Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

JaFaR


Darkstar

QuoteSuggested instances: End game content
No wai

Jó kis oldal, bár azt nem értem, hogy a deep affli mióta jobb pvpre, mint pvere. És eszembe juttata, hogy a cloak-omon felejtettem azt a 120 armort, amit poénból tettem rá. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

JaFaR

Quote from: Darkstar on 2008-02-29, 13:41:48
És eszembe juttata, hogy a cloak-omon felejtettem azt a 120 armort, amit poénból tettem rá. :D
Látod, már megérte... :D

Darkstar

Quote from: JaFaR on 2008-02-29, 14:03:33
Látod, már megérte... :D
Annyira nem, ez azt jelentim, hogy mehetek farmolni 8 primal shadowt a másikra.  :wtf :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

lol, samik kaptak MS effectet.OO Druidák s Palák rémálma lesz egy Ench sami 2.4től...brrr-.-

Darkstar

Az még semmi. Szvsz az a nevetséges, hogy a totem által feltett FT-nak is lesz ez a hatása. Azaz ha 5v5ben a shammy eldob egyet, mindenki mortal strikeot tol. Ebből jó kis whine lesz. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2008-03-01, 10:33:16
Az még semmi. Szvsz az a nevetséges, hogy a totem által feltett FT-nak is lesz ez a hatása. Azaz ha 5v5ben a shammy eldob egyet, mindenki mortal strikeot tol. Ebből jó kis whine lesz. :D

lol...igaz is.XD erre nem gondoltak a készítők?XD sztem ezt a többiek nem kaphatják meg egyb.(túlságosan is unfair lenne már)
Továbbá csökkentették a totem gcdt 1.5 ről 1.0rá.(ez is egy erős buff), meg az Ench t3 skillje(-30% dmg received +30% done asszem) nem lesz debuffolható.
Ench samiknak jó lesz ahogy elnézem..:)

Egyb. ez még mindig nem oldja meg azt a problémát h CDzik őket s megölik pikk-pakk az egész bagázst.XD

Darkstar

[spoiler][/spoiler]

Ed.:
És mindenki örömére, a Blizz a BS után a JC profot is megöli.

[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Egyre jobban érzem úgy, hogy jókor hagytam abba a wow-ot. A blizz, kisléptekben, de egyre jobban megöli ezt a játékot. Valahogy nekem az jön le az utóbbi idők híreiből, hogy már ők sem tudják, hogy pontosan mit csinálnak. Nerfek, kulcs törlések, boss gyengítések stb. Jó az, ha egy cég foglalkozik és hallgat a játékosokra főleg, ha ekkora közönségnek kell megfelelnie. Azonban én úgy gondolom, hogy túlságosan is engedékeny és befolyásolható és nem látom azt a határozott koncepciójukat, ami az alapjáték megjelenésekor volt jellemző rájuk nézve. Persze, ez a mostani JC profession módosítás eltörpül a többihez képest. Morbid a gondolat, de simán eltudom képzelni azt, ami az aláírásodba szerepel. Még 1-2 kieg és nem csak Magdi fogja helyetted useolni a kockát, de Artas is csak egy thrash lesz a sok közül. Komolyan, már várom mikor áll elő a blizz az emerald dream kiegészítő lemezzel, ahol a legnagyobb újítás az lesz, hogy víz-alatti hátast vehetsz 20.000 goldért (persze a druidok kapnak epic vizi formot), vagy akár Deathwing-gel, akit 25 mindenre elszánt raider WTF NOOB felkiáltással test serveren one-shotol.

Alkyra

Nekem már jóideje minden reményem a Ragnarok 2ben van s azt várom már. Most épp Flyff ot játszom.(ragna 1 feelinges csak nehezebb sztem.-.-)
aki akar megtalál a Mia-4-1 Szerveren Shilyn néven.^^

Darkstar

Az várható volt, hogy a WotLK előtt a Blizz kicsit "kinyitja" a tartalmat a "casualok" (ha már mindenki ezt használja, akkor én is) előtt, de azért mindennek kéne h határa legyen. Heroicokért Hyjal/BT lootot osztani, ez túllépi ezt a határt. De így legalább az alt warrim is full epik gemekbe lesz öltöztetve és ahogy meglépi a 70et, lecraftolom vele a stunheraldot. :D
A másik meg ennek az e-sportnak az erőltetése, és hogy minden a nyomorúságos aréna körül forog. SOHA nem fogják tudni balancolttá tenni, viszont egy rakat dolgot jól elbasznak vele.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

A Blizzard végülis nem csinál mást, csak a legjobb PvE geart elérhetővé teszi hosszadalmas, könnyű és rendkívül unalmas módszerekkel. De felvetődik a kérdés, hogy mire használják majd az emberek azt a sok jó PvE geart, ha nem is raidelnek. Valószínű, hogy így legalább könnyebb lesz a recruitolás.

Darkstar

Szerintem egy epic gem / 1,5 óra nem olyan rém hosszadalmas. Legalábbis a badgeket hasonló sebességgel lehet szedni. :)
Hogy mihez kezdenek t6 szintű gearrel? Jó kérdés, ki tudja. Dailyznek benne és ugyanúgy meghalnak a Monstrous Kaliriktól. :D
Géptermi óra FTW. Legalább nem unatkozom annyira.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

blizzard egyre inkább cybersportot akar csinálni a cuccból, mi ezen az újdonság?

Darkstar

QuoteWarlock
Changes to Life Tap have been reverted. Values are back to normal.
    Rank 1 - Converts 20 health into 20 mana.
    Rank 2 - Converts 65 health into 65 mana.
    Rank 3 - Converts 130 health into 130 mana.
    Rank 4 - Converts 210 health into 210 mana.
    Rank 5 - Converts 300 health into 300 mana.
    Rank 6 - Converts 420 health into 420 mana.
    Rank 7 - Converts 580 health into 580 mana.


:Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

szerintem nem lett volna világvége, de már csak a rinyafeszt miatt is érdekes lett volna. Azért valahol kár :hehe:
Viszont Kalgan magyarázata elég jól alátámasztja, hogy nagyban tesznek a PvE-re és javarészt az aréna, ami megszabja, hogy mit akarnak buherálni a rendszeren...


p.s.: Kalgan loves you

Soul

Mondták hogy lesz Aréna verseny.Ez olyan lesz lassan mint a CS,  lesznek fizetett gamerek.

Darkstar

Muiltkor felmentem a TTR-re (a pvp test realm) és volt vagy 6 seces latency. :D
Nekem mostanában az tetszik, hogy mennyire görcsösen próbálják az amiknak adni a jövőbeni SWP firstkilleket.

Ed&repost
Lol?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Ha hivatalos oldalról azzal a trywow.exe-vel leszedem a játékot azzal is leet tört szerveren tolni majd? Bocsi nem igazán értek az ilyesmihez, itt is olyan hogy leszeded az alapjátékot aztán felraksz egy szerver patchet? Halp

Darkstar

Passz, még soha nem játszottam törtön.

Ez a kép viszont jó lett.
http://www.orderofwatchers.hu/files/wallpapers/ragnaros-leaders.jpg
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

Quote from: Én on 2008-03-09, 19:07:19
Ha hivatalos oldalról azzal a trywow.exe-vel leszedem a játékot azzal is leet tört szerveren tolni majd? Bocsi nem igazán értek az ilyesmihez, itt is olyan hogy leszeded az alapjátékot aztán felraksz egy szerver patchet? Halp

Igen. De torrentról sztem jobban jársz. Pláne hogy onnan a Burning Crusade-vel együtt szedheted.

DS: Nem igazán.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soul

Az a maci mont 1 idóta sz*r f*s h*gy g*n*j elcseszett mount, idegesítő.De ugye menő mert ritka, csak már annyira nem is ritka.1 biztos nekem nem kell.
A főnix viszont nagyon jó, az tetszik  :smile:.

kelvor

Quote from: Soul on 2008-03-10, 12:35:22
A főnix viszont nagyon jó, az tetszik  :smile:.

Nyugi, Blizzardot ismerve 2.X-ben badgert megveheted.  ::)

OFF: Soul, more depressive signet nem találtál?   :punny:   :D

Darkstar

A fel Rage messzire elér. Wipe volt, páran kifutottunk, hogy reseteljük a bosst, de azért még odaköpött egy ilyen aranyosságot. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

ezt nézzétek meg. majdnem leestem a székről a röhögéstől.

"...got a racial heal, you can barely feel~"


http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=65137



Lythis

Quote from: Alkyra on 2008-03-14, 18:34:43
ezt nézzétek meg. majdnem leestem a székről a röhögéstől.

"...got a racial heal, you can barely feel~"


http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=65137



SHITSUX

Nyhm-ék semmi érdemlegeset nem tudtak összehozni a hard like heroic óta... Habár a ni-hao meg az "I PUG KZ"-s ek tűrhetőek voltak. De azok asszem korábban készültek

Darkstar

Sztem a Ni-hao a legjobb, a hard like heroic nem sokkal, de mögötte van.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Ezt becumtam, nem volt semmi írva torrenten BC mögé, leszedtem, erre US verzió és nem megy a woweurope-ról szedett-el :mad: enGB ugye menni fog, csak európai kell legyen, nem?

Soul

#1648
Quote from: Darkstar on 2008-03-14, 19:28:36
Sztem a Ni-hao a legjobb.

:tezsvir:

A pugos azé nem tetszik mert rühellem Eminemet.De a video eszembe jutatta anno a 5fős svédes Stratholmokat és Shcolókat  :D.

A hardlike heroik meg nem rossz,de télleg igazi feelingje a kínai farmerosnak lett.

Az I'm Murlock jó még sztem.Bár azt nem a Ni-haosok csinálták, hanem asszem blizzconra készült.

Ha akartok látni 1 sztem tökjó wowos video-t keressetek rá a warcraft movieson a Not Another Love Story-ra, a love story szavakra elv meg kell találja.Ha troll rugóval kezdődik aki kisebb utazás után meglát 1 humán lányt jó helyen vagytok  :smile:.

u.i: ó még eszembe jutott a tüntetéses video amit azért forgattak a hordások hogy ne legyen a hordának pala, az is jópofa  :smile:.


Quote from: Én on 2008-03-14, 22:38:39
enGB ugye menni fog, csak európai kell legyen, nem?

Igen annak jónak kéne lennie.Lehet neked is jót tennének az amcsik mint Xzone-nak, mert nekem a svédek nem igazán (najó kicsit túl lihegem a svéd témát, de ezt csak az érti aki szenvedett velük BC előtt az 5fős instákba  :smile:).Várj most akkor mien szerverre is mész tört vagy original?Gondolom ha torrent akkor tört.

Lythis

I am Murlock meg társai (nincs sok, kb azt láttam, meg valami blizzconos cuccokat) azok mind lvl70ETC, akik mellékesen mind Blizzard alkalmazottak.
Nekem a PUG-os videó jobban tetszett. Akon Smack That -je eleve nem egy húdeha szám szerintem, ebből kifolyólag a feldolgozás is kicsit egysíkú lett (spoiler: a zenei alap abban is Eminem, és a Nyhm által feltolt vokál részt eredetileg szintén ő tolta el az eredetiben)