Anime és az ellenkező nem (=partner)

Started by Ramiz, 2004-05-18, 19:43:45

Previous topic - Next topic

Yaten

Jah ^^" Gomen, töröltem mert azt hittem ezt is rossz néven veszitek ^^" *Yati picit félős*

Csak annyit írtam lényegében hogy az a legjobb ha már alapból szereti az animéket ^^  (És igen, a rászoktatás meg... ami nem megy, nem kell erőltetni)

De persze a lényeg igen, hogy legyenek közös pontok ^^ (nem muszály pont az animéknek / mangáknak lennie...)
" border="0

Rounin

Quote from: Yaten on 2006-06-05, 21:21:57
De persze a lényeg igen, hogy legyenek közös pontok ^^ (nem muszály pont az animéknek / mangáknak lennie...)

Fura is lenne, ha csak az lenne a közös pont ;) Persze sosem lehet tudni, lehet, hogy ez az egyetlen van :) Csak úgy nehézkes beszélgetni. Márpedig a beszélgetés imho elég fontos o_O

(nem kell félni, nem bánt itt senki... UGYE??? :uzi: )

Yakumo

Quote from: Yaten on 2006-06-05, 21:21:57
^^" *Yati picit félős*

Nem kell félni. ;)

Hát igen, talán nem jön rosszul, ha a kiválasztott hölgy is szereti ezt a stílust, de viszont számomra egyáltalán nem meghatározó dolog. Ha nem szereti/ nem érdekli, akkor sem "baj". Nem ez dönti el egy kapcsolatban, hogy működni fog, vagy nem. Fontosabb dolgok határozzák meg. ;)

Yaten

Persze hogy nem csak ettől függ XDDD  Csak az érdeklődési körre mondtam ^^ (a többi még több is gondban mint e csekélység hogy animés-e...) Szóval természetesen nem vitatom hogy több fontosabb dolog is van.
" border="0

Selmo

Quote from: Yaten on 2006-06-05, 21:21:57
Jah ^^" Gomen, töröltem mert azt hittem ezt is rossz néven veszitek ^^" *Yati picit félős*
Hát nem kell félni, nem harapunk, és egyéb lelki terrorokat sem alkalmazunk. :D
Ezt a témát meg talán a párkapcsolatok topicban lehetne folytatni, talán abbahagynák végre az üvöltözést ott.

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Selmo on 2006-06-05, 22:55:13
Quote from: Yaten on 2006-06-05, 21:21:57
Jah ^^" Gomen, töröltem mert azt hittem ezt is rossz néven veszitek ^^" *Yati picit félős*
Hát nem kell félni, nem harapunk, és egyéb lelki terrorokat sem alkalmazunk. :D
Ezt a témát meg talán a párkapcsolatok topicban lehetne folytatni, talán abbahagynák végre az üvöltözést ott.
Nincs ott üvöltözsé, legalábbis én nem olvastam el mindent :)

Nem kell, hogy párom szeresse az animeket mangákat. Csak viselje el, hogy én nézem, bár mostanában nem sokat láttam :(

Selmo

Quote from: sirtomi on 2006-06-05, 22:57:08
Quote from: Selmo on 2006-06-05, 22:55:13
Quote from: Yaten on 2006-06-05, 21:21:57
Jah ^^" Gomen, töröltem mert azt hittem ezt is rossz néven veszitek ^^" *Yati picit félős*
Hát nem kell félni, nem harapunk, és egyéb lelki terrorokat sem alkalmazunk. :D
Ezt a témát meg talán a párkapcsolatok topicban lehetne folytatni, talán abbahagynák végre az üvöltözést ott.
Nincs ott üvöltözsé, legalábbis én nem olvastam el mindent :)

Nem kell, hogy párom szeresse az animeket mangákat. Csak viselje el, hogy én nézem, bár mostanában nem sokat láttam :(
Igen szerencsére már csitultak a kedélyek. Mondjuk ebben igazat adok neked, fogadja el, hogy animet nézel. Persze cserébe Te meg fogadd el, hogy ő szappanoperát néz fél hatkor. Ha erre mindketten hajlandóak vagytok, abból már lehet valami.

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Selmo on 2006-06-05, 23:02:19
Igen szerencsére már csitultak a kedélyek. Mondjuk ebben igazat adok neked, fogadja el, hogy animet nézel. Persze cserébe Te meg fogadd el, hogy ő szappanoperát néz fél hatkor. Ha erre mindketten hajlandóak vagytok, abból már lehet valami.
Amíg Ő szappanoperát néz, én nézek animet :) Ezen ne múljon!

Selmo

Quote from: sirtomi on 2006-06-05, 23:03:26
Quote from: Selmo on 2006-06-05, 23:02:19
Igen szerencsére már csitultak a kedélyek. Mondjuk ebben igazat adok neked, fogadja el, hogy animet nézel. Persze cserébe Te meg fogadd el, hogy ő szappanoperát néz fél hatkor. Ha erre mindketten hajlandóak vagytok, abból már lehet valami.
Amíg Ő szappanoperát néz, én nézek animet :) Ezen ne múljon!
Hát, látod ez eszembe se jutott. :cool: +1

A tökéletesség unalmas.

Curry`

Mi együtt nézünk Animet szal nem para :D

Keelhaul

Együtt animét nézni jó, de nem garantálja a sikert (tapasztalataim szerint)  :wtf:
Kedvenc film: A Hetedik Pecsét, Stalker, Nagyítás, Dr.Caligari, Brazil, Az Élet Értelme
Zene: Skinny Puppy, Laibach, Rammstein, Stan Getz, Al di Meola, SoaD, ilyesmik, jó sok minden :)
Játék: már nem játszom, de BG és Monkey Island fanatikus voltam korábban. A Heroes sorozat első 4 tagjával még most is játszom + King's Bounty :)
És szeretem a belga sört.

Fate


Bár kicsit halottnak tűnik a topic, de hátha feléled.

Szóval tapasztalataim alapján anime függőség kialakításához a legjobb a Love Hina.

Anno az asszonnyal megnézettem két részt, aztán már ő  :_piszka: állandóan, hogy nézzük tovább (persze mindezt a vizsgaidőszak közepén, egy rakat szigorlat előtt :oops:)

De olyan hölgyeménynél is sikere volt aki egyébként soha nem nézett velünk anime-okat, de ennél ő is rátapadt a képernyőre. :jee:
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Neferura

az én barátom nem nagy anime függő, de kapható a dologra. Nála egyetlen dolog számít: hogy magyar legyen. Vagy felirat, vagy szinkron. Neki a Cowboy Bebop jött be... legközelebb meg Full Metal Panicot fogok mutatni....
mondjuk ő megnézi velem a Disney-ket is meg Dreamworks, Pixar animációkat is... uh kezdek reménykedni, hátha kapható lesz jobb művekre is angol felirattal....^^

kezdetnek a Love Hina tényleg jó....Bár sztem a mangája jobb lett. V ha lánynak kell mutatni és bírja a "drámaibb" jeleneteket is (meg hogy mindig a kedvencét kínozzák...) akkor még jó a Weiss Kreuz is. Tele van bishounenekkel ^^

SaiyaGin

Quote from: Neferura on 2006-12-07, 10:50:49
V ha lánynak kell mutatni és bírja a "drámaibb" jeleneteket is (meg hogy mindig a kedvencét kínozzák...) akkor még jó a Weiss Kreuz is. Tele van bishounenekkel ^^

Szerintem nem túl jó ötlet barátnőnek bishonenes animéket mutogatni...

(Bár nincs tapasztalatom a témában. :redface:)

Neferura

Quote from: SaiyaGin on 2006-12-07, 12:32:09
Szerintem nem túl jó ötlet barátnőnek bishonenes animéket mutogatni...

(Bár nincs tapasztalatom a témában. :redface:)

ugyan miért nem? minden lány szereti a szép fiúkat, lehet hogy azzal felkeltenéd az érdeklődését  :D

sirtomi

Quote from: Neferura on 2006-12-08, 12:08:12
ugyan miért nem? minden lány szereti a szép fiúkat, lehet hogy azzal felkeltenéd az érdeklődését  :D
A szép fiúk iránt? Inkább nem, mi lenne úgy velem :D

Neferura

akkor kiegészítem, vagy szép fiúk vagy pénzesek  :D :D :D

SaiyaGin

Quote from: sirtomi on 2006-12-08, 12:31:24
Quote from: Neferura on 2006-12-08, 12:08:12
ugyan miért nem? minden lány szereti a szép fiúkat, lehet hogy azzal felkeltenéd az érdeklődését  :D
A szép fiúk iránt? Inkább nem, mi lenne úgy velem :D

Én is valami ilyesmire céloztam. 

sirtomi


kisvirag

annyiban igaza van Neferuranak, hogy a nők ugyanúgy képesek csak néhány jóképű pasi miatt megnézni egy filmet, mint ahogy a pasik holmi csini csajok miatt. Nem egy ismerősöm van, aki egyébként xar filmeket képes megnézni csak azért, mert a kedvenc szépfiúja van benne. és be is vallja, hogy xar volt, de hát, "Ő" játszott benne :)
szóval a bishikkel tényleg meg lehet fogni esetleg. persze ehhez az kell, hogy nyitottak legyenek erre a megjelenítési stílusra :)
nővéremnek pl mutogathatok akármilyen bishoneneket, ő csak a hagyományos európai/amerikai style rajzfilmeket komálja.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Yakumo

#350
Lávos/ érzelmes, de komoly történet kell a közös animenézéshez^^ Lehet kicsit néha szomorú (megvigasztalás/ átölelés rulz^^) vagy akár vígjátékos is. (közös nevetés szintén rulz :) )
Aztán utána közös együttlé......éééééé......értelmezése a látottaknak.  :angyali: :haha:

Egyetértek/ bevallom: :D igaza van kisviragnak is, én is megnézek olyan filmet, amiben esetleg játszik szimpatikus hölgy. (pl. Zhang Zi Yi, Lucy Liu) Mondjuk, ha xar volt, akkor többet meg nem nézem az biztos ettől függetlenül. XD

Neferura

köszi kisvirág... legalább vki érti mit mondok.. persze vannak javíthatatlanok is, mint pl nővéred.. nem tom mit eszik az amerikai stíluson, de hát ízlések és pofonok és mi elfogadjuk a másságot  :D

Andicilin

Quote from: Ramiz on 2004-05-18, 19:43:45
1.) Mit szól a barátotok/barátnőtök az animemániátokhoz? Viseli vagy lenevelne? És ti rá akarjátok őket nevelni, vagy inkább letagadjátok? :D Van, akinek sikerült otaku-partnert találni? + Ugyanezek a kérdéseim azokhoz, akiknek vannak gyerekeik: ők mit szólnak hozzá stb.

2.) Van egy barátom, aki jóba van egy lánnyal, kezdenek összemelegedni, sokat beszélgetnek, szóba került az anime, a lány érdeklődést mutatott, valószínűleg nem csak "illemből", mert azóta rá is kérdezett a fiúnál, hogy hozott-e neki valamit. A kérdés: mit vigyen (ha egyáltalán)? Egy Miyazakit, amit "mindenki szeret"? Próbálkozzon Love Hinával vagy Azumangával? Vagy esetleg egy sokkal komolyabb kategóriával (mint pl Jin-Roh vagy GitS)? Van valakinek ilyen tapasztalata már? A konkrét kérdéstől elvonatkoztatva lányok is írjatok, mit adtatok/adnátok először egy srácnak?
1, Nekem nincs, de ha lenne, akkor nem tagadnám le, mert elég nehéz lenne órákat észrevétlenül kockulni a gép előtt. Most komolyan, van aki próbálta már titkolni? Az otakuság nálam amúgy nem szempont. Ha lenne gyerekem, akkor nem tiltanám el ettől a dologtól, pláne, hogy velem régen sokszor együtt nézte az animéket anyukám. Amikor kicsi voltam.
2, Többször is rá lehet kérdezni illemből. Én szoktam is, mert akkor úgy tűnik, mintha érdekelne valami. Egyébként tényleg egy olyan film a jó, amit mindenki szeret, bár nekem jött úgy össze két ismerősöm, hogy az Akirát nézték...vagy olyasmi. És hogy én mit adnék? Hát, nem is tudom, valószínűleg egy filmet, ami közkedveltségnek örvend, vagy valami komolyabb témájút, ha idősebb.
"Csúcs ez az érzés, de csak annak, aki az, ami!"