Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

thrall

nemtom,hog ymegoldódott-e, mert most értem haza nyaralásból, és lemerült az egyenlegem, pénzem meg most jelenleg nincs :S

Fazék


Eberinu

Senki nem van Bloodscalp pvp szerveren?

kelvor

Quote from: Fazék on 2007-07-06, 20:53:03
hehe, ez korrekt látvány lehetett :D

Szerencsére a patch óta megritkultak  a goldspammerek, de ez igen ötletes. :haha:

Quote from: Eberinu on 2007-07-10, 12:55:25
Senki nem van Bloodscalp pvp szerveren?

Kb 1 éve játszottam arra fele. Mostanában nincs túl jó híre.

Soldier

Quote from: kelvor on 2007-07-13, 01:31:52
Quote from: Fazék on 2007-07-06, 20:53:03
hehe, ez korrekt látvány lehetett :D

Szerencsére a patch óta megritkultak  a goldspammerek, de ez igen ötletes. :haha:

Quote from: Eberinu on 2007-07-10, 12:55:25
Senki nem van Bloodscalp pvp szerveren?

Kb 1 éve játszottam arra fele. Mostanában nincs túl jó híre.

tul sok ott a magyar az a baja  :redface:

Eberinu

És ha sok a magyar? Kit érdekel? :D Én csak kérdeztem játszik e valaki. Én a békés tauren druidám tenyésztgetem ottan :P

Soldier

Quote from: Eberinu on 2007-07-13, 21:54:52
És ha sok a magyar? Kit érdekel? :D Én csak kérdeztem játszik e valaki. Én a békés tauren druidám tenyésztgetem ottan :P

senkit .. no offense .. csak irta az elötem hozzászolo hogy mostanaban nincs tul jo hire <- erre mondtam hogy azert mert sok ott a magyar .. :)

Fubenalvo


Soldier


Darkstar

Szerintetek melyik a legjobb raid dps class? Tudod, hülyeség így feltenni a kérdést, hiszen nem mind1, hogy hol és mire. Csak a Nihilum vs Illidan videon eléggé meglepődtem, hogy a spriest meg a mage ennyire otthagyta a lockokat (igaz, Clinkz tankolt néha, de akkor is brutálisan nagy volt a különbség)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2007-07-16, 01:48:05
Szerintetek melyik a legjobb raid dps class? Tudod, hülyeség így feltenni a kérdést, hiszen nem mind1, hogy hol és mire. Csak a Nihilum vs Illidan videon eléggé meglepődtem, hogy a spriest meg a mage ennyire otthagyta a lockokat (igaz, Clinkz tankolt néha, de akkor is brutálisan nagy volt a különbség)

az összes class tud rendesen dpselni kivéve a paladin, mert ő support kari.Habár ha elég sokat tápolod 70en akkor ővele is lehet retrivel eléggé durva dolgokat csinálni.(lásd pala videót, hogy 4k kat crittel a srác)
Ha csak dpst akarsz akkor felmerül három kérdés:

1. Milyen stílusban? Melee vagy Ranged?
2. Nehezen megölhető karikat kedveled vagy inkábba  trükköseket akik inkább skillre hagyatkoznak?
3. PvE vagy PvP, esetleg mindkettő?

Darkstar

Csak elméleti kérdés volt, van lockom is meg spriestem is (bár még egyik sem 70) a mainem mellett, most nem akarok nekiállni még1nek.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2007-07-16, 11:32:56
Csak elméleti kérdés volt, van lockom is meg spriestem is (bár még egyik sem 70) a mainem mellett, most nem akarok nekiállni még1nek.

minden class nagyon jó dpsre(kivéve a paladintXD). azzal  játsz amit szeretsz.

kelvor

Spriest és firemage magasan veri a dps listát. Mindkettő jó választás. A lock is elég imba, főleg ha egy groupba rakják spriest-tel  :smile:  Melyik lenne a legjobb raid szempontból? Erre nem tudok válaszolni. Mindegyik nagyon jó a maga nemében. Sok múlik a megfelelő felszerelésen és a talentozáson.  Picit a Spriest fele hajlok, de ez magánvélemény.


Darkstar

Nekem kicsit a lock szimpibb, legalábbis valahogy jobban szeretek vele játszani (meg pvpzni). Anno nem értettem, hogy miért nem tud mellettem egy lock sem elmenni annélkül, hogy le ne öljön, de legalábbis fel ne dotoljon. Már értem. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Hehe :smile: Biztosan szeretnek a realmen :D Elég hangulatos kaszt a lock, nekem is volt egy még régen. :smile: A pacija meg állati jól néz ki.

Darkstar

:D
Egyébként csak szerintem kicsit imba a Devouring Plague a többi racial + spellhez képest?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

[spoiler=irrelevant info]"PVP battlegrounds pre-70: Hunters, on average, seem to have the highest damage over the course of WSG or AB battle. Mages and Warlocks are usually second.

PVP at 70: Warriors, followed by Mages, and then a toss-up between Warlocks and Hunters. I don't know what happens at 70, but a Hunter's gear relative to other classes appears to leave them at a disadvantage, and a well-geared Warrior, more often than not, will be on top, sometimes by huge (50,000+ damage) amounts.

Granted, this isn't a *true* measure of DPS on any single target, but rather, damage over an extended period of time against multiple opponents. Things like how well a healer keeps you alive can also mean fewer trips to the gy, and whether you play defense or offense can affect how much damage you can do. Truly, if you want to blow the doors off the damage charts in BG's, roll an arms/fury warrior, get them well geared and to level 70, and you'll be a killing machine."[/spoiler]

Raid-re mondjuk aztmondják, hogy lock-nak rengeteg "raid-utility"-je van (whatever that means).
ennek ellenére:mage
Egyébként hány fős raid?

Darkstar

#828
Hunterrel ígyis ált. az első 3-6ban vagyok BGn (ma mentem 15 kört 3* első lettem és egyszer sem 7.-nél rosszabb). Valóban, a nem raidelve beszerezhető hunter cuccok nem olyan jók, mint amit a többi kaszt elő tud teremteni magának (különböző tailoring ágak, sepci kovácsok, etc). De pl mikor eltolok egy multi shotot és hindhárom célponton 3k körül critel, az csúnyán dobja az összértéket. :) A furys warrik meg tényleg ocsmány sebzéseket tudnak bevinni...

Kép

A szokásos, 10 és 25.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

#829
"Are hunters still considered a DPS class in raids?" - Djibril; lvl70 Dwarf Hunter (beastmaster); (PvP)Rank: Sergeant Major


Edit: damage done does not equal to DPS  :ejnye:

kelvor

Quote from: Darkstar on 2007-07-17, 02:37:43
:D
Egyébként csak szerintem kicsit imba a Devouring Plague a többi racial + spellhez képest?

Nem, az tényleg imba :D

Egyébként a huntereket ténlyeg hanyagolták anno a raidekről, de egyre jobban kapaszkodnak vissza. Egyik legjobb cczős kaszt a fagyi csapdájuk miatt és elég jó dps-re képesek.

Darkstar

Quote from: Lythis on 2007-07-17, 03:14:37

Edit: damage done does not equal to DPS  :ejnye:

Tudom, de BGn nemis annyira a dps számít.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Szegény rugót miért hagyjátok ki mint imba dps kaszt? :smile: Nálunk legtöbbször 1 rugó van az első helyen ahol persze nincs aoe, mindenki wtf, de amikor már sokadjára első helyen szerepelt az illető rugó senki sem kételkedett nagyon jó dps-t tol  :smile:.

Tegnap megnéztük Lady Vashj-t, iszonyat jó látvány mikor megnyílik felé az út  :smile:.
Phase 2ig simán eljutunk, ott kezdődnek a gondok amit orvosolni kell majd  :smile:.

kelvor

Azért hagytam ki a rugót, mert nálunk mindig halnak :D  Már Lady Vashj-nál vagytok? Gratu :smile:  Mi még mindig Hydross-szal szenvedünk. :D

Lythis

Azért, mert elkezdeni megemlíteni a rugókat annyi, mintha fognál végtelen star trek rajongót, benyomnád őket egy szobába, és megkérdeznéd, hogy Kirk vagy Picard volt e a jobb kapitány...

Imho a rugó jó dps kaszt (nemhiába nerfelik állandóan). Ha a blizzard tartja magát a tervéhez, akkor nemsokára megint az lesz, és ledps-el mindenkit :D

A dps-ekkel az a legnagyobb gond, hogy nagyon sokban függ a cuccoktól, és a játékos tapasztalatától is. Ugyanakkor akik régebben tolják azt mondták, hogyha tényleg CSAK a dps számít, és mondjuk leteszünk egy téglát sokmillió hp-val, és mindenki csak alapcuccokat kap, akkor a mage-ek verik a többit.

Dark: nézd meg azt a képet. A damage done ami tetszetős, a többi érték (killing blow, assault, etc) már korántsem annyira :ejnye:

Darkstar

Quote from: Lythis on 2007-07-17, 19:05:07

Dark: nézd meg azt a képet. A damage done ami tetszetős, a többi érték (killing blow, assault, etc) már korántsem annyira :ejnye:

Kell neked mindenbe belekötni. Mutass jobbat.  :hehe:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2007-07-17, 19:52:02
Quote from: Lythis on 2007-07-17, 19:05:07

Dark: nézd meg azt a képet. A damage done ami tetszetős, a többi érték (killing blow, assault, etc) már korántsem annyira :ejnye:

Kell neked mindenbe belekötni. Mutass jobbat.  :hehe:
kapásból azon a listán az 5ödik pl.... jah, bocs, az mage...  :hehe:

Darkstar

#837
Nem a listán, hanem te magad ^^

Ed.: A blizz lassan bevezethetne egy olyan kellemes újítást, hogy mongoose/crusader/etc csak egy fegyóra mehessen. Nem elég, hogy a 70es melee karik majdnem mind 2vel mászkálnak, de mikor 30-39es BGn is a tetves 36os rognak minden második ütésére proccol a mongoose, kicsit kib* idegesítő...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Quote from: Lythis on 2007-07-17, 19:05:07
Azért, mert elkezdeni megemlíteni a rugókat


A meele dps kiba gear függő ez alap, a kaszterek nem annyira.Lehetne ódákat írni de nem ma kezdtem  :hehe:.

Ha instába leagrózik a rugó és meghal az nagyon gáz mert vanish/feint, kisebb instába ott a többi használható cc-je.Szóval a rugónak van aggró csökkentő cucca és ha nem használja vagy nem néz aggró mérőt azaz ő hibája.És amíg a kaszterek sírnak a manáért(vagy a shpapért) hosszú harcoknál addig a rugó stabilan tolja végig csak gear függő szegény.

Quote from: kelvor on 2007-07-17, 14:02:17
Mi még mindig Hydross-szal szenvedünk. :D
Nem rég lett vége a raidnek és haladgatunk Vashj-al, igaz még a phase 2-n nem jutottunk tovább de a multkori raidhez képest volt fejlődés.Még 1 core useolás és jött volna a kövi fázis.Elvoltam, húztam 10 skillt a horgászaton (már 332 yee :smile:) miközben buffoltak/támasztottak a többiek.Az a durva hogy nemrég még Hydross volt durva, most meg majdnem vicc szintű, jó ez erős kijelentés, de már könynen lemegy persze becsúszhatnak hibák.Mi a probléma Hydrossal? Hátha tudok segíteni valami tippel.


Quote from: Darkstar on 2007-07-17, 22:47:47
A blizz lassan bevezethetne egy olyan kellemes újítást, hogy mongoose/crusader/etc csak egy fegyóra mehessen. Nem elég, hogy a 70es melee karik majdnem mind 2vel mászkálnak, de mikor 30-39es BGn is a tetves 36os rognak minden második ütésére proccol a mongoose, kicsit kib* idegesítő...
Igen egyet értek veled, sztem se poén a twink.
De erre mondják svéd barátaink:
a: reroll pve
b: használd te is azt a marha drága encsantot a lów level karidon

Azokat az encsantokat vagy pl 58+(pl crusader) vagy a mongoose meg csak 70en lehessen használni, mert valamilyen szinten ez csalás hogy te mész az átlag kariddal amaz meg jön neked és felhívja a Nasa-t és beléd lövet 1 jónagy lézer sugárt(Seto no-ztam tegnap^^)meghalsz és röhög lol kek.

Nem voltam sose nagy bg függő, az arathi basint régen szerettem, izgalmasnak és gyorsnak találtam, manapság egyáltalán nem hoz lázba az aréna bár lehet kikéne próbálnom.
Egy a lényeg míg mások csalnak ebben a játékban is, te legyél büszke arra sztem, mindent normálisan csináltál és tiszta játékos vagy.

kelvor

Hydrossal az a baj, hogy létezik :D Egyébként az addok túl lassan halnak és kevés dps megy a bossba. A tank váltás már megy.