Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Darkstar

#2010
A tipikus rugó pvp talent. http://www.wowhead.com/?talent=f0ebovZZtMeoMhRoxst

Melee ellen ugye nem kell részleteznem, hogy mit jelent az alapból magas dodge mellé a ghostly és a 2 evasion. Tulképp megüthetetlen. Az overpower meg CDn van.

Caster ellen ugye kick, gouge, clos, vanish meg a stunok (és a legtöbb caster ugye clothos, így az talentből kapott armor penetration nagyon megnöveli a sebzést).

A cheath death mindenki ellen durva, és tulképp megengedi a rugóknak, hogy pve gearben pvpzzenek, ami szintén iszonyatos dps buff (3-400 AP, 5-6% crit, sok arp).

Ha meg 4/5 s3 4/8 t6, dupla azzinoth-al (multkor találkoztam eggyel arénában), akkor jobb nem is beszélni róla.

Tehát durva cc (multkor volt egy táblázatom, amiben össze volt adva, hogy ideális körülmények között egy rogue 58(!!) secen keresztül képes cczni valakit), még durvább damage, bizonyos ideig szinte sebezhetetlen és hogy nincs olyan class, ami pvp talenten(prot warri/pala nem számít), meg tudja ölni, az kicsit sok.


Röviden, hogy egy skilles rugó mit szokott velem csinálni: premed -> cheapshot -> expose -> 2*Hemo -> kidney shot (ezt szoktam trinketelni) -> blind. Ekkor két opciója van, vagy megöli a petet és vanish, vagy simán kivárja, hogy ooc legyen és stealth. Általában a petet ölik le mert ráküldöm, hogy üsse, és combatban tartsa. Ahogy a blind lejár, sap * 2 (ugyebár eddigre én is ooc vagyok, tehát tudja használni). Ezalatt lejár a stunokról a CD és a DR, uh kezdi elölről. Ha valamit elbasz, elnyomja a clost, esetleg trinketet.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Bc előtt only rugóztam úgy hogy tisztában vagyok vele mivolt itt a rugó buffolás előtt.Ha nem steahltből nyitottam semmi esélyem nem volt kb senki ellen.Utánna jött  a reroll és mérges is voltam, hogy bameg pont most kellett buffolni a rógokat.1 nerfel lehetne legyengíteni a rugót hogy ne legyen sírás, és az a shadow cloak elvétele, de akkor semmit nem érne a rugó már.Bár így meg egyik tapasztalatom az volt ahogy a rugó rohan rám, jól látjátok semmi steahlt, rohan rám AV-n shadowcloackba és elkezd csépelni(mintha warrior lenne) azért ez vicces volt  :smile:.A kardos rugó nekem sose tetszett az oylan idétlen már kicsit szerintem.A macés rugó meg egyensen idióta, de persze mellette meg aza mace stun naon g*ci, ezt tapasztaltam is amikor 6-8secente kijöttem stunból 1-2 secre.Kedvencem azok voltak akik azt hitték hogy a sebzésbe bele számít az offhand is, ezért mainel backstabeltek tőrrel, offhandbe meg kard mert hát nagyobb dámázse ugye, olyankor mindíg mosolyogtam magamban és mondogattam dehát csak main handel sebzed be a támadásokat , az offhand csak vissza pötyögteti a kasztoló csíkot és ennyi kb.Szóval hallottam leáldozóban van a tőrös ág, örülnék neki azért ha rendet raknának és vissza kapnák a rógok a "tőr szellemének erejét".

JaFaR

#2012
Quote from: Soul on 2008-07-09, 18:44:43
Bc előtt only rugóztam úgy hogy tisztában vagyok vele mivolt itt a rugó buffolás előtt.Ha nem steahltből nyitottam semmi esélyem nem volt kb senki ellen.Utánna jött  a reroll és mérges is voltam, hogy bameg pont most kellett buffolni a rógokat.1 nerfel lehetne legyengíteni a rugót hogy ne legyen sírás, és az a shadow cloak elvétele, de akkor semmit nem érne a rugó már.Bár így meg egyik tapasztalatom az volt ahogy a rugó rohan rám, jól látjátok semmi steahlt, rohan rám AV-n shadowcloackba és elkezd csépelni(mintha warrior lenne) azért ez vicces volt  :smile:.A kardos rugó nekem sose tetszett az oylan idétlen már kicsit szerintem.A macés rugó meg egyensen idióta, de persze mellette meg aza mace stun naon g*ci, ezt tapasztaltam is amikor 6-8secente kijöttem stunból 1-2 secre.Kedvencem azok voltak akik azt hitték hogy a sebzésbe bele számít az offhand is, ezért mainel backstabeltek tőrrel, offhandbe meg kard mert hát nagyobb dámázse ugye, olyankor mindíg mosolyogtam magamban és mondogattam dehát csak main handel sebzed be a támadásokat , az offhand csak vissza pötyögteti a kasztoló csíkot és ennyi kb.Szóval hallottam leáldozóban van a tőrös ág, örülnék neki azért ha rendet raknának és vissza kapnák a rógok a "tőr szellemének erejét".

QuoteA Dagger rugók durva srácok lesznek a Lich Kingben.
Quote from: Darkstar on 2008-07-09, 18:38:37
... és hogy nincs olyan class, ami pvp talenten(prot warri/pala nem számít), meg tudja ölni, az kicsit sok.

khm... a pvpre talentelt lockot milyen pvp talentelt class (rugó, wari nem számit) tudja megölni??

Darkstar

Quote from: JaFaR on 2008-07-09, 19:56:34
khm... a pvpre talentelt lockot milyen pvp talentelt class (rugó, wari nem számit) tudja megölni??

Félreértettél. Azért írtam, hogy az nem számít, mert hányszor találkozol arénában/bgn Prot warrival vagy prot palával?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

JaFaR

Quote from: Darkstar on 2008-07-09, 20:43:27
Quote from: JaFaR on 2008-07-09, 19:56:34
khm... a pvpre talentelt lockot milyen pvp talentelt class (rugó, wari nem számit) tudja megölni??

Félreértettél. Azért írtam, hogy az nem számít, mert hányszor találkozol arénában/bgn Prot warrival vagy prot palával?
Mindezzel csak arra akartam utalni, hogy azért a lockot sem kell annyira félteni... :P

Kraivan

Nem tudom jó-e az ha a sámán totemjei teljes raidre fognak-e hatni.

Nagyon azt tapasztalni, hogy az elemental és a enha sámiknak mivel semmi cc-je nincs, ezért ha nem azt írod whisperben válaszként a "spec" kérdésre h resto, akkor hagynak a fenébe, és keresnek mást.

Mivel többek közt a rugó, és a hunter nagyobb dps-t tud osztani, ráadásul CC-jük is van, így még puszta dd miatt se nagyon viszik a sámlikat.

Legalább a tremor totem miatt néha elvisznek egy-két helyre, de volt már h azt a választ kaptam h nem visznek, mert azt a  dps-t amit produkál a sámli, azt egy hunter petje leadja. o_O

Amúgy jó kaszt, és lehet vele alkotni, csak tény h vannak hasznosabb kasztok tőle.
Ám sajnálom h nem csinálnak belőle valami jópofa offtankot.
Kaptak az enha sámlik egy köteg skillt, talentet amivel tankolhatnának.
dodge spec +5%
Shiled mastery: +5% block +25% sebzésfelfogás
shaman rage: manatöltés, -30% kapott dmg
frostshock: sebzés + high treath
nameg ott van stoneskin totem ami 38al csökkenti a sebzést (bár egy hc instában oly mindegy h 3000 vagy 2972 dmg kapsz  :lol: )

Csak épp nem kapott egyetlen def-es ruhát sem. :(
Amikor elkezdtem wowozni, és végignéztem a karaktereket meg a skilljeiket, akkor épp azért választottam a sámánt, mert mindenes. Aztán rá kellett jönnöm, hogy a tankolást kihagyták az életéből. Pedig sokkal szivesebben tankolok, mint healelek.
Kénytelen vagyok gyúrni a kis warriorommal is.

Darkstar

Itt egy egész jó kis sl/sl aréna videó, most linkelték lock fórumon.
http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=81529
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra


White SeeD

Ma volt már 3 goldom is. Amint megvettem a skilleket maradt 2 :smile: De legalább van maradék.
Jelenleg lv 18 vagyok 2 goldal és az összes lehetséges skillel.
Viszont kezdek kételkedni hogy jó kasztot választottam. Néztem pár druidot. Simán bementek a tömegbe és kicsináltak mindenkit :eek:
Nekem meg mindent egyesével kell.
De már haladás, hogy a petem már értelmesebb, és le tudja fogni az ellent míg én lelövöm.
Csakhát nemigen vannak még tömegre ható támadások. Bár mintha most vettem vonlna egyet. Majd meglássuk mennyire jó. Meg a trappok is bejönnek végre, 1v 1 ellen már nemigen tud megállítani a 4-5 szintel magasabb dög sem :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Alkyra

Quote from: White SeeD on 2008-07-10, 22:46:37
Ma volt már 3 goldom is. Amint megvettem a skilleket maradt 2 :smile: De legalább van maradék.
Jelenleg lv 18 vagyok 2 goldal és az összes lehetséges skillel.
Viszont kezdek kételkedni hogy jó kasztot választottam. Néztem pár druidot. Simán bementek a tömegbe és kicsináltak mindenkit :eek:
Nekem meg mindent egyesével kell.
De már haladás, hogy a petem már értelmesebb, és le tudja fogni az ellent míg én lelövöm.
Csakhát nemigen vannak még tömegre ható támadások. Bár mintha most vettem vonlna egyet. Majd meglássuk mennyire jó. Meg a trappok is bejönnek végre, 1v 1 ellen már nemigen tud megállítani a 4-5 szintel magasabb dög sem :smile:

A druid az ilyen. Maci form előtte egy HOT-ot magára rak aztán hajrá. Nekiesik egy két mobnak egyszerre. A lock még ennél is jobb. Ott egyszerre 4 mobot lehet ölni s végén max mannában s max hpbana vagy.XD(magyarul egy karcolás nélkül leöltél négy ellenfelet (s meglehetősen rövid idő alatt).

White SeeD

Most picit meglepődtem.
Azt hittem a horda a másik szigeten van a többi hasonszőrűvel együtt.
Így igencsak meglepődtem mikor leszedtek egy quest alkalmával. Mindenesetre kiváncsi vagyok, hogy merre vannak emberkék ezen a szerveren, de eddig max egy tucattal találkoztam.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Lythis

Quote from: White SeeD on 2008-07-11, 20:40:27
Most picit meglepődtem.
Azt hittem a horda a másik szigeten van a többi hasonszőrűvel együtt.
I lol'd.... :D
Ha már Darkshore-on vagy, vagy annál távolabb, akkor alap, hogy ottvannak ők is. Ha a NE kezdőhelyen lettél lecsapva, akkor meg éppen unatkoztak :D

Soul

Zöld területen csak akkor tudja lecsapni a hordás, ha előtte ő betámadta, vagy partyban volt valakivel és a másik party tag incselkedett.Vagy ki is hívhatja a hordás duelre zöld területen az allist, hogy ezután lesz pvp aktívság vagy sem, azt nemtudom.
Az viszont vicces volt amikor kiakartam hajózni a dranei szigetről, és a kikötőben sehol senki aztán kapom a duel zászlót, körbe nézek senki, cancel, megint kapom cancel, megint, aztán előjön sthealt-ből a ?? lvl ud rugó, mondom haha vicces valaki, még vagy 3szor rám nyomta a duelt, mondom magamban, haha te holnap reggelig is nyomhatod rám a duelt én nem fogom elfogadni, aztán végre jött a hajó  :smile:.

Másik kedvencem ha pl Booty Bayből hajózol Rachetbe, felszállsz a hajóra és feljön a kis hordás palánta, még nem szabad hozzá nyúlni mert megt*sz az őr és futhatsz vissza a temetőből.Elindul a hajó és akkor csitt csatt, és futhat vissza temetőből, arra kell figyelni addig haljon meg, amíg még nem váltott térképet a játék és így kb 10 percet raboltunk el hordás társunk életéből  :smile:.

Van 1 két hely ahol nagyon nagy hepajok voltak anno horda és alli közt, iylen például Stranghlethorn Vale(STV),Southshore és Tarren Mill között, meg az már télleg nagyon rég volt amikor Ashenvale-ben voltak üldözések.SS és TM között viszont nagyon nagy volt amikor kergettük egymást a hordásokkal oda vissza, 10 percig mi voltunk a királyok, aztán jött a hordának kis erősítés aztán ők voltak a királyok, aztán megint mi a királyok és így ment amíg megnem unta valaki és lelépett  :smile:.STV viszont szerintem még a mai napig a kicsiket gankelő 70esek kedvenc helye, ha valaki oda megy kis karival számíthat bulira, mondjuk általában szerencsére megúsztam, de volt az is hogy mire oda értem a 70es karimmal bosszút állni a hordás eltünt.STVben sok küldi van ezért sztem nem jó kihagyni, viszont ha valaki idegesebb fajta akkor pár nyugtató, pár doboz cigi és átvészelheti  :smile:.

Darkstar

Manapság Quel'danas a "pvp-paradicsom", mindenki ott gankel. És ott is vannak köcsög őrök. Multkor warrival épp ott questeltem, aztán leültem bent az örök között.Egyszer csak valami szaros mage elkezdett övöldözi jó messziről (ilyenkor nem aggroznak a hülye őrök). Hirtelen ötlettől vezérelve shield fel, spellreflect. "Shattered Sun Sentry hits you for 9k (crushing). You die." Anyád...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Most megint írom hogy emlékezz  :D.Emlékszel Ogrillában arra a hordásra akit akkor se támadtak be az őrök amikor ő támadott be minket? :smile: Nekünk már nem is tom mennyi -gold az meg ott örült magának.Még a mai napig kíváncsi vagyok hogy csítelt.

Darkstar

Emlékszem, hogy dögöljön meg, még reportoltad is. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Mi volt a válasz?Hogy dolgoznak az ügyön, és ellenőrzik.Húú venni kéne gc-t és biztos egy levél fogadna 1 gm-től, hogy bannolták a hordást és köszönik hogy segítettem hogy élvezhetőbb legyen a játék.

White SeeD

Elértem lv20-at. Amíg nincsen meg a full addig nem nem kapok exp-t, és a képességeimet sem tudom fejleszteni.
Most vagy indítok egy másik karit, elviszem 20-ig, azt mad eldöntöm hogy melyiket viszem tovább, vagy maradok, és kicsi állatokat gyilkolok a prémjeikért. Viszont csak prémért menni és no exp... ::)
Hmm, megnézek egy ember mágust mit tud.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Alkyra

#2028
Quote from: White SeeD on 2008-07-12, 16:47:01
Elértem lv20-at. Amíg nincsen meg a full addig nem nem kapok exp-t, és a képességeimet sem tudom fejleszteni.
Most vagy indítok egy másik karit, elviszem 20-ig, azt mad eldöntöm hogy melyiket viszem tovább, vagy maradok, és kicsi állatokat gyilkolok a prémjeikért. Viszont csak prémért menni és no exp... ::)
Hmm, megnézek egy ember mágust mit tud.

draenai mágust nézz meg.az jobb.  Szívesen visszajönnék egyb. a játékba, de mivel az egyetlen kaszt ami érdekel az éppen a pvp ranglétra alján van(sámán), ezért tök fölösleges lenne.-.- A palát már unom(heal heal heal heal heal heal heal s mégtöbb heal s kész)...

Darkstar

Már hogy lenne jobb a kék tauren, mint a human, főleg magenek?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

#2030
Több manája van kezdésként s jobban néz ki?  ^^" Vagy az a blood elf aminek sok mannája van... Mindenesetre a human akkor jobb, ha farmolni akarsz a jövőben(repu plusz miatt). Egyébként tök mind1.

teraflare

Úgy gondoltam lehet upgradelem az accountom trialból. Az hogy az elején választani kellett valami világok vagy mik közül az mit számított? Csak mert cégnél ismerősök is játszanak és lehet becsatlakoznék hozzájuk, hacsak az elején a világválasztással el nem rontottam már.

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2008-07-12, 18:19:57
Több manája van kezdésként s jobban néz ki?  ^^" Vagy az a blood elf aminek sok mannája van... Mindenesetre a human akkor jobb, ha farmolni akarsz a jövőben(repu plusz miatt). Egyébként tök mind1.
A humánnak 10% spirit, a repu bonus és percepiton. És jobban néz ki. :D

Quote from: teraflare on 2008-07-12, 18:35:26
Úgy gondoltam lehet upgradelem az accountom trialból. Az hogy az elején választani kellett valami világok vagy mik közül az mit számított? Csak mert cégnél ismerősök is játszanak és lehet becsatlakoznék hozzájuk, hacsak az elején a világválasztással el nem rontottam már.
Gyanítom, hogy a realmokra gondolsz. Később is bármelyiken tudsz kezdeni új karit (pvp szerveren csak allys vagy csak hordás karid lehet).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

teraflare

Quote from: Darkstar on 2008-07-12, 18:37:57
Quote from: teraflare on 2008-07-12, 18:35:26
Úgy gondoltam lehet upgradelem az accountom trialból. Az hogy az elején választani kellett valami világok vagy mik közül az mit számított? Csak mert cégnél ismerősök is játszanak és lehet becsatlakoznék hozzájuk, hacsak az elején a világválasztással el nem rontottam már.
Gyanítom, hogy a realmokra gondolsz. Később is bármelyiken tudsz kezdeni új karit (pvp szerveren csak allys vagy csak hordás karid lehet).
:merci: akkor upgradelek.

Alkyra

#2034
Quote from: Darkstar on 2008-07-12, 18:37:57
Quote from: Alkyra on 2008-07-12, 18:19:57
Több manája van kezdésként s jobban néz ki?  ^^" Vagy az a blood elf aminek sok mannája van... Mindenesetre a human akkor jobb, ha farmolni akarsz a jövőben(repu plusz miatt). Egyébként tök mind1.
A humánnak 10% spirit, a repu bonus és percepiton. És jobban néz ki. :D

Quote from: teraflare on 2008-07-12, 18:35:26
Úgy gondoltam lehet upgradelem az accountom trialból. Az hogy az elején választani kellett valami világok vagy mik közül az mit számított? Csak mert cégnél ismerősök is játszanak és lehet becsatlakoznék hozzájuk, hacsak az elején a világválasztással el nem rontottam már.
Gyanítom, hogy a realmokra gondolsz. Később is bármelyiken tudsz kezdeni új karit (pvp szerveren csak allys vagy csak hordás karid lehet).

Nekem a draenei jobban bejönn kinézetre.:) (ahogy Nhym is mondta: Smurf+Goat+Davi Jones XDXDXD)
EGyedül a repu az ami értelmes a skilljei közül, viszont a draeneinak van healje s csoportos aurája.(jó +1%hit/spell, de akkor is.:))

Az egyetlen "faj" ami tényleg kitűnik a skilljeivel azaz undead. Instant hp regen csatán kívűl, menekülés CC-kből. Nah ezt tessék überelni...

White SeeD

Quote from: Alkyra on 2008-07-12, 19:04:13
Az egyetlen "faj" ami tényleg kitűnik a skilljeivel azaz undead. Instant hp regen csatán kívűl, menekülés CC-kből. Nah ezt tessék überelni...

Cserébe ocsmány egy faj :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

thrall

Quote from: White SeeD on 2008-07-12, 19:51:01
Quote from: Alkyra on 2008-07-12, 19:04:13
Az egyetlen "faj" ami tényleg kitűnik a skilljeivel azaz undead. Instant hp regen csatán kívűl, menekülés CC-kből. Nah ezt tessék überelni...

Cserébe ocsmány egy faj :D
nem azt mondom,hogy vonzónak találom őket, de tetszenek azért :D
de azért a draeneiek viszik a pálmát még mindíg nálam (a legtöbb karim draenei :D )

Alkyra

Quote from: thrall on 2008-07-12, 20:42:17
Quote from: White SeeD on 2008-07-12, 19:51:01
Quote from: Alkyra on 2008-07-12, 19:04:13
Az egyetlen "faj" ami tényleg kitűnik a skilljeivel azaz undead. Instant hp regen csatán kívűl, menekülés CC-kből. Nah ezt tessék überelni...

Cserébe ocsmány egy faj :D
nem azt mondom,hogy vonzónak találom őket, de tetszenek azért :D
de azért a draeneiek viszik a pálmát még mindíg nálam (a legtöbb karim draenei :D )

:tezsvir:

[
Quote from: White SeeD on 2008-07-12, 19:51:01

Cserébe ocsmány egy faj :D

Valamit valamiért.:) S ki a fenét érdekel, hogy rondák amikor épp gankelés után eszi a hulládat s röhög rajtad?(illetve a maradványaidon)

White SeeD

Well, én nem szeretek rothadó zombi lenni aki mindenféle nyers cuccost bezabál :szemuveges:

Közben megjött a batlechest és upgradeltem.

Belépnék klánba, illetve elfogadok bármilyen adományt a "Támogasd a kezdőket" alapítványom javára :angyali:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Soul

Elárulok 1 jó kolduló taktikot, csak nagyon időigényes :smile:.Minden playertől csak 1 coppert kérsz, és így lehet nem spittelnek le.Egyszer rám tradelt valaki és írja 1 coppert pls, mondom hát 1 copper nem lesz ettől világ vége, adtam neki.Aztán mondom másnak képzeld a hülyét csak 1 coppert kért, erre, lehet nem is hülye ha én voltam az 1000redik hülye az nap aki adott neki 1 coppert  :smile:.