Keresek egy játékot...

Started by Ramiz, 2006-02-08, 20:12:23

Previous topic - Next topic

chilip

kéne Drakengard 1-es torrent... teljes.... Drakengard 2-t leszedtem, 2,5 giga - most töltök egy Drakengard 1-es torrentet, de nem teljes, azért fennmaradok - hátha jön egy seeder  :frown: és még egy torrentet Drakengard néven, de az meg nagyobb mint a 2-es része... talán a 2 rész egybe... nemtom, nincs odaírva semmi a torrent mellé... (legalább az teljes...)

PS2-es játék ez, mind2

Zen

Bloodnet nevű gyöngyszem nincs meg valakinek, v nem tudja honnan lehet leszedni?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Draconire

Quote from: Zen on 2008-02-07, 22:29:44
Bloodnet nevű gyöngyszem nincs meg valakinek, v nem tudja honnan lehet leszedni?

http://www.google.hu/search?q=Bloodnet -2. találat

Zen

 :merci:
Amúgy sztem 3.at akartál írni. : x
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Nekem is 2., 3. az almighty wikipedia.

Zen

#335
Nálam a 2. egy francia oldal volt, és a 4. a wiki.
No mind1, a lényeg h megvan. :D
Csak rá kell jönnöm hogy indítsam el.-.-
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

thrall

keresek egy vidámpark építős játékot, ami: nem Theme park, és rollercoaster tycoon. remélem van még ilyen :D

Baggio

kéne valami jó kis hentai game  :D
valaki esetleg?

gr33n

Tud nekem valaki ajánlani egy honlapot ahol PS2-s játékokat lehet letölteni? FTP meg IRC lenne a legjobb, de ha van normális torrentes az is jó lenne. Már nem is tudom mióta töltöm a Phantasy_Star_Universe_Ambition_Of_Illuminus-t a GamesTorrents-ről de nemcsak az hogy nagyon lassan jön, de még seedert sem látok, és a legrosszabb az hogy kb jön nekem 8-al fel meg 20-al hiába szabályzom a sebességet....   :Eztneked: Várok a vajaslatokat.  :merci:

Xzone

Szerintetek a Guitar Hero 3 PC-s verzióját lehetséges megszerezni itthon? Nem igazán találok róla infokat sehol ::)

Alkyra

Vlk tudna adni egy linket a Melty Blood React hoz. A SIMÁHOZ! (az angol patchet akarom rárakni, mert érdekel a sztorija is) Ezt a Final Tuned-et már leszedtem, de az nem fogadja el az installer-.-

Cloud

Tudnátok nekem ajánlani valamilyen régebbi játékot ami talán eldöcögne a laptopom-on?
1.73 Celeron M
1 giga ram
sis graf chip max 256 ram

Kéne valami régebbi játék amiben ha minimumra közepesre állítom a beállításokat, rendesen tudok játszani...
(nemtom talán Warcraft 3? vagy valami fps?)
Tudom idióta vok hogy ezen akarok játszani, csak egyszerűen ki akarok próbálni valamit.

Xzone

Quote from: Cloud on 2008-04-10, 23:45:26
Tudnátok nekem ajánlani valamilyen régebbi játékot ami talán eldöcögne a laptopom-on?
1.73 Celeron M
1 giga ram
sis graf chip max 256 ram

Kéne valami régebbi játék amiben ha minimumra közepesre állítom a beállításokat, rendesen tudok játszani...
(nemtom talán Warcraft 3? vagy valami fps?)
Tudom idióta vok hogy ezen akarok játszani, csak egyszerűen ki akarok próbálni valamit.

Starcraft, Conquest: Frontier Wars, Diablo 1-2, Quake 3, Unreal Tournament, vagy esetleg a Return to Castle Wolfenstein?

(Az avatárod miből van egyébként? Tetszik :) )

chilip

Quote from: Xzone on 2008-04-11, 00:11:47
Quote from: Cloud on 2008-04-10, 23:45:26
Tudnátok nekem ajánlani valamilyen régebbi játékot ami talán eldöcögne a laptopom-on?
1.73 Celeron M
1 giga ram
sis graf chip max 256 ram

Kéne valami régebbi játék amiben ha minimumra közepesre állítom a beállításokat, rendesen tudok játszani...
(nemtom talán Warcraft 3? vagy valami fps?)
Tudom idióta vok hogy ezen akarok játszani, csak egyszerűen ki akarok próbálni valamit.

Starcraft, Conquest: Frontier Wars, Diablo 1-2, Quake 3, Unreal Tournament, vagy esetleg a Return to Castle Wolfenstein?

(Az avatárod miből van egyébként? Tetszik :) )

Mahou Shoujo Nanoha (vagy Nanoha A's) ;)

Én

Quote from: Xzone on 2008-04-11, 00:11:47
Unreal Tournament, vagy esetleg a Return to Castle Wolfenstein?
Ezeket én is csak ajánlani tudom.
Nekem chilip új avája is tetszik emrt végre nem keverem össze Prof. Williammel mindig. :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Cloud on 2008-04-10, 23:45:26
sis graf chip max 256 ram
:lul: you're f****d
Na jó, nem teljesen esélytelen. Mirage 1 - 2 - 3 - 3+?
kb 2000-2002 körüli játékokig bezárólag futni fognak rajta dolgok. KB.
A fent említettek valószínűleg, CS1.6 is. Wc3 attól függően, hogy
melyik sis chip van benne.

Cloud

#346
Sis mirage 3 :hopp:

Lythis

Nanoha-ból van, sheesh....

Lt. Simoan Blarke

SiS-nél amihez T&L kell (és nem kapcsolhatod ki), azt kapásból felejtsd el. (Pl. KotOR se egy túl új játék a maga 2003-as kiadási dátumával és már akkor se volt olyan hű-de-top az Odyssey, de azzal pölö ne akarj játszani :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Keresek valami ÉLVEZHETŐ stratégiát, ami képes lekötni az embert, és nem csak arról szól, hogy tankokat gyártok (álá C&C és tsai).
Tökmindegy, hogy körökre osztott e, vagy sem.
Legyen tűrhető grafikája, és lehetőleg egy valag opció, amivel lehet szöszölni, sok fejlesztés, és pozitívum, ha lehet építeni is benne. Extraplusszpont, ha élvezhető campaign-je is van.
Blizzard cuccok jók, de már kicsit unom őket (sokadik nekifutásra már valahogy nincs meg az, hogy csakazértis végigtolom megint).
C&C sorozat: DO NOT WANT. Egyelőre legalábbis.
Rise of Nations sorozat: megvan.
AoE 1-2 + kiegek voltak, a campaignek szarok voltak. AoM+Titans jó volt mondjuk, annak talán nekimegyek megint.
Settlers: 4-gyel játszottam utoljára, az egy idő  után irritált a grafikája miatt. a fölött eggyel sem, mert mindre aztmondták, hogy ratyi.
Civ: egyszerűen nem tetszik. Túl olyan, mint a RoN (tökmindegy, hogy melyik volt előbb).
Total War sorozat: Shogun, Medieval, letudva. Medieval 2 megnézve, de semmi extra.
Dawn of War: Soulstorm-ot nem toltam, minden más végigtolva, többedszerre unalmas, és a Soulstorm valahogy nem vonz annyira.
Earth 2150: végigtolva, kiegbe belekezdtem (Hold Hadművelet), de az nagyon nem jött be.

HoMM V-ön plusz kiegeken agyaltam, illetve Disciples 2-t még nem toltam végig elfek oldalán, de valami olyasmit is szeretnék, ami pörgősebb is egy kicsit. (semmi bajom a körökre osztott cuccokkal, csak mondjuk két óra után uncsi tud lenni a "most várunk, mert kör vége van" dolog. Plusz jobban szeretem, ha látom, hogy építgetnek, meg menetelnek az egységeim.

Zen

Masters of Orion 2? Körökre osztott űrstratégia.
Hegemónia? Nexus: The Jupiter Incident?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kuroi Tenshi


  • Total Warból még van a Rome, nemrég vettem elő újra (megy a
    notimon is, csak azért :haha:), de olyan, mint a többi Total War.
    A Medieval 2-re sztem még nézz rá, annyira nem rossz. Pár dolgot
    javítottak bene (pl kevés rokon mellett most már vannak tábornokok;
    már nincs végtelen kitámadás ostromlott várból; lázadók már nem
    csak egyhelyben állnak, hanem mozognak, akár be is foglalnak várat;
    a vár-város megkülönböztetés is jó ötlet sztem)
  • Company of Heroes okés, azt mondják, kieggel jobb; nem annyira
    építgetős, inkább szűk jármű- és ember-limitek miatt taktikázós.
  • Supreme Commander "rohanj a szuperegységekig" típusú, nekem
    kicsit csalódás volt.
  • Panzers - Phase1 nem-építős 2.VH-s, nem rossz, de gyalogos+
    tüzérség kombó kicsit imba. Plusz, hogy viszonylag alacsonyabb
    gépigénnyel is jól néz ki, kampány nem volt rossz, magyar
    fejlesztés és nagyon olcsón megkapni (990)
  • Afrika korps: hasonló, csak kicsit régebbi, gyengébb graffal, és
    inkább tankokra gyúr. Okés kampány, ugyancsak magyar, ez se drága

Ezekkel játszottam még, amik nálad nincsenek felsorolva.
Azt mondják, hogy a mostaniak közül a World in Conflict is jó,
de azt még nem próbáltam.

Fazék

Lythis: Age of Wonders: Shadow Magic megvolt már? én azt javasolnám
bár tény, hogy a MoO2 is állatira hangulatos és én is nagyon ajánlom, de már nem mai gyerek, lehet hogy nem tetszene ha most találkozol vele elsőre.

Lt. Simoan Blarke

Age of Wonderst csak azért nem javasoltam, mert azt írta, hogy HoMM meg Disciples 2 az oké, abban még tudna nyomulni, csak lassú. Márpedig az AoW sem az a pörgősebb fajta...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-14, 19:10:49
Age of Wonderst csak azért nem javasoltam, mert azt írta, hogy HoMM meg Disciples 2 az oké, abban még tudna nyomulni, csak lassú. Márpedig az AoW sem az a pörgősebb fajta...
jogos, figyelmetlenül olvastam.

Én


Lythis

Rome: Total War-t ismerősnél néztem, de nem tűnt többnek átlagos Total War játéknál. Medieval 2-vel szintén ott játszottam. Tény, hogy marha látványos csatákat leeht vele összehozni, de annyira nem kötött le, hogy komolyabban beleásam magam (plusz nekem nagyon "ez a medieval cucc bejött a népnek, csináljunk gyorsan mégegyet" szaga volt). Az újabbakból ráadásul hiányolom azt a hangulatot, ami a Shogunban még megvolt - talán pont mert akkor még új volt, nemtudom. De ott pl még volt advisor, aki random idézeteket lökött neked, ami számomra sokat dobott az atmoszférán.

Haegemonia: ez az, ami az IG2 után jött ki, és Mars vs Föld meg később idegenek is, ugye? Mert akkor ismerem.

Company of Heroes-t egyáltalán nem ismerem, majd még utánanézek.

Panzers: talán.. elsősorban olyat szeretnék, amiben lehet építeni :)

Afrika Korps (vs Desert rats, ha jól sejtem). Felteszem ez is második vh, sans építkezés? lásd előbbi komment :)

Supreme Commander: gondolkoztam rajta, de ez a tömör összefoglalód asszem elvette a kedvem :D

Masters of Orion 2: ahogy Fazék is említi, nagyon nem mai gyerek... két-három éve láttam először, és nekem egy kicsit öreg. Ettől még lehet jó, csak.. izé..ijesztő, hogy olyan régi :D

Az Age of Wonders: Shadow Magic-et viszont megfontolom, köszi az ájánlatot. Csak az eredetivel játszottam, avval is csak olyan fél órát, mielőtt töröltem, de ez jobbnak tűnik. Ráadásul jó sok választható oldal is van. Erm.. legalább jól ki van egyensúlyozva?

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-04-14, 23:56:21
Masters of Orion 2: ahogy Fazék is említi, nagyon nem mai gyerek... két-három éve láttam először, és nekem egy kicsit öreg. Ettől még lehet jó, csak.. izé..ijesztő, hogy olyan régi :D

Van benne Halálcsillag ;).
Szerintem határozottan alapmű, ahogyan a Masters of Magic is.

Lt. Simoan Blarke

Rendesen ki van balanceolva az AoW SM, legalábbis sehol nem találkoztam imba cuccokkal (más kérdés, hogy nekem még easy-n is irdatlanul nehéz volt). Szóval nyugodtan ugorj neki ;]
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

#359
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-15, 00:31:04
Rendesen ki van balanceolva az AoW SM, legalábbis sehol nem találkoztam imba cuccokkal (más kérdés, hogy nekem még easy-n is irdatlanul nehéz volt). Szóval nyugodtan ugorj neki ;]
én nem tudom milyen fokozaton játszottam (általában egy középsőt vagy picit fölötte szoktam választani, vszleg itt is ezt tettem), de pitének éreztem :D
őszintén szólva unalom miatt hagytam abba a játék felénél kb, mert annyiból állt az egész, hogy megindultam a 2-3 főhősömmel és legyalultam a pályát, amerre jártam, csak még így is marha sok idő volt bejárni :haha: már nem emlékszem pontosan hogyan, de igencsak sikerült föltápolnom a hősöket.
mentések megvannak, és immár a játék is eredetiben, szóval vmikor folytatom majd talán :)
(bár ahogy ismerem a szerencsémet nem lesz kompatibilis az eredeti és a tört változatom mentései :haha:)