Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

Darkstar

Kérdés: a thief sebzését az str vagy a dex növeli? A mage-emmel tegnap végre elértem a job 50et, ugyhogy már wiza vagyok. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

#481
Quote from: DarkstarKérdés: a thief sebzését az str vagy a dex növeli? A mage-emmel tegnap végre elértem a job 50et, ugyhogy már wiza vagyok. :)
1szerű :D
az, hogy mien a kasztod tök mindeg, mert a közelharci(kivéve a gitárt és az ostort) fegyverek eejét a STR növeli, a többiét pedig a DEX

Amúgy nekem nincs bajom a FateRO updaterrel

Lythis

Quote from: SusziA Fatero updatere behalt, de lehet azért játszani. A ro könyvtárban lévõ fatero.exe-t indítsátok el. Azzal mûködik.
Háhh, ezekszerint nem én vagyok az egyetlen, akinél ez fennáll. Mondjuk nekem nem behalt, hanem az elejétõl fogva nem is volt hajlandó mûködni...

thrall

#483
Quote from: LythisHáhh, ezekszerint nem én vagyok az egyetlen, akinél ez fennáll. Mondjuk nekem nem behalt, hanem az elejétől fogva nem is volt hajlandó működni...
hogysikerült megölnöd? :D

amúgy, vagy csak az új kliensnél nem megy a patcherről? :D

Lythis

Quote from: thrallhogysikerült megölnöd? :D

amúgy, vagy csak az új kliensnél nem megy a patcherrõl? :D
Felraktam a klienst (2.1), és már az elejétõl fogva nem volt hajlandó elindulni.

Mattanja

Quote from: LythisFelraktam a klienst (2.1), és már az elejétõl fogva nem volt hajlandó elindulni.
Én pedig nem csináltam semmit (csak rohantam haza játszani), és õ sem csinált semmit. Örültem neki... :rolleyes:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Azun

A fateRo szerver tegnap délután leállt egy idõre.
A forumon azt írták, hogy az updaterrel nem indul el.
Hm hm, nekem megy.
Szóval továbbra is azzl inditsátok.
Mostanábba sok az apróbb frisstés.
Nah ki hogy áll a fateRon-n??
Gulidek??
Én a Fekete láng õrzöibe vok benn.
Muhahaha.
Bár nem vok gonosz.
Sõt jó vok :)
Nincs Helsingnek is segítetem.
Threall, nagy oltos az elõtõrténted a forumon.
A képek is állázosak.
Smokei különítmány :D XD
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

Suszi

Én a Felkelõ Hold Mesterei közé tartozom. Jó kis csapat jött össze. Szeretek közéjük tartozni :)

Lythis

A karim az még rendesen freelance... majd ha meglesz neki a 2nd job, akkor. Kétlem, hogy így Acolyte-ként komolyabb hasznot hajtana bármelyik klánnak is.
 Jah meg gáz, h nemtom, h mi ad sok jobxp-t a kis vakaréknak.... (már a 10-es szintű heal is csak olyan 1,08%-ot max..ehh,pedig régen milyen szépen lehetett vele fejlődni:rolleyes: )
 Amúgy Azun, Suszi, és bárki, aki még fateRO-n tolja: nincs valamelyikőtöknek elfekvőbe egy crystal blue, ill egy rosary? az előbbiért oda tudom adni annak zöld megfelelőjét (neve nem ugrik be), másodikért meg max alkuszom...
 Kéne a redves holy light skillhez, és nem naon tom beszerezni őket sajna.

NLZ

Quote from: White SeeD+Meg lett cáfolva GM részérõl az az info, hogy 1.3 lenne a ráta a ragna.hu-n. Csak akkor nem értem, mért kaptam több exp-t Payon barlangi lényektõl...
Mindenesetre jó és szép volt:)

+Most indítottam egy gyógyító lánykát. 21/17 a szintje.
Ki mit ajánl, hol tápoljam. a Payoni barlang 01-es szintjét unom. a 2-es még túl dúrva. Ráadásúl az ott élõ lények tudnak célpontot választani, és hiába használom a hunterem pajzsnak nyombann azt támadják aki az utolsó csapást mérte...
so hol tápoljak úgy, hogy van egy 70-es hunterom pajzsnak.

Az egy dolog, hogy warlock azt mondta, hogy nincs nagyobb rate, de anno azt mondta, hogy a spell element hiánya se bug. ;)  Szal tuti emelkedett a ráta, mert minden szörny +14~15% expel többet ad, mint kéne, és a dropok is növekedtek. Pl 0.05%os cucc már 0.06%, meg ami eddig 0.1% volt, azt most már ki se írja, szal 0.1% felett van. ;) Na mindegy, én nem halok bele. :)  Egyébként nemtom min tudnál fejlõdni. Nekem is kéne némi ötlet az aco ismerõsöm fejlesztésére. :)
[reserved]

thrall

#490
Quote from: AzunA fateRo szerver tegnap délután leállt egy időre.
A forumon azt írták, hogy az updaterrel nem indul el.
Hm hm, nekem megy.
Szóval továbbra is azzl inditsátok.
Mostanábba sok az apróbb frisstés.
Nah ki hogy áll a fateRon-n??
Gulidek??
Én a Fekete láng őrzöibe vok benn.
Muhahaha.
Bár nem vok gonosz.
Sőt jó vok :)
Nincs Helsingnek is segítetem.
Threall, nagy oltos az előtőrténted a forumon.
A képek is állázosak.
Smokei különítmány :D XD
kösz, sokáig írtam... aztmeg tudtam, hogy azok a képek jók lesznek még valamire XD
én most olyan 41/30-as vagyok, és nenmvagyok guild-be, majd megalapítom a sajátomat, ami Rogue only guild lesz, szal, ha valaki akaórdzik csinálni rogu-t, és csak hülyülni akar majd, az majd jöjjön hozzám, ha majd szerzek emp-et (kicsit sok benne a majd, de azért na :D)

Suszi az oldaladból kihagytál 1-2 filmet :D (Vampire oldal)

Suszi

Quote from: LythisAmúgy Azun, Suszi, és bárki, aki még fateRO-n tolja: nincs valamelyikõtöknek elfekvõbe egy crystal blue, ill egy rosary? az elõbbiért oda tudom adni annak zöld megfelelõjét (neve nem ugrik be), másodikért meg max alkuszom...
 Kéne a redves holy light skillhez, és nem naon tom beszerezni õket sajna.

Sorry, de nekem egyik sincs sajna.

Quote from: thrallSuszi az oldaladból kihagytál 1-2 filmet :D (Vampire oldal)

Mostanában nem nagyon foglalkoztam az oldalammal. Inkább ragnarokozom :P
De valamikor felnézek oda is.
(meg tervbe van véve az új vampire oldal, csak annak is neki kéne ülni valmaikor:))

thrall

Quote from: LythisA karim az még rendesen freelance... majd ha meglesz neki a 2nd job, akkor. Kétlem, hogy így Acolyte-ként komolyabb hasznot hajtana bármelyik klánnak is.
 Jah meg gáz, h nemtom, h mi ad sok jobxp-t a kis vakaréknak.... (már a 10-es szintû heal is csak olyan 1,08%-ot max..ehh,pedig régen milyen szépen lehetett vele fejlõdni:rolleyes: )
 Amúgy Azun, Suszi, és bárki, aki még fateRO-n tolja: nincs valamelyikõtöknek elfekvõbe egy crystal blue, ill egy rosary? az elõbbiért oda tudom adni annak zöld megfelelõjét (neve nem ugrik be), másodikért meg max alkuszom...
 Kéne a redves holy light skillhez, és nem naon tom beszerezni õket sajna.
Crystal blue-t könnyû szerezni, rosary-t már nemannyira :D

Rounin

Melyik serveren legérdemesebb tolni? FateRO-n játszottam egy kicsit már, de nem akarok nagyon belemerülni, ha nem ajánlott ^^'

thrall

Quote from: RouninMelyik serveren legérdemesebb tolni? FateRO-n játszottam egy kicsit már, de nem akarok nagyon belemerülni, ha nem ajánlott ^^'
maradj velünk FateRO-n, nincs jele server reset-nek, nincs jele leállásnak, és nem parasztok járják :P

Darkstar

Nekem az a gondom a fateRo-val, hogy magasak a ratek. Nem kell úgy megdolgozni egy-egy kariért, mint mondjuk 1/1/1-en. És a ragna.hu-n sincsenek parasztok. Legalábbis nem sok. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: thrallmaradj velünk FateRO-n, nincs jele server reset-nek, nincs jele leállásnak, és nem parasztok járják :P

Oks^^

Nem gond a magas rate, amúgy sincs túl sok idõm rá az L2 mellett :D

NLZ

Parasztok vannak, de nem sok (MW klán :)). Inkább csak pöcsök vannak, de azok se annyira vészesek. :)
[reserved]

Darkstar

Quote from: White SeeD+Kérdés: Hogy tom változtatni a kameranézetet. A helpben kidob valamit , de ott hiába on-olom/offolom smemi nem történik. (úgy, hogy föntrõl látszódjon a karim, hanem kicsit oldalasan, valósághûbben.
Ugyanúgy, mint ahogy forgatod, csak közben tartsd nyomva a shift-et.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Oks, tegnap ismerõssel telepítettük Ragna-t (1025-ös vagy hányas installerrel, meg sakray-val), aztán rá fatero kliens-t szépen minden update-elt, és lazán ment minden.
 Áháá, itt lesz a megoldás, nekem is nyílván a kliensek miatt szarozott, sebaj, hazajön, legyilkol mindent, felrakja az itthoni install-file-okból (0927, régimódi, de sebaj, majd update-eli magát...)
 Game felrak, sakray felrak, mindkettõ monsta update dömpinget játszik...
FateRO kliens installer újra leszed (biztonság kedvéért), és telepít....
 FateRO updater indításakor a szokott üzenet: az eszköztípus nem határozható meg egyértelmûen a megadott kiterjesztésbõl (vagy valami hasonló)... szal így :wtf: egy rohadt exe file-t képtelen.. ehh mindegy, behozza a képernyõt, csak éppen nagyba tojik update-elni is magát... gondolom nem csatlakozik, vagy mittomén...
 fateRO.exe elindít... felajánl 3 mittoménmilyen szervert, a gombok még lazán koreaiul vannak... hell yeah... csinálok egy data könyvtárat, belpakolok egy sclientinfo file-t halleluja, mostmár legalább aszervert látja, még mindíg minden koreaiul van, de sebaj. Viszont lényegében buktam minden update-et, és az a szar tuti megint óránként le fog dobni. Valaki nem tudná esetleg megmondani, hogy mit/hol buheráljak át, hogy ez a kettécseszett szutyok végre úg ymûködjön, ahogy kéne neki?? Mert már erõteljesen az az ingerencia kerülget, h fogom magam, és minden evvel az idegtépõ förtelemmel kapcsolatos bite-ot legyilkolok a vinyóról...
 Elõre is thx bármiféle segítségért!

Rounin

Quote from: LythisOks, tegnap ismerõssel telepítettük Ragna-t [...]
 Elõre is thx bármiféle segítségért!

Help? Yeah. Get a life. Na de most komolyan, nem lehet, hogy a régi kliens miatt van a gond?

Lythis

Quote from: RouninHelp? Yeah. Get a life. Na de most komolyan, nem lehet, hogy a régi kliens miatt van a gond?
Milyen régi kliens? A legújabb kliens-t töltötetm le az oldalról, ami van (2.1).
 Ha a 0927-es izékre gondolsz, akkor azok szépen péppé update-elték magukat, csak utána raktam fel a kliens-t szal elvben ennek a hibának kizártnak kéne lennie.

Rounin

Quote from: LythisMilyen régi kliens? A legújabb kliens-t töltötetm le az oldalról, ami van (2.1).
 Ha a 0927-es izékre gondolsz, akkor azok szépen péppé update-elték magukat, csak utána raktam fel a kliens-t szal elvben ennek a hibának kizártnak kéne lennie.

Igen, a 0927-re gondoltam -.-

Darkstar

Nem valószínû, hogy a 0927 hibája, nekem a 1025-tel is ugyanezt produkálja.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: DarkstarNem valószínû, hogy a 0927 hibája, nekem a 1025-tel is ugyanezt produkálja.
Oks, akkor a fateRO gárda is megy "a listára"....
 Komolyan, csak van valami, amit lehet kezdeni ezzel, mert már rendesen idegesít. Ha minden ezt mûvelné, akkor aztmondanám, hogy ok, de a hunRO pl nem csinál(t) ilyesmit.

Rounin

Quote from: LythisOks, akkor a fateRO gárda is megy "a listára"....
 Komolyan, csak van valami, amit lehet kezdeni ezzel, mert már rendesen idegesít. Ha minden ezt mûvelné, akkor aztmondanám, hogy ok, de a hunRO pl nem csinál(t) ilyesmit.

Biztos nálad van a hiba. Nekem pl. a CIV4 nem indul el, ha egeret szülök se,  másoknak pedig semmi problémája nincs vele. (Anno a shogun nem ment nvidia kártyán :rolleyes: ). Apró, nüansznyi probléma, amit nem hiszem, hogy orvosolni tudnál :/

Lythis

Quote from: RouninBiztos nálad van a hiba. Nekem pl. a CIV4 nem indul el, ha egeret szülök se,  másoknak pedig semmi problémája nincs vele. (Anno a shogun nem ment nvidia kártyán :rolleyes: ). Apró, nüansznyi probléma, amit nem hiszem, hogy orvosolni tudnál :/
Lehet, de látod, Darkstarnál is ugyanez van... Szal nemtom mi a vér van. Elvben mûködnie kéne. Hehh?? tudsz egeret szülni? Mik ki nem derülnek...:haha::D
 Az a gond, hogy nem értem, hogy mi a fene baja van azzal h .exe - mármint mi az h "Az eszköztípus nem határozható meg a fájlkiterjesztésbõl."?? Azt nem érti, hogy .exe, és el kell indítania, vagy azt nem hogy hova kell csatlakoznia? Szerintem amúgy valami az utóbbival kapcs, és nem tudja, hogy hova kapcsolódjon update-ek miatt. Elvben ezt gondolom meg lehet oldani, ha tudod mit írj át, és hol, de nemtom. Ha nem ez a gond, akkor meg kb ötletem sincs. De ez legalább ír valamit. Annó a win2k produkált olyat hibaüzenetnek, hogy: "Hiba!", és nyomhattam rá egy ok-t... még bezárás sem volt:D (mondjuk ott késõbb rájöttem h mi a baja, és simán lehetett orvosolni - directX frissítéssel)

thrall

nekem még mindíg rendsen feltudta rakni.. amúgy régebben(1-2 hete) én a RO-t megát nemtudtam felrakni,majd egy windows reinstall megtette a hatásást... amúgy ha van MSN-ed átküldöm a fájlokat, amik kellenek (DATA-val, mindennel)

Lythis

Quote from: thrallnekem még mindíg rendsen feltudta rakni.. amúgy régebben(1-2 hete) én a RO-t megát nemtudtam felrakni,majd egy windows reinstall megtette a hatásást... amúgy ha van MSN-ed átküldöm a fájlokat, amik kellenek (DATA-val, mindennel)
thx, azt megköszönném.
 Windows reinstallal ha nem muszály, most nem veszõdnék. Annak itt rendesen macera lenne a kivitelezése....

Darkstar

Ma akkor event volt a Ragna.hu születésnapja alkalmából! Marha jó volt. :) :jee:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん