Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nihilus

Na,sikerült beszúrni egy last.fm-es siget....most már csak az a kérdés,hogy frissül e.

Rounin

Quote from: Nihilus on 2008-09-07, 16:59:19
most már csak az a kérdés, hogy miért ilyen ronda a színe...

noriko

Quote from: .Attila on 2008-09-07, 15:54:08
A kérdés az, hogy csak aránylag kevesebbet kapsz, vagy vannak egyéb szankciók, veszélyek is.
Egyéb nincs, csak pénzügyi.
Amúgy megállapodás alapján lehet olyan teljes munkaidő is, ami kevesebb mint napi 8 óra. 
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

Tehát elméletileg lehetséges, gyakorlatilag pedig nem létezik.
Köszönöm a felvilágosítást :)

teraflare

[spoiler=rant]
Kezd nagyon elegem lenni mindenből. A héten 6 napot 10-12 órát dolgoztam itthon csak pihenni szeretnék végre, erre wow behal, majd dolgoznom kell itt is.
Eddig az egyetlen ami még tartotta bennem az életet az a család volt, de most ha hazajövök anyu csak részegen fekszik vagy azt hajtogatja hogy mekkora egy bunkó állat vagyok mert nem sajnálom őt vagy azt kell hallgatnom hogy mindenki ki akar baszni vele. Kaja soha nincs. Egész nap csak a gép amivel leköthetem magam. Már nem érzem úgy hogy érdemes lenne hazajönnöm ez már nem család ami itt van. Legszívesebben bevenném az összes maradék altatót és örökre elaludnék. Inkább megyek lezuhanyozni majd lefeküdni hogy holnap végre eltűnhessek innen. Inkább maradok fennt ezután az albérletben. Ez a hét volt életem legszarabb hete.  :mad:
[/spoiler]

Lythis

Quote from: teraflare on 2008-09-07, 20:00:56
[spoiler=rant]
Kezd nagyon elegem lenni mindenből. A héten 6 napot 10-12 órát dolgoztam itthon csak pihenni szeretnék végre, erre wow behal, majd dolgoznom kell itt is.
Eddig az egyetlen ami még tartotta bennem az életet az a család volt, de most ha hazajövök anyu csak részegen fekszik vagy azt hajtogatja hogy mekkora egy bunkó állat vagyok mert nem sajnálom őt vagy azt kell hallgatnom hogy mindenki ki akar baszni vele. Kaja soha nincs. Egész nap csak a gép amivel leköthetem magam. Már nem érzem úgy hogy érdemes lenne hazajönnöm ez már nem család ami itt van. Legszívesebben bevenném az összes maradék altatót és örökre elaludnék. Inkább megyek lezuhanyozni majd lefeküdni hogy holnap végre eltűnhessek innen. Inkább maradok fennt ezután az albérletben. Ez a hét volt életem legszarabb hete.  :mad:
[/spoiler]

Rounin

Erről jut eszembe, Dorf Fort-ban lehet koponyákból (csontokból) trónt építeni.... :angyali:

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2008-09-07, 20:00:56
[spoiler=rant]
...
[/spoiler]
Alberletre szavazok.
Amugy meg: cheer up.

En meg vegre itthon, jejeje. Befejeztem a meszelest, ha valami foltos marad nem erdekel. Szigetelest is befejeztuk, teraszon az utolso polc is a helyen van, es meg egy lampat is felszereltem. Sot ket - egy nagy es egy bazi nagy - akvariumbol is kimeregettem a mocsarat es elvalasztottam a gyoker bena ebihalakat es a k sok csigat a tobbi moszattol es rothado izektol.
Birom ezeket a csigakat, lehet, hogy athozok 1-2ot ide. Nem tul esztetikusak, de viccesen masznak.
Szoval teljes siker, csak a hetvegem fele eltunt, huss.
Nade majd jovo heten. Nyehhehe.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin


Kvikveg

Quote from: Rounin on 2008-09-07, 21:54:19
Quote from: Kvikveg on 2008-09-07, 21:52:23
Amugy meg: cheer up.

Oh, lol.
Mivan, mar jokivansagokat sem lehet kuldeni? Irtam volna azt, hogy fulladjon meg? Vagy ennyire felreertheto vagyok?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Quote from: Nakedape on 2008-09-07, 21:57:40
Quote from: Rounin on 2008-09-07, 21:54:19
Quote from: Kvikveg on 2008-09-07, 21:52:23
Amugy meg: cheer up.

Oh, lol.

nos ez.. izé..
Szerintem is kifejezetten tetszetős... habár a frizurája egy kissé talán előnytelen az arcához....

Rounin

Quote from: Nakedape on 2008-09-07, 21:57:40
nos ez.. izé..

A szó, amit keresel: "handsome". :morci:

Quote from: Lythis on 2008-09-07, 21:59:59
Szerintem is kifejezetten tetszetős... habár a frizurája egy kissé talán előnytelen az arcához....

A bishi-szellő kicsit összekócolta. :redface:

Quote from: Kvikveg on 2008-09-07, 21:56:16
Mivan, mar jokivansagokat sem lehet kuldeni? Irtam volna azt, hogy fulladjon meg? Vagy ennyire felreertheto vagyok?

Mondanám, hogy bocs, de nem akarom hazugsággal kezdeni.
Ennek a 'jókívánságnak' ("cheer up") csak azért nincs negatívban a gyakorlati haszna (és értelme), mert rontani már úgysem tud a hangulatán.
Javítani meg pláne. Lottószelvény kitöltése kevésbé időpocsékolás, mint ilyenkor bármi vígasztalónak/felvidítónak/bíztatónak/akármipozitívnak szánt cucclit sugározni a delikvensnek.
Aztán lehet, hogy az ő helyében csak én horkantanék gúnyosan, ha valaki ilyennel jönne.
tl;dr - Meh.

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis on 2008-09-07, 21:59:59
Quote from: Nakedape on 2008-09-07, 21:57:40

nos ez.. izé..
Szerintem is kifejezetten tetszetős... habár a frizurája egy kissé talán előnytelen az arcához....

Kinézted magadnak? Még a betűszínedhez is passzolna :p

Lythis

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-09-07, 22:13:27
Quote from: Lythis on 2008-09-07, 21:59:59
Quote from: Nakedape on 2008-09-07, 21:57:40

nos ez.. izé..
Szerintem is kifejezetten tetszetős... habár a frizurája egy kissé talán előnytelen az arcához....

Kinézted magadnak? Még a betűszínedhez is passzolna :p
Van pár másik, ugyanebből a rendházból, számomra sokkal szimpatikusabb hajviselettel, úgyhogy nem, nem néztem ki magamnak ^^

Rounin

Brother Yuki az enyém. :morci:
Most csak sietősen pakoltam be ezt avatarnak, nehogy _valaki_ lenyúlja előlem. :3
(a többiek meg pft.)

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2008-09-07, 22:25:50
Brother Yuki az enyém. :morci:
Most csak sietősen pakoltam be ezt avatarnak, nehogy _valaki_ lenyúlja előlem. :3
(a többiek meg pft.)
Ezt egyebkent te szinezted ki ilyen erdekesre, vagy eredetileg is ilyen ize...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fatal

Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Lythis

Quote from: Rounin on 2008-09-07, 22:25:50
Brother Yuki az enyém. :morci:
Most csak sietősen pakoltam be ezt avatarnak, nehogy _valaki_ lenyúlja előlem. :3
(a többiek meg pft.)
You get the brother-captian with the glasses... that suits you :P

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2008-09-07, 22:29:50
Ezt egyebkent te szinezted ki ilyen erdekesre, vagy eredetileg is ilyen ize...

A Pretty Marine rendház színei. Nem az én "mesterművem".

@Fatal
Ah, the sheer amount of jealousy hurts my heart....

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2008-09-07, 22:34:56
Quote from: Kvikveg on 2008-09-07, 22:29:50
Ezt egyebkent te szinezted ki ilyen erdekesre, vagy eredetileg is ilyen ize...

A Pretty Marine rendház színei. Nem az én "mesterművem".

@Fatal
Ah, the sheer amount of jealousy hurts my heart....
:facepalm:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

hogy valami komoly témáról is legyen szó:
az asztalom folyton tele volt ikonokkal. vagy 10-20 egyéb program 3-4 mappa és kb 40 játék ikon.
de már sokadjára borította föl a rendet egy-egy rosszul induló program és teljesen összekavarodtak.
nem bírtam tovább, ma bedobáltam mindent tematikus mappákba és már csak 16 ikon van összesen az asztalomon.
kétségbe vagyok esve, teljesen üres az asztal.
ti mindig olyan rendesek és segítőkészek vagytok, mit tegyek? :(
már azon is elgondolkodtam hogy lecserélem a hátteremet, de már legalább fél éve ugyanaz van, föl se fogom ismerni a gépemet, ha legközelebb bekapcsolom.
komoly válaszokat kérek, ez halálosan komoly kérem komoly.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Lythis

Fazék: Csak azokat teszem ki asztalra, amiket gyakran használok, vagy amiket macera lenne elérni, annak ellenére, hogy gyakran használom. Igyekszem szép kis csoportokra osztani az ikonokat ("alapprogik", játékok, multimédia és lomtár). Lomtár szigorúan jobb alsó sarok, minden más - a saját csoportjával - oda, ahol a legjobban mutat (ehhez általábban a háttérkép színvilágát használom iránymutatásnak, ha nagyon rendezgethetnékem van, és nem tetszenek a helyükön - alapprogik baloldalt, játékok középen, multiédia jobboldalt).
Szeretem, ha az ikonok is szépek, cseréltem már le ikont emiatt anno. Mostanában ilyen nem volt mondjuk.
Az egyetlen mappa, amit megtűrök az asztalon, az a "nem használt asztali parancsikonok", mert nem akartam teljesen kiírtani az office progikat onnan - habár most hogy ez szóbajött, lehet, hogy elvakarom onnan.
Hátteret váltani meg nem szeretek, általábban baromi sokat filózom azon, hogy éppen mi van kinn. Éppen emiatt nem is cserélem olyan gyakran, annak ellenére, hogy van rengeteg potenciális háttérjelölt a gépemen.

Selmo

Quote from: Fazék on 2008-09-08, 00:40:38
hogy valami komoly témáról is legyen szó:
az asztalom folyton tele volt ikonokkal. vagy 10-20 egyéb program 3-4 mappa és kb 40 játék ikon.
de már sokadjára borította föl a rendet egy-egy rosszul induló program és teljesen összekavarodtak.
nem bírtam tovább, ma bedobáltam mindent tematikus mappákba és már csak 16 ikon van összesen az asztalomon.
kétségbe vagyok esve, teljesen üres az asztal.
ti mindig olyan rendesek és segítőkészek vagytok, mit tegyek? :(
már azon is elgondolkodtam hogy lecserélem a hátteremet, de már legalább fél éve ugyanaz van, föl se fogom ismerni a gépemet, ha legközelebb bekapcsolom.
komoly válaszokat kérek, ez halálosan komoly kérem komoly.
Többeknél láttam ilyen határidőnaplószerűséget asztalon, az nem lenne jó?

A tökéletesség unalmas.

LittleElf

Itt virrasztottam, hogy majd jól kicselezzem a tantárgyjelentkezéskor a csúcsforgalmat és az összeomlásokat, errefel még mindig nem enged tantárgyat felvenni. Épp úgy csinálok, mintha meg lennék lepődve  :P

Selmo: az én asztalomat jellemzően a különféle txt jegyzeteim borítják be közepesen egyenletesen, csordultig fekete háttér mellett. Valószínű nem én adom a hónap tanácsát, de én ezzel is megvagyok.
Oh talán mégis van egy tippem. Amikor a másik gépemen dilemmázgattam a háttér lecserélésén (azon kevesebb a txt), akkor kompromisszumos megoldásként betöltöttem rajzprogiba a jelenlegit, vízszintes tükrözés neki, és azóta is ott van.  :jee:

Rounin

Vajon milyen képpel kívánnak ma szép napot nekem? *virágszirmokat tépked epekedő sóhajokkal kísérve*

Solid Snake

Quote from: Rounin on 2008-09-08, 04:56:35
Vajon milyen képpel kívánnak ma szép napot nekem? *virágszirmokat tépked epekedő sóhajokkal kísérve*

Your prince is still sleeping...  :morci:

teraflare

Quote from: Rounin on 2008-09-08, 04:56:35
Vajon milyen képpel kívánnak ma szép napot nekem? *virágszirmokat tépked epekedő sóhajokkal kísérve*
ALWAYS ANGRY!! ALL THE TIME!!!

Rounin

Még úgy egy óra munka és kész az első angry marine-om. ^__^ Igaz, régi modell de nagyon dühös.