tegnap bepolizott 1 hordás mage hogy fullra menjen a  hp-m  :smile:, integettünk egymásnak és mentünk a dolgunkra, de pvp serveren előfordulhat hogy mondjuk 5en hullakempelnek , na ehez kell a  türelem  :smile:.

Ha allis akarsz lenni Ragnaros szerver.
Ha hordás Bloodscalp szerver.

U.i:igazából a nagy pvp témára, egy biztos a pala csak bubizni tud, erről jut eszembe mikor egy hordás sámán feljött a ventrinkre és kereste az egyik palánkat hogy elbeszélgessen vele, na ő volt a fél kezű sámán aki az egyik kezét a s*ggébe dugja hogy a palának legyen valami esélye is szte XD

Igazából tud használni a karidat és nincs lehetetlen, persze sok mindentől függnek a dolgok, a druida és lock most imba, a fearbot lockra rá férne a nerf mert nevetséges hogy futkorászik mint 1 majom rákattingat néha néha a dotjaira és fekszik mindenki mert ha feldotolt vess keresztet :(.

Én a  resto sámimmal igazából csak 1másik dps(enchantment) sámántól félek, mert le purge-li a earth shieldet és bedarálhat elég hamar, a többi kasztnál meg eddig ha nem is öltem meg őket bele untak hogy felhílelem magam és ott hagytak  :lul:

Itachi

Ragnaros ally? Nekem mindenki azt mondja ,hogy az hordás szerver. :eek:  Nekem egy Allis druidám a Neptulonon van.De most gondolkodom egy rugón is.Az a baj, hogy egy karim sem magas szintű mert mindig megúnom az adott kasztot. :ejj:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Soul

Lol? A Ragnaros magyar horda oldala nagyon szétesett, volt hogy az összes magyar klán szétment ment meg ilyenek,meg benyalták magukat külföldi klánokba mint a mox(a moxról annyit férgek és nem látsz tagjukat kinnt a szabadba egyedül lenni mert tudják mindenki utálja őket).Mostmár nem követem, mert ezek egyik pillanatba ez a guild holnap már másik nem számít nekik semmi csak epix legyen.

Szóval én ott jáccom és tudom az alliba több a magyar és olyan guildek vannak akik qrva régóta vannak és nem hullunk szét mint a hordások.

Igazából találkoztam már ilyennel hogy nem tudja mi legyen, az utat neked kell megtalálnod LUK  :smile:.

Itachi

Kösz.Akkor ezekszerint régen volt horda-szerver.Most már nem az.Ok, kösz a felvilágosítást. :merci:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Darkstar

No, átszenvedtem magamat a ragnarosra. Acc maradt, karitranszferre nincs lehetőség... Uh most agyalhatok, hogy mit kezdjek. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

A jó prot warriort mindenhol szívesen látják, mert általában a tankolás sokaknak büdös munka, persze nyugodtan fejlődj dps talenten mert proton sux  :smile:.Hílerből sok van legalább is nálunk de sztem máshol is, ha hílelni akarnál tanácsom 1 dranei pap mert fearward+manaregen a partinak speckóval a legjobb pap az egész wowban.Ha meg kaszter akarsz lenni tanácsom a mage, imba + víz-kaja + poli + nagyon jó dps a mai instákba ha nincs mage nagyon meglátszik szal magéből sok kell.Remélem segítettem  :smile:.

Darkstar

Igazából magam is magen vagy lockon gondolkodtam, warriort még nem nagyon próbáltam, eddig ami egyetlen nagy karim (50+) volt, az hunti volt. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

A hunter outdoorban nagyon imba és a jó beastmasterys huntert 1v1ben lenyomni háááát  :smile:.Nekem is van 1 kicsike hunterem csak 1 lock tudott megizzasztani.
Szóval a hunter 1 nagyon jó választás mert legjobb moboló gépezet és pvpben is ottvan  :smile:, csak ha normális petet akarsz p*csölős kicsit :smile:.Szal nem arcoskodásból hunterrel mentem és télleg egyetlen egyszer találkoztam lockal és csak az ölt meg majdnem akkor ilyen 50hpval éltem túl  :smile:.

JaFaR

Quote from: Darkstar on 2007-04-10, 12:53:03
Igazából magam is magen vagy lockon gondolkodtam, warriort még nem nagyon próbáltam, eddig ami egyetlen nagy karim (50+) volt, az hunti volt. :)
Hát hunti után én a lockot ajánlanám. Mert ugye az a másik solo class. Majd ha a mage-em 70es lesz majd én is akarok imbulni lock-al. :)

Soul

Én amúgy beleuntam a lockba lev 30on megrekedt, untam mindíg tökölni a soul shardokkal :smile:.

Darkstar

Quote from: Soul on 2007-04-10, 13:02:23
tökölni a soul shardokkal :smile:.
Na igen, az elég irritáló, főleg, hogy igen kevés fér egyszerre, ha mást is vinni akarsz. BTW a lock tényleg eléggé imba, azért félek kicsit azt kezdeni, mert szvsz nemsokára szarránerfelik. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

JaFaR

Quote from: Darkstar on 2007-04-10, 13:07:19
Quote from: Soul on 2007-04-10, 13:02:23
tökölni a soul shardokkal :smile:.
Na igen, az elég irritáló, főleg, hogy igen kevés fér egyszerre, ha mást is vinni akarsz. BTW a lock tényleg eléggé imba, azért félek kicsit azt kezdeni, mert szvsz nemsokára szarránerfelik. :D
Hát sztem soha nem fogják. Amióta kijött a WoW azóta imba a lock. Mindenki sír (-lockok :D) és mégsem történik semmi.

kelvor

Szerintem nem fogják :smile: A lock mindig is imba volt és a blizz szarik rá finoman szólva. Egyébként a lock tényleg pöcsölős kari, nem csak a soul shardokkal, de csinálni a pet questeket, amihez általában elküldenek össze-vissza...igaz a questek hangulatosak, de egy idő után unod azt a sok futást. Egyébként hiába imba kaszt, nem sokan viszik fel 70re, szerintem a többi kaszthoz képest kevés lock van...legalább is nálunk. 

JaFaR

Quote from: kelvor on 2007-04-10, 13:18:33
Egyébként hiába imba kaszt, nem sokan viszik fel 70re, szerintem a többi kaszthoz képest kevés lock van...legalább is nálunk. 
Hát haver régebben vagy 3om lockot is csinált 60ig és most meg egy másik 70es lock a main-je. :)

kelvor

Quote from: JaFaR on 2007-04-10, 13:39:37
Quote from: kelvor on 2007-04-10, 13:18:33
Egyébként hiába imba kaszt, nem sokan viszik fel 70re, szerintem a többi kaszthoz képest kevés lock van...legalább is nálunk. 
Hát haver régebben vagy 3om lockot is csinált 60ig és most meg egy másik 70es lock a main-je. :)

Az igen :D orvos látta már? :haha:

Groven

Quote from: kelvor on 2007-04-10, 14:03:47
Quote from: JaFaR on 2007-04-10, 13:39:37
Quote from: kelvor on 2007-04-10, 13:18:33
Egyébként hiába imba kaszt, nem sokan viszik fel 70re, szerintem a többi kaszthoz képest kevés lock van...legalább is nálunk. 
Hát haver régebben vagy 3om lockot is csinált 60ig és most meg egy másik 70es lock a main-je. :)

Az igen :D orvos látta már? :haha:

Eh... ez kemény. Elvonási tűnetei is lehetnek.:)
Fentebb láttam 1 véleményt és azzal értek egyet: ha tudsz játszani a karakterrel, akkor nehéz ellenfél lehetsz függetlenül attól, h milyen kasztú.
Igaz a warlock és a hunter elég kemény. De izzasztó tud lenni az összes többi a maga módján.
Kipróbáltam több kasztot, de valahogy nem passzoltak az ízlésemhez. Végül kikötöttem 1 Vérelf palánál. Magamban jól elvagyok és a zűrős helyzetekre is van 1-2 mentőövem, de a legjobban partyban jön ki az erőssége köszönhetően a buffjainak és a sebzéstűrő-képességének. Nem nagy a dps? Hát ez függ talentezéstől is, meg a cucctól is. Jó a legnagyobb még mindig a varázslóké, de azért 1 pala is oda tud sózni úgy, h ottmarad a célpont. :angyali:

Alkyra

Quote from: Groven on 2007-04-10, 14:42:09
Quote from: kelvor on 2007-04-10, 14:03:47
Quote from: JaFaR on 2007-04-10, 13:39:37
Quote from: kelvor on 2007-04-10, 13:18:33
Egyébként hiába imba kaszt, nem sokan viszik fel 70re, szerintem a többi kaszthoz képest kevés lock van...legalább is nálunk. 
Hát haver régebben vagy 3om lockot is csinált 60ig és most meg egy másik 70es lock a main-je. :)

Az igen :D orvos látta már? :haha:

Eh... ez kemény. Elvonási tűnetei is lehetnek.:)
Fentebb láttam 1 véleményt és azzal értek egyet: ha tudsz játszani a karakterrel, akkor nehéz ellenfél lehetsz függetlenül attól, h milyen kasztú.
Igaz a warlock és a hunter elég kemény. De izzasztó tud lenni az összes többi a maga módján.
Kipróbáltam több kasztot, de valahogy nem passzoltak az ízlésemhez. Végül kikötöttem 1 Vérelf palánál. Magamban jól elvagyok és a zűrős helyzetekre is van 1-2 mentőövem, de a legjobban partyban jön ki az erőssége köszönhetően a buffjainak és a sebzéstűrő-képességének. Nem nagy a dps? Hát ez függ talentezéstől is, meg a cucctól is. Jó a legnagyobb még mindig a varázslóké, de azért 1 pala is oda tud sózni úgy, h ottmarad a célpont. :angyali:

Egyetértek, nekem is a pala kedevnc karim...de sajnos az is igaz, hogy pve esetén jönn ki igazán az ereje...pvpben alig van némi haszna...(mire healelne vlkt addigra hülyére verik szegény teammatet s utána meg ő jönn..)
Nekem most egy 30as BE huntám van.:)...de gondolkoztam egy magen is...
Kifejezetten pvpre csinálnám...(szal 28 tól pvp majd 39en is stb stb stb..)
A roguen is gondolkoztam de annak is megvan a nagy hátránya pvpn, hogy ha 2en jönnek már akkor pikk pakk lecsapják.:)(1v1 ben nagyon nehéz megverni egy jó roguet.:))
Pontosítom kérdésemet: Hunter, Rogue vagy Mage-t índítsak pvpre?:) Tömeg pvpre gondoltam.(wsg, ab, av)

Itachi

Én 3 kasztot kipróbáltam lvl 30 ig.Mage,Druid,Warrior.A többit max olyan lvl 12 ig, de az kb semmi, így pl. egy rugóra kíváncsi volnék, vagy egy hunter re.Mondjuk a hunter nél az a baj,hogy állandóan etetni kell a pet et, és baromira függsz tőle.IMHO.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

kelvor

Szerintem csinálj egy Fire Mage-t. Az  elég jó pvp-re  :smile:

Itachi

Most van egy BE mage em, akiből POM mage et csinálnék majd.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Alkyra