Keresek egy játékot...

Started by Ramiz, 2006-02-08, 20:12:23

Previous topic - Next topic

Bishop

Battle Moon Wars 1-3-hoz tudna nekem valaki egy jól müködő linket adni?  ^^"

Liquid Snake


.Attila

Nincs meg valakinek a Parasite Eve 2 eredetiben?
Letöltött változatok sajnos egy bizonyos pontnál lefagynak PS2-n és PSX-en is.

Moha

Nem a legjobb topic, de újat ezért nem akarok nyitni...

Szombaton húgom bulit rendez, és lenne egy DDR party. Tudnátok mondani néhány oldalt, ahol StepMania-hoz tudnék tölteni simfile-okat? Nem csak anime kellene, hanem vegyes (dance, rock, miegymás). StepMania oldaláról meg FFR-ről töltögettem, de utóbbin piszok nehezek vannak főleg és azok is nagyrészt billentyűzetre tervezve (3 nyil egyszerre meg ilyenek) és tekintve hogy a várható társaság egy része teljesen kezdő DDR-ben, jó lenne, ha lennének tényleg egyszerűek, nomeg én is max egy 4-5 talpas standard-et merek egyelőre bevállalni... :)

Any suggestions?

Fatal

Half-Life 2-höz valaki tud adni működő és jó anyagot leszedő torrentet? Eddig 2-t szedtem le, egyiket be se tudtam indítani, a másik az intronál kinyírta a gépet. Megvenni nem akarom, mert nem állok túl jól, és különben is zsi csak. Előre is köszi :)
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

katz

Quote from: Fatal on 2009-06-09, 12:38:47
Half-Life 2-höz valaki tud adni működő és jó anyagot leszedő torrentet? Eddig 2-t szedtem le, egyiket be se tudtam indítani, a másik az intronál kinyírta a gépet. Megvenni nem akarom, mert nem állok túl jól, és különben is zsi csak. Előre is köszi :)
3600ft, ó te szegény
Rendezzünk gyüjtést a HL2 nélkül maradtak megsegélyezésére :)

Fazék

#456
Quote from: Fatal on 2009-06-09, 12:38:47
Half-Life 2-höz valaki tud adni működő és jó anyagot leszedő torrentet? Eddig 2-t szedtem le, egyiket be se tudtam indítani, a másik az intronál kinyírta a gépet. Megvenni nem akarom, mert nem állok túl jól, és különben is zsi csak. Előre is köszi :)
várj júli 17-ig, a cdgalaxis nyári katalógusa szerint akkortól az orange box 4k lesz, vagyis net-en rendelve, helyszíni átvétellel 3600 Ft. ha ennyit se vagy képes összekaparni a HL2 + ep1 +ep2 + TF2 +Portal-ért, akkor szégyelld magad, de nagyon.

chilip

höhö, asszem beújítok arra :D

ed.: apropó, team fortress 2 kinek van meg? lehetséges usteam meccs belőle?

Fatal

@Fazék: Nem áll szándékomban megvenni. Ha valaki tud torrentet hozzá az szóljon plz. :)
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Fazék

#459
Quote from: chilip on 2009-06-09, 15:43:21
ed.: apropó, team fortress 2 kinek van meg? lehetséges usteam meccs belőle?
sztem simán. ha jól rémlik, akkor Zsigának megvan, meg mintha még 2-3 embernek meglenne... játékostárs kerestetik topic-ban volt említve 1 hete talán, ha jól olvasom, akkor Raggie-nek is megvan (bár ő most tűnik el hétvégén egész nyárra) és K_T-nek is megvan, csak ő nem komálja annyira, de ettől még gond nélkül berángatjuk játszani sztem.


Fatal: HL2-ről köztudomású, hogy szopás a tört verziója és itt pont nem érdekel halált se a szenvedésed, senki sem fog helyetted nekiállni keresgélni ugyanazokon a helyeken, ahol te is simán keresgélhetnél. kívánunk hozzá sok szerencsét.

Xzone


Fatal

Quote from: Fazék on 2009-06-09, 16:19:29
Fatal: HL2-ről köztudomású, hogy szopás a tört verziója
Ó, ezt nem tudtam.
Quote from: Fazék on 2009-06-09, 16:19:29
és itt pont nem érdekel halált se a szenvedésed
Ezt se tudtam, de már tudom, hogy inkább máshol kérek segítséget legközelebb. :) Csak arra gondoltam, hátha valaki más is törtet szedett le, és megosztaná velem a linket.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Kuroi Tenshi

Quote from: Fatal on 2009-06-09, 19:49:47


Régen, amikor a HL2 önmagában két-háromszor annyi volt,
mint a csomag, próbáltam, de minden egyes elindítása
szopatós volt (és még néha a játék közben is, pályaváltáskor
konzolban kellett bűvészkedni), aztán megvettem és a régit
töröltem. Most, hogy ennyi játékkal ilyen olcsón adják, nem
éri meg szivatnod magad vele.

Zsiga

Hánemtom, ami nekem volt torrentről azzal soha semmi bajom nem volt, gyönyörűen ment. (Már nincs meg mert van Orange Boxom, meg amúgyis ezer éve töltöttem le, tuti nem megy már az a torrent.)
A premier napján 10k-ért megvett eredeti HL2-vel viszont szopott anno a fél világ (köztük én is), ugyanis bugos volt az install, ha nem telepítetted a CS-t is mellé akkor nem indult el a játék...

Fazék

#464
Quote from: Zsiga on 2009-06-09, 20:15:08
Hánemtom, ami nekem volt torrentről azzal soha semmi bajom nem volt, gyönyörűen ment. (Már nincs meg mert van Orange Boxom, meg amúgyis ezer éve töltöttem le, tuti nem megy már az a torrent.)
A premier napján 10k-ért megvett eredeti HL2-vel viszont szopott anno a fél világ (köztük én is), ugyanis bugos volt az install, ha nem telepítetted a CS-t is mellé akkor nem indult el a játék...
de nem csak a cd-s változattal? tudtommal a gyűjtői dvd-s változattal nem volt ilyen gond

btw még mindig le vagyok döbbenve, hogy képesek voltak kiadni cd-n a játékot :zomg:

szerk: ja amúgy bocs Fatal az enyhén nyers válaszért, de nehezen tudom felfogni, hogy hogyan remélheted, hogy egy ennyi idős játékkal pont mostanában akarna bárki is először játszani és letölteni. azok a torrent-ek, amikkel meg ők leszedték még anno, már évek óta halottak, azt meg tényleg ne várd már el, hogy lelkes emberek elkezdjék leszedegetni a jelenleg elérhető torrent változatokat és szóljanak, hogy melyik működik frankón, ezt megteheted te magad is... :rolleyes:

Tycho

Quote from: Fazék on 2009-06-09, 15:42:37
várj júli 17-ig, a cdgalaxis nyári katalógusa szerint akkortól az orange box 4k lesz, vagyis net-en rendelve, helyszíni átvétellel 3600 Ft. ha ennyit se vagy képes összekaparni a HL2 + ep1 +ep2 + TF2 +Portal-ért, akkor szégyelld magad, de nagyon.

NIIIICE! Felkerül asszem a polcra :cool:

Fatál: nekem se volt soha semmi bajom azzal ami nekem volt, az ráadásul csak kitömörítős futtatós volt. Sok szerencsét ahoz, hogy most ennyi idő után találj egy jót :P


Zsiga

Fazék : A CD Galaxisban 10k-ért árult változattal, a fene emlékszik már hogy CD volt-e vagy DVD; de most hogy mondod tényleg mintha CD-s lett volna (4-5 lemez talán, műanyag DVD-tokba belekúrt papírtokokban, éljen az igényes hazai kiadás...).

Fazék

Quote from: Zsiga on 2009-06-09, 20:29:32
Fazék : A CD Galaxisban 10k-ért árult változattal, a fene emlékszik már hogy CD volt-e vagy DVD; de most hogy mondod tényleg mintha CD-s lett volna (4-5 lemez talán, műanyag DVD-tokba belekúrt papírtokokban, éljen az igényes hazai kiadás...).
yup. az volt az, arra sokan panaszkodtak :)
én megvártam míg akciósan árulták az uzsonnadoboz változatot amihez már dvd-n volt a játék és azt vettem csak meg :)
amúgy nem csak nálunk volt 4-5 cd belenyomorítva a dvd-tokba, nyugatabbra is így árulták az alapkiadást tudtommal

Zsiga

Én nem bírtam egy napot se várni vele, a premier napján megvettem, 5 nap múlva miután végigtoltam kétszer el is adtam 9k-ért. :)
Viszont azóta is agyf*szt kapok amikor csak eszembejut egyrészt ez a bug (és hogy mennyit téptem a hajam miatta első este mire valami fórumon megtaláltam rá a megoldást), másrészt hogy mennyiért árulják ma a CS:S-t, amit akkor "ajándékba" adtak a HL2 mellé mert nem készültek el időre a HL2 multival...

katz

Én anno az egyik videokartyához kaptam accontot, tán a 6600GT volt, vagy a még azelötti.
Előtte egyatalán nem jáccotam CS-vel, de a CS:S-el jót szórakozok azóta is :)
4K-ért én is beruházok az Orange boxra. Kár hogy külön külön olyan drágák az egyes részek (különösen a TF2)

Cloud

Tudnátok ajánlani valami olyan játékot ami epikus,grandiózus,fantasztikus története van. Lehet rpg, fps.
(lehetőleg 3-4 évnél ne legyen öregebb játék)
Mass Effect-ről mi a véleményetek? Egyik ismerős ezt ajánlotta.
Esetleg vmi más?

Zen

PoP: Sands of Time
VtM: Bloodlines
MGS 4
Legacy of Kain sorozat
Kotor 2
majd Brütal Legend, Dragon Age, Alpha Protocol
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cloud

Quote from: Zen on 2009-06-24, 16:49:30
PoP: Sands of Time
VtM: Bloodlines
MGS 4
Legacy of Kain sorozat
Kotor 2
majd Brütal Legend, Dragon Age, Alpha Protocol
Kihagytam hogy PC-re kellene, és ne legyen mmo.  :D
(pedig de szivesen játszanám végig MGS4-et. :( )

Zen

Azt énis, de azon meg BL-en kívűl mind van PCre.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta

Quote from: Cloud on 2009-06-24, 16:38:28
Tudnátok ajánlani valami olyan játékot ami epikus,grandiózus,fantasztikus története van. Lehet rpg, fps.
Adventure game belefér? Mert akkor The Longest Journey.

Soldier


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cloud

Quote from: Próféta on 2009-06-24, 23:02:52
Quote from: Cloud on 2009-06-24, 16:38:28
Tudnátok ajánlani valami olyan játékot ami epikus,grandiózus,fantasztikus története van. Lehet rpg, fps.
Adventure game belefér? Mert akkor The Longest Journey.

Aztat nem ismerem. Jó?

Én

EPIC, és egész szép a rajzolása, a karaktereken kívül (mert ugye 10 éves game)

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2009-06-24, 23:02:52
Quote from: Cloud on 2009-06-24, 16:38:28
Tudnátok ajánlani valami olyan játékot ami epikus,grandiózus,fantasztikus története van. Lehet rpg, fps.
Adventure game belefér? Mert akkor The Longest Journey.
Ha nem lett volna ez a kitétel:
Quote from: Cloud on 2009-06-24, 16:38:28
(lehetőleg 3-4 évnél ne legyen öregebb játék)

, akkor én is ezt ajánlottam volna :)

Quote from: Cloud on 2009-06-24, 23:16:53
Aztat nem ismerem. Jó?

Igen, jó :)
10 éves, emiatt a karakterek kissé darabosak-pixelesek, de a
hátterek elég szépen kidolgozottak.