Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: kelvor on 2009-03-30, 19:34:02
Nekem is egy MC pillanat jutott eszembe. Baron Geddon húzásnál a puller felkiált:
-Srácok, bejött valami más is!

Persze, hogy Shazzrah kúszott be Geddon után az alagútba.   :D

Akkor ez nem csak nálunk történt meg. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

#2881
Quote from: Darkstar on 2009-03-30, 19:38:10
Quote from: kelvor on 2009-03-30, 19:34:02
Nekem is egy MC pillanat jutott eszembe. Baron Geddon húzásnál a puller felkiált:
-Srácok, bejött valami más is!

Persze, hogy Shazzrah kúszott be Geddon után az alagútba.   :D

Akkor ez nem csak nálunk történt meg. :D

Nálunk még 2-3 "lava pack" is kísérte őket... a hunter srácot, aki pullolt, azóta ezzel szivatjuk :D

kelvor

Volt valami áprilisi tréfa gamen belül?

Xzone

Quote from: kelvor on 2009-04-02, 00:04:09
Volt valami áprilisi tréfa gamen belül?

Játékon belül nem. A honlapon arénaszerű táncversenyt hirdettek, a fórumokon pedig minden hozzászólást "RP-sít" a fórummotor: iniciálé, helyzet és hangulatleírás stb :)

kelvor

Akkor semmi extra. Gondoltam a Blizz megvicceli a jónépet, mondjuk kicseréli a karaktereket pandákká a karakterválasztónál.  :D

Bishop

Nem tudom fel tünt e már másnak is vagy csak nálam bugos valami, de wow forumon egy új topic sincs nekem, régi topicok vannak csak és sosem változik mint ha ki lettek volna az újak törölve

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Darkstar

Mondjuk egyszer tényleg megnézném, hogy hogy rúgja szét Thrall vagy Garrosh seggét, amikor nem szakítják félbe.

Jaina-n meg minden videóban fényeznek kicsit. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Guess who's raiding Ulduar tonight :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Quote from: Xzone on 2009-04-14, 13:55:59
Guess who's raiding Ulduar tonight :D

Raid után várjuk az élménybeszámolót.  :lazza:

Rounin

Quote from: Darkstar on 2009-04-14, 11:47:27
Patch 3.1 trailer.

Varian > all

And Thrall is sissyer than ever... a helyében úgy vágtam volna nyakon vöröskét, hogy attól koldul. :gyagya:

Xzone

#2893
Ez a legbugosabb patch, amit a Blizzard valaha kiadott. Flame Leviathan után combatban maradtunk, amin a soft reset se segített. Egye fene, buffoltunk az instance-en kívül. Egy attempt Razorscale-en -> meghal a szerver... remélem ma éjjelre már fixálják ezeket.

Ja, és a tervezettnél 7 órával később indultak a szerverek. Eléggé fail-szagú volt ez a mai nap.

kelvor

Flame Leviathan-on volt valami extra vagy könnyű kill volt?

Xzone

Quote from: kelvor on 2009-04-15, 16:12:12
Flame Leviathan-on volt valami extra vagy könnyű kill volt?

Flame Leviathant nem hard módon szerintem egy csapat retardált 10 éves is meg tudná ölni :(

kelvor

Remek, még jó, hogy ennyi év után is tele van kihívásokkal ez a játék.  :smile: Ok, ott a hard mód, de a régi rendszer jobb volt szerintem. "Nesze, ott a boss, x nap alatt rá is jöttök, hogyan lehet megölni"  :lazza:

Xzone

#2897
Quote from: kelvor on 2009-04-17, 01:15:42
Remek, még jó, hogy ennyi év után is tele van kihívásokkal ez a játék.  :smile: Ok, ott a hard mód, de a régi rendszer jobb volt szerintem. "Nesze, ott a boss, x nap alatt rá is jöttök, hogyan lehet megölni"  :lazza:

No, ez az XT-002 Deconstructor azért már meg fogja állítani a pugokat szerintem. Ez volt az első normális raidünk a patch óta, így már kifejezetten fun a hely :)




Bementünk a 10 emberes változatba ma este. Eredmény: minden halott Mimiron, Vezax és Yogg-Saron kivételével. ÉS továbbra is azt kell mondanom, egy nagyon jól megcsinált, fun instance Ulduar.

Xzone

Csak hogy bumpoljak is, az egyik Mimiron attempten a paladin tank úgy gondolta, hogy aknamentesít...

http://www.youtube.com/watch?v=6QHFB-eV9rs

Fatal

Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

...

Smells like Dragonball in WoW. :zomg:

kelvor

Pár hónap után végre rászántam magam, hogy újra befizessem a wowo-ot. Jó lett volna kicsit játszogatni. Reggel 6 fele felkeltem, lementem, kiirattam magam állományba, hazaértem, elkezdtem telepíteni, jött a telefon. Főnök a vonal végén, azonnal gyere be, gáz van. Mondom jó, remek. Most megint nem leszek otthon jó pár napig. Úgy látszik, valaki árgus szemekkel les engem, hogy ne játszak.  :Dű

A kép meg, Holy Sh*t.  Meg sem merem kérdezni, hogy hoztad össze.  :smile:

Darkstar

Azóta feral droodon sikerült 34ks is.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

#2905
Belegondolva hogy egy jól gearelt holy pala lazán crittel 15k+-t HSel, kis rásegítéssel szerintem nem lehetetlen.
Kicsit javítottam az UI-mon kiváncsi vagyok a véleményekre, már régóta akartam valami hasonlót.
http://kepfeltoltes.hu/090515/WoWScrnShot_051009_132852_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

még az x perlt akarom lecserélni pitbullra de úgy nagyjából már végleges

kelvor

Nekem tetszik az ui-d, hasonló volt nálam is, annyit változtatnék, hogy a target meg target's targetet elvinném jobb sarokba. (térkép fölé) + egymás alá raknám.

Xzone

Quote from: Bishop on 2009-05-15, 17:00:44
Belegondolva hogy egy jól gearelt holy pala lazán crittel 15k+-t HSel, kis rásegítéssel szerintem nem lehetetlen.

Két pár szárny, és meg is van ;)

kelvor

Btw, megnézné nekem valaki, hány GB a wow könyvtára?  :smile: Nem adtam még fel az újratelepítést és jó lenne tudni, mennyivel kalkuláljak. Kicsi a winyóm, na.   :angyali:

Xzone

Quote from: kelvor on 2009-05-15, 19:11:36
Btw, megnézné nekem valaki, hány GB a wow könyvtára?  :smile: Nem adtam még fel az újratelepítést és jó lenne tudni, mennyivel kalkuláljak. Kicsi a winyóm, na.   :angyali:

14.6 giga, és még a Vista tárol 5 gigányi patchet is a dokumentumokban (bár ezt akár törölni is lehetne) :)