Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Bishop

Visa Electron OTP junior max

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Aktiválni akartad a kártyát? Azt hiszem a rossz pin próbálkozásokat tudod töröltetni telefonon keresztül, hívd fel az otp-s ügyfélszolgálatot.

+Ahhoz, hogy fizess vele interneten keresztül, szerintem nem kell a pin kód. Egyedül a kártya száma kell, lejárat dátuma és a CVV kód, ami az internet kártyák esetében elől, a többinél hátul található.

Bishop

Hát nem tudom a nő azt mondta már csak hétfőn lehet próbálkozni. Addig meg nincs aktiválva ergo nem tom netes fizetésre se alkalmazni.
És ha felhívom és töröltetem akkor mondhatok újat? Ilyen ügyfélszólgálat nincs netesbe, nem utálok semmit jobban mint 2 órát várni telefonon ::)
Megpróbálni fizetni vele meg félek hogy ha nem jó másodjára már mikor aktív lesz nem fogadja el.
Habár ha jól tudom ez a pin kód csak arra kellet hogy neten tudjam ellenőrizni a kivételt meg a betételt.

Darkstar

Quote from: Bishop on 2008-08-29, 16:40:19
Hát nem tudom a nő azt mondta már csak hétfőn lehet próbálkozni. Addig meg nincs aktiválva ergo nem tom netes fizetésre se alkalmazni.
És ha felhívom és töröltetem akkor mondhatok újat? Ilyen ügyfélszólgálat nincs netesbe, nem utálok semmit jobban mint 2 órát várni telefonon ::)
Megpróbálni fizetni vele meg félek hogy ha nem jó másodjára már mikor aktív lesz nem fogadja el.
Habár ha jól tudom ez a pin kód csak arra kellet hogy neten tudjam ellenőrizni a kivételt meg a betételt.
Akkor ptóbáld meg.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Nem kell sokat várni, szinte azonnal kapcsol a gép. Azt is megpróbálhatod, hogy telefonon keresztül kéred az aktiválását, személyes adatok egyeztetése után elvileg tudják ők is aktiválni a kártyát. Pin kódot meg csak te tudsz módosítani atm-en keresztül.

Bishop

Na tettem egy próbát és upgradeltem az accountomat meg is történt. Sőt fogtam a régi wowot beraktam az official realmlistet és megy tökéletesen szal Wowot meg bc-t le se kell szednem, kivétel ha azért kapom az 1 havi ingyen játékot. Mind1 egyenlőre be tok lépni aztán lesz ami lesz már csak a folyamatos fizetést kéne ki kapcoslni.

Na aszem akkor már hivatalosan játszom, semmi trial  :whoah:
Szóval akit érdekel Ragnaros-Alliance- Calildur(NE druid) és Rosebeard(Dwarf Priest) elérhető vagyok. Illetve WS mondtál valami klánt, az érdekelne :)

Darkstar

Azért óvatosan, mert ha az a "régi wow" a törtszerveres és valami módosítás van a fileokban, könnyen repülhet az acc.ban.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

A legnagyobb módosítás az hogy a realmlist át lett írva párszor ::) De lehet le kéne szedni csak a türelmetlenség ^^" Viszont most újabb gond merült fel. Annak ellenére hogy a trialom már lejárt és tok lvl 20 fölé fejlődni, mégm indig nem tok se whispet írni se semmilyen más hasonlót. Aminek lehet az az oka hoyg a realmlistet a trialról lestem le. Nem tom lehet le kéne tölteni végülis már ki van fizetve ::)

thrall

a realmlist.wtf -be lévő szöveg:

set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com

remélem nem sértek vele szabályokat, ha igen már törlöm is a commentet

Bishop

Ugyanez.  :confused:
Csalódtam a blizzbe, nagy cég már csengőhangjuk is van wowohoz, de egy normális direct downloadot nem tudnak létrehozni, ez a downloader holnapra se szedi le 10ed annyival jön mint kéne :ejj:

Darkstar

Nincs az a sávszélességkapacitás, ami azt ki tudná szolgálni. Ez a torrentszerű koncepció szerintem nem egy rosz megoldás.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

White SeeD

Quote from: Bishop on 2008-08-30, 12:33:56
Ugyanez.  :confused:
Csalódtam a blizzbe, nagy cég már csengőhangjuk is van wowohoz, de egy normális direct downloadot nem tudnak létrehozni, ez a downloader holnapra se szedi le 10ed annyival jön mint kéne :ejj:

A legfőbb ok amiért megvettem a battle chest :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Bishop

Ezek a trial funkciók kezdenek idegesíteni, semmi klánba nem tok jelentkezni. Úgy mennék instába de azt se tok szervezni, azzal meg nem érek el semmit ha swbe írogatok. Elvileg 72 óra mire átáll normálisan  :bruhuhu:

hargharg

Quote from: White SeeD on 2008-08-30, 13:33:48
Quote from: Bishop on 2008-08-30, 12:33:56
Ugyanez.  :confused:
Csalódtam a blizzbe, nagy cég már csengőhangjuk is van wowohoz, de egy normális direct downloadot nem tudnak létrehozni, ez a downloader holnapra se szedi le 10ed annyival jön mint kéne :ejj:

A legfőbb ok amiért megvettem a battle chest :D

a konyveket imadom bennuk. : )
rofl

Lythis

Quote from: hargharg on 2008-08-30, 20:05:47
Quote from: White SeeD on 2008-08-30, 13:33:48
Quote from: Bishop on 2008-08-30, 12:33:56
Ugyanez.  :confused:
Csalódtam a blizzbe, nagy cég már csengőhangjuk is van wowohoz, de egy normális direct downloadot nem tudnak létrehozni, ez a downloader holnapra se szedi le 10ed annyival jön mint kéne :ejj:

A legfőbb ok amiért megvettem a battle chest :D

a konyveket imadom bennuk. : )
a képek tetszettek bennük. Mármint a BG által kiadott cuccokban. A manualoktól nem voltam túlzottan elájulva... Nomeg az is poén, hogy az egyikben azt olvasod, hogy így meg úgy vannak dolgok, kezedbeveszed a másikat, ahol meg az áll, hogy nagyongyorsan felejtsd el, mert nemisúgyvan, hanem.... :D

chilip

srácok, ha most megvenném boltban a wow-ot + burning crusade-et, akkor mennyit játszhatnék ingyé egyszerre? mer asszem sima wow 1 hónap, de bc ad hozzá még?

White SeeD

Nem, 1 hónapot kapsz és jónapot.
Javasolt trial kulcsal kezdeni az még +15 nap.
Először trialkulcs aztán upgradeled az accod és összesen 45 napot kapsz ingyen.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Bishop

Na jah engem is szépen átvertek forumon hogy van tbc-hez is de nincs. Viszont van TBC trial ami plusz 10 nap, de ha teheted ne trialoz, engem már az őrületbe kerget ez a restriction és már nem is trial ::)

chilip


White SeeD

Átlátogattam a bloodsacp-ra. Indítottam hordás BE-t. Tetszik.

Gondoltam a gazdagok útját választom és JC / mining-et vettem fel. Gyártom is a kis cuccokat. Megyek AH hogy eladom. Nézem a legalacsonyabb árakat: Valami barom annyiért árúlja, amennyiért alapból kirakja az AH azaz kemény 4 s-ért... Ilyen 1G-s cuccokat... :facepalm:
Hát ha ennyire hülye a konkurencia, akkor ebből nem fogok meggazdagodni ::)

edit: 1,5 G-ért raktam ki azokat amiket az a barom 4 s-ért. Nyomban elvittek 4-et. Szal még én is olcsón adom ::)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Darkstar

Ma játszottunk egy kis 3v3 arénát (warri, lock, dood setup). Chainwin 1610ig. Onnan 1550ig farmoltak vissza a full s3/4 teamek. GG Blizz, ismét jól megy a csapatpárosítás. Végül 1588on álltunk meg.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

teraflare

Engem ma leninjázott valami kis hülye majd kickeltek mert need-et raktam egy staminás övre (jóvan na még ha bőr is volt a stamina nekem kell). Mondjuk az az insta annyi volt hogy egy 65-ös ment mi meg utána és szedegettünk fel dolgokat. Ennek komolyan mi értelme?  :confused:

Bishop

#2363
Az a baj arénával hogy mindenki ugyanazt a sablont követi, mindenki ugyanazzal felálással talenttel ami már másnak bevált. Így ha valaki találkozik egy tapasztaltabb csapattal akkor a másik csapat csak ennyit mond "jó druidra tapadjatok rá warlock petet megölni" meg hasonlók. Nem lát az ember Mondjuk disc pap+balance druid vagy hasonló felálást. Mindenki már resto druiddal megy. Tradbe is mindenki resto druidot ír. Elismerem resto druid imba dem ár unalmas. Az biztos ahogy kijön wotlk balance leszek.

Más: Kezdem rohadtúl megutálni a tank létet. Ma voltam gnomereganba és már kikészítenek a magek meg úgy a casterek nagy része. Még be sem tankoltam minden mobot. De már jönnke területizni, vagy pl betankolom az elitet még a sok kicsi trasht ép hogy elégl egyen az aggro hogy healer ne szedje le erre nem jön a mage kamikazezni. Shaman is...fut felém a mob, már készülök hogy nyomjam a támadást(bearbe ugye rage nem jön egyből ráadásul lassú is mint a tetü maul is két év mire lecsap.) erre shaman bele shockol. Jó taunt, na erre a másik szed le valamit, taunt meg CD-n. Healer is persze engem szar le és a maget healeli. Aztán ki kerül ki az egészből tiszta pirosban?
Aszem inkáb dps catre gyúrok csak félek 70 elötti instákba meg úgy egyáltalán druid vagy tank/off tank vagy healer. Esetleg beszerzek egy healer cuccot.

Edit: közbe végre megléptem a 30at, pénzem az még nincs mountra sajnos. Ami volt azt is elvitte a skill vásárlás. Holnap majd beteszem a sok woolt meg linent eladásra, de ahogy számolgattam még ígyis ha a fele összejön, jaj nehéz a kereskedő élet :angyali:

Lythis

Az a baj, hogy nem tudtok játszani ... THIS is how you should play....
(ok, régi, de nemtudom, hogy a szemeimet vagy a hallószerveimet akarom előbb kikaparni a biológiai helyükről...)

teraflare

Quote from: Bishop on 2008-08-31, 19:19:59
Más: Kezdem rohadtúl megutálni a tank létet...
Én tegnap egész jól tankoltam a WC-ben (megbosszultam gyulát  :whoah:). Néha már azt hittem azt akarják egyedül irtsam ki mindet annyit vártak aggrotermelésre. De aztán hogy megvolt a 4 főnök köve a csapat feloszlott. wowwiki szerint pedig még lettek volna bossok a nagy gorilla után  :mad:

Bishop

Na lejött a trial restriction. mostmár tudok chatbe írni, ép klánt keresek de nem nagyon kapkodnak értem, pedig írtam is hogy kicsiknek fenttartott klánt keresek.  :frown:
WS megmondanád te melyik klánba voltál/vagy?

Darkstar

Ez ma történt ABn. Én is néztem rajta egyet, BG zerker buff nélkül (Deathwish fent volt)

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kraivan

A tankolás szerintem jó dolog.
Nekem megy is. Alacsony a warriorom (lvl 40) de úgy tartom warriorral az agrot, h dps-ben is vezetek. XD

Amúgy meg az a baj, h sokan nem ismerik a szabályt:
Tank vigyáz a healerre, healer a tankra, dps magára!
A dps jó esetben csak aoe-től sérül.

Lvl 70-en más lesz az élet. Beindul a hc instázás, és akkor majd figyelhetik a threat metert hogy le ne szedjék rólad a 8-12k critet sebző trashmobokat.

Amúgy komolyabb tankolás úgy a 40 instáktól kell.

"...mindenki ugyanazt a sablont követi, mindenki ugyanazzal felálással talenttel ami már másnak bevált..."
Háááát... Én már csak tudom. Legalább 20 ember ignorolt mert újat alkotok.  :Kiraly:

Rounin

Quote from: Kraivan on 2008-09-02, 04:14:49
"...mindenki ugyanazt a sablont követi, mindenki ugyanazzal felálással talenttel ami már másnak bevált..."

Kivéve Athene.