Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

Kupo

Pontosan hol mondják, mert így nem ugrik be.Mage skillre gondolsz?

Darkstar

Quote from: KupoPontosan hol mondják, mert így nem ugrik be.Mage skillre gondolsz?
A mage skill a firewall, és ennek egy használati módja a VFW.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kupo

Hát sajna nem tudom, nem hallottam még azt, hogy Vertical Firewall. :(

Darkstar

#393
Mindenesetre Megami már 38/27-es, és high orkot eszik reggelire. :D
Érdekesmód az összes db azt írja, hogy a tűz 0%-al sebzi, de a Firebolt mégis üti rendesen (1000+).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Ragnahu-n jelenleg nem mennek a spellek elementális sebzése. :)  Omen meg 56os high magician, s eddgával megbírkózik. :D  

vertical firewall -ra rákerestem googlera, s találtam egy kis képes magyarázatot:
1 2 3 4 5 6 7 8

Remélem hasznát veszed. :)
[reserved]

Darkstar

#395
Quote from: NLZRagnahu-n jelenleg nem mennek a spellek elementális sebzése. :)  Omen meg 56os high magician, s eddgával megbírkózik. :D  

vertical firewall -ra rákerestem googlera, s találtam egy kis képes magyarázatot:
1 2 3 4 5 6 7 8

Remélem hasznát veszed. :)

Köszönöm. Így értem, csak most meg azt nem tudom, hogy ez miért jó. Na mind1, haladok így is. 0m3n hogy húzta magát ilyen gyorsan lvl56-ra?

Ed.: és végre van várunk. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Novica léten picit segítettünk nekik, de a többit egyedül csinálták. :)  Most pl omen alarmozik. :) Meg van egy titkos project, ami ha sikerül, akkor jó lesz. Last Hope meg bekaphajta. :)
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZLast Hope meg bekaphajta. :)
Miért? Miért kell nektek öt vár, nekünk meg egy se legyen? De most komolyan.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Miért, MW-nek minek 7 vár? Most komolyan? Támadjátok õket, nem erõsebbek nagyon nálunk. :)  Meg niggerrendnek minek 3? Alig van 80 feletti tagjuk. :)
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZMiért, MW-nek minek 7 vár? Most komolyan? Támadjátok õket, nem erõsebbek nagyon nálunk. :)  Meg niggerrendnek minek 3? Alig van 80 feletti tagjuk. :)
A megtámadandó várakról nem én döntök. Vegyétek le tõlük. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Köszi, nem, mivel már békét megbeszéltük, s ennyi vár elég. :)  Egyébként az lesz. :D
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZKöszi, nem, mivel már békét megbeszéltük, s ennyi vár elég. :)  Egyébként az lesz. :D
Mi lesz? :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Hogy visszavesszük tõletek, aztán mehettek másmerre támadni. :D
[reserved]

Mattanja

Enough is enough. Ne kelljen bezárni miattatok, jó?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

NLZ

Már nincs. :)  Elvette a C:S:Ü:R:H:E ... Pedig omen megdiplózta aluval, hogy visszakapjuk, vagy mi. De nem, azok akcióztak...
[reserved]

Lythis

Ha már szívások - habár ez nem ingame: Kinyírtam a data könyvtárat, ahogy tanácsolták. Kliensek újratelepít, mindenki boldog sálálá...
fateRO kliens updatere azóta / így is kb halott, de az még a kisebb gond, mert ettől simán megy még. Ami viszont leépítőleg hat, hogyha bemegyek egy boltba, és akarok venni valamit, akkor a választható tárgyak listáján ha lejjebb scrollozok, lazán hibát generál, és kilép... valakinek esetleg valami 5let, hogy ez mitől lehet? (ezt ma kezdte el csinálni, és lövésem sincs mitől találta ki...)

NLZ

uninstalláld az egész játékot, töröld a ragnarok könyvtárat, aztán telepítsd újra. Nekem olyanok voltak, hogy bementem pl ct3-ba, aztán kifagyott a játék. Csak úgy sikerült elmennem onnan, ha újraraktam a játékot. :D
[reserved]

Lythis

Pfff... thx... Valszeg az lesz... Most adok neki még egy esélyt, ha meg nem, akkor repül vinyóról, és kap egy újratelepítést a képébe...

NLZ

Megvan az hamar. 5 perc sincs. :)  Csak kellenek a kliens fájlok meg a szerverhez való loader. :)
[reserved]

NLZ

Jahm, hát fokozatosan javítanak. :) És még mennyi bug van benne továbbra is... :)
[reserved]

Lythis

Peeersze, hamar.. Idestova fél órája akarom újraölni neki a sakray-t egyelõre hiába... az a kis dög még a feladatkezelõt is képes kifagyasztani vazz:wtf:
 jóól össze van ez rakva....

NLZ

Jahm, bár a patchelés sebesége napszaktól függ, és attól, hogy mikor jött ki frissítés utoljára. Egyébként sztem felesleges frissíteni a klienst addig, míg a szerveren se frissítenek.
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZEgyébként sztem felesleges frissíteni a klienst addig, míg a szerveren se frissítenek.
Én is ezt az elvet követem. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Azóta megvan. Amúgy nemtom, szal módzer: Ragna felrak. reboot, sakray felrak, patchelés, aztán klienst neki
 Így ment... sokadszorra mondjuk, de sikerült. Boltos probléma most hálistenenk már nem áll fenn:jee:
 Kösz a tippeket mindenki!
(jah amúgy miért nem csinál magától data könyvtárat vazz??)

Darkstar

Quote from: LythisAzóta megvan. Amúgy nemtom, szal módzer: Ragna felrak. reboot, sakray felrak, patchelés, aztán klienst neki
 Így ment... sokadszorra mondjuk, de sikerült. Boltos probléma most hálistenenk már nem áll fenn:jee:
 Kösz a tippeket mindenki!
(jah amúgy miért nem csinál magától data könyvtárat vazz??)
Ragna.hu-n vagy?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


thrall

Quote from: White SeeDEhh,most meglepõdtem mikor beléptem payon barlangjaiban. a bejáratnál 3 különbözõ mvp várt.. MÉRT ITT KELL ÕKET IDÉZNI?!
RÁADÁSÚL 1-es SZINTEN!
Isszák meg, leszedtek. harmadszorra sikerült beletrnszportálni egy másik mvp, be a túloldalon, negedszerre csak átrohantam közöttük:)


Well, csináltam egy karit a ftero-n.
Tapasztalatok:
Negatívumok:
-A 7 órás gammelésem során 1 szer zárták be a szervert, 1 szer meg scak úgy poénból ledobott.
-Laggol. ráadásúl mindíg roszkor:)
-Az item-ek dobási rátája itt is pocsék.
-És ez a szerver is utál ha ritkább cuccosról van szó. igaz nyertem egy fabre kártyát, de ez nem nagy szám.
-hiába vagyok 30-as levelen, mikor nincsen pénzem még nyilakra sem, nem hogy jobb íjjra. Egy szar második kategóriás (2500 pénz)-el rohangálok még mindíg... Azért ott 1-es rátánál sosem volt túl nagy pénzügyi problémám. Igaz még nem próbáltam kuncsorogni, de én nem vagyok az a típus, szal nem is fogok:) Szal ez nagyon gáz. Viszont a ragna.hu-n meg pont az a gáz, hogy televagyok pénzel még sem tok egy punishert, silver knife-ot, vagy akár egy Bon Gun sapkát venni....) Ott hever most is 600K és nem kell semmire...
-hiányzik a 70-es hunterem, a tûzsebesség, sebzés, az extra tárgyaim, és Ren:) (Meg az a 400 petfood amit összevettem neki:D)
Pozitívum:
-vadász vagyok itt is, és nagyon segítõkészek az itteni hunterek. Szó nélkül csinátak nekem nyilakat
-30-as szinter nyomtam fel magam:p (Ez a 3 szoros ráta fõleg akkor tûnik ki, mikor belegondolsz, hogy 3 szor gyorsabban fejlõdsz... amit 3 nap alatt rahna.hu-n teszel a itt 1 nap, amit 3 hónap alatt az itt egy, amit 3 év alatt az itt egy....)
- 50 alatt sosem volt a létszám. Csúcsidõben meg simán túllépte a 100-at. Ezenfelûlkényelmi szolgáltatások, ingyen warpa, haj/ruhafestés. szárnyak (Utóbbit láttam egy külföldi szerveren. Kapsz glóriát, szárnyat, díszkivilágítást potom 100 dolcsiért... a poén az, hogy sokan fizettek ezért. De annyira, hogy az a ritkább akin nem láttam:p)

Szal jó ez a fatero, de laggol, túl soknak érzem a kényelmi szolgáltatásokat, és iszonyatos pénzhiányban szemvedek a szintemhez képest. Monjuk ez õleg azért, mert ragna.hu-n megszoktam, hogy van:)
lássuk a válaszokat:
1. a FateRO-n a dropa rate 1-es, szal ugynoly, mint a ragnarok.hu -n
2. bekemnemlaggolt, és amikorfennvoltam nemdobott le, cask amikor még nem updateltem, utána nem (lehet nemszeret téged a server:P)
3. pénz meg attól függ, hol fejlõdsz :P

NLZ

WhiteseeD, légy türelemmel, lehet lesz olyan kényelmi szolgáltatás is ott, hogy ingyen zeny. ;Ð Ha ragnihun sok a pénzed, akkor resetelj. :))  Próbálj ki más skilleket, más skill kombinációkat. Bár huntinál nincsenek ilyen nagy lehetõségek, mint pl wizánál. pl Omen míg high magician (mingyár high wiza :)) nem lett, addig kb 30x resetelt skillet, s stat variációból is jópárat kipróbált. Szal míg összegyüjtötte a resetre való pénzt, addig jók kiismerte az adot skillek elõnyeit, hátrányait. :)  Igaz most, hogy omen high magician, nincs még egy wiza a talpán, aki tudna ölni. :)
[reserved]

thrall

Quote from: White SeeDA reset mármegvolt:)
Azóta vagyok tiszta aig és dex...
azt AGI-nak hívják (vagy csak aztakartad írni, csak elírtad, velemis elõfordult már :D)

Quote from: NLZWhiteseeD, légy türelemmel, lehet lesz olyan kényelmi szolgáltatás is ott, hogy ingyen zeny
ez elég parasztság volt, amúgy a ragnarhun sem "tiszta RO"(eredetiel gannak indult, de utána nemlett az), szal csitt ;)

SaiyaGin

Elkezdtem installálni, a RO-t, úgyhogy mostantól kezdve számíthattok a :lame: kérdéseimre! :D