Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

JaFaR

Quote from: Soul on 2008-01-10, 14:59:52
Quote from: JaFaR on 2008-01-10, 13:39:34
Quote from: Soul on 2008-01-10, 13:19:34
Az a 4 lovas meg még 70en is kemény  :smile:.
Hát ezek tök jól hangzanak de én ezeket a BC előtti raid instákat még névről sem nagyon ismerem. :D Viszont vmikor bepróbálhatnánk vmit poénból, pl. van akik lenyomták Onyxia-t 4en. Szal vmi ilyesmire gondoltam.

Hallod én erre tuti nem pocsékolom az időt  :hehe:.Mi voltunk a 4lovason 70en, mikor a server első ateishét raktuk össze és azta bosst 4 ember tuti nem tolja le , meg van még pár boss ott amit tuti nem, sőt ha bele gondolok 1 bosst se fogunk 4en megölni :p.Ó persze 1 lokk 3órán át kergettette magát hydrossal meg 4 man oni de ezek idő pocsékolások sztem :smile:.Érted ha már menni akarunk oda ne páran az szenvedés sok embert meg erre össze kaparni szinte lehetetlen, én tuti nem megyek svédekkel  :smile:.

Olyan negatív vagy... :P A 4ember nem követelmény, nem azért mennék hogy elmondhassam, hogy "hű mi imbákok vagyunk mert 4en mentünk és hú...". Csak kiváncsi vagyok. Ha haveroméknak 4emberrel sikerült 70en akkor gondolom nem kell hozzá 20at összeszedni. Meg kapásból tudok 3 embert magamon kívül aki jönne. :D Bár kulcsunk az nincs.. XD

kelvor

A lovasokhoz, sajnos, elég sok ember kell még mindig, többek közt ezért sincs még meg az a fránya fegyver. Remélem Naxx 2.0-ban is dobni fogják.

DS: Jaja, ezt a videot már én is láttam. Mit mondjak, elég hangulatos evant.

Ony meg nem nagy cucc. 4-5en már kényelmesen le lehet nyomni. Mi 1-2 hetente meg szoktuk látogatni az öreglányt. Altoknak kék boe-s motyók, meg pénz.

Bruce

Egy darabig gondolkoztam, hogy ide vagy a lolba rakjam, aztán feldobtam egy ötvenest :D
Pinky and the Brain meets World of Warcraft: Azerothian Super Villians

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Alkyra

Hát ezt nem hiszem el...ilyen nincsen. A laptopon amint belépek a gamebe, kipurcan az EGÉSZ hálózat s sehol sem lesz net amíg újra nem indítom a routert...
Asztalin semmi gondja nincs. Ugyanaz a verzió szal nem is értem h miért csinálja ezt.-.-

Nem telepítettem semmit, nem mentem KL oldalakra se. Havlány lila gőzőm sincs h miért csinálja ezt.Csináltam már cache remaket is, semmi sem történt.-.-

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Darkstar

#1446
ag_Unitframes, bartender3, prat (chat), Cycircled, Fubar + pár kiegje, Skinner, Squeenix leginkább ezek. Meg még egy rakat raid, combat meg egyéb addont. :D

Ed.: 2nd warglaive :D
http://kepfeltoltes.hu/080113/WoWScrnShot_011308_215821_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/080113/2nd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/080113/WoWScrnShot_011308_221029_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Soul biztos csinál jobb képet, én nem szőrözök vele. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

msotmár tudom,hogy honnan voltismerős a oow amikor huncsatin ordibálnak, hogy az oow embereket keres :D

Darkstar

Olyan mikor volt? oO
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

a napokba halottam, hogy az Order of Watchers nemtommár, hogy kiket keres. (de elhet, hogy én tudom rosszul, és akkor bocsánat és azis lehet, hogy csak láttam egy pár membereteket, és összekevertem egy ilyennel)

Darkstar

99.9%ig biztos vagyok benne, hogy az utóbbi. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Quote from: Darkstar on 2008-01-13, 23:02:47
Ed.: 2nd warglaive :D

Bazz és törpe. Ahhh...mondjuk, jobb, mintha gnóm lenne.  :D Nagy GZ neki!  :appl:

Btw. holnap kezdjük a t6 instákat, drukkoljatok.


Darkstar

A "törpe" kapta az elsőt. :D

Sok sikert! :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

fraglimiter

Tegnap ejjel bementem egyik baratom warriorjaval ( :whoah: ) osszeszedni neki 4k honort h meglegyen a gatyaja es olyat lattam!
Komolyan nerfelni kell a lockokat, ilyen range-spellt!!!  :lul:
http://kepfeltoltes.hu/080114/WoWScrnShot_011408_010459_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Soul

Soul eléggé passzív volt mostanság, és nem fotózott semmit.
Jah a horda város raid meg úgy kezdődött hogy 1 hordás üzent allis karin keresztül a guild társamnak hogy a k*va a*yját ha még 1 mobot el vesz előle begankeli, hát fordítva  :smile:.Már bánom hogy nem mentem, de ventrin hallgattam 1 ideig az eseményeket.Ja és külön vicc hogy PVP szerveren írtak tiketet a horda város elleni raid miatt  :smile:, úgy megnézném a gm fejét  :smile:.
Kelvor sok sikert és ha esik nektek hyalban a sámán pajzs linkelni ne merd mert agyvérzést kapok  :smile:.

Darkstar

Az kellett volna, hogy a GM visszaír nekik, hogy : "reroll PVE, noob" :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: fraglimiter on 2008-01-14, 15:15:53
Tegnap ejjel bementem egyik baratom warriorjaval ( :whoah: ) osszeszedni neki 4k honort h meglegyen a gatyaja es olyat lattam!
Komolyan nerfelni kell a lockokat, ilyen range-spellt!!!  :lul:
http://kepfeltoltes.hu/080114/WoWScrnShot_011408_010459_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

utálom a lockokat.XD nem grp kari s undorító skilljei vannak neki.
lockot akkor se índítok, ha überbrutál marad élete végiég.

Darkstar

#1457
Pedig a létező leghangulatosabb kari a játékban. :)
A souldrain meg néha átível az egész pályán egész a GYig, az is jól szokott kinézni. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Quote from: Soul on 2008-01-14, 16:08:40
Kelvor sok sikert és ha esik nektek hyalban a sámán pajzs linkelni ne merd mert agyvérzést kapok  :smile:.

Á, én ilyet sosem tennék.  :D  :__devil:

Egyébént érdekesség, hogy anno Kael után még aznap 21en bementünk Hyalba az első bossra, ahol a trashból esett a lock köpeny meg egy healer mace...csak sokat tököltek a loottal és mindkettő eltűnt. Volt ám anyázás rendesen.  :lazza:

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2008-01-14, 18:06:48
Pedig a létező leghangulatosabb kari a játékban. :)
A souldrain meg néha átível az egész pályán egész a GYig, az is jól szokott kinézni. :)

a legunalmasabb kaszt lvl 50ig. Dot dot dot fear dot dot dor fear send pet dot dot dot.
azt viszont nem tagadom h erős...

thrall

elképzeltem, amikor bejön a WotLK, azon belől a siege járművek, és a PvP új belátást engedélyez majd... minden 70+ kari azokkal fog rohangálni, és (ha nem lehet kihozni northendről) egymást lőni... a sok ganker ki se fog szállni belőle :D

Soul

Quote from: kelvor on 2008-01-14, 18:11:51
healer mace

Az nem döpöse macé? Híler bekk esik ott a trashekből elvileg, de mi azt se láttuk se a sámán pajzsot x hónap alatt már azt se tudom mióta farmoljuk azt az instát de az insta utál engem én utálom instát  :smile:.Amikor mi is repu farmoztunk ott kb 20 vagy annyi emberrel se, nekünk is volt hasonló zűrünk, utánna lett bevezetve a free for all és akinek kell need.Nállatok hogy megy?

És DS mindíg azt a karit fényezed ameik a mained(meghát mindíg a mained setje jön be legjobban stb).Most én is mondhatnám milyen élvezetes ench sámánnal farmolni, be 1kis metál aztán mész darálni és amikor bejön a windfury áhh :P  :smile:.Szal ha megkérdezel 1 palát full t5ben ami rózsaszín/lila színű és sztem gáz az tuti azt mondja, a pala a legkirályabb kaszt és a t5 a legszebb szet, tuti  :smile:.

Darkstar

Van benne valami. :) De akkor is RÓZSASZÍN :wtf :D
Mondjuk a lokk elég régóta a mainen. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Quote from: thrall on 2008-01-13, 23:21:14
huncsatin
Csak most szúrtam ki  :smile:.
A huncsatit sose vedd komolyan.Én jó ideje nem vagyok fenn és ezzel sztem el is árultam a véleményem a huncsatiról.

Bishop

Quote from: Soul on 2008-01-15, 11:23:39
És DS mindíg azt a karit fényezed ameik a mained(meghát mindíg a mained setje jön be legjobban stb).Most én is mondhatnám milyen élvezetes ench sámánnal farmolni, be 1kis metál aztán mész darálni és amikor bejön a windfury áhh :P  :smile:.Szal ha megkérdezel 1 palát full t5ben ami rózsaszín/lila színű és sztem gáz az tuti azt mondja, a pala a legkirályabb kaszt és a t5 a legszebb szet, tuti  :smile:.
Hát én pl nem tartom a legjobbnak a Druidot nagyon le van nerfelve azon indok alapján hogy egy hybrid kari :wtf Shaman is Hybrid kari de kérem shamant még életbe nem vertem meg, SS Earthshock Dara heal...és halok. Másrészről a legjobb kaszt a WL legalábbis al eglátványosabb. De mondjuk lock túlélési esélyei group pvpben nem sok, kivétel aki télleg profi de az átlag megint más. Set meg t6 pap set powa főleg NE-n és BE-n
Mindezek ellenére imádom a druidot Blizzard druid fejlesztőcsapata visztont szerintem valami ovodáscsoport, és aki jól nyal az bekerül az elit Rugó Mage fejlesztőcsoporthoz  :__devil:

Darkstar

A druida healernek nagyon brutál, a többi ág valóban felejtős. Viszont mindenből el tud meneküli. Tegnap AVn vagy 4 percig szórakoztam 1el, megtekerte a zászlót az egyik bunkerben aztán bellt az oszlopok mögé és moonfire-özött, amikor próbáltam visszafoglalni. Amikor meg őt kergettem, csak hotolta magát és futott körbe az oszlopok körül. Még jó, hogy a lock manája nem fogy el soha, az övé viszont 4 perc után 0n volt. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

Erről beszélek télleg nincs semmi amibe igazán jó, amugy azt hallotam Resto dru veri a lockot,persze felszerelés és tehetség is közrejátszik. Amugy engem a spellcaster ága jobban érdekelne,de már eldöntöttem 70en resto leszek, groupnak instaba pvpbe healerre több szüksége van mint egy sz*r dpsre egy gyenge casterra vagy egy tankra(mondjuk tanknak jó rugó alig bírja megsebezni és a sebzése is jobb mint a protis warrijé, persze ez csak az én véleményem)
Moonfire spam meg Lame és max több ellenfélnél használnám, amugy se éri meg mert sok mana ráadásul a dotok nem müködnek ilyenkor amikor újra meg újra rárakják valakire.
WotLK-t várom hogy valamit kezdjenek a Druiddal, mert TBCbe kapott 3 skillt, nem mondom hogy nem jók de WL arzenálja kicsit durvább, de még shamané is jobb vagy a papé.

kelvor

Quote from: Soul on 2008-01-15, 11:23:39
Quote from: kelvor on 2008-01-14, 18:11:51
healer mace

Az nem döpöse macé?

Ja de, csak elnéztem. Btw tegnap megint esett a mace, 2x a tankolós köpeny, 1x a caster dps back. Ja és lement az első boss, 2. meg valami 55% volt.

A loot nálunk sima group loot, feljön a cucc, akinek kell az needel.

Darkstar

Tegnap elfelejtettem postolni ezt az aranyosságot. Dupla doomfire levegőben (hogy hogyan, azt tudja a Blizz) = wipe. :D
http://kepfeltoltes.hu/080115/WoWScrnShot_011408_202029_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Bishop on 2008-01-15, 15:26:01

Shaman is Hybrid kari de kérem shamant még életbe nem vertem meg, SS Earthshock Dara heal...és halok.


wtf...shami megvert? mi vagy te? paladin?(az az egyetlen class amit meg tud verni) vagy outgear de azt nagyon csúnyán..vagy még nem vagy 70?