Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

kelvor


Xzone

Az összes datamine-olt infó a Wrath of the Lick Kingről: http://wotlk.wikidot.com/start

Az a main theme szokásos Blizzard minőség, azaz EPIC!

Darkstar

Az új lock talentek nagyon vadul hangzanak. :D
Demonform? AoE corruption? Decimate? DO WANT!

És a neveik még mindíg a legcoolabakk az összes casté közül.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Éjfél

demonform jól hangzik,eszembe jutnak régi szép emlékek...eventek

Warlock jó kaszt lenne... de... nem az én asztalom, bár eredetin biztos játszanék lockal, az én világom még mindig a  pap
és a hunter.

Bishop

#1774
Pap és a WL imbább lett minde eddig volt. De örülök mert a Druid is végre kapott pár használható skillt feralba is meg balanceba, restoba meg tovább imbult^^ Rugó meg huntert nem írtak, biztos még midnig nem találták ki mit adjanak nekik mert ígyis túl imbák :uzi:
Van pár wtffake gyanus spell is "frostfire ball"  :lol: (fixed :D)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Éjfél

elfogult vagy Darkstar :D szerintem meg a pap a legjobb kaszt : P nem táp kaszt, de imádom...
mondjuk igaz sokszor mentette mega s*ggem warlock...

Rounin

Quote from: Darkstar on 2008-05-20, 16:48:56
A warlock a legjobb kaszt  :__devil:

Hm... van loli warlock? :confused:

Bishop

Resto druida a legjobb, na jó nem és ha demage akkor WL  :angyali:
Egy ötlet. Szavazás melyik a legjobb kaszt? aztán a nyertes kasztról taletn és fajilag is szavazunk ^^

Zen

Quote from: Bishop on 2008-05-20, 19:38:32
Egy ötlet. Szavazás melyik a legkedveltebb kaszt? aztán a nyertes kasztról taletn és fajilag is szavazunk ^^
Így jobb. Amúgy Tau Comma..izé, Paladin, mer őket szeressük. :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Éjfél

így tényleg jobb...Bishop

edit: jah paladin a legtápabb, legkönnyebben felhúzható kaszt, lusta emberek nagy fegyvere : D
azért ne ölj meg, semmi bajom a palákkal, csak...

Rounin

Quote from: Éjfél on 2008-05-20, 19:53:05
így tényleg jobb...Bishop

edit: jah paladin a legtápabb, legkönnyebben felhúzható kaszt, lusta emberek nagy fegyvere : D
azért ne ölj meg, semmi bajom a palákkal, csak...

A paladin még mindig pr0n nézésre való wowban, nem? :confused:

Lythis

Quote from: Rounin on 2008-05-20, 19:36:26
Quote from: Darkstar on 2008-05-20, 16:48:56
A warlock a legjobb kaszt  :__devil:

Hm... van loli warlock? :confused:
welcome to the world of warcraft. a politically correct mmorpg engineered to appeal to masses. Hence no lolis or any kewl stuff. ever.

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-05-20, 20:05:46
welcome to the world of warcraft. a politically correct mmorpg engineered to appeal to masses. Hence no lolis or any kewl stuff. ever.

Akkor pláne nem értem a rajongást. :angyali:

Lythis

Quote from: Xzone on 2008-05-20, 13:10:47
Az összes datamine-olt infó a Wrath of the Lick Kingről: http://wotlk.wikidot.com/start

Az a main theme szokásos Blizzard minőség, azaz EPIC!
blizzard elkövette azt az orbitális rektális penetrálását a warcraft univerzumnak, amitől tartottam. A képek alapján legalábbis...
szép és jó, hogy prostit csinálunk az egész világból, csakhogy legyen sok előfizetőnk, de szerintem ennyire ribancok ők sem lehetnek... vagyis reméltem, hogy nem. Most asszem bebújok a takaró alá, és elkezdek rettegni a brutális gnóm death knight-októl....
Remélem valaki felébreszt, és közli, hogy ez csak egy elbaszott vicc....

a varázslókból meg rétesgyáros lett... legalább nem kenyér...

Bishop

Igazából én 3 kasztot utálok azokat is ha ellenem vannak Number one Shamans, Number two Hunters, Number three MS warriors.
Legjobb kaszt viszont  Warlock,Pap, Druid,hunter...(Huntert sokáig nem szerettem,de mióta sorra aláznak elkezdtem egy kis huntert és imádom^^

Lythis

Quote from: Bishop on 2008-05-20, 20:51:08
Igazából én 3 kasztot utálok azokat is ha ellenem vannak Number one Shamans, Number two Hunters, Number three MS warriors.
Legjobb kaszt viszont  Warlock,Pap, Druid,hunter...(Huntert sokáig nem szerettem,de mióta sorra aláznak elkezdtem egy kis huntert és imádom^^
mivel törtszerveren tolod, ezért a véleményed mindenkit hidegen hagy ... ^^

Darkstar

Quote from: Lythis on 2008-05-20, 21:20:52
mivel törtszerveren tolod, ezért a véleményed mindenkit hidegen hagy ... ^^
És te melyik szerveren vagy? ^^  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2008-05-20, 21:23:03
Quote from: Lythis on 2008-05-20, 21:20:52
mivel törtszerveren tolod, ezért a véleményed mindenkit hidegen hagy ... ^^
És te melyik szerveren vagy? ^^  :D
you get 3 guesses.
ends in "a"

Bishop

Nem érdekel ha leszartok, ettől még leírom :__devil: Nem mindenkinek telik eredetire, majd ha lesz saját fizetésem :angyali:

Lythis

Quote from: Bishop on 2008-05-20, 21:25:49
Nem érdekel ha leszartok, ettől még leírom :__devil: Nem mindenkinek telik eredetire, majd ha lesz saját fizetésem :angyali:
nem mondtuk, hogy leszarunk.
Arról van szó, hogy mivel a véleményed törtszerveren szerzett tapasztalatok alapján formálódott, ezért nem tartom feltétlenül megalapozottnak, mert ... nos, mert nem az eredeti, ergó fene sem tudja, hogy mit változtattak benne.
Persze ha neked ez kell, akkor szarhatunk is rád... perverz állat...

Zen

Quote from: Lythis on 2008-05-20, 21:28:42

Persze ha neked ez kell, akkor szarhatunk is rád... perverz állat...

Look who's talking. :ejnye:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Lehet sok minden elég szarul müködik, sajnos ez így van, de sokat informálódok eredetin mi ép hogy van olvasok cikkeket néha meg formukat. Ismerősöktől hallok eredetiről hogy milyen, ezt a forumot is figyelem. Személy szerint szivesen mennék eredetire csak elvem hogy magam fizessem és nem a szüleim.
Hunter meg akkor is owerpowered, vagy ahogy eredetin fogalmaznak "well balanced" sztem túll well balanced :uzi:

Lythis

ha az eredeti alapján informálódsz, akkor nem is kötekszem :)
csak ne alapozz semmit arra, amit egy törtszerón látsz plz :) Igaz én meg olyanon nem jártam, de azok alapján, amiket hallottam, nem is akarok :D
Az elhatározásodhoz meg grat. Tényleg messzemenőkig korrekt :)

thrall

Quote from: Xzone on 2008-05-20, 13:10:47
Az összes datamine-olt infó a Wrath of the Lick Kingről: http://wotlk.wikidot.com/start

Az a main theme szokásos Blizzard minőség, azaz EPIC!

Ha már a locknak is lesz, akkor nekünk mageknek is kellene egy form, mondjuk:

drinkfoodosis - "You transform into a Hotdog Stand, with four wheel and a cute little umbrella. While in Hotdog Stand Form, you'r party members gain full acces to your food/drink and one of your party member can bring you to other places. This ability is passive, and you cannot come back from it. Automatically gained at lvl 80"

Lythis

akkor már inkább vending machine, és dobálniuk kell bele a goldot... gondolkozz egy kicsit profitorientáltabban :D

Zen

Quote from: thrall on 2008-05-20, 22:40:13
drinkfoodosis - "You transform into a Hotdog Stand, with four wheel and a cute little umbrella. While in Hotdog Stand Form, you'r party members gain full acces to your food/drink and one of your party member can bring you to other places. This ability is passive, and you cannot come back from it. Automatically gained at lvl 80"
Ha következő életemben MMOt fogok csinálni, EZT belerakom. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

thrall

meg ahogy te azt hiszed :D Életembe egyszer mondtam azt egy se party, se guild társamnak, hogy 1g-ért csinálok neki kaját+piát. Majdnem reportolt a blizznek, hogy mit képzelek magamról. ezért nem írtam ilyet :D

Lythis

Quote from: thrall on 2008-05-20, 22:48:06
meg ahogy te azt hiszed :D Életembe egyszer mondtam azt egy se party, se guild társamnak, hogy 1g-ért csinálok neki kaját+piát. Majdnem reportolt a blizznek, hogy mit képzelek magamról. ezért nem írtam ilyet :D
de ha mindenki csinálja, akkor egy szavuk sem lehet  :__devil:
vagy blizz bevezeti, hogy minden mage automatikusan generál magának gold-ot, ha csinál kaját meg piát másoknak....

Zen

Inkább a Priestek. Az ő reszortjuk a vízfakasztás meg a terülj-terülj asztalkám.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1