Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Darkstar

#1320
Hát, Skillguard talenten majdnem megöltem Jeklik-et (8%nál jöttem rá, hogy nem vittem manapotit...) egyedül :D És mint láttad a videót, a Hydross solo sem kizárt :D

Az új Nax meg jöhetne már, talán leginkább emiatt várom a kieget. Ott még nem jártam, de a videók alapján pont olyan a hangulata, mint amit szeretek. Nem véletlenül van lockom és ugye a plaguelands-ek meg SMV a kedvenc mapjaim.

70en bossokra meg alapjárton 16+1% a spell miss (202 shr), uh néha csak el kéne találniuk sztem. De ki tudja. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Quote from: Darkstar on 2007-12-24, 18:08:42
És mint láttad a videót, a Hydross solo sem kizárt :D

Akkor szaladgálj hydrossal 5 órán keresztül körbe körbe te mazohista, közben meg sikítsál hogy "Jajjj Jajjjjj"  :D.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

1-2 óra ide vagy oda , nem tök mind1?Annyi idő után azt se fogod tudni fiu vagy, vagy lány :P.

Lythis

Quote from: Xzone on 2007-12-24, 18:04:36


Corus(Retribution)

Quote from: armory"Character Data Awaiting Refresh

It seems like the character you are trying to view hasn't been active for a while. Since the Armory only tracks active characters, this character needs to have been active recently for detailed character data to show up."

Xzone

Quote from: Lythis on 2007-12-24, 18:21:44
Quote from: Xzone on 2007-12-24, 18:04:36


Corus(Retribution)

Quote from: armory"Character Data Awaiting Refresh

It seems like the character you are trying to view hasn't been active for a while. Since the Armory only tracks active characters, this character needs to have been active recently for detailed character data to show up."

Jaja, láttam én is. Csak bugos az Armory, később működni fog a link.

Lythis

Eddig ez az egy csinált ilyet, de ok :)

Darkstar

Gmer, elkezted már? :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Quote from: Darkstar on 2007-12-25, 20:38:26
Gmer, elkezted már? :)

Szerintem lassan viheted is DM-be.  :D

Draconire

#1329
Quote from: Darkstar on 2007-12-25, 20:38:26
Gmer, elkezted már? :)

Yup, ma feltornáztam magam lvl 10-re, és beszereztem egy aranyos medvét petnek. <3

Egyébként kezdem érteni, hogy mit utál mindenki a gnomeokban. Napi jócselekedetként pwnoltam is egyet amikor kihívott. :D

thrall

Quote from: Gmer on 2007-12-25, 22:48:02
Quote from: Darkstar on 2007-12-25, 20:38:26
Gmer, elkezted már? :)

Yup, ma feltornáztam magam lvl 10-re, és beszereztem egy aranyos medvét petnek. <3

Egyébként kezdem érteni, hogy mit utál mindenki a gnomeokban. Napi jócselekedetként pwnoltam is egyet amikor kihívott. :D

név kaszt stb? ha mástnem PM-be megírod? :D

Draconire

Törpe hunter, Draconire néven.

Soul

És hogy bírod a törpe szagot?  :D

kelvor

Elnyomja sörrel.  :D

Draconire

Quote from: kelvor on 2007-12-26, 15:30:41
Elnyomja sörrel.  :D
Pontosan. :D

Pár kérdés:
1. valami addon vagy trükk vagy akármi kéne, hogy whisperelni tudjak anélkül is, hogy begépelem mindig az illető nevét, na meg hogy ne sodorja el a sok felesleges írás a whispert

2. mennyi idő alatt jutottatok el 70-es szintig?

thrall

Quote from: Gmer on 2007-12-26, 22:42:50
Quote from: kelvor on 2007-12-26, 15:30:41
Elnyomja sörrel.  :D
Pontosan. :D

Pár kérdés:
1. valami addon vagy trükk vagy akármi kéne, hogy whisperelni tudjak anélkül is, hogy begépelem mindig az illető nevét, na meg hogy ne sodorja el a sok felesleges írás a whispert

2. mennyi idő alatt jutottatok el 70-es szintig?
1. attól függ, ha válaszolni akarsz whisperre, akkor csak /r -t nyomsz, és egyből a legutolsó whisperezőnek válaszolsz vele. vagy /w és shift+click a névre. Azt meg, hogy ne sodorja el asszem az interface-be lehet beállítani, hogy új ablakba nyissa meg talán

2. még nemvagoyk 70 :D

kelvor

#1336
Másik trükk, hogy csinálsz egy külön whisper ablakot. Ezt úgy tudod megtenni, hogy jobb klikk a a chat ablak felső részére és ott kreálsz egy új ablakot teszem azt whispers néven. Ezután ismét jobb klikk a létrehozott új ablakon és ott a chanel résznél mindent kapcsolj ki, kivéve a whispert, így csak azokat fogja mutatni. Hátteret, szövegszint/méretet stb is itt tudsz állítani.

Régebben macerás volt felvinni 1-60-ra. 60-70-re nem igazán. Viszont most sokkal könnyebben és gyorsan tudsz egy karaktert felvinni 1-60-ra, mivel a blizz például elég nagy %ban megemelte az questekért járó xp-t. 60-70-re ha jól tudom maradt minden a régiben. Kényelmes tempóban szerintem 2-3 hét alatt simán lehet csinálni egy 60-as karaktert, kb ennyi idő 60-70-re is. Beleszámítva, hogy nem vagy még rutinos és pvp serveren vagy...hát jó kérdés. Sok sikert.  :tezsvir:

Darkstar

Quote from: Gmer on 2007-12-26, 22:42:50
Pár kérdés:
1. valami addon vagy trükk vagy akármi kéne, hogy whisperelni tudjak anélkül is, hogy begépelem mindig az illető nevét, na meg hogy ne sodorja el a sok felesleges írás a whispert
2. mennyi idő alatt jutottatok el 70-es szintig?


1. http://wow.curse.com/downloads/details/3921/

2. Tőledd függ. Ha tápolsz, mint 1 gép, 1-1,5 hét alatt ki lehet húzni 70ig
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

#1338
Quote from: Darkstar on 2007-12-26, 23:01:39
http://wow.curse.com/downloads/details/3921/

Ha ez a csúcsszuper whisper addonod, akkor klafa mert ma is írtam rád és nem írtál vissza mr av slacker :P  :smile:.(és ventri ha ráérsz)

Gmer, mire ide jutottam már válaszoltak.Én ált akkor vagyok gázba a whispekkel ha kimegyek afkolni valameik fővárosban, mert akkor a sok gold spammer elpörgeti a chatet,de amúgy addon és kihúzgálás nélkül átlátható meg minden csak ne afkolj fővárosban :).Amíg nem jársz 25fős raidbe meg iylen "komoylabb helyekre" cooldown count és cartographer addon kell csak neked sztem, mind2-őt leszedheted a wowace-ről, durva itt a frissítés van amihez naponta ha épp olyan a helyzet.

upd:
Quote from: kelvor on 2007-12-26, 22:53:29
Beleszámítva, hogy nem vagy még rutinos és pvp serveren vagy...hát jó kérdés.
Ha begankelnek és ráérünk megyünk DS-el world pvpzni  :smile:.Van 1-2 kakukk tojás hely ahol sok a hullakemp, azaz 70es unatkozó nem hagyja fejlődni a kis szintűt, iylen pl Stranglethorn Vale és Tanaris, régebben South Shore és Ashevale is rendszeres bulik helyszíne volt.Tipp a sok ovodás éjfél után már megy aludni  :smile:, csak készülj fel Gmer hogy tuti lesz ?? aki leöl párszor még véletlenül se húzd fel magad rajta.De gondolj bele ha felnősz akkor te is lehetsz rossz fiú és mehetsz vissza ugyan azokra  helyekre, ilyena pvp szerver bármit szabad, de 1 spit makrót csinálj az sztem alap kellék  :smile:.

Darkstar

Leechelek na, néha azt is kell. Közben meg berserket nézek, 4chant olvasok. :p
A spammerek ellen meg jó a spammenot
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

Köszönöm a válaszokat!^^

Holnap meg is rendelem ezt. :Kiraly:

Soul

Quote from: Darkstar on 2007-12-26, 23:44:47
Közben meg berserket nézek.
Na ez eléggé nyomós ok hogy ne válaszolj nekem :P.Mer a Berserk jóóóó  :smile:.

kelvor

Berserk alap, hogy jó.  :D

Quote from: Gmer on 2007-12-26, 23:48:13
Holnap meg is rendelem ezt. :Kiraly:

Woah. Azért vigyázz, elég rendesen rá lehet kattanni. Ugye, Illidan ölők?  :D

thrall

Quote from: Gmer on 2007-12-26, 23:48:13
Holnap meg is rendelem ezt. :Kiraly:
énis beleestem ebbe a hibába :D (csak én elmentem a media markt-ba és ugyanenyiért árulják)

Darkstar

#1344
Quote from: Soul on 2007-12-26, 23:51:27
Mer a Berserk jóóóó  :smile:.
Valóban. Most jön a 8. rész. :D

Quote from: Gmer on 2007-12-26, 23:48:13
Holnap meg is rendelem ezt. :Kiraly:
Ezek szerint tetszik. :)


A HPm meg kezd alakulni, itt csak egy forti buff van rajtam és nincs meg se a 15% stami se a +3% maxhp talent. :D

Ed.. na tessék, editelek és máris ketten is postolnak. :D

Ed2.: Kicsit több buffal :D

Utolsó ed.: Magyar színvonal (afk voltam)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

Quote from: kelvor on 2007-12-26, 23:55:50
Quote from: Gmer on 2007-12-26, 23:48:13
Holnap meg is rendelem ezt. :Kiraly:
Woah. Azért vigyázz, elég rendesen rá lehet kattanni.
Ígyis-úgyis egész nap gép előtt vagyok, szóval sokat nem fog elvenni az életemből. XD

Quote from: Darkstar on 2007-12-26, 23:57:31
Ezek szerint tetszik. :)
Úgy tűnik.  :haha:

Alkyra

waaah, én is gamelni akaroookk.-.-(nekem meg kell várni míg a haverom megveszi s kipróbálja s utána küld nekem egy scroll of rezut s így kap egy extra hónapot-.-)
Hiányzik  a palám..

Soul

Tessék Jafar karácsonyfás kép :P.

Keddig még nem volt szerencsém full Zul Amanhoz, de azért hogy >>ez<< legyen ZA fő boss, báhh ez 1 vicc.Mikor oda értünk kérdem ez a főbboss 1 adja és majd besummonolódik vagy mi, erre nem eza  főboss.Összeségében sokkal többet vártam ZA-tól, ZG sztem sokkal feelingesebb, és nem értem miért kell a dzsungelt össze keverni az észak amerikai erdőkkel.És amit mondanak hogy ez karából felszerelt embereknek van kitalálva az megint csak vicc a köbön, a karás emberek örüljenek ha kiizzadják az első és második boss killjét.Talán a bombázós boss tetszett.

És hogy mennyire lehet rákockulni a wow-ra az 1 jó kérdés, de rálehet nagyon :P.Majd mikor már össze mosódnak a napok és kérdezned kell ma milyen nap van az már 1 jele a kockaságnak  :smile:.

Lythis

#1348
Quote from: Gmer on 2007-12-26, 22:42:50
2. mennyi idő alatt jutottatok el 70-es szintig?
Quote from: thrall on 2007-12-26, 22:50:43
2. még nemvagoyk 70 :D
Quote from: kelvor on 2007-12-26, 22:53:29
Régebben macerás volt felvinni 1-60-ra. 60-70-re nem igazán. Viszont most sokkal könnyebben és gyorsan tudsz egy karaktert felvinni 1-60-ra, mivel a blizz például elég nagy %ban megemelte az questekért járó xp-t. 60-70-re ha jól tudom maradt minden a régiben. Kényelmes tempóban szerintem 2-3 hét alatt simán lehet csinálni egy 60-as karaktert, kb ennyi idő 60-70-re is. Beleszámítva, hogy nem vagy még rutinos és pvp serveren vagy...hát jó kérdés. Sok sikert.  :tezsvir:
ye olde guide n stuffage (bár felteszem már megvan :) )

also: nem kell kockának lennem, hogy összemosódjanak a napok... hálistennek és sajnos :)
also also: wake the fuck up, berserk sux (nem hagyhattam ki, mert Darkstartól ma ezt hallani - pláne ismerve a korábbi nézőpontját erről - kb olyan volt, mintha az öcsém megpróbálná bemagyarázni nekem, hogy Shinji az anime történet legmenőbb, legvagányabb szereplője...)

kelvor

Leveling Guide egy rakás szar. Ennyi erővel vehetsz egy karaktert is.  Egyedül a profession útmutató ér valamit.

ZA szerintem jól sikert, nekem tetszett. Zul'jin meg...most erre mit mondjak, olvass utána ha érdekel a téma. Lore ftw.   :haha:
Az viszont tényleg hülyeség, hogy kara gearrel le lehet nyomni. Első 2 boss még oké, de utána T4-T5 simán kell.