Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

JaFaR

Quote from: thrall on 2008-08-22, 17:28:21
Nagrand FTW, bár én nether-t jobban szeretem, de utána tényleg nagrand jön :D

egyébként most néztem a WotLK-s engi, meg tailor cuccokat,és gondolkoztam azonh, ogy a tailotr leváltom engi-re, megéri sz.tetek? (a másik profom mining, és mage vagyok)
Én azért még kivárok a tailorral, mert elég kevés infó van róla. Bár ha minden igaz nem lesz megint olyan imba tailoros set mint a Shadowwave set mivel álítólag túl OP. Viszont ez az Inscription egész jónak tűnik.

thrall

ami eddíg tailor-ba megfogott az a repülő szönyeg  :hopp:
engineeringbe meg a portable mailbox, meg az X-ray googles :D (meg persze a bombák, meg a fejesek)

Bishop

Engeeneringbe nekem az tetszik ami spell dmget ad meg egy pajzsot ami majdnem olyan erős mint a pap pajzs

teraflare

Hétvégén megalkottam a tankocskámat Vrumm-ot. Voltam instába leader is és egész jól ment. Bár megjegyezte valaki hogy túlságosan aprólékosan szedtem ki az ellent és nem volt nagy action. De végigvittem akkor is az RFC-t.  :P Most majd WC-t fogom lezúzni.   :whoah:

Lythis

Quote from: teraflare on 2008-08-25, 19:31:05
Most majd WC-t fogom lezúzni.   :whoah:
hasmenés, vagy csak boszút állsz Gyuláért ? :D

thrall

indítottam egy Tauren druid-ot Venture Co. -n még cask 16, de egész vicces a macitank, nem unom annyira, mint szegény warriort... abból már van egy 15-ös, de kb 1 hónapja azzal szenvedek, mert fél quest, és ráunok

kelvor

Quote from: thrall on 2008-08-25, 23:09:36
már van egy 15-ös, de kb 1 hónapja azzal szenvedek, mert fél quest, és ráunok

Nálam a druida meg a sámán az, amivel egyszerűen nem tudok hosszabb ideig játszani. 20-as szint környékén mindig delete lett a vége.  :smile: Ha összeadnám, pl, a törölt druidám szintjeit, simán lenne már egy 70-es.  ^^"

teraflare

#2317
Quote from: Lythis on 2008-08-25, 21:42:41
Quote from: teraflare on 2008-08-25, 19:31:05
Most majd WC-t fogom lezúzni.   :whoah:
hasmenés, vagy csak boszút állsz Gyuláért ? :D

Vengence for Sul'Jin Gyula!!!!  :D

BTW: Azt figyeltem meg, hogy valamit nagyon elbaszhattam mert egy azonos szintű undead warriornak is több hp-ja volt mint az én taurenemnek (kb 150-el) Milyen tárgyakat szedhetnek ezek hogy így növeli a hp-t? Tudom, ami a staminát növeli, de én inkább arra vagyok kíváncsi honnan szedik.  :confused:

thrall

Quote from: teraflare on 2008-08-26, 10:22:41
Quote from: Lythis on 2008-08-25, 21:42:41
Quote from: teraflare on 2008-08-25, 19:31:05
Most majd WC-t fogom lezúzni.   :whoah:
hasmenés, vagy csak boszút állsz Gyuláért ? :D

Vengence for Sul'Jin Gyula!!!!  :D

BTW: Azt figyeltem meg, hogy valamit nagyon elbaszhattam mert egy azonos szintű undead warriornak is több hp-ja volt mint az én taurenemnek (kb 150-el) Milyen tárgyakat szedhetnek ezek hogy így növeli a hp-t? Tudom, ami a staminát növeli, de én inkább arra vagyok kíváncsi honnan szedik.  :confused:

insták + random green trash (vagy insták + AH), esetleg egy kis Blacksmithing megoldja a gondot

Bishop

esetleg twink, bár azoknak 3xor annyi lenne mint neked :D

hargharg

rofl

Alkyra

Quote from: hargharg on 2008-08-26, 20:18:33
Quote from: Bishop on 2008-08-26, 18:00:25
...3xor...
csak? : )

Ja, de twinker-t nem nehéz legyőzni. Én a 21 es samimmal 43 hp híján majdnem megöltem duelben egy 19es erősen twink palát.
Megjegyzem, hogy neki nagyjából 1700 hpja volt nekem meg olyan 600... :szemuveges:

Bishop

azt nem twinknek hívják hanem noob protis palanak  ::)  :D

Alkyra

Quote from: Bishop on 2008-08-26, 20:59:43
azt nem twinknek hívják hanem noob protis palanak  ::)  :D



hahahaha. tény! protos volt!XD

teraflare

Quote from: thrall on 2008-08-26, 17:34:30
insták + random green trash (vagy insták + AH), esetleg egy kis Blacksmithing megoldja a gondot
Akkor instázok majd még kicsit. Úgyis mindig kell egy tank. Wowwiki szerint RFC-ben nem sok számomra értékes loot van. Akkor WC támadás gyulát megbosszulandó. Azt hiszem majd küldök egy charge-ot FOR GYULAAA!!!! felkiáltással.  :D A teknős páncélpajzsát már megszereztem  :jee:

motifator

Vettem végre ilyet
Még egy kicsit öltözködünk, és mehetünk arénázni. A következő darab vagy ez lesz, vagy a fegyver, mert a rucimat már nagyon le kéne cserélni, de a staff is durván néz ki.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

teraflare

A battlegrounddal ki hogy áll? Érdemes lenne elnéznem rá?

Bishop

Hordásként mindenképp, bár protis warriként nem sok sikert fogsz aratni,  nem beszélve hogy van azért allis twink is pár  :D

teraflare

#2328
Meg fogsz lepődni fogalmam sincs mit mondtál  :D.
Még noob vagyok. Mi az a protis meg a twink? btw mi az swe? már jópáran mondták. Az LFG már leesett.
TIPP: protis = protect-es?

Bishop

Hát nem tank warriorod van? Twink meg azok a magas szintű játékosok akik kezdenek egy 19 29 stb szintű karit és azt aztán a legjobb beszerezhető cuccokkal látják el, és kb 60as szintű enchantokkal. Pl egy veled egyszintű twinknek 3xor anyni élete van mint neked.

teraflare

#2330
Quote from: Bishop on 2008-08-27, 14:14:52
Hát nem tank warriorod van?
Próbálom annak nevelni  :D De a hp-ja nem túl rózsás pedig gyűjtöm a staminás cuccokat.  :frown: mondjuk valami aggrométeres addon jó lenne. valami tipp esetleg hogy tanknak milyen addon nem árt?  :confused:

Quote from: Bishop on 2008-08-27, 14:14:52
Twink meg azok a magas szintű játékosok akik kezdenek egy 19 29 stb szintű karit és azt aztán a legjobb beszerezhető cuccokkal látják el, és kb 60as szintű enchantokkal. Pl egy veled egyszintű twinknek 3xor anyni élete van mint neked.
Áhhh.  :merci:

Bishop

Én a helyedbe inkább furyval húznám, gyorsan 70 lenne aztán már lehetsz tank.

Addon: http://wow.curse.com/downloads/details/9101/

thrall

Quote from: teraflare on 2008-08-27, 13:42:41
btw mi az swe? már jópáran mondták.
SWE = Sweden, gondolom ragnaroson vagy, vagy valami olyan serveren,a hol iszonyat sok svéd található.

teraflare

Quote from: thrall on 2008-08-27, 14:30:43
SWE = Sweden, gondolom ragnaroson vagy, vagy valami olyan serveren,a hol iszonyat sok svéd található.
Thx. Ragnaroson vagyok, mivel egy ismerősöm is ott indított volna karit, de összekaptunk előtte napon és már egyedül kezdtem neki. Amúgy tényleg vagy magyar vagy svéd van ott.  :D Volt hogy 1 óra játék után kérdi a srác: where from? mondom: hungary. erre: Basszus, ezért tépem itt a szám már egy órája angollal???

thrall

Quote from: teraflare on 2008-08-27, 14:39:26
Quote from: thrall on 2008-08-27, 14:30:43
SWE = Sweden, gondolom ragnaroson vagy, vagy valami olyan serveren,a hol iszonyat sok svéd található.
Thx. Ragnaroson vagyok, mivel egy ismerősöm is ott indított volna karit, de összekaptunk előtte napon és már egyedül kezdtem neki. Amúgy tényleg vagy magyar vagy svéd van ott.  :D Volt hogy 1 óra játék után kérdi a srác: where from? mondom: hungary. erre: Basszus, ezért tépem itt a szám már egy órája angollal???
na igen, ragna 45%-a magyar, 45%-a svéd, és a többi a keverék, ja meg egy rakat norvég is van :D

teraflare

Még valami a loot elvétele hogy megy? Mi dönti el hogy egy szörnyet lootolhatok-e vagy sem? Vagy van-e olyan hogy ezt én vehetem el ezt meg más?

kelvor

Mikor partyban vagy, a leader be tudja állítani a loot elosztást. Pl. FFA-nál diablós szabály van, aki kapja marja. Normál esetben ha megöltök egy szörnyet és nincs benne zöld cucctól fölfele, akkor forgás van, azaz egyszer te lootolsz, egyszer a 2. party tag, aztán a 3. és így tovább.

Darkstar

Grouploot szerintem a legjobb, ott be lehet állítani, hogy a nem trash lootok felugranak egy ablakban, és mindenki tud rá needelni/greedelni/passolni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

Na bazmeg tiszta ideg vagyok, 2 nap késéssel megjön a kártya. Erre van az a pin kód, hát nem full olyan számot kapok amik fordítva teljesen más kép értelmezhetőek :Eztneked: Jó megkérdem a nőt hogy merről kéne nézni. Beütöm erre nem jó, na mondja fordítsam meg, még meg is nézettem vele, jó egyezik a véleményünk vagyis elfogadtam az ő ötletét, de így sem jó. Na jó beírom az utolsó számot 9esként hátha nem 8 de az sem jó. Tudom részben az én hibám de hogy még a nő se tudja :grrr: Most várhatok hétfőig újra próbálni. Pedig már ma játszhattam volna DE NEM  :ejj: Kéne valami ami két napig leköt de semmi jó ::)

kelvor

Ez milyen kártya?