Main Menu

Clannad /Spoiler!/

Started by Solid Snake, 2007-10-05, 15:24:55

Previous topic - Next topic

Darkstar

Ezis k* jó rész volt.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

amikor elkezdte szivatni, hogy alakot váltott és nő lett  :lol:

Soldier

Quote from: chilip on 2007-11-02, 23:19:01
amikor elkezdte szivatni, hogy alakot váltott és nő lett  :lol:

az mekkkkora volt  :lul:

Darkstar

"It falls off every now and then"
...
"Is there a chance of one attaching to me?"

Kész  :rotfl:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fubenalvo

#125
Hjajj én is nagyon jót könnyeztem a röhögéstől 1-2 jelenetnél. :)
Kiváncsi leszek mi lesz ezzel a vonallal. [spoiler]Erős párhuzam van a Kanonnal sztem. Ayu is ugye "szellemként" kint csinált mindenfélét aztán kiderült, hogy közbe a kórházba van.[/spoiler] Az végülis egész pozitívan végződött, szóval merek őszintén nevetni. Valahogy a készítőknek van érzéke ahoz, hogy a legnagyobb drámát is emberien adják elő. Nagyon szeretném tudni már mi lesz...

Ahogy én érzem egyébként még egy vonal lesz ami Okazaki háttere körül fog mozogni, anyja elvesztése apja lezűllése, stb...
Illetve a finish tuti kapcsolódni fog Furukawa betegességéhez. Bár remélem nem lesz igazam, és nem lesz ennyire kiszámítható a történet. :)

szerk.: Okazaki háttere helyett még Sakagami-ban érzek potenciált, hogy mélyebben belenyúlnak történetileg. Majd meglátjuk.

minuszmiki

Most volt időm megnézni. A poénok tetszettek, a sztori viszont tényleg ugyanaz, mint a Ayué volt a Kanonban, csak ez itt előreláthatóan hamarabb (a következő részben) meg fog oldódni. Ennek örülök, Fuko karaktere érdekel legkevésbé a lányok közül.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


chilip

#129
[spoiler]fura volt a vége, csak az nem látja akinek segíteni akar, mindenki más igen... ez elég érdekes így[/spoiler]

Alkyra

#130
Quote from: chilip on 2007-11-09, 16:29:50
[spoiler]fura volt a vége, csak az nem látja akinek segíteni akar, mindenki más igen... ez elég érdekes így[/spoiler]

spoiler tag pls.

Darkstar

Akkor legalább ne quote-old be :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2007-11-09, 17:37:13
Akkor legalább ne quote-old be :D

Lol-én is elfelejtettem.XD ( nem szoktam quetban módosítani mások szövegét.:P)

Egyb. ez egész jó rész volt. Tettszik ez az anime. Szépen meg van csinálva.Kár h a Keyes srácokat ismerve fájdalmas csattanója lesz.:(

Rage

Én azért kicsit csalódtam már most a Clannadban. Nem tudom, miért kell ennyire húzni ezt a Fuuko-s dolgot, főleg, hogy csak 26 részes lesz a sorozat. Remélem, legalább valami durva vége lesz ennek az arc-nak, cserébe a már-már Barátok Köztöt idéző rétestészta effektusért.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


minuszmiki

Quote from: Rage on 2007-11-09, 20:50:06
Én azért kicsit csalódtam már most a Clannadban. Nem tudom, miért kell ennyire húzni ezt a Fuuko-s dolgot, főleg, hogy csak 26 részes lesz a sorozat. Remélem, legalább valami durva vége lesz ennek az arc-nak, cserébe a már-már Barátok Köztöt idéző rétestészta effektusért.
Egyetértek. Volt benne egy-két jó rész, de kifejezetten untam ezt a epizódot.

Soldier

Quote from: minuszmiki on 2007-11-10, 00:53:48
Quote from: Rage on 2007-11-09, 20:50:06
Én azért kicsit csalódtam már most a Clannadban. Nem tudom, miért kell ennyire húzni ezt a Fuuko-s dolgot, főleg, hogy csak 26 részes lesz a sorozat. Remélem, legalább valami durva vége lesz ennek az arc-nak, cserébe a már-már Barátok Köztöt idéző rétestészta effektusért.
Egyetértek. Volt benne egy-két jó rész, de kifejezetten untam ezt a epizódot.

szintén, bár en ezt egyenlöre nem tudnám meg csalodásnak nevezni.  :smile:

LuckyDingo

Elkezdtem én is nézni és tetszik, bár még nem sok művet tekintettem meg ebből a műfajból. A 6. rész tényleg fura lett, érdekes ez a szellem dolog. Mi van, ha Fuuko nővérében van a hiba? Hmm.. miért nem viszik be Fuuko-t a kórházba ahol fexik? :O Legalább is én először erre gondoltam volna, mikor kiderült a szellemes dolog :/
Ez a fesztiválos rész tényleg unalmas lett egy kicsit.. remélem, lezárják ezt a részt mostmár.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

Quote from: Darkstar on 2007-11-13, 13:34:13
[spoiler][/spoiler]

elsö ránézésre tetszett de már megnyitás után nem annyira (azert saved :redface:), kis kép alapján mást vártam  :lul:
:merci:

Lokids

A Kanonban is csak a 10. részben kezdték a drámát, addig pedig szépen tálalták a helyzetet. Valszeg itt sem lesz másképpen.

smash++

Én egy picit unalmasnak találom ezt a Fuko-chan,starfish dolgot.Amikor megismertük vicces volt amiket leműveltek,de valahogy az utolsó két rész nem tudott lekötni (biztos nálam van a gond...) .Ez a szellemes dolog meg nekem magas... A nővére tuti vmi sokkot kapott. Egy szellemet mindenki lát és még tárgyakat is készít jah és elméletileg a kórházban fekszik (habár szerintem csak a nővére szerint)
Remélem gyorsan lezárják.



Darkstar

Ez egész sokáig tartott. Megszoktam, hogy mire hazaérek, már kint van. Na mind1, DL
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

meg mindig nem zárták le a Fuko-s dolgot ez kevésbbé zavart mint az:
hogy lehet igy befejezni egy részt  :grrr: nah majd jövöheten..


minuszmiki

De ez most megint jó volt, haladt a sztori. Az előzőben ezt nem éreztem. 

Darkstar

[spoiler][/spoiler]
Awwwwww
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん