Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

JaFaR

Quote from: JaFaR on 2008-09-27, 23:09:01
Quote from: Bishop on 2008-09-27, 22:57:52
Ehez még noob vok, így nekem is akadnak gondjaim. Launcherel próbáltam de semmi, background downloaderrel is de az se jó, valami olyat ír hogy nincs elérhető patch, aktiváltam hogy wow közbe is töltsön, de  még mindig semmi. Az is lehet hogy már lesuedte csak nem vettem észre nem tudom.
Haveromnál is pont ue volt. Megkérdezem majd tőle, hogy pontosan hogyan oldotta meg.
Nah, szóval a professzionális megoldás: Spammeld az Entert a downloaderre, amíg rá nem jön, hogy van patch.  :D

Xzone

Quote from: kelvor on 2008-09-29, 22:13:04
Semmi pánik, következő raiden simán meglesz.  :smile: Amúgy hosszú csata?

Nos, Kil'jaedennek 12 millió HP-ja van és 1-2 phase arról szól, hogy nyugisan, de koncentrálva DPS-elitek. Röviden: eléggé :)

Darkstar

Quote from: kelvor on 2008-09-29, 22:13:04
Semmi pánik, következő raiden simán meglesz.  :smile: Amúgy hosszú csata?
Inkább az intezív írja le jól. Viszonylag "gyors" (rövidebb, mint Illidan) de iszonyatos DPS fight, Brutallus sehol nincs hozzá képest. Nem elég, hogy KJnek 13m+ hpja van, rendszeresen jönnek 30k HPs Shield orbok, amik körberepülnek és shadowboltot spammelnek (először egy aztán egyre több) meg phaseváltásonként (3*) jön 4 sinister reflection, darabonként olyan 110k HPval. Mindeközben nyomatja a raidet az összes kis kellemességével. Ha részletesebben érdekel:
http://www.bosskillers.com/cgi-bin/bbguild/index.cgi?action=view_guide&guide_id=448 :D

Xzone: legelső phaset leszámítva hol lövöd nyugisan? Ha nincs lent x%on időre, nincs új dragon orb és akkor hello Darkness. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

25% alatt már mindegyik orb aktív és nincs semmilyen új képessége sem, szóval ott már csak figyelni kell :)

Darkstar

4 orb marad addigra, és sokkal gyakrabban tolja a Darknesst, uh elfogy az hamar, főleg ha két bubi van, h ne kelljen futni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Kezdtem egy druidát a Tauri nevű madzsar törtön, játszik ott valaki?
Egyelőre kipróbálom törtszerverem a gameet, aztán ha tetszik nagyon, befizetem rendesre (megjegyzem, ennek a valószínűsége 0-hoz konvergál).

Bishop

Majd ne feledd az ott szerzett élményt beszorozni 100al  ;)

Megjegyzem az avad rémálmokat fog okozni nekem :hehe:

Moha

Quote from: Én on 2008-10-02, 18:42:13
Kezdtem egy druidát a Tauri nevű madzsar törtön, játszik ott valaki?
Egyelőre kipróbálom törtszerverem a gameet, aztán ha tetszik nagyon, befizetem rendesre (megjegyzem, ennek a valószínűsége 0-hoz konvergál).
Anno húgommal csináltunk oda is accot, de inkább csak amolyan "próbáljuk ki ezt is" alapon. Van ott egy "Görbecsov" (how creative  :hehe: ) nevű trollom, meg egy kb 6-os szintű Draenei sámánom. Igazából ott nem tetszett a dupla XP ráta, kicsit elrontja az izgalmat.
Mondjuk én már eléggé unom a játékot, úgyhogy mostanság alig nézek már fel az elitre is, pedig ott van egy 60-as orc hunterem. :)

Xzone

Szeretnék csinálni egy "When you play on a PRIVATE SERVER, you play with Hitler!" képet. Kár, hogy semmit sem konyítok a Photoshophoz.

Én

Amúgy eddig ez a Tauri elég faszán klappol, az egyetlen bug amit eddig tapasztaltam, hogy egyszer relogolnom kellett hogy tudjak healelni magamon.
Viszont rájöttem, hogy szar realm-re mentem, úgyhogy kezdhetem előről... :zomg:

Lythis

Quote from: Xzone on 2008-10-03, 01:05:25
Szeretnék csinálni egy "When you play on a PRIVATE SERVER, you play with Hitler!" képet. Kár, hogy semmit sem konyítok a Photoshophoz.
I'd rather say those are fukking commies, but whatever. (and I'm not saying this because if your statement was true I'd be rerolling on private servers just for the HUGO BOSS outfits...)

Kraivan

Remélem ez nem lesz igaz.
http://www.mmo-champion.com/index.php?page=664

Nemcsakhogy darabokra lesz nerfelve a sámán, de a karakterem egyediségét is megszüntetik.
Flurry 30% aspdnövekedés helyett 25-öt fog kapni, dual wield spec 6% hit helyett 3 lesz, restoágról kimegy a nature guide, szal gyűjthetia sámán is ezerrel a hitcap-et.

És megszűnik a karakterem egyedisége. Gyors fegyver Rockbitter weapon-el. És beválik! A klánban dd listavezető vagyok.

De ha igaz ami az oldalon van, akkor nemhogy nem lesz több szintje a RB weaponnek, hanem egyenesen kiveszik a skillt.

A lock-ok meg sírnak h nem tudják egyetlen lövéssel kinyírni egy tankot, és h a demon formban csak 600% lett az armour.

bah...
Miccsinál a blizz?!  :ejj:

Darkstar

A démonform insta win, s4 pvp gearben 20k armor fölött vagyok benne. Simán lehet húzni 8-10 mobot, az immolation kiirtja őket 7-8 sec alatt. :D

Egyébként fluury megy vissza 30%ra, dual mastery 6%ra, viszont kiveszik a lava burst-öt a maelstorm wep-ből.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Ghostcrawler bácsi ezt mondta (október elsején):
QuoteHere are our concerns: Lavaburst makes scaling from spell damage so good that Enhancement shamans were debating wearing Elemental gear. Enhancement shamans were also looking at using caster daggers to maximize procs. Both of these trends would cause us severe item headaches down the road and also don't fit the kit of the tree.

We're changing Maestrom Weapon to no longer affect Lavaburst. We are also changing the proc rate to a proc per minute mechanic instead of a chance on hit.

To compensate for lost damage, we are raising Flurry back up to 30% max haste and raising Dual Wield back up to 6% hit.


I don't expect this news to be popular based on previous receptions to my posts here, but I remain an eternal optimist that you'll eventually come to realize that we are trying to get all of the classes balanced. Please try to keep that in mind.

LINK

Kraivan

Ez bíztató, de ettől még NEKEM nem lesz jobb.

Ha jól láttam megszüntetik a Rockbittert, azzal meg le lesz amortizálva a karakterem, és mehetek én is a standert, klónsámánok közé.  :mad:

Bishop

Druid sincs sokkal jobb álapotba, csak reménykedni lehet  :frown:

Alkyra

Hát a sámánt azt szétszedik. Ahogy a 90% mondja fórumon, Blizznek fogalma sincs az egészről. Miért vették ki az RB-t?? Meg a Soul Share-t??(vagy mit. resto utolsó talent)  S a ghostwolf transot? Ezeket a talenteket vártam piszkosul erre mit kapok? Vlm druid ripoff-ot ami qrvasok mannába kerül(legalábbis azok a hírek szerint amit legutoljára olvastam) s én fele annyira jó, mint az alap soul share..-.-

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis


Bishop

http://forums.wow-europe.com/banned.html?forumId=10015&op=4&sid=1&topicId=6104911253&referer=1&postId=61041925963&
WTF? :eek: De legalább nem német lenne hogy meg is érteném miért  ::)
Ok valami vírus de nem linkeltem semmit szal ha csak nem csúszik be a vírus mikor postolok  :confused:

Darkstar

Quote from: Bishop on 2008-10-05, 23:38:57
http://forums.wow-europe.com/banned.html?forumId=10015&op=4&sid=1&topicId=6104911253&referer=1&postId=61041925963&
WTF? :eek: De legalább nem német lenne hogy meg is érteném miért  ::)
Ok valami vírus de nem linkeltem semmit szal ha csak nem csúszik be a vírus mikor postolok  :confused:
A linken nincs semmi, úgyhogy magyarázatot pls.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop


Darkstar

Mostanában marhára ellepték a fórumot a chink keyloggerspammer köcsögök, lehet valaki véletlenül mellékattintott és te szívtad meg. Azt hiszem az account/billing részleg foglalkozik ezzel, írj nekik. És még csak átmenetileg voltam bannolva egyszer, amikor a lifetapet akarták nerfelni. :D Mondjuk akkor a fél lock fórum bannolva lett.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar on 2008-10-06, 01:24:30
Mondjuk akkor a fél lock fórum bannolva lett.

Tiltakozásból CP flood...?

Bishop

De én még csak nem is panaszkodni mentem oda :wtf: Akármi is ez a permanentet erősnek érzem :Eztneked:

Darkstar

Mindenesetre itt banban lévő link angol verziója, olvasd el, hátha kiderül belőle valami.

http://forums.wow-europe.com/forum-coc.html?sid=1
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん