Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Damnatus

Nekem a druida a kedvencem. Maciban tankolok, cicában meleedps, moonkinban ranged dps, fában heal :D. Csak azt sajnálom, hogy petem nincsen :(
A speckó mountért asszem kárpótlás a flying form. :D

thrall

#601
te vagy a pet, minek neked egy másik? :D

10 hordás, meg 10 allys egymásnak mennek, majd a végén életbe marad egy ember warlock, és 1 ork. egymásra néznek, gonoszan nevetnek egyet, majd hazamennek


wow-os utolsó mondat? RUNWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

kelvor

Quote from: thrall on 2007-04-10, 23:42:21
te vagy a pet, minek neked egy másik? :D

10 hordás, meg 10 allys egymásnak mennek, majd a végén életbe marad egy ember warlock, és 1 ork. egymásra néznek, gonoszan nevetnek egyet, majd hazamennek


wow-os utolsó mondat? RUNWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

:D Utolsó mondat? Hm..."a láva pack mellett elférünk"  meg "szerintem az nem jön be" ezek így megmaradtak :D

Soul amúgy összefutottam az egyik klántársaddal Arathor horda oldalon, kiskariztam éppen a Zelgad nevezetű BE lockommal. Jó fej csajszi, nálatok nem is tudom milyen karija van...azt megjegyeztem, hogy van egy Tequila nevű karija BSen :D

Soul

Igen ismerem nálunk Blackmagiic nevű humán lockja volt.Mai napig sajnálom hogy ott hagyott minket, magától ment el , 1 idő után csak az tünt fel nem jön Karazanba sem meg ilyenek, szte nem volt rá szükség, mert 3 warlock ment minden hova és ő nem fért be ez nem olyan hogy nincs rá szükség, ezt meg kellett volna beszélni, legalábbis sztem mert 1 nagyon jó játékost veszítettünk hiányoznak a köhögései ventriről amikor valami disznóság hangzik el akkor általában köööhöömm hagyta el Blackmagiic száját ja meg mivel lock mindíg szórakozott vele Aty hogy hé Tequila így szívjad úgy szívjad  :smile:.

Lazzaret

Holnaptól én is teljesértékü játékos leszek :) Megérkezik végre az alapjáték és belevetem magam ezerrel. Most a próba verzióval egy Dwarf Huntert alkottam és nagyon tetszik, ughyogy valszeg majd ez leszek megint :D


www.arkangyalok.uw.hu

JaFaR

Quote from: Lazzaret on 2007-04-12, 14:14:24
Holnaptól én is teljesértékü játékos leszek :) Megérkezik végre az alapjáték és belevetem magam ezerrel. Most a próba verzióval egy Dwarf Huntert alkottam és nagyon tetszik, ughyogy valszeg majd ez leszek megint :D
Ha upgrade-eled az accot, akkor folytathatod azt a karit. Én is így csináltam. (A dobozos verzióval nem tudom, hogy lehet e upgrade-elni a trialt, de nem tartom kizártnak)

kelvor

Quote from: Soul on 2007-04-12, 10:37:57
Igen ismerem nálunk Blackmagiic nevű humán lockja volt.Mai napig sajnálom hogy ott hagyott minket, magától ment el , 1 idő után csak az tünt fel nem jön Karazanba sem meg ilyenek, szte nem volt rá szükség, mert 3 warlock ment minden hova és ő nem fért be ez nem olyan hogy nincs rá szükség, ezt meg kellett volna beszélni, legalábbis sztem mert 1 nagyon jó játékost veszítettünk hiányoznak a köhögései ventriről amikor valami disznóság hangzik el akkor általában köööhöömm hagyta el Blackmagiic száját ja meg mivel lock mindíg szórakozott vele Aty hogy hé Tequila így szívjad úgy szívjad  :smile:.

Ezt szomorúan hallom, amikor beszélgettem vele úgy tűnt nagyon jól érzi magát nálatok.


Quote from: Lazzaret on 2007-04-12, 14:14:24
Holnaptól én is teljesértékü játékos leszek :) Megérkezik végre az alapjáték és belevetem magam ezerrel. Most a próba verzióval egy Dwarf Huntert alkottam és nagyon tetszik, ughyogy valszeg majd ez leszek megint :D

Hehe :haha: Kezdő játékosnak szerintem jó választás a hunter, nem túl nehéz vele játszani. Esetleg ha kell help vagy ilyesmi írj nyugodtan. Safe Journey!

Lazzaret

Ti meik realmon játszotok?


www.arkangyalok.uw.hu

kelvor

Arathor~angol PVE server. Jellemzően sok magyar van rajta. Régi server és full populációs, de tudtommal lehet rá karaktert csinálni. Szerintem jó server.

Damnatus

Ragnaros pvp szerver.
For the Alliance! :)

kelvor

For Gnomeregan! :D Egyébként én is szövis vagyok most, de a gnómokot valahogy nem tudom megszokni 1 évnyi hordázás után :ejj:

thrall

hát, sz.tem ORC FOR THE HORD!!! szóval én majd (még kicsi később, úgy érettségi után) csinálok egy Orc warlock-ot.. vagy esetleg egy UD lock-ot

kelvor

UD lock a legmenőbb szerintem, orc kicsit hülyén néz ki warlock pacin :D Igaz nem annyira, mint a gnóm :smile:

Damnatus

Nekem a gnómok a kedvenceim, főleg a lányok. Nagyon fílingesek! :D

kelvor

1-2 haver gnómmal játszik és nekik is tetszik, de én valahogy nem tudok velük azonosulni :haha:

Darkstar

#615
Quote from: JaFaR on 2007-04-12, 14:20:59
Ha upgrade-eled az accot, akkor folytathatod azt a karit. Én is így csináltam. (A dobozos verzióval nem tudom, hogy lehet e upgrade-elni a trialt, de nem tartom kizártnak)
Sőt, sztem olcsóbb is. És lehet upgradelni azzal is, van mező, ahova serialt lehet pötyögni.
Egyébként meg Ragnaros, kis porbafingó NE (:rolleyes:) hunti
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: thrall on 2007-04-12, 17:02:20
hát, sz.tem ORC FOR THE HORD!!! szóval én majd (még kicsi később, úgy érettségi után) csinálok egy Orc warlock-ot.. vagy esetleg egy UD lock-ot

Gyere a Shattered Hallsra s meghívatlak a Klánba.(Nevermore) http://www.frozenanima.net/Nevermore/roster/
A társaság nagyon jó s kultúrált emberek vannak a teamben.Oh s term angol klán.
Van ott egy BE mágusom s egy BE huntim. Mégcsak kicsik, de tápolom már őket.^^

Darkstar

#617
Francba, a WoWban mindíg túl sok a lehetőség. Már 8 szabad talentpontom van, mert nem tudom eldönteni, hogy beastre vagy marksmanra buildeljek-e. :D

Ed.: BM mellett döntöttem. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Questelni a beastmaster a legjobb, marksman meg pvpre elég kemény :D

Darkstar

Quote from: kelvor on 2007-04-14, 21:50:46
Questelni a beastmaster a legjobb, marksman meg pvpre elég kemény :D
Ez sztem egyén meg cuccfüggő is, van aki pvpre is a BM resetet szereti.   :smile:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Kimaradt az előző postombol a "tapasztalataim szerint" :angyali: Beastmasteres hunterem van nekem is, de még csak 61es, és nem volt annyira cucc függő felhúzni. Eléggé tápolja a peted az a talent ág, hogy jól elboldogulj pve-ben, azonban az is igaz, hogy PVP-re sem elhanyagolható a BM. Fejlődni szerintem legkönnyebben ezzel lehet.

Darkstar

Énis félreérthető voltam, a cuccfüggőséget a MM buildre értettem. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Összhang megvan :D MM build valóban sokkal jobban cucc függőbb. BM-en még az sem gáz annyira, ha nincs olyan jó távolsági fegyvered.

thrall

Na mától hivatalosan is tagja vagyok a WoW-al rendelkezők népes társaságának. mondjuk még nem fizetem ki, mert nemsokára érettségi, csak az egy ingyen hónapot használom fel :D aztán majd ha elérek egy bizonyos szintet megveszem a Bc-t is... nem kell nekem drenei, vagy blood elf, hogy egyböl megvegyem :D

Soldier

Quote from: thrall on 2007-04-16, 21:29:32
Na mától hivatalosan is tagja vagyok a WoW-al rendelkezők népes társaságának. mondjuk még nem fizetem ki, mert nemsokára érettségi, csak az egy ingyen hónapot használom fel :D aztán majd ha elérek egy bizonyos szintet megveszem a Bc-t is... nem kell nekem drenei, vagy blood elf, hogy egyböl megvegyem :D

de csak ovatosan 1x csak nehogy megbánd, továbba "dont be a addict"
good luck & have fun^^

Damnatus

Quote from: thrall on 2007-04-16, 21:29:32
Na mától hivatalosan is tagja vagyok a WoW-al rendelkezők népes társaságának.
És melyik szervert, melyik oldalt választod?

thrall

hát még kb 3 napig uppol... qvarohadttetves chello hogy lekorlátozott 15 kb/s-re... egyébként a servert még nemtudom, de horda leszek. feltehetőleg UD lock, vagy Troll Hunter. és azért az élet nevű játékot nema dom fel :D barátnőmet nem fogom egy játék miatt elhanyagolni (vagyis barátnőm melett ezis csak olyan játék, mint a többi)

Alkyra

Quote from: thrall on 2007-04-16, 22:39:36
hát még kb 3 napig uppol... qvarohadttetves chello hogy lekorlátozott 15 kb/s-re... egyébként a servert még nemtudom, de horda leszek. feltehetőleg UD lock, vagy Troll Hunter. és azért az élet nevű játékot nema dom fel :D barátnőmet nem fogom egy játék miatt elhanyagolni (vagyis barátnőm melett ezis csak olyan játék, mint a többi)

1.: Gyere a Shattered Hallsra.^^ Van itt egy nagyon jó klán(szerintem az eddigi legjobb amivel idáig találkoztam életem során...pedig már több mint 2 éve játszom majdnem). Sokan vagyunk(180) s ebből 30 napi akitivitással játszik.(mindig változik h ki játszik.:))
Groven már itt van velünk.^^ Ő is elmondgatja, hogy milyen.
2.: Nem is szabad elhagyagolni. A wow tökéletes arra, hogy kikapcsold magad egy-két órára, de nem helyetesíthet mindent.

Remélem találkozunk vlhol a játékban.:)

thrall

lehet felmegyek oda. még jó, hogy nem realmonként kell acc :D mert ha nemteszik átmehetek.. giz újra kell ekzdenem, de nembaj

Soul

Azt tudom tanácsolni magyar guildet keress, ne vegyeset.