Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Xzone

Magister's Terrace-t sajna mindenkinek kell csinálnia... Valamilyen elvetemült okból a Sunwell Plateaun nem ad semmi reputationt :(

Amúgy Kalecgos nehéz. Tényleg jól van megcsinálva az egész fight, igazi cockblock, ami védi az instance további részeit a nem eléggé felkészült guildektől. A legjobb eredmény eddig 1% Sathrovarron, kint meg még volt vagy 10% élete Kalecgosnak. Patch napon mégse mentünk, úgyhogy ez volt a második attempt nap rajta. Azért azt a cooldownt a portálokon igazán kiszedhetnék, mert ez így nagyon idegesítő.

Ti hogy álltok DS?

Darkstar

#1681
Eddig kétszer két óra a bosson (az első betrashelés pár noobkodásnak köszönhetően "érdekes" volt), alakulgat, asszem Shat 12% Kalec  meg 13, de őt sokkal gyorsabban lehet ölni. Szerintem nem a cooldown idegesítő, hanem amikor egyszerűen nem tudsz átmenni rajta. Elvileg mára kitaláltak egy új taktikát, ami ha bejön, nagyban leegyszerűsíti a fightot. Az igazi cockblock sztem Brutallus lesz, az az 1700+ dps/fő 6 percen át és azt az aggrot úgy megtartani, hogy közben tankrotáció is van... hát, édekes lesz. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

#1682
Quote from: Darkstar on 2008-03-28, 16:26:38
Eddig kétszer két óra a bosson (az első betrashelés pár noobkodásnak köszönhetően "érdekes" volt), alakulgat, asszem Shat 12% Kalec  meg 13, de őt sokkal gyorsabban lehet ölni. Szerintem nem a cooldown idegesítő, hanem amikor egyszerűen nem tudsz átmenni rajta. Elvileg mára kitaláltak egy új taktikát, ami ha bejön, nagyban leegyszerűsíti a fightot. Az igazi cockblock sztem Brutallus lesz, az az 1700+ dps/fő 6 percen át és azt az aggrot úgy megtartani, hogy közben tankrotáció is van... hát, édekes lesz. :D

Nálatok is sokan "Drums of Battle"-re talenteltek? :)  Brutallushoz állítólag szinte elengedhetetlen.

A Kalecgos trash meg tényleg jópofa. Mi megöljük az összes robotot is, mivel néha nem jelennek meg a képernyőn csak akkor, amikor már túl közel vagy hozzájuk. Szinte biztosra vehető volt, hogy valaki belerohan egy robotba wipe utáni visszafutásnál.

Darkstar

Quote from: Xzone on 2008-03-28, 16:37:27
Nálatok is sokan "Drums of Battle"-re talenteltek? :)  Brutallushoz állítólag szinte elengedhetetlen.
Jaja. :D
Egyébként hogy nincs repair az insta előtt meg az summon change igazi shardgyilkos kombináció.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2008-03-28, 16:44:54
Quote from: Xzone on 2008-03-28, 16:37:27
Nálatok is sokan "Drums of Battle"-re talenteltek? :)  Brutallushoz állítólag szinte elengedhetetlen.
Jaja. :D
Egyébként hogy nincs repair az insta előtt meg az summon change igazi shardgyilkos kombináció.

A repair az nem gond, hiszen végre használhatóak a repair botok amiket csinálok :)  Viszont amikor a trash eleje már respawnolt, de még szeretnénk pár attemptet...na akkor fogynak a shardok rendesen.

Draconire

Quote from: fraglimiter on 2008-03-28, 08:00:21
Elobb inkabb dontsd el mit fogsz gyakrabban csinalni, pve avagy pvp mert meg ugy is van kulonbseg egy arc/fire-arc/fire talent kozott.

Pvp-re akarok fejleszteni.

És azt hiszem most már eldöntöttem, hogy mage leszek, szóval még egy utolsó kérdés:
Milyen professiont érdemes felvenni neki? Tailoring & enchanting egy kezdő karinak jó ötlet, vagy túl költséges?

Soul

#1686
A tailoringal nincs akkora nagy gond, mert kimész kicsit ölöd a mobokat mint a robot és esik a clotty.Ált sima mezei clottyal tudod huzni, szóval annyira nem nehéz sztem csak a vége felé iszonyat sok cloth kell, de kicsit mobolsz, esik rendesen.

Encsant, nah azaz a szakma amit tuti mégegyszer nem huzok ki  :smile:.A vége felé szinte mindenhez large prismatic shard kell,elég sok, azt vagy drágán veszed ahból amire rámegy a gatyád, vagy jó sokat instázol és disencsantolod a lev70es kékeket és imátkzol a  rollnál hogy insta alatt legalább egyet kapj meg  :smile:.Most elv 1 void kristályból lehet 2 large prismaticot(a void az epikekből pottyan), ami nem rossz akkor ha jól beraktároztál belőlük.Állítólag most felszöknek az encsant árak de mire oda jutsz sztem leesnek, szal a drágulás ne tántorítson el.Jah és az utsó encsant bot összetételéhez kellenek jó kis cuccok, amikbe ha belegondolok (már írtam) mégegyszer nem fogom kihuzni ezt a szakmát  :smile:.

upd.: a vége felé kacsingass a gyűrű encsantok felé, amit repuért válthatsz ki, azzal viszonylag olcsón huztam ki maxra.

Végszó clottyosnak sztem az Encsant+Tailor, vagy ha raidelő emberke vagy az Alchemy+Herba éri meg sztem.

Xzone

Quote from: Soul on 2008-03-28, 18:00:36
A tailoringal nincs akkora nagy gond, mert kimész kicsit ölöd a mobokat mint a robot és esik a clotty.Ált sima mezei clottyal tudod huzni, szóval annyira nem nehéz sztem csak a vége felé iszonyat sok cloth kell, de kicsit mobolsz, esik rendesen.

Encsant, nah azaz a szakma amit tuti mégegyszer nem huzok ki  :smile:.A vége felé szinte mindenhez large prismatic shard kell,elég sok, azt vagy drágán veszed ahból amire rámegy a gatyád, vagy jó sokat instázol és disencsantolod a lev70es kékeket és imátkzol a  rollnál hogy insta alatt legalább egyet kapj meg  :smile:.Most elv 1 void kristályból lehet 2 large prismaticot(a void az epikekből pottyan), ami nem rossz akkor ha jól beraktároztál belőlük.Állítólag most felszöknek az encsant árak de mire oda jutsz sztem leesnek, szal a drágulás ne tántorítson el.Jah és az utsó encsant bot összetételéhez kellenek jó kis cuccok, amikbe ha belegondolok (már írtam) mégegyszer nem fogom kihuzni ezt a szakmát  :smile:.

upd.: a vége felé kacsingass a gyűrű encsantok felé, amit repuért válthatsz ki, azzal viszonylag olcsón huztam ki maxra.

Végszó clottyosnak sztem az Encsant+Tailor, vagy ha raidelő emberke vagy az Alchemy+Herba éri meg sztem.

Ha jól emlékszem, akkor magas szintű tailoringgal craftolt kékeket szét lehet szedni large prismatic sharddá. Úgyhogy elméletileg el tudod magad látni enchanting anyagokkal. Viszont szerintem az enchanting majdnem olyan szar profession, mint az engineering vagy a leatherworking :D

Darkstar

Na ja, leginkább a +24 spelldmg miatt éri meg. Bár a népszerű de nem olyan gyakori enchantokkal azért lehet keresni. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

JaFaR

Quote from: Soul on 2008-03-28, 18:00:36
A vége felé szinte mindenhez large prismatic shard kell,elég sok, azt vagy drágán veszed ahból amire rámegy a gatyád, vagy jó sokat instázol és disencsantolod a lev70es kékeket és imátkzol a  rollnál hogy insta alatt legalább egyet kapj meg  :smile:.
Ilyen esetben vigyél magaddal még 1 embert aki rollol neked, akkor nőnek az esélyek. :lol:

Draconire

Kösz a válaszokat!

Quote from: Xzone on 2008-03-28, 18:45:45
Viszont szerintem az enchanting majdnem olyan szar profession, mint az engineering

Ok, akkor elleszek vele.^^

kelvor

Anno én Blacksmith/Engineer voltam és persze tank warrior. Mindig "nagyon" sok goldom volt képzelhetitek :D

Soul

Tegnap bekényszerítettek a 25fősbe.Sztem ma megfog halni az a sárkány, mert elég sok kb 20%os(már alíg volt hpja) wipe volt(nem frissítettem addonokat, pssz csak 1 cooldown countal toltam  :D).

Ez az új sziget, hát lehet hogy csak a passzív hozzá állásom de majdnem 1 sh*t.Szóval elkezdtük az 5 főset(bocsesz de a nevek még kérdőjelek).Kezdett megtetszeni ez a bloodelfes insta, aztán mikor elkezdték mondani a boss taktikokat, mondom jézus ez mind koppintás semmi új  :punny:. A 2.bosshoz jutottunk amikor jött a whisp hogy kumbák to main  :smile:.

Én utálom ezt a patchet, mert 1 hétig lehettem volna enchantment talenton(a t6 instákba) , erre kijött eza  sz*r és minden raid sunwell.

JaFaR

Quote from: Soul on 2008-03-29, 09:10:10
A 2.bosshoz jutottunk amikor jött a whisp hogy kumbák to main  :smile:.
És azt még nem is tudod, hogy mibe fog kerülni neked, hogy otthagytál minket.  Kikynek sütnöd kell 2 narancs tortát, és jössz a csapatnak 1 normal és 1 hc runnal MTben. Ez a minimum. :P

Soul

Hidd el nem akarjátok hogy süssek vagy ilyesmi abban nem lesz köszönet(0 a cookingom és nem fogom húzni)  :smile:.
Mintha nem mennék mikor ráérek meg ilyesmi :'(.[spoiler]Ezt a kijelentést csak bizonyos képekért cserébe bocsájtom meg muhaha[/spoiler]

JaFaR

Quote from: Soul on 2008-03-29, 10:32:07
Hidd el nem akarjátok hogy süssek vagy ilyesmi abban nem lesz köszönet(0 a cookingom és nem fogom húzni)  :smile:.
Mintha nem mennék mikor ráérek meg ilyesmi :'(.[spoiler]Ezt a kijelentést csak bizonyos képekért cserébe bocsájtom meg muhaha[/spoiler]
Öööö, meséltem neked már a céges húsvéti nyuszikról?   :D

Soul

:orrvérzés: majd a képek mesélnek  ::).

Xzone

Mi csak vasárnap megyünk ismét Kalecgosra, péntek-szombat szünnap (tegnap mondjuk csináltunk Magtheridont, az a fight egy vicc most már). De hogy a Black Temple jóságokból se maradjunk ki, megvettük egy másik guild BT instancét RoS-ig kipucolva :)

A rövidítések közül a Magister's Terrace nálunk 'MrT'-ként fut, azt könnyű megjegyezni :lul:

Darkstar

Nekünk MgT. Maggy meg tényleg poén, rég röhögtünk ilyen jót, főleg utána a rollokon és a kommenteken. Ahogy resetel, megyünk megint. :D RoSal meg valszeg szoptok, p2ben nincs shield meg deaden (ha azóta nem hotfixelték) :D

A SK gaming-es brutallus videó alat nem tudja valaki milyen zene van?
http://www.warcraftmovies.com/download.php?id=68735&mirror=4
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2008-03-29, 15:38:27
Nekünk MgT. Maggy meg tényleg poén, rég röhögtünk ilyen jót, főleg utána a rollokon és a kommenteken. Ahogy resetel, megyünk megint. :D RoSal meg valszeg szoptok, p2ben nincs shield meg deaden (ha azóta nem hotfixelték) :D

A SK gaming-es brutallus videó alat nem tudja valaki milyen zene van?
http://www.warcraftmovies.com/download.php?id=68735&mirror=4

oda van írva:

Intro music is by Tegma & Johan Ilves - Robot, Don´t Hurt me (Johan Ilves Robots Making Love Mix)
Music is by Grendel - Void Malign

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2008-03-29, 15:38:27
Nekünk MgT. Maggy meg tényleg poén, rég röhögtünk ilyen jót, főleg utána a rollokon és a kommenteken. Ahogy resetel, megyünk megint. :D RoSal meg valszeg szoptok, p2ben nincs shield meg deaden (ha azóta nem hotfixelték) :D

A SK gaming-es brutallus videó alat nem tudja valaki milyen zene van?
http://www.warcraftmovies.com/download.php?id=68735&mirror=4

Jó kis videó, csak a framerate iszonyatos. Én pont azért nem csinálok videókat, mert így néznének ki :D

kelvor

Ilyen ütős zene mellett még a framerate sem számít.  :D

Lythis

Grendel már úgyis megvan egy ideje (3 hónap..), szal akinek kell az leszedheti innen. Napi jócselekedet letudva.. Kész mintacserkész leszek a végére...

Darkstar

Quote from:  Bosskillers.com, BrutallusDPS: Limit to 5 melee DPS. Warlocks can prove very useful in numbers here and stacking for absolute maximum DPS will be needed.
:Kiraly:
Talán előbb-utóbb végre nálunk is végetér nálunk a "forgassuk az összes herot a melee groupba, mert az jó" hozzáállás.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Kalec down!  :Kiraly:
Screenshotom sajna nincs, a loot mindegyik bracerből 1 és Pantaloons of Calming Strife, ami azt hiszem be lett cserélve másra. Brutallus  inc. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Gratu.  :D Most hány boss érhető el? 3?

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

#1708
Quote from: Darkstar on 2008-03-31, 02:01:50
Kalec down!  :Kiraly:
Screenshotom sajna nincs, a loot mindegyik bracerből 1 és Pantaloons of Calming Strife, ami azt hiszem be lett cserélve másra. Brutallus  inc. :D

Grats! Remélem nekünk is meglesz ma, mindjárt pullolunk.

Update: Meghalt nálunk is. :) Van új gyűrűm:

http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bleeding+Hollow&n=Jormund

Darkstar

#1709
Grat és sok sikert Bruthoz! Tegnap volt, hogy 2 sec alat rávert 27kt a tankra utáne meg meteor slash :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん