Keresek egy játékot...

Started by Ramiz, 2006-02-08, 20:12:23

Previous topic - Next topic

Bicskei

reinstall miatt elvesztettem pár dolgot
tehát először is keresek jo müködö képes warcraft 3 torrent linket..
ill most van szabadhely ugyhogy más nem terjedelmes gamek ajánlásai is jöhetnek..
Ultras liberi


Bicskei

Quote from: NLZ on 2009-01-25, 18:56:58
http://www.mininova.org/det/1948529
:merci:
kössz a gyors reagálást....ma leszedtem egyet a TPB-ről de az dll hibás volt..
Ultras liberi

Cloud

Mechwarrior sorozaton kívül milyen robotos játékok vannak amiben mecha-t kell irányítani.(for pc)

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Zen

#425
G-Nome, ha be mered vállalni.
Lost Planet:Extreme Condition
Shogo: Mobile Armor Division Réééégi

Illetve wikin keress rá a mechakra, biztos említ mechas játékokat.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

#426
Quote from: Cloud on 2009-01-29, 00:50:14
Mechwarrior sorozaton kívül milyen robotos játékok vannak amiben mecha-t kell irányítani.(for pc)
Metaltech: EarthSiege :whoah:
továbbá szégyellem, de egyszerűen nem akar beugrani az arénában harcolós mecha játék címe :(
Metaltech: Battledrome :whoah:

Próféta

Quote from: Cloud on 2009-01-29, 00:50:14
Mechwarrior sorozaton kívül milyen robotos játékok vannak amiben mecha-t kell irányítani.(for pc)
One Must Fall: 2097! :D


Cloud

Quote from: Próféta on 2009-01-29, 01:04:29
Quote from: Cloud on 2009-01-29, 00:50:14
Mechwarrior sorozaton kívül milyen robotos játékok vannak amiben mecha-t kell irányítani.(for pc)
One Must Fall: 2097! :D
Na igen. OMF. Kedvenc játék volt.
Amúgy azért kérdeztem, mert tavaly, vagy tavalyelőtt vmelyik gamestar-ban, vagy pc guru-ban olvastam h készül két ilyen mecwarrior szerű robotos játék, de azóta egyikről sem halottam semmit.

Cloud

Tudna vki adni egy  működő t0rr3nt3t magyar Red Alert 3-hoz? :merci:

Xzone

Quote from: Cloud on 2009-01-29, 19:41:55
Tudna vki adni egy  működő t0rr3nt3t magyar Red Alert 3-hoz? :merci:

Nincs külön magyar változat, a magyar nyelv benne van a játékban alapból, és rád is próblja erőltetni :zomg:

Fel sem kínálja a nyelv átváltását... így meg kellett cserélnem/át kellett neveznem pár fájlt a játék könyvtárában, hogy angolul játszhassak vele.

Cloud

Akkor egy sima Red Alert 3  linket  pls amit rendesen  seedelnek. (több változatot találtam, fogalmam sincs melyiket kellene leszednem hogy normálisan menjen)

bimanc

A mechás témára visszatérve, köszönöm én is a tippeket, és hadd írjak egyet ide:
Gun Metal
Épp ma próbáltam ki, és vegyesek az érzéseim, egész jó játék lenne, csak az irányítása katasztrófa. Többé-kevésbé meg lehet szokni. A benne szereplő mecha át tud alakulni repülővé, plusz vannak egész jó fegyverek.
A pályák többsége elég rövid, legalábbis ha az offenzív stratégiát (értsd: jet-ként berepülsz a bázis közepére és leszórsz mindent, ami csak van  :D ) választod. Némelyik azért elég nehéz, főleg ahol meg kell védeni valamit, vagy mondjuk egy ellenséges csatahajót kell leszedni, szóval azért elég szórakoztató, és van benne kihívás. 

Egyébként elég szomorú, hogy pc-re nincsenek olyan játékok, mint pl. a Zone of the Enders.  :frown:
A Lost Planet-et meg nyugodt szívvel ajánlom, eléggé rá lehet kattani.  :jee:

Én

Quote from: bimanc on 2009-02-01, 00:35:31
A Lost Planet-et meg nyugodt szívvel ajánlom, eléggé rá lehet kattani.  :jee:
:tezsvir: Pár hete játszottam végig újra. Az a VS a végén sokmindent üt :whoah:

bimanc

Én meg pár hete hagytam abba egy jó időre.  ::)
Na nem azért mert már nem tetszik. Kár, hogy Gale VS-ét más pályán nem lehet használni. Sokkal egyszerűbb lenne az egész, he-he.

Ja ez a Gun Metal meg kezd kiakasztani. Baromi hangulatos játék lenne, de az irányítás mindent tönkretesz. Bár az is igaz, hogy csak akkor van gond ha kanyarodni kell, egyenesen egész jól tudok repülni.  :D

Cloud

Tud valaki valami jó űrszimulátort mondani ami elmegy egy Radeon 9600-os kártyával rendelkező gépen?(p4 2800mhz, 2 giga ram,xp sp3)

Freespace 1-2, Freelancer megvolt. Igazából Freespace 2 tetszett a legjobban, ehhez hasonló kellene.
Esetleg valamelyik rész az X sorozatból elindulna nekem?


bimanc

Haveromnak majdnem ilyen gépe van (felennyi ram), és az X3 megy rajta.

Cloud

Ok köszi. Akkor már izzítom is t0rrentet...izé...veszem is  már meg webáruházban. :D

Dreamcleaver

Quote from: Cloud on 2009-03-03, 22:30:26
Tud valaki valami jó űrszimulátort mondani ami elmegy egy Radeon 9600-os kártyával rendelkező gépen?(p4 2800mhz, 2 giga ram,xp sp3)

Freespace 1-2, Freelancer megvolt. Igazából Freespace 2 tetszett a legjobban, ehhez hasonló kellene.
Esetleg valamelyik rész az X sorozatból elindulna nekem?

Starlancer

Szvsz x1000 veri a Freespace-t, pedig azt is imádom.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cloud

Esetleg  van valami normális  modern repülős játék ami hasonlít kicsit a most megjelent  HAWX-ra?
(ami talán el is megy a 4 post-al  ezelőtt  leírt gépen)

Ace Combat nem jelent meg pc-re?

Makos

Ace Combat csak PS2re van ha jól tudom, de régen láttam valami hasonlót pc-re csak nemtudom mi a neve :D

Member

Ha tud valaki bármi ehhez (Jets'n'Guns) hasonló 2Ds arkád cuccot, amiben nem csak mész előre és 3 féle ellenfelet lősz, akkor szeretettel várom ajánlatát.

Xzone

Quote from: Member on 2009-03-27, 14:44:21
Ha tud valaki bármi ehhez (Jets'n'Guns) hasonló 2Ds arkád cuccot, amiben nem csak mész előre és 3 féle ellenfelet lősz, akkor szeretettel várom ajánlatát.

http://www.youtube.com/watch?v=nscP9QpXoFM

Member

Nincs halálra seed-elve. Ez lenne ez az 5 gigás cucc?! :eek:

Xzone

Quote from: Member on 2009-03-27, 15:22:22
Nincs halálra seed-elve. Ez lenne ez az 5 gigás cucc?! :eek:

Ööö, gondolom. Én csak videókat láttam belőle, nincs PS2-m.

Selmo

Quote from: Member on 2009-03-27, 14:44:21
Ha tud valaki bármi ehhez (Jets'n'Guns) hasonló 2Ds arkád cuccot, amiben nem csak mész előre és 3 féle ellenfelet lősz, akkor szeretettel várom ajánlatát.
Tyrian 2000

A tökéletesség unalmas.


Cloud


Member

Köszi, hogy ilyen sokat megtesztek a szórakoztatásomért. Animék után már neki is látok. :D