Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

kelvor

#900
Jaja :D Én általában 2 féle reakciót szoktam hallani ventrin.

1. Őőő, srácok, asszem félrenyomtam...summ plz.
2. Hogy az a büdös rohadt ******* megint ki szórakozott?!

:angyali:

Más:

Mindig is tudtam, hogy állat a BM hunter farmolásra, de az, hogy kb 12 óra alatt kifarmoltam 500 mark of sargerast meg 20 fel armament-et...no comment. Nem ültem le inni, enni, mert nem volt rá szükség. Nagyon imba. Meg is lett az exa aldorral warrimnak.


Szerk.: Találtam pár jópofa képet^^

Taktika magyarázás Hydross előtt
Miért jó Mage-nek lenni? Nagy a seprűje...
Új arc design?
Versenyt futottunk Aq40 elé^^

Darkstar

Quote from: kelvor on 2007-08-30, 03:18:38
Versenyt futottunk Aq40 elé^^
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeee most rémálmaim lesznek. Gnome-ok... Soakn... Ruhátlanul... ÁÁÁááááá

Hydross először nem esett le, de marha jó. :D

darkstar.interhost.hu/Durn.jpg

Miután láttam ezt a képet, órákon át ott álltam és vártam, hogy megeshet-e ilyenmi, de mindíg pont elkerülték egymást. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

#902
ROFLAMO  :lul: Ez nagyon jó kép. :D Szegény bölény...

Nekem még most is rémálmaim vannak, én még futottam is velük...körülvettek...ugráltak...nevettek...brrrr.

Szerk.:

WoW háttérkép 18+ ^^

Zsiga

Mért utálja mindenki ennyire a gnomeokat? :confused:

kelvor

Jó kérdés. Igazán értelmes választ nem is tudok rá adni. Nálam, részben, régi hordás beidegződés. Mennyire utáltam, amikor a gnome warrior az 1cm-es epic kétkezes fegyverével jön veled szembe vicsorogva és elkezdi szurkálni a bokádat úgy, hogy beledöglesz. Néha poénnak elmegy, de hosszú távon elég idegesítőek.

Soul

#905
Quote from: Darkstar on 2007-08-30, 03:46:54
darkstar.interhost.hu/Durn.jpg

Tuti valaki unatkozott és photoshop van a dologban   :smile:. De gondolj bele milyen imba lenne ha q-zol és egyszerre ölöd meg Grul fiát meg az elit Clefthoofot  :smile:.

Quote from: kelvor on 2007-08-30, 03:55:52
WoW háttérkép 18+ ^^

Omg that's f*ckin good  :cool:




Én a női tauren karaktereket nem bírom, mindíg megkérdezem magamtól ha el moozik előttem 1, hogy te neked van izlés világod?  :smile: Meg a hím taurennél nem bírom hogy 1 nagy szőrös púpot látok  :smile:, de viszont a nevetése nagyon gonosz  :smile:.
Nálunk allisként nem a gnómok a téma általában hanem a törpék. Vajon télleg szörős a törpe csaj?Régen Aq20ban az első bossnál elég távol állt a törpe hunterünk de be ninja pullolta, az óta az a tény hogy a törpék a szagukkal aggróznak  :smile:.

Jut eszembe mi is mókáztunk régebben.Nem volt ragna, na mi legyen.Valaki felvetette az 5letet látott 1 videót ahol lev2-5 karikkal be raidelik Hoggert.Na mi is át másik szerver, mindenki legyártotta saját ud kariját és irány Ewlyn forest to kill Hogger :smile:.
Út közben mt-nket ellátottuk minden földi jóval(full szürke vendor trash setben pompázott :smile:), a hílerek egymásnak dicsekedtek hogy most ő 1el többet hílelt mint a másik  :smile:.Nekem nem a Hogger kill tetszett igazán, hanem amikor leszálltunk STV-be a léghajóról, mentünk 2 cm-ert és ugye akkora aggró volt mint a ház, mindenki a temetőbe ébredt, és ott állt 1 ?? NE hunter, és akkor kill kill kill, na neki estünk ^^, kiváncsi vagyok mit érzett mikor vagy 40 lev5ös ud neki mozdul  :D.Majdnem megöltük de komolyan!Még potizott is a szemét :haha:, aztán elkezdett multi sotozni, meg követett minket duskwoodig  :smile:, szép lassan megunta  :smile:
Itt a link arról a napról készült videoról  :smile:
Az elfeledettek
(ha valakit érdekelnek boss videok is akkor a fórum/általános/videók topikban nézelődjön)

JaFaR

#906
Quote from: Soul on 2007-08-30, 01:18:07
Quote from: JaFaR on 2007-08-29, 12:45:11
Bah, mikor fogok én eljutni 1 raides instába? Majd talán vmi random grouppal... ha végre eljutok 70ig.  :D

Nem emlékszel hogy végződött a random slave pensed  :smile:? Már video is készült arról hogy puggal(randommal) nem lehet Karazanozni  :smile:.Tanács, ha eléred a 70et szerezd be a legjobb kék quest rewardokat és craftold vagy craftoltasd le az epik tailor cuccokat és csináld meg a Karazan pre q-t, és mehet a jelentkezésed valameik nagyobb guildbe.Ahogy nézegettem a feltételeket a "nem annyira hárdkór" guildeknél a kék cuccok és karazan kulcs volt a felvételi követelmény.Mageként nemrossz az elét, sok van belőletek, de jó dps és a poli + kaja/pia gyártás miatt nagyon hasznos.
Hát a tailoringot tolom felfelé, majd csinálok vele jó kis cuccokat. De a nagyobb guild dolog nem valószinű. Én nem tudom azt mondani, hogy most ekkor és ekkor játszani fogok és ez halál biztos és stb. Amúgy a multkori random elég tré volt. De viszonylag elég jó csapat szokott össze jönni, mert ált. csak 2 ember random a csapatbjól. A másik 3 ember mindig ua. A "guild"...  :D  :hehe:

Darkstar

#907
Nemtudom, engem egyszerűen idegesítenek. Kicsk, az esetek nagy részében meg még rondák is, ráadásul tényleg lol, amikor egy gnome warri epic cuccokban feszít az ember előtt és kb a bokájáig ér. Élmény lehet egy ilyet elképzelni, ahogy pl Gruult tankol. :D

Quote from: Soul on 2007-08-30, 11:14:10
Tuti valaki unatkozott és photoshop van a dologban   :smile:. De gondolj bele milyen imba lenne ha q-zol és egyszerre ölöd meg Grul fiát meg az elit Clefthoofot  :smile:.
Egyszerre nem ment, de a Clefthoof viccesen könnyű egyedül és egy kis szerencsével (ne törjön idő előtt az enslave) Durnt is le lehet verni ketten. :) Egyszerre majd 80on XD


Ed.: azt a videót meg majd leszedem, de most mennem kell
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Quote from: JaFaR on 2007-08-30, 11:50:53
De a nagyobb guild dolog nem valószinű. Én nem tudom azt mondani, hogy most ekkor és ekkor játszani fogok és ez halál biztos és stb.
Próbálj olyat találni, ahol jófej emberek vannak, és időbeosztásosan megmondod kb ezen a napon vagy ezen a napon számíthattok rám.Ahol megértik van munkád, családod meg ilyesmi és nem pattognak ha nem vagy online napi 12 órában.Nem akarlak rábeszélni én semmire  :smile:, csak van ilyen megoldás is.

Quote from: Darkstar on 2007-08-30, 11:54:22
Egyszerre nem ment, de a Clefthoof viccesen könnyű egyedül és egy kis szerencsével (ne törjön idő előtt az enslave) Durnt is le lehet verni ketten. :) Egyszerre majd 80on XD
Hát fear bottal biztos ízi mód :smile:.Durnt multkor mi 3an öltük, volt egy tank kék zöld cuccokban, én meg 1 rugó.A rugó az kb a ring of blood körül volt még mikor behúztuk Durnt.Felstakkolt a healing way 3X és rank 1 healing way-el tartottam életben a tankot, pár perc után szakadt nálam a cérna és szóltam a rugónak aki tescó-s mountal jött hogy siessen már mert nem akarok estig itt állni  :smile:.

Eberinu

Jelentem női tauren druidával rendelkezem:) A gnómokról.....kicsi sza*ok, direkt választanak olyat,mert hogy nehéz eltalálni,de kérdem én....ki az a hülye aki gnómot választ?! Még a törpe is elég izé, de elviselhetőbb.

kelvor

Quote from: Eberinu on 2007-08-30, 14:26:00
Jelentem női tauren druidával rendelkezem:) A gnómokról.....kicsi sza*ok, direkt választanak olyat,mert hogy nehéz eltalálni,de kérdem én....ki az a hülye aki gnómot választ?! Még a törpe is elég izé, de elviselhetőbb.

Nő Tauren druidod van? Kérünk screenshotot! :angyali:

Soul

Quote from: Eberinu on 2007-08-30, 14:26:00
Jelentem női tauren druidával rendelkezem:) A gnómokról.....kicsi sza*ok, direkt választanak olyat,mert hogy nehéz eltalálni,de kérdem én....ki az a hülye aki gnómot választ?! Még a törpe is elég izé, de elviselhetőbb.

Nehéz eltalálni? Én általában tab-al targetolok annál meg tök mind1 mien kicsi, legyen a közelben  :smile:, az egeret kamera mozgatásra használom.Hát nemtom ha már választanom kell akkor inkább gnóm mint törpe.Az biztos nem lennék annak a taurennek a helyében akit 1 kicsi gnóm kampel és ott ugrál/táncol a hulláján  :smile:.A screenshottal meg óvatosan, legyél felöltözve  :smile:.

thrall

törp hunterem van, és kikérem magamnak, hogy a gnómok alá taszítotok minket! nagyobbak vagyunk, és normálisabb a kinézetünk is! és ne felejtsük ki, hogy normálisabban is nézünk ki :D

JaFaR

Quote from: Soul on 2007-08-30, 13:49:00
Quote from: JaFaR on 2007-08-30, 11:50:53
De a nagyobb guild dolog nem valószinű. Én nem tudom azt mondani, hogy most ekkor és ekkor játszani fogok és ez halál biztos és stb.
Próbálj olyat találni, ahol jófej emberek vannak, és időbeosztásosan megmondod kb ezen a napon vagy ezen a napon számíthattok rám.Ahol megértik van munkád, családod meg ilyesmi és nem pattognak ha nem vagy online napi 12 órában.Nem akarlak rábeszélni én semmire  :smile:, csak van ilyen megoldás is.
Csak nem az OOW-re gondoltál?  :ejnye:

Soul

Quote from: thrall on 2007-08-30, 14:59:26
törp hunterem van, és kikérem magamnak, hogy a gnómok alá taszítotok minket! nagyobbak vagyunk, és normálisabb a kinézetünk is! és ne felejtsük ki, hogy normálisabban is nézünk ki :D

Pinokkio orrod átszúrta a beton falat  :D.Izlések és izlésficamok  :smile:.De a törpe szaggal vigyázz nem viccelek(ált. a saját szagod nem érzed, de most már megérted miért állnak a playerek sor falat körülötted, azt hitted hogy tisztelet adás mi  :haha:? )  :smile:.

Quote from: JaFaR on 2007-08-30, 15:02:07
Csak nem az OOW-re gondoltál?  :ejnye:

Áhh dehogy is  :smile:.Nem akartam semmilyen guildet ajánlani, csak te mondtad mikor jutsz már le nagyobb raid instákba, ezt randommal nem lehet, kell hozzá 1 guild, gondoltam próbálok tippeket adni.

Alkyra

Én meg már kezdem unni a játékot-.- Nem bírok lvl70re juttni, mert számomra rohdat lassú a fejlődés. 2-3 óra egy szint(lvl 43as vok) s nekem nincs annyi időm, hogy a 3 órás játékidőmből amit a gép előtt tok tölteni(me ugye meg kell osztani a családdal) 2öt arra pazaroljak, hogy nyomogatom az egyik gombot s közben ordítok az idióta warlocknak, hogy húzzona pi**csába s ne aggrozzon be nekem 20 mobot mikor tankolok.(s utána még engem szid le, hogy miért nem tankoltam be mindent...).
Egyszer jussak lvl 70re...eskü megkérem a koreai  "barátomat" hogy segítsen be egy kicist a fejlődésben.... :hopp:

Egyb. ez a karim: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Halls&n=Shakkazan

Meg alapból szívok ezzel a szerverrel, mert én pvpzni mentem oda s ott se alli se horde se pvp nincsen....
Át kéne mennem vlhova eskü..Ragnaroson van egy palám, de franc akar más  healbotja lenni.(alapból imádom őket,, csak ha letámadnak akkor semmit nem tok kezdeni, mert buble cdn én meg csak healt tok másra nem nagyon jó  a pala megfelelő gear nélkül)

Soul

Sok embernél előjön ez az unom már dolog(nálam is).Ne azon görcsölj hogy legyél 60-70, hanem hogy együtt játsz azzal akivel jól érezted magad a játékba, menj haverokkal 1 instát, 1 arénát vagy world pvp(vagy levezetésnek virágszedés is jó, qva any*t má megint nem esett fel lotus  :D), az a lényeg ha 1edül játszol x szint után tényleg nem nyújt semmit a wow és akár dobhatod is.A játékhoz ne a karid kössön, hanem a társaság, ez1 társasági játék.Remélem érthető volt ez a filozófiai izé Alkyra   :smile:.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Quote from: Darkstar on 2007-08-30, 16:29:31
Quote from: Soul on 2007-08-30, 13:49:00
Hát fear bottal biztos ízi mód :smile:
Az ő segítségükkel az. :D

Oh shit  :smile:.Épp farmoltam még multkor az aldor reput Shadowmoonban, és legion holdnál van 1 elit Maghteridon hasonmás.Na 1 hordás warlokk befogta és rám küldte, resto sámiként elég sokáig bírtam, ki kiteoltam őket  egésszen az útig(ami kb ketté szeli shm valleyt), aztán a sok dot meg a kisdrágaság végül felemészette a manám és meghaltam(képes volt követni mennyire unatkoznak egyesek :smile:), jó nagyokat ütött ám  :D.Kéne 1 nerf, amúgy nem vágom hogy foghattok be ilyet de legalább elitet ne az durva  :smile:.

kelvor

Engineer lévén én is mindcontroloztam a Fel Reavert Hellfireon, nincs ebbe semmi különös. :smile:

Darkstar

Hát, bőven jó az így, még CoS-val is megtörhet bármikor és akkor lehet banishelni vagy futni. :) Amúgy az a nagy dög poén, ha melléd áll, full kitakar. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

#921
Quote from: Soul on 2007-08-30, 15:50:07
Sok embernél előjön ez az unom már dolog(nálam is).Ne azon görcsölj hogy legyél 60-70, hanem hogy együtt játsz azzal akivel jól érezted magad a játékba, menj haverokkal 1 instát, 1 arénát vagy world pvp(vagy levezetésnek virágszedés is jó, qva any*t má megint nem esett fel lotus  :D), az a lényeg ha 1edül játszol x szint után tényleg nem nyújt semmit a wow és akár dobhatod is.A játékhoz ne a karid kössön, hanem a társaság, ez1 társasági játék.Remélem érthető volt ez a filozófiai izé Alkyra   :smile:.

Próbáltam, de az ismerőseim közül senki se játszik vele a guildem meg lvl 70 már szinte(egész nyáron nyomultak mígy én a balcsin sütöttem a hasam).
Egyedül játszani a legrosszabb, ámde nincs kivel játszanom.
Egyb. én már NAGYON régóta nyomom.:) A véginstákon kívűl szinte már mindent kipróbáltam már.


u.i.: van vlk a Shattered Hallson ?:)

Zsiga

Ma végre rávettem magam hogy kipróbáljam a WoW-ot. (Illetve egész pontosan még tegnap, csak miután letöltött ~4GB installt, elindulás után közölte hogy neki most azonnal szüksége van még vagy 15 patchre, összesen közel 1GB méretben...)
Indítottam egy gnome lockot meg egy nightelf huntert, mindkettővel játszottam vagy 2 órát, és arra jöttem rá hogy ez egy unalmas monoton fos, ami ráadásul még ronda is. Később is arról szól az egész játék hogy menj oda mindenkihez akinek felkiáltójel van a feje felett, majd gyilkolj le X darab vaddisznót/trollt/infernalt/akármit, vagy gyűjts össze Y darab gömbölyű fakockát amit valami übertáp insta boss 1:100000 eséllyel dob?
És az általános/normális hogy egy viszonylag népes realmon (Ragna) ~5 óra alatt összesen két másik játékossal futottam össze, ráadásul az egyik aludt a másik meg nem tudott angolul?

Röviden és tömören, ez most akkor játék vagy tápolószimulátor?

Na mentem vissza igazi Warcraft-et játszani...

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2007-08-31, 22:36:58
És az általános/normális hogy egy viszonylag népes realmon (Ragna) ~5 óra alatt összesen két másik játékossal futottam össze, ráadásul az egyik aludt a másik meg nem tudott angolul?
Kezdőzónában mit vársz. Azt mindenki hamar otthagyja a francba. :D

Amúgy igen, sok ilyen quest van, hogy gyakj le x darab ezt vagy szedj y darab amazt. De vannak egész jók is.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

#924
Zsiga az élet 70en kezdődik  :smile:.Választhatsz, Aréna,Battle Ground, Instázás, World pvp.Ja és farmolhatsz pénzt, mountokra, craftolós cuccokra.Ha egyedül mész akkor nem oylan nagy fun, szervezd be 1ik ismerősöd is és máris nagyobb élmény leölni azt az x mobot :smile:.Sok patch van ez tény, ez a bizonyíték arra hogy foglalkoznak a gamével és mindíg javítgatják, új dolgokat hoznak be.Tipp svéddel ne kezdj el vitatkozni  :D.

Ui:népesség, ha egyszer eljutsz Shattrah-ba, ott meglátod mi a népesség  :smile:, közös outland főváros hordának és allinak, ha nincs atom géped szaggatni fogsz 1kicsit.

Zsiga

Quote from: Soul on 2007-08-31, 23:13:03
Zsiga az élet 70en kezdődik  :smile:.Választhatsz, Aréna,Battle Ground, Instázás, World pvp.Ja és farmolhatsz pénzt, mountokra, craftolós cuccokra.Ha egyedül mész akkor nem oylan nagy fun, szervezd be 1ik ismerősöd is és máris nagyobb élmény leölni azt az x mobot :smile:.Sok patch van ez tény, ez a bizonyíték arra hogy foglalkoznak a gamével és mindíg javítgatják, új dolgokat hoznak be.Tipp svéddel ne kezdj el vitatkozni  :D.
70-en? Vagyis először szívjak 2 hétig éjjel-nappal (vagy 2-3 hónapig normálisabb időbeosztással játszva) hogy végre tudjak normálisan játszani? Ráadásul még fizessek is érte egy rakás pénzt? Köszönöm de nem...

És aztán 70-en mit lehet csinálni? Gyakni a többi 70-es karit (ez nem hoz lázba), vagy pár haverral (jó esetben, rossz esetben pár ismeretlennel) hentelni egymás után ezerszer ugyanazt a bosst hátha végre kidobja azt a cuccot amit akarok? Illetve lehet farmolni, hurrá. Nem ezt szokták egyesek pénzért csináltatni a kínai "rabszolgákkal"? Biztos izgi lehet. :lame:

thrall

ittis azt tudom mondani, mint minden ilyen dolognál.

1.  :tezsvir: igazad van a gnómokal kapcsolatban :D

2. azon múlik az egész játék, hogy milyen a hozáállásod iránta. az MMORPG-k 99,99%-ában ez van, mert ez a leg alapabb, és ettől nehezebb más kitalálni, hisz mindent ebbe e kettőbe lehet besorolni.. vagis még van a menj ehhez, meg ahhoz a személyhez. de a wow tényleg a társaságon múlik és a PvP-be van fektetve a hangsúly (alli vs horde ugyebár). én ennyit tudok mondani most így hirtelen

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2007-08-31, 23:22:12
70-en? Vagyis először szívjak 2 hétig éjjel-nappal (vagy 2-3 hónapig normálisabb időbeosztással játszva) hogy végre tudjak normálisan játszani?
Ld South Park vonatkozó részét :D

Soul

Quote from: Zsiga on 2007-08-31, 23:22:12
És aztán 70-en mit lehet csinálni?

Érdemesebb találni 1 működő képes guildet, amivel végig járod a 25fős raid instákat.
Hát mindenki maga dönti el miért fizet.

Quote from: thrall on 2007-08-31, 23:26:13
a PvP-be van fektetve a hangsúly
Azért hidd el a PVE részre is iszonyat nagy hangsúly van fektetve, nem hiába jönnek mindíg az új insták  :smile:.

Soldier

#929
utolag mar megbántam hogy fizetem érte , meg egy gamet sem bántam meg ennyire :ejj:

bár a questelös részével nekem sem volt problémám.söt en kifejeztten azt tartotam szorakoztatonak benne.amikor meg elértem a maxot inditottam egy masik karit azzal is megcsinaltam egesz sokat de ott már zavart hogy vmi ugyan az volt.szvl kicsit jatszogatam meg azt uninstall..