Animációs filmek/sorozatok (minden, ami nem japán)

Started by Fazék, 2007-06-25, 21:23:22

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2009-03-19, 13:23:22
Quote from: Ramiz on 2009-03-19, 13:15:41
Miért csak háború-ellenes animációs filmek készülnek? Meg rasszizmus-ellenesek meg természetvédők? Elegem van a korrektségből!!! :D :__devil:
nézzé superjailt  :D

nézek is :D de most komolyan, az animációs filmek ugyanolyan rohadt sablonosak, mint a hollywoodi filmek, és a fesztiválokon ugyanúgy lehet tuti befutóra játszani, mint az oscar-gálán, csak nem sztárokkal, hanem greenpeace meg béke meg a paki és a kínai és a fekete is ember filmekkel...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2009-03-19, 13:26:54
Quote from: Nakedape on 2009-03-19, 13:23:22
Quote from: Ramiz on 2009-03-19, 13:15:41
Miért csak háború-ellenes animációs filmek készülnek? Meg rasszizmus-ellenesek meg természetvédők? Elegem van a korrektségből!!! :D :__devil:
nézzé superjailt  :D

nézek is :D de most komolyan, az animációs filmek ugyanolyan rohadt sablonosak, mint a hollywoodi filmek, és a fesztiválokon ugyanúgy lehet tuti befutóra játszani, mint az oscar-gálán, csak nem sztárokkal, hanem greenpeace meg béke meg a paki és a kínai és a fekete is ember filmekkel...

na most kérlek, de mi lep meg? :)

amúgy a  az összes művészetre jellemező, h mainstream szinten pozitív üzenetesek vannak. nem biztos h gond  imho :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution



balaaz

CGBlog.hu-n sem jártam mostanában, de így benézve látom, hogy Patrick Smith érdekes, jók a lengyelek, meg persze a franciák is még mindig.

Pl.: For sock's sake

Amúgy 2004-es Frank & Wendy-t vagy 2006-os Azur et Asmar-t látta valaki? Vélemény?

.Attila


Xzone


balaaz

Hercegek és Hercegnők: a 2000-es Ocelot animációs film = jó, tettszett, megérte. Nem vágott földhöz azért, de árnyjátékot úgysem nézek sűrűn. Pl. a 6. záró rész szinte szöveg nélkül is szórakoztat a helyzetkomikumával, de azért a szövegtől lesz velős...

Néztem még valami magyar rajzfilmsorozatból egy részletet, ami "szósz" park szerűen vulgáris volt (nem Hungarikum) - valami rockbandáról talán? Elfelejtettem a címét és most nem találom...   :gyagya:
Meg Világlátott egérke rajzfilmsorozatból két részt - ami jó volt, meg kreatív, meg szép - csakhát kb. 2 év alatt csináltak 2 részt Kecskeméten belőle...  :frown:

Cloud


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Gyakorolták az alapvető videóvágási technikákat. ^^
[reserved]

Moha


Próféta

Quote from: Moha on 2009-04-30, 00:42:28
Nekem ebbe folyton beledöglik a Firefox...
IE-t használ a csaj a videón, még csodálkozol?

Én is Firefoxon nézem. Méghozzá linuxon, ráadásul a 64 bitessel. Szóval minden oka meglenne a Flashnek, hogy bekrepáljon, de így sem teszi, szóval szerintem nézz csak a körmére a gépednek.

Pagan


Makos

Az én firefoxomnak semmi baja tőle. Pedig winxp-n vagyok.

NLZ

[reserved]

Cloud

Final Fantasy VII Advent Children Complete

Egy szóval: TÖKÉLETES.

Kapásból ezt a verziót kellett volna kiadni szerintem.  :whoah:

Van kb 25 perc új jelenet, pár jelenetet lecseréltek, a boss fight sokkal jobb lett.
(na meg persze vigyorogtam azon hogy pár jelenetet egy az egyben átemeltek Crisis Core-ból :D )

Ha lenne BD lejátszóm simán megvenném és menne eredeti duplalemezes DVD mellé, de sajna igy marad a 720p-s film kiírva dvd-re és  berakva gyári tokba :) )


Szóval a film simán 10/10 nálam.

Megyek és megnézem Denzel animét is gyorsan. :D


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: Ramiz on 2009-05-15, 10:16:34
Geci jó zene, geci jó szinkron, édes-átkos gyerekkor:

http://www.youtube.com/watch?v=v2FElU6BGKE
Hugomék de unják már. Napi 3-4szer kellett megnézni unokaöcsémmel :D

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Quote from: Ramiz on 2009-05-15, 10:16:34
Geci jó zene, geci jó szinkron, édes-átkos gyerekkor:

http://www.youtube.com/watch?v=v2FElU6BGKE
Jó tudni h ilyen mese is volt.
Also, te nagyon szereted a gecit. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Quote from: Zen on 2009-05-15, 10:41:37
Quote from: Ramiz on 2009-05-15, 10:16:34
Geci jó zene, geci jó szinkron, édes-átkos gyerekkor:

http://www.youtube.com/watch?v=v2FElU6BGKE
Jó tudni h ilyen mese is volt.
Also, te nagyon szereted a gecit. :D

Övön alul!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Te, amikor ezt adtak, meg en is nagyon kicsi voltam!  :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bruce

Hja kérem, régen azért tudtak jó rajzfilmeket csinálni nálunk is...

Quote from: Ramiz on 2009-05-15, 14:24:42
Quote from: Zen on 2009-05-15, 10:41:37
Also, te nagyon szereted a gecit. :D

Övön alul!!!
Ez egy hangyányival több információ, mint amit tudni akartam...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Ramiz

Quote from: Bruce on 2009-05-16, 00:18:56
Hja kérem, régen azért tudtak jó rajzfilmeket csinálni nálunk is...

Quote from: Ramiz on 2009-05-15, 14:24:42
Quote from: Zen on 2009-05-15, 10:41:37
Also, te nagyon szereted a gecit. :D

Övön alul!!!
Ez egy hangyányival több információ, mint amit tudni akartam...


Jé, nem is direkt írtam duplafenekű poént... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Damnatus

Cannesban melyik animációs film volt az, amit elsőnek vetítettek le? Mindenhol említették, hogy ez az első, hogy animációs filmmel nyitnak, de a címét nem hallottam!

Zsiga

Quote from: Damnatus on 2009-05-17, 20:49:11
Cannesban melyik animációs film volt az, amit elsőnek vetítettek le? Mindenhol említették, hogy ez az első, hogy animációs filmmel nyitnak, de a címét nem hallottam!
http://www.google.com/search?q=2009+cannes+animation
#1... ;)
(http://www.imdb.com/title/tt1049413/)

Damnatus

Ah, végre sikerült összeraknom az előzetest, a címet és és Cannes-t, kösz! :D