Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Soul

Hát igen ha már x-edjére húzol karit előfordul hogy hányingered lesz ha arra gondolsz még 1 karit felkéne tornászni 70-re  :D.Amúgy ha nem lennék guildbe már én se játszanék.

Darkstar

Pedig tényleg 70en az igazi. Felülni a sárkányodra és Haala körül vadászni a kis hordákra... /gg
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

a kieget már nem vettem meg  :hehe:
a guildnál meg hiába volt normalis (majdnem)mindenki ,de amikor naponta mentek le es ha akartal valamit magadnak akkor neked is menni kellene akkor egyszerüen bukott nalam az egesz ,voltam lent sok helyen jo volt meg minden de meguntam.. de ettöl függetlenül akik játszak es van pénzük,idejük,türelmük jatszani azzokal sincs semmibajom , csak az a kezdeti "láng" kiégett a végére.. es utolag nekem nem erte meg ^^

Soul

Quote from: Darkstar on 2007-09-01, 01:21:13
Pedig tényleg 70en az igazi. Felülni a sárkányodra és Haala körül vadászni a kis hordákra... /gg

Van sárkid grrrrr nekem csak az a nyomi rája van meg az is daily q-kból  :D.Hát átkéne tallenolni döpöesre a netherwing repu húzásra, mert restón felakasztom magam mire legalábba  napi qkat kifarmolom, nemhogy az exa reput  :smile:.Csak hát hílelni kell és nem vagyok az a naponta 6szor talentolós fajta főleg nem pocsékolom a goldot.

Darkstar

#934
A lockal még nincs, de már nem tart soká. Remélem... (nincs kedvem megint 5kt kipengetni...)
Bár swifht nether drake lenne az igazi, majd köv seasonban kell arénázni sokat. :)


Ed.:

http://talents.utimer.ppvh.eu/?p=vt&i=31971


Do want, bár az a manaégetés % nevetséges. Egy 5ks crit eléget 100 manát? wow...

Ed2.:
Quote from: oh lolMy warlock is so overpowered that she casts Eye of C’thun instead of Eye of Kilrogg.
My warlock is so overpowered when I drain soul I get a [soul] instead of just a [soul shard]
My warlock is so Overpowered, that Kazzak came up to me and asked tips for dps.
My warlock is so overpowered, that when my succubus seduces you in game, you leave your partner IRL as you don’t want to cheat on my pet
My Warlock is so overpowered, that Nefarian asks me for a Healthstone so the fight will be more fair
My Warlock is so overpowered that I onehitted myself to death with lifetap.
My Warlock is so overpowered mobs just hand him their souls in shard form.
My Warlock is so overpowered he banished Ragnaros.
My warlock is so Overpowered Rogues Deathcoil themselves when they see me
My warlock is so overpowered When I join AV Vandar Stormpike AFKs out.
My warlock is so overpowered,my Imp beats warriors in a duel.
My warlock is so overpowered, Patchwerk tries to /duel me.
My Warlock is so overpowered, when her Nightfall procs the sun go down.
My Warlock is so Overpowered I kited a Warrior using CoEx and one-shotted him with my wand while downing Neferian in BWL, single handly, while drunk, and chatting to my imp, and my Deathcoil was on Cooldown.
My warlock is so overpowered, mages trade me food when I come online.
My warlock is so overpowered,when I spellock people must re-learn their spells.
My warlock is so overpowered,my Conflagrate crits delete accounts.

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=45674713&pageNo=1
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

ROFL XD "Rogues Deathcoil themselves when they see me " ez a legjobb. :D omgnerflollocks!

Darkstar

Mi a gond a coillal, marha sok az a 2 perc cooldown. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

OMG :lol:  Ha még esetleg nem láttátok...Mmovie! Halálra röhögtem magam rajta és ez még csak trailer!   :lul:

Darkstar

Ez mikor jön ki? A trailerben az van, hogy "this summer"
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

hehe jopofának nezz ki , várjuk várjuk  :szemuveges:

kelvor

Nem tudom mikor jön ki, nem találtam új infót róla. Viszont hasonló kaliberü film az Illegal Danish - Super Snacks, aminek az új része (végre valahára) 2 hét múlva jön.

Fazék

1,7 milliós WoW account

Állítólag azóta már bannolták is az account-ot :)

Darkstar

A képen egyébként sztem a Forte-s csaj van, akinek először esett, nem az adásvétel tárgya. Frostshock-on is az van, hogy már bannolták is, de ez az eladót sztem nem különösebben zavarja. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

Quote from: Darkstar on 2007-09-15, 17:41:38
de ez az eladót sztem nem különösebben zavarja. :D

nah jah, mondjuk mekkora lehetet ennek a lebukás esélye ? 0 ?  vagy csak azert mert epic a "csávo" es ezert kapott ekkora figyelmet ?vagy csak eladta az eladó es felnyomta késöbb (de ez miert is lenne jo neki) ? vagy nem értem. mert ahogy ott is irtak account/pay nem éppen szokatlan dolog.szvl olyan érdekes a dolog nekem. vagy "csak" azert mert ekkora összegröl lenne szo? de akkor sem értem mi volt a buko amiert bant kapott.

kelvor

Azért kapott bannt, mert törvénybe ütközik a karakterekkel való kereskedelem. Accountot el lehet adni, ha törlöd róla az összes karit. Jól csinálta a srác, lett egy valag pénze.

Darkstar

Törvénybe sztem nem, de az end-user license-be igen. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Ja igen, EULA-ba. Pedig milyen szépen megfogalmaztam. :ejj:

Soul

#947
Megtört a jég !
Kael
Winterchill

Sajnos én nem voltam ott suli miatt,de voltam jópár Kael próbán és tudom mi folyik ott :smile:.
*Most látom a fősedów priestünk Reguj akit szinte csak SHformban lehet látni, egyik képen sincs SHformban   :lul:.

Shpriest szabályzat:
1:nem jövök ki sedów formból
2:nem hílelek
3:nem támasztok
4:nem decourse-ölök

u.i:ha valakinek van még jó 5lete mit nem csinálhat 1 shpriest írjon nyugodtan  :D.

Darkstar

Jaja, láttam a nyomait (A'dal's song), grat hozzájuk! :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Miért van az, hogy állóképeken olyan bűn rondának tűnik a WoW? Legalábbis mikor néha játszom vele szebbnek tűnik.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Nálam játék közben (1680*1050 minden maxon) is ronda volt.  :confused:

kelvor

Quote from: Soul on 2007-09-20, 14:19:14
Megtört a jég !

Nagy-nagy grat nektek!   :appl:  Irány BT!  :smile:

Lythis

Kael is ilyen 3emelet magas boss lett... ehh... I'm disillusioned....

kelvor

Hogy az a  :Eztneked:  :uzi:. Aki ezt kitalálta...hihetetlen. Nem tudom ki mennyire repuzott Netherdrake miatt shadowmoonban. Honoreden kapsz egy questet, hogy hívjál ki 5 embert egymás után repülőversenyre. Az annyiból áll, hogy követned kell őket megfelelő távolságból, miközben dobálnak rád minden szutykot. Ha eltalál, leestél a hátasodról és annyi. Az első 4 sima ügy. Az 5-nél már hevesen anyáztam, mire megvertem. Ezután jön a kapitány. Kb 10x-re megyek neki, és a követési távolság kb 15 yard, vagy még annyi se. Ha lemaradsz faild, eltalál a bombáival, faild. Maga a quest ötletes, meg minden, de ez így ultraszopás.

Más:
Vigyázzatok az accotokra, a héten több magyar klánból, köztük a mienkből is ellopták több embernek. Lecsupaszították a karaktereket, aztán delete...ahogy az lenni szokott.  :mad:

Darkstar

Quote from: kelvor on 2007-09-23, 03:17:04
Az első 4 sima ügy. Az 5-nél már hevesen anyáztam, mire megvertem. Ezután jön a kapitány. Kb 10x-re megyek neki, és a követési távolság kb 15 yard, vagy még annyi se. Ha lemaradsz faild, eltalál a bombáival, faild. Maga a quest ötletes, meg minden, de ez így ultraszopás.
Na igen, én 3 órát baszakodtam azzal az egy taggal és a végén már a monitort majdnem lerúgtam az asztalról. És mekkora szopás már, hogy ha levered, ad egy +10% riding speed trinketet. Csak épp riding crop nélkül esélyed nincs, azzal meg nem stackel. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Ehh, nekem még riding corpom sincs...csak meg lehet verni anélkül is...őőő...vagy nem? :angyali:

Darkstar

Néha hallani olyan legendákat, hogy valakinek sikerült, de én ebben nem hiszek. Még azzal is lehetetlenség, nemhogy nélküle.

BTW a riderek neve nagyon odaüt, főleg a 4.-5.-é :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Ja jó nevük van :D Meg amit nyomnak szöveget, mikor indítot, az is üt. Közben megint próbáltam kétszer, egyre idegesebb vagyok. Most azon vagyok, hogy megjegyezzem az útvonalát és inkább előtte megyek.  :D

Darkstar

Előtte és fölötte, az a kulcs. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Captain Skyshatter :D A zene üt...btw én még mindig vele szarakodok, szerintem itt leszek reggelig.