Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Rounin

Pozitívum akkor nincs is? (hunterek kíméljenek :D)

Christian

A DK imbább mint valaha XD Na de komolyan...eddig megizzadtam a tankolással, mostmár sírva röhögős minden.

fraglimiter

Quote from: Rounin on 2009-01-22, 01:03:43
Pozitívum akkor nincs is? (hunterek kíméljenek :D)

Egymasra stackel az Arcane Powder az inventory-ban, igy megsporoltak 3 bag slotot nekunk :D
Ha jol lattam az Eternal Earth-nek kicsit mas lett az iconja es az Essence of Ice-nak a gathering timer-et lecsokkentettek 4secrol 1re (Sons of Hodir daily).
Eleg gyaszos ez a bg stop tenyleg, az egy dolog hogy minden boldog-boldogtalan spammeli allandoan a generalt mert csapatot akar wintergraspre, de feny derult arra is hogy nem (csak) wintergrasp okozza a laggot 25fosben. De legalabb a GM-ek latszolag dolgoznak. 13eves pug leader nekem adta tegnap a 22slotos sartharion baget amikor nem nekem kellett volna, majd nem volt hajlando ticketet irni, irtam en es kb 20percel kesobb mar jott a level es el is tunt a taska (ment egy Eclipses alt-hoz...).

Xzone

Számomra a két legnagyobb pozitívum: egy castos mining; 20 yardos Holy Light glyph.

Rounin

Quote from: Xzone on 2009-01-22, 13:43:42
Számomra a két legnagyobb pozitívum: egy castos mining;

Ah, igen, ez nekem is tetszett. Főleg a rich veineknél volt hosszadalmas 8-szor kattintani akár. (tudom, sose legyen nagyobb bajom. =) ) Na meg így nincs olyan, hogy bányászgatok, berongyol valaki és elkezdi bányászni azt a node-t, amit én.

Quote from: fraglimiterHa jol lattam az Eternal Earth-nek kicsit mas lett az iconja

Ez miért pozitívum? :3x3: :D

Xzone

Quote from: Rounin on 2009-01-22, 15:48:02
Ez miért pozitívum? :3x3: :D

Mert eddig alig lehetett megkülönböztetni az Eternal Air-től.

Darkstar

Bakker, eddig nem is tudtam a wowbash-ról, de lassan fél órája betegesen röhögök. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

#2827
Na ki, hogy áll az elderekkel?  :D Acsi szempontból nem vészes, a legfőbb gond, hogy telespammelik a postaládátat. 10 percig szedegettem ki a a cuccokat.  :D

Xzone

Quote from: kelvor on 2009-01-25, 19:03:23
Na ki, hogy áll az elderekkel?  :D Acsi szempontból nem vészes, a legfőbb gond, hogy telespammelik a postaládátat. 10 percig szedegettem ki a a cuccokat.  :D

Majd megcsinálom valamikor. Oment megöltem, lövöldöztem rakétákat, az alliance eldereivel beszéltem. Majd az utolsó vizsgám után bejárom a világot utánuk, de jelenleg nem érzek rá késztetést :)

thrall

most járt le az előfizetés, és nincs pénz  :bruhuhu: pedíg az a title nagyon kellene  :muhahah:

Darkstar

Én még el se kezdtem őket, majd jövő héten, ha túl leszek a vizsgákon. Most csak tőzsdecápáskodni van időm az AHn, meg 1-2 gyors raidre.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Nekem közben meg is lett az Elder title. Nem volt vészes, ha időt szeretnél spórolni wikin fenn egy elég jó leírás, hogy érdemes végigjárni. Arra figyeljetek majd, hogy a Gundrakos Elder-t,csak heroban lehet elérni. Ja, és Wintergraspot is figyelni kell, mert az csak akkor lesz meg, ha a frakciód bírtokolja a várost. Ezt a kettőt leszámítva sima ügy.  :smile: Persze csak akkor, ha nem vagy hated a steamweedle cartellel, mint én...a booty elder elég érdekesen lett meg. (francnak kellett 77-re növelni az őröket, így már azért ütnek rendesen.  :D )

Kraivan


Moha

Lol, sikerült élve leugranom Dancing Troll village-be!  :cool: :hopp:
Hát felhasználtam pár Noggenfogger-t.  :rotfl:

kelvor

Gratu!   :kocc: Járhatna érte Acsi! "Dirty Dancing" vagy valami.  :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Na, hát nehéz szülés volt, de csak meglett, Gratu neked is!  :D  :tezsvir:

Xzone

Grats! Még elég kevés guildnek van meg ez a cucc a világon, szóval külön öröm lehet :)

Bishop

Gizi :D Most néztem mi kell ehhez az öcsihez, nos Heiganhoz külön gz  :D na meg KT

Xzone

Quote from: Bishop on 2009-02-03, 12:15:06
Gizi :D Most néztem mi kell ehhez az öcsihez, nos Heiganhoz külön gz  :D na meg KT

Hah, az az egyik legegyszerűbb. Ahol becsúszhat valami, az Sapphiron, Kel'thuzad, Four Horsemen, esetleg Patchwerk.

Bishop

Nálunk mindig sikerül valakinek meghalni,múltkor nekem is  :redface: Sapphiron? ugyan sztem annál könyebb nincs naxxba :P

Darkstar

Quote from: Bishop on 2009-02-03, 13:59:29
Nálunk mindig sikerül valakinek meghalni,múltkor nekem is  :redface: Sapphiron? ugyan sztem annál könyebb nincs naxxba :P
Néha bugos az iceblock és a breath simán kilövi a mögötte állókat. Egyébként tényleg KT a legnagyobb para, az ott olyan random kombók jöhetnek, hogy az ember csak reménykedhet. (Frostblast + void, MC + void, dupla addtank mc, addtank frostblast, etc) Ráadásul mivel mindenki tudja, hogy az a vége, az ideg ráteszz mégegy lapáttal. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

http://blackravens.net/2009/02/04/kurva-ausztralok/

hát akkor már inkább az, hogy nem használhatok Recruit a Friend-et, meg nem mehetek arena serverekre azis biztos.

Xzone

Quote from: thrall on 2009-02-04, 13:34:40
http://blackravens.net/2009/02/04/kurva-ausztralok/

hát akkor már inkább az, hogy nem használhatok Recruit a Friend-et, meg nem mehetek arena serverekre azis biztos.

Jaja, ezt olvastam pár napja az Indexen. Valószínűleg nem hagyják majd szó nélkül az ausztrál gamerök. Yahtzee is megemlíti majd szerintem :)

Más:

Milyen gúnynevet adjak a mostani specemnek? Rátalenteltem a Divine Guardianre, hogy könnyebb legyen a 10 emberes 3D Sartharion. A "Punching Bag" és a "Bruce Willis" között ingadozok: az első azért, mert minden sebzést én kapok be tőle, a második pedig azért, mert az egész raidet megmentem vele :)

Bishop

AAAAH! Ma voltunk Undyingot csinálni erre nem én vagyok az egyetlen aki meghal azon a rohadt Heiganon :falba: :bruhuhu: Persze volt KTn is egy halál de az már lehet azért volt mert senki se fokuszált annyira.

kelvor

Quote from: Xzone on 2009-02-04, 14:44:35
Milyen gúnynevet adjak a mostani specemnek? Rátalenteltem a Divine Guardianre, hogy könnyebb legyen a 10 emberes 3D Sartharion. A "Punching Bag" és a "Bruce Willis" között ingadozok: az első azért, mert minden sebzést én kapok be tőle, a második pedig azért, mert az egész raidet megmentem vele :)

Bruce Willis, egyértelműen! Valahonnan keríteni kellene egy véres, szakadt atlétát, no meg egy S alakú Marlboro-t.  :D Persze, csak az összkép miatt.

motifator

Még csak 62-es a palám, de összeállítottam magamnak egy talent buildet 80-ra:
http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/paladin/talents.html?tal=000000000000000000000000001450053500310251533312321551000002000000000000000000
Mit szóltok hozzá? Min lenne érdemes változtatni? Mit csinálnátok másképp?

Előre is  :merci:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Dreamcleaver

Quote from: thrall on 2009-02-04, 13:34:40
http://blackravens.net/2009/02/04/kurva-ausztralok/

hát akkor már inkább az, hogy nem használhatok Recruit a Friend-et, meg nem mehetek arena serverekre azis biztos.

Heh, milyen tuti lenne már, ha az mmo-k kötelező ratingelését mindenhol világszerte bevezetnék, és mindegyikre rátolnák a 18+-os karikát. Többé nem lennének tele 12-14 éves kisköcsögökkel.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bishop

Nem vagyok otthon prot pala témába de nálunk ezt használja az egyetlen prot palank:
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/paladin/talents.html?tal=000000000000000000000000000050053500315251533312301552000000000000000000000000
a maradék pont a te ízlésed szerint :smile:

Darkstar

Quote from: Bishop on 2009-02-05, 21:18:01
Nem vagyok otthon prot pala témába de nálunk ezt használja az egyetlen prot palank:
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/paladin/talents.html?tal=000000000000000000000000000050053500315251533312301552000000000000000000000000
a maradék pont a te ízlésed szerint :smile:
Én még kiegészíteném PoJal, movement speed sosem jön rosszul, főleg hogy nincs charge/intervane
http://tinyurl.com/c49gvc
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん