Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Kraivan

Üdvölzetem.

Olyan problémám akadt egy jó barátommal, h el akarunk kezdeni wow-ozni. Most csorog a sima meg a BC torrentről.

A baj ott van h valami jó free szervert keresünk. Amit szeretnénk:

Low rate (és nálunka  low 5 +-2), esetleg a 1x rate is jöhet.
Ami fontosabb h igényes szerver legyen, és h magyarok is legyenek (klán). Jónéhány mmo-t megemésztettem már, és azt kell mondjam egyik se ér semmit ha egyedül járod a világot.

Darkstar

#1111
Quote from: Alkyra on 2007-10-20, 08:00:59
ki melyik szerveren játszik?
Szintén Laggnaros. :)

Oomkin drood cuccok nagyvonalakban:
http://www.wowhead.com/?items=4.2&filter=qu=4;minrl=70;cl=11;cr=51;crs=1;crv=20

+Egy ok, amiért várom a season 3at (meg ha a galdiator fejes buzi kék is, de a szárnyak ott vannak :))
http://www.wowhead.com/?screenshot=view&3.31051#60435
http://www.wowhead.com/?screenshot=view&3.31051#24913
http://www.wowhead.com/?screenshot=view&3.31051#30016
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

JaFaR


Darkstar

Ja, a boomkinoknak nem kedvez túlságosan a blizz. :)

Néha jó imbának lenni
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Quote from: Darkstar on 2007-10-21, 21:41:42
Néha jó imbának lenni

Szép dmg done.  :D


Quote from: Kraivan on 2007-10-20, 13:57:45
Üdvölzetem.

Olyan problémám akadt egy jó barátommal, h el akarunk kezdeni wow-ozni. Most csorog a sima meg a BC torrentről.

A baj ott van h valami jó free szervert keresünk. Amit szeretnénk:

Low rate (és nálunka  low 5 +-2), esetleg a 1x rate is jöhet.
Ami fontosabb h igényes szerver legyen, és h magyarok is legyenek (klán). Jónéhány mmo-t megemésztettem már, és azt kell mondjam egyik se ér semmit ha egyedül járod a világot.

Jobban jártok, ha megveszitek eredetibe. Kb. 8500 forintért tied a sima játék és a kiegészítő is. Anno ennyiért még a sima gamet sem lehetett megkapni. Tört serverből nem hiszem, hogy találsz low-t, ha mégis, akkor annak oka van. Igényes tört server? Olyat én még nem láttam.  :smile: Lagosak, le vannak butítva, insták szinte nincsenek, a pvp raiting meg egy vicc +  bármikor törölhetik a karidat.


Darkstar

És kevesen vannak. Egy tört szerveren valszeg sosem fogod átélni, hogy milyen poén pl egy AV, amikor két 40fős csapat esik egymásnak. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Most eszembe jutottak a jó öreg 12 órás AV meccsek, azok voltak a szép idők.  :D

Soul

12órás AV meccsek?! Én már ha 10 percnél tovább tart elkezdek any*zni  :smile:.
A gyors AV-kel mindenki jól jár kb 10 perc alatt 300+honor az nem rossz, aki meg lopni akarja a saját és mások idejét az menjen el borért  :smile:.3-4nap szinte non-stop AV után most szüneteltetem a pvp-t és elmegyek netherwingezni.

Alkyra

ragnaroson kezdtem én is anno.(azóta is megvannak a karijaim ott, 60as pala meg hasonlók) de ott a pvp az piszok nehéz volt allisként...a hordások 10/10 szer megvertek minket, mert a sok idióta nem engedelmeskedett a parancsoknak...
azóta javult vlmt? mert én csak arenázni szeretnék, hanem bgzni is...

Darkstar

#1119
Mikor Soulékkal megyünk BGzni, az esetek 99%ában nyerünk :) (AV, + damage-ben én, healben meg ő van az első helyen :D )
És általánosan is jobb a helyzet, az ally gyakrabban jóval nyer.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2007-10-23, 17:25:03
Mikor Soulékkal megyünk BGzni, az esetek 99%ában nyerünk :) (AV, + damage-ben én, healben meg ő van az első helyen :D )
És általánosan is jobb a helyzet, az ally gyakrabban nyer sokkal.


AV -n alli nyer 80% ban.XD Ez már akkor is így volt mikor még a régi szépidőkben az hordásoknak nem volt palájuk.

Soul

#1121
És mit nyert a horda a palákkal?Olyan paláik vannak akikhez ha már csak közel mész rögtön bubizza magát  :smile:.Ó egyszer rámentünk 2en 1 be palára és elcseszte a bubi-hs-t akkorát nevettünk hogy jaj  :D.

u.i:már írtam alli szemszöből régen a heal hiánya volt a legnagyobb gond, rugóként 10%-hpval kiblinkel a mage jön valami healerük felhílelik a maget, engem nem hílel senki, aztán nekem kampó a mage meg ugrál a hullámon  :smile:.Azóta változott a helyzet, 1-2avn ott idegeskedtem mert a főbázison voltunk, ki van takarítva, én híler, tank kollega, DS mint dps és berobog még 5 híler.Wtf ki a fene fogja az AV bosst és az adjait ledpselni? :D
Szóval healer szerencsére mindíg akad elég mostanában.

Lythis

Quote from: Darkstar on 2007-10-19, 21:16:32
Ed.: és még mindíg connection error...
azóta remélem MÉG mindíg működik.... :hehe:

Eberinu

Na faya, 11ig nincs WoW:( Viszont ez a Halloween feeling nagyon bejön:D Seprűm azóta sincs...nem jön össze egy jó team se.

kelvor

Nekem kiesett egy tök pet...nagyon gagyi, de bírom. Néha legyökerezik és csak a feje látszik ki.

Alkyra

Quote from: Soul on 2007-10-23, 18:45:31
És mit nyert a horda a palákkal?Olyan paláik vannak akikhez ha már csak közel mész rögtön bubizza magát  :smile:.Ó egyszer rámentünk 2en 1 be palára és elcseszte a bubi-hs-t akkorát nevettünk hogy jaj  :D.

u.i:már írtam alli szemszöből régen a heal hiánya volt a legnagyobb gond, rugóként 10%-hpval kiblinkel a mage jön valami healerük felhílelik a maget, engem nem hílel senki, aztán nekem kampó a mage meg ugrál a hullámon  :smile:.Azóta változott a helyzet, 1-2avn ott idegeskedtem mert a főbázison voltunk, ki van takarítva, én híler, tank kollega, DS mint dps és berobog még 5 híler.Wtf ki a fene fogja az AV bosst és az adjait ledpselni? :D
Szóval healer szerencsére mindíg akad elég mostanában.

de legalább healelnek!!XD most egyb. kapott a pala egy kellemes retri buffot...(+15% mov.speed., 6 seces CS stb) kíváncsi vok h ez változtat-e vlmt...

Soul

Quote from: Eberinu on 2007-10-24, 10:29:35
Na faya, 11ig nincs WoW:( Viszont ez a Halloween feeling nagyon bejön:D Seprűm azóta sincs...nem jön össze egy jó team se.

Akkor én is sírok hogy kb 20 killből egyszer sem dobta  kaszter dps gyűrűt ;).A seprű meg nem nagy szám kb 2szer ültem fel rá, a kis tökfej pet meg csak egyszer esett az pedig kellett volna  :smile:.

Eberinu

Hát palát nem is ölsz meg egyedül,akármelyik oldalon is álljon XD Viszont vicces,hogy pl. Bloodscalpon alig van allis druida,és akikkel találkoztam,azok meg koksik voltak,tehát allinál nem nagyon tudják a druidát kezelni.Amúgy itt vannak a leggankerközpontúbb allyk:D Gyökerek is persze...

Darkstar

Quote from: Eberinu on 2007-10-25, 11:58:29
Hát palát nem is ölsz meg egyedül,akármelyik oldalon is álljon XD
Ó, dehogynem. :D UA, dotok, fear, DL/DM, NF proccnál bolt, ha bubizik futok egy picit és már fekszik is. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

DS arénában elég hamar leszipkázza a palát, mindíg kérdem "megvan már?" DS:"mingyá" "megvan"  :D.

Darkstar

"Mingyá óm... ... ... óm, mehetünk a dpsre. Örszsild pls" :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Nem nem az örszshild csak akkor ha téged spéciznek ki, ami azért annyira nem sűrű  :smile:.

JaFaR

Quote from: Eberinu on 2007-10-25, 11:58:29
Hát palát nem is ölsz meg egyedül,akármelyik oldalon is álljon XD
Bah, frost mage el gyerekjáték. :D Vagy a haverom nagyon béna pala... :D Már nem akar velem duelezni... :ejnye:
Szépen kite-olni kell, ha stunol akkor blink, ha közel van akkor frost nova. Ha messze van akkor frost bolt, menekülés közben meg némi fire blast és CoC. Ha bubizik akkor poly range-re menni megvárni amíg felheal aztán 1ből bari. Aztán megint kite és a kövi heal-hez már nem lesz bubija és mehet bele a CS, onnan vége van.

Darkstar

#1133
http://www.youtube.com/watch?v=bwyRsiELUM4

Olyan jó fun locknak lenni. Infernal, Doomguard, áldozás BG elején, mind mind jó poén. És nekünk van a legcoolabb mountunk. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Quote from: Eberinu on 2007-10-25, 11:58:29
Amúgy itt vannak a leggankerközpontúbb allyk:D Gyökerek is persze...

Hidd el tök mind1 hordás vagy allis vagy, neked mindíg a piros lesz a gyökér.De mindíg jól esik együtt mókázni a hordással aki nem a piros nevet látja benned hanem 1 másik játékost.Tegnap 67es ud rugónak "segítettem", azaz én farmoltam az ogrékat ő meg jött utánnam és dobálta a zászlókat  :smile:.

------------------------------------

Míg én wowos "szabadságom" töltöttem farmolással lett 1 ROS first killünk.

És végre sárki na meg talbuk :smile:.

kelvor

Hehe, én is fekete sárkit vettem anno.   :lazza:  Grat Ros-hoz. Nekünk már "csak" Vashj meg Kael maradt hátra a t5 instákból.

JaFaR

Quote from: Soul on 2007-10-30, 14:29:30
Hidd el tök mind1 hordás vagy allis vagy, neked mindíg a piros lesz a gyökér.De mindíg jól esik együtt mókázni a hordással aki nem a piros nevet látja benned hanem 1 másik játékost.Tegnap 67es ud rugónak "segítettem", azaz én farmoltam az ogrékat ő meg jött utánnam és dobálta a zászlókat  :smile:.
:lul: És abban a hordásban is a másik játékost láttad ott Caverns of time-nál? Amikor mondtad, hogy "Naaa öljük meg, hát az előbb emote-olt..."   :ejnye:

Soul

Akkor megvédtem a jó hír nevünket  :D.Érted ott chiken-ezett ránk aztán mondta magában "na mi van köcsög allisok, gyáva g*cik phöjjj".Szóval ez így történt  :smile:.

kelvor

Lehet csak integetni akart, csak rossz macrót nyomott...bánatára.

Bishop

Már pár helyre belinkeltem de reakcíót nem nagyon kaptam, ezért megpróbálom itt. Tudom moonkin elég ritka és nem éppen raidképes vagy pvp képes, de megpróbálom jó pvpsre gyúrni amenynire lehet. Ezért készítettem egy talentbuildet. Szeretném ha értékelnétek.
http://www.wowhead.com/?talent=0tMrzicsxumZZxqcxoo ime, mondjuk egyot elba**tam a végén, nem tudom elsőnek jól kijött de elfejtetem lockolni,na mind1.