Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Bishop

Hát questhelper nem akar menni :S Elég nehéz ez a NE kezdő druiddal, nem is melékszem ilyne rosz volt druid amig nem volt maci. Szinte mindig meghalok, sosincs elég manam és a sebzés is semmi heal is rosz. Amugy érdekes WS szerint Ne kezdő elég kihalt volt, hát én csomó emberrel találkoztam és sok magyarral. Darnassusba meg hemzsegnek a 70esek. De hogy Ne kezdő nagyon sz*r az biztos, Tauren kezdő ezerszer jobb.

Amugy tudnál adni linket hogy hol tok neten fizetni gamecardot? mert rendelve 8k amugy me ha jól tudom olcsóbb.

motifator

Ha neten fizetsz, akkor nem gamecardot veszel, hanem közvetlen előfizetést x hónapra. Kell hozzá egy bankkártya (nem feltétlenül dombornyomott, VISA Electronnal is megy), és menj el a wow-europe.com-ra, lépj be (Account Management), aztán keress valami olyat, hogy Subscriptions/Setup Subscription. Aztán a kártya adatait megadod, kiválasztod, hogy hány hónapra előre akarod megvenni, és kész is vagy.
Nem szaroznak, az átutalás azonnali (kevesebb, mint 5 másodperc), és már játszhatsz is.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Bishop

Azt néztem de még nincs aktiv accountom, azt meg ugye úgy lehet hogy megveszem a tbc-t, vagy alap wow is kell? csak mert a trialal az meg van nem?

Xzone

Quote from: Bishop on 2008-08-13, 12:34:56
Azt néztem de még nincs aktiv accountom, azt meg ugye úgy lehet hogy megveszem a tbc-t, vagy alap wow is kell? csak mert a trialal az meg van nem?

A trial accounttal kell lennie az account management szekcióban "upgrade account" pontnak. Azzal ott rögtön megveheted a WoW-ot és a TBC-t is. Letölti a játékot, felrak patcheket, ad egy hónap ingyen játékot, és mehet is.

motifator

Már TBC-t is lehet venni online?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

Quote from: motifator on 2008-08-13, 15:13:58
Már TBC-t is lehet venni online?
Persze, már régóta.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

Nem tudom trial teszi de ahoz képest elég érdekes dolgok történnek hogy ez eredeti. Hajón dczek 2xer is és leesek a textura alá, majd hol éledek? Stonetalon mountains :morci:  Pedig csak IFbe akartam menni 2h mace masteryt megtanulni.

edit: na majdnem kaptam egy egész jó árú ajánlatot hogy levisznek DM-be erre dc és a srác lelépett :S na mind1 de azért jól jött volna ::)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Igen... még nagyon béta ez a béta :)

Amúgy én is kaptam kulcsot hozzá, csak nem nagyon játszom vele, hogy ne spoilerezzem el magamnak az egészet. A death knightot azért tesztelem :P

Bishop

Nem tudjátok Wotlk mikor várható és mennyi lesz? Mert ha most megveszem a két játékot wow+tbc akkor kapok két hónapot ingyen, utánna meg 4500 havonta(bár sztem két havi fizetés jobb) és akkor még erre jön a wotlk, csak hogy azt is bele tudjam kalkulalni. Lehet még nem leszek 70 de mégis csak alapjaiban változnak a talentok meg az xp 0-70ig.

Ez a bug meg biztos az új warlock summon "halálosan" pontos  :D De még mindig nem jobb mint Moonkin force of the nature bugja amikor az erdő összes állatja rátámad a targetre, szó szerint fatality

teraflare

Egy újabb ragefire cavern raid és egy újabb fail. ITT MINDENKI ILYEN KERGE HOGY NEM HAJLANDÓ VÉGIGCSINÁLNI? Ó jajj most épp az volt a gond hogy a havert nem akarták bevenni a raidbe. :falba:

Nihilus

Na a driverhez jött egy WoW trial is,megpróbálom megint,hátha beleszeretek.

Bishop

Nem Ragefire chasm? :confused: Mi Deadminesba járunk de van olyan hogy hirdetem a partyt swbe és csak úgy egy 70es felajánlja hogy végig visz. Akiről ráadásul kiderül hogy magyar. Viszont legutóbb egy csapattal voltam, én voltam a tank, de voltak nagy lámaságok.
A rugó mindig azt támadta amit ép nem ütök de még azt sem várta meg még össze gyűjtöm a környéken am obot hanem jött velem. Mage meg területizett, szépen le is aggrozta a mobokat ::) De pár ilyen wipe után már belejöttünk és sikerült végig tolni.

Makos

Quote from: Bishop on 2008-08-16, 14:55:52
Nem Ragefire chasm? :confused: Mi Deadminesba járunk de van olyan hogy hirdetem a partyt swbe és csak úgy egy 70es felajánlja hogy végig visz. Akiről ráadásul kiderül hogy magyar. Viszont legutóbb egy csapattal voltam, én voltam a tank, de voltak nagy lámaságok.
A rugó mindig azt támadta amit ép nem ütök de még azt sem várta meg még össze gyűjtöm a környéken am obot hanem jött velem. Mage meg területizett, szépen le is aggrozta a mobokat ::) De pár ilyen wipe után már belejöttünk és sikerült végig tolni.

Lol tényleg elég lámák voltak XD

Xzone

Quote from: teraflare on 2008-08-16, 14:36:00
Egy újabb ragefire cavern raid és egy újabb fail. ITT MINDENKI ILYEN KERGE HOGY NEM HAJLANDÓ VÉGIGCSINÁLNI? Ó jajj most épp az volt a gond hogy a havert nem akarták bevenni a raidbe. :falba:

Szerintem súlyos terminológiai problémákkal küszködsz :D

-Ragefire Cavern nem létezik, csak Ragefire Chasm
-raid group oda be sem léphet, csak sima group (a "raid" alatt manapság már csak a 25-emberes csapatokat szokás érteni, lassan már Karazhan sem számít bele, bár voltaképp az)

Amúgy RC az level 15 körüli instance nem? Bátran kihagyható, csak szórakozásból és pár quest miatt érdemes lemenni.

Bishop

Azért azok a zöld cuccok majd jól jönnek majd WCbe. Oda is kéne menni vállasért, de félek horda kinyír minket mire odaérnénk ^^

kelvor

Quote from: Bishop on 2008-08-16, 07:59:03
Mert ha most megveszem a két játékot wow+tbc akkor kapok két hónapot ingyen, utánna meg 4500 havonta(bár sztem két havi fizetés jobb) és akkor még erre jön a wotlk, csak hogy azt is bele tudjam kalkulalni. Lehet még nem leszek 70 de mégis csak alapjaiban változnak a talentok meg az xp 0-70ig.

Csak 1 hónapot kapsz, nem? Anno nekünk a BC-hez ló** se járt. Havi díj meg valami 3500 Ft/hó. Vagy már annak is felment az ára?  :smile: WotLK meg várhatóan annyi lesz, mint a BC anno.

Bishop

#2237
Olvasgattam wow euorope forumon a newbie topicba hogy mostmár TBCért is kapni. És anno mennyi volt a TBC?  ^^"

QuoteYou are promted to download WoW Classic after you create your trial account. You get 10 free days. Then you can access your Account Management page and search for the "Upgrade Account" Feature. To upgrade account costs 15$ and you also get 30 days for free, AFTER YOU HAVE UPGRADED YOUR ACCOUNT. :) And the trial account days are transformed into WoW Classic Days right in the second your account has been upgraded. That's a total of 40 free WoW Classic days!

To upgrade to WoW Classic Account it costs 15$ ( you get 30 free days )

To upgrade to WoW TBC Account it costs 20$ ( you will also get 30 free days AFTER YOU HAVE UPGRADED YOUR ACCOUNT to TBC Account. But before you upgrade to WoW TBC Account, upgrade your WoW Classic Account to a TBC Trial Account to get 10 extra free TBC days. )

Further subscriptions are 15$ per month :)

-- That's a total of:

10 days free from Upgrade to Trial Account
30 days free from Upgrade to WoW Classic Account
10 days free from Upgrade to Trial TBC Account
30 days free from Upgrade to WoW TBC Account

That's 80 free days! And you can further subscribe for just 15$ per month.

kelvor

11.990 volt a BC anno, ha az emlékezetem nem csal.

10 days free from Upgrade to Trial Account
30 days free from Upgrade to WoW Classic Account
10 days free from Upgrade to Trial TBC Account
30 days free from Upgrade to WoW TBC Account

That's 80 free days! And you can further subscribe for just 15$ per month.


:eek: Laza.

Darkstar

De amúgy a Blizz jó fej, most volt 3 hosszú karbantartás meg egy kis zűr a loginszerverekkel és jóváírtak 2 napot.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

Quote from: Darkstar on 2008-08-16, 17:52:26
De amúgy a Blizz jó fej, most volt 3 hosszú karbantartás meg egy kis zűr a loginszerverekkel és jóváírtak 2 napot.
"We just want to make you think we are the good guys"
[spoiler][/spoiler]

Also: ezt msot találtam  :lol:
[spoiler][/spoiler]

teraflare

Quote from: Xzone on 2008-08-16, 15:15:03
Quote from: teraflare on 2008-08-16, 14:36:00
Egy újabb ragefire cavern raid és egy újabb fail. ITT MINDENKI ILYEN KERGE HOGY NEM HAJLANDÓ VÉGIGCSINÁLNI? Ó jajj most épp az volt a gond hogy a havert nem akarták bevenni a raidbe. :falba:

Szerintem súlyos terminológiai problémákkal küszködsz :D

-Ragefire Cavern nem létezik, csak Ragefire Chasm
-raid group oda be sem léphet, csak sima group (a "raid" alatt manapság már csak a 25-emberes csapatokat szokás érteni, lassan már Karazhan sem számít bele, bár voltaképp az)

Amúgy RC az level 15 körüli instance nem? Bátran kihagyható, csak szórakozásból és pár quest miatt érdemes lemenni.
Yeah sry. /me  :lame::P Már szegény Jergosh vagy 5 halálában részt vettem, de a másikat még egyszer sem öltük meg. Addigra mindig felbomlik a csapat  :morci: Én viszont be szeretném fejezni ezt a questet is.

Bishop

Úgytűnik alliba nem érdemes pvpzni Ragnan ::) Az még hagyán hogy twinkek vannak csak és hogy 20as vok, de hogy mindig a hroda nyer már kicsit fárasztó. Nem nagyon érdekel a pvp az aréna csak stresszt okoz de nincs egy jó Ab-nál hangulatosabb dolog, erre mindig veszítünk  :bruhuhu: Nam ajd 29esen visszatérek erre ha akkor is kikapunk akor már biztos nem az én hibám :lazza:

White SeeD

Pedig nem fogsz túl sok változást észrevenni.
Eddig amit pvp-ztem 0-3 ra vesztettünk. Az összesnél...
Bár szerintem a pvp úgy gagyi a wow-ban ahogy van.
Odajön a rugó, bestunol 5 sec és végem úgy hogy az égvilágon semmit sem tehetek.
Jön a druid, rámlő, egy lövéssel lenulláz... ::)
Warlock, mire odaér a pet, már mérgezésbe belehaltam.
Sok értelmét nem látom.
Lehet átmegyek egy pve-s szerverre. Elvégre ott is van AB ha pvp-zni szeretnék, és legalább nem öl le minden szembejö/(inkább hátba, q közben, mikor 2 dögöt tart fel a pet) ??-es hordás le PK-z.
De tényleg. 1 kezemen meg tudom számolni, hogy hány olyan hordással küzdöttem meg, ami szembe jött, azonos szintű volt, és látszott rajta hogy harcolni akar. ez úgy 1-2%-ra tehető.
Állítólag ally is ezt szokta, de én erre nemigen láttam precedenst. Klánunkból is csak egy pisis tizenéves feszített azzal, hogy milyen jól öli a nála kissebbeket..

GW-ben nekem sokkal jobban bejött a pvp. Az legalább pvp és nem pk :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Bishop

#2244
Na jó hír nyertünk WSG-n :D 2:0 ról hoztu fel, rájöttem hogy habár 20ason sokat nem tok tenni zászlóval rohangászókat leferalchargeozni le tom :D

Amugy eza pvp is olyan hogy meg kell tnaulni játszani, nem beszélve hogy csapatjáték. Hunter 70en akkora dodgeal fog rendelkezni hogy rugó elég nehezen fogja tudni eltalálni na meg sok lassítás, csak tudni kell kiteolni. Warlock OP ne is foglalkozz vele, én is kaptam ma olyan dotokat hogy 2 dot volt össz rajtam de 2 másodperc elég volt hogy megöljön. Mi volt még Druid? én druid vok és elhiheted az egyetlen amit sosem verek el az a hunter, mondjuk 70en cucba képsességekbe kiegyenlítődik mostm ég jogos hogy valamelyik twink moonfirespammel megöl.
Engem eddig kétszer öltek meg de azért mert 5 szinttel magasabbak voltak és szarok votlak a cucaim, na meg shaman meg pala kezdetben kcisit imba aztán már kevésbé.

edit: megint nyertünk most 3:0ra :D és még pár 29est is megöltem egyedül 20as létemre :) Na viszotn a csúcson kell abbahagyni mára elég is lesz :)

teraflare

ÉS SIKERÜLT!!!! MEGVAN A Raging Fire Chasm!!!  :w00t:
Bekerültem egy olyan csapatba ahol annak is gratuláltak aki megnyerte a loot-ért a roll-t.  Miért nem lehet mindenkinek így játszani?   :haha:

Bishop

WoWba az IQ szintet a lvl a faction és a kor hányadosa adja meg  :D

Edit: tom hülye kérdés megint de már nem tudom mit higgyek, nem rég rendeltem meg a bankkártyát és amikor mondtam hogy netes fizetésre kéne, az OTP juniort ajánlották. Meg is rendeltem, de mosth allom innen onnan hogy nem jó, most akkor jó? Csak mert fentebb írta valaki hogy igen.

thrall

Quote from: Bishop on 2008-08-17, 16:00:44
WoWba az IQ szintet a lvl a faction és a kor hányadosa adja meg  :D

Edit: tom hülye kérdés megint de már nem tudom mit higgyek, nem rég rendeltem meg a bankkártyát és amikor mondtam hogy netes fizetésre kéne, az OTP juniort ajánlották. Meg is rendeltem, de mosth allom innen onnan hogy nem jó, most akkor jó? Csak mert fentebb írta valaki hogy igen.
Hát elméletileg már nemkell hozzá dombornyomott kártya, szóval ha szerencséd van, akkor fogsz tudni fizetni azzal :D

Xzone

A Visa Electron a "legkisebb" amivel fizetni tudsz, egyébként csak dombonyomott kártyával (Visa, MasterCard, American Express stb.) lehet.

Alternatív megoldás lehet a PayPal, azt talán hozzá lehet kötni nem dombornyomott kártyához is.

Bishop

Szóval nem fog mükdöni :bruhuhu: Nekem csak ezt adják ki mivel nincs fizetésem. Illetve van valami normál, vagy nem tom mi ami havi 1300ba kerül ám az valamivel jobb. Azt mondták ha nem jó a junior akkor arra még átválthatok.