Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

thrall

Quote from: NLZJahm, tényleg nem tudják sokan, hogy kell wiza ellen védekezni. :)
NLZ, köszönjk, hogy megosztod velünk az információidat, de beszélhetnél emberi nyelven, nem NLZ nyekven :P
magyarul, ne csak fikázz mindent

Darkstar

Quote from: White SeeDBasszus, demegszívtam. Vettem 15K GRM részvényt vagy 4 nappalezelõtt 51-ért. (Az volt a legalacsonyabb, és éppen hullámvölgybe érkezett...) erre most nézem, 38 az értéke, és tovább esik... király:( :bruhuhu:
Én most vettem 37ért nem keveset. :D De hogy a VNG már 119. Ez hihetetlen, volt valaha ilyen magas részvényár?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: White SeeDBasszus, demegszívtam. Vettem 15K GRM részvényt vagy 4 nappalezelõtt 51-ért. (Az volt a legalacsonyabb, és éppen hullámvölgybe érkezett...) erre most nézem, 38 az értéke, és tovább esik... király:( :bruhuhu:

Türelem, lesz az magasabb is ^^

Na vissza fejlõdni^^

NLZ

Quote from: DarkstarÉn most vettem 37ért nem keveset. :D De hogy a VNG már 119. Ez hihetetlen, volt valaha ilyen magas részvényár?

A legmagasabb az elõzõ tõzsdén 157 volt asszem. :) NLZ nyelven beszélek, mert tényleg így van. :) Tényleg megnõhetne a GRM. Az a 7,68 milla részvény hozhatna pénzt a konyhára. :D
[reserved]

Suszi

Hali.
Van részvény FaTeRo-n is, vagy csak ragnahun?

Darkstar

Quote from: SusziHali.
Van részvény FaTeRo-n is, vagy csak ragnahun?
Sztem csak a ragna.hun. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

ragnahungarikum :D:D Egyébként attól függ, hogy hányan veszik meg hányan adják el. asszem. :)
[reserved]

thrall

Quote from: SusziHali.
Van részvény FaTeRo-n is, vagy csak ragnahun?
csak azon[SIZE="1"](ragnahun)[/SIZE]
amúgy a ragnarok hungarikum, a rangahun NE legyen az :lul: :lul:

NLZ

jeee, izgi woe-k kora kezdõdik. :)
[reserved]

Darkstar

Sztem is. A League of Evil Souls nagyon beindult, nekünk is van 2. Jó lesz. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Télleg, te most szövink vagy. üáá. :D
Egyébként nem beindultunk, csak a jogos örökségünket akarjuk. :)
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZTélleg, te most szövink vagy. üáá. :D
Egyébként nem beindultunk, csak a jogos örökségünket akarjuk. :)
:D
Akik még benne vannak az ADben, azok mit keresnek ott?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Ragnahun elég sok segítõkész, barátságos ember van. Kicsit már túlságosan is, szerintem ... o.O

NLZ

Guild életben viszont sok a kapzsi, a maximalista cheater és a sunyi féreg, szal annyira nem baráti. :)

Darkstar, azért, mert azok a tagok inaktívok. :D  
.0m3N. természetesen nem hagyja ott a klánját.
Chore -egy másodlagos karakter már, a mostani használt karakterei Arto és Phyll, mindkettõ a hordában van. Rohadt áruló kurva. :D
Sandokan hónapok óta nem játszik és nem is tudunk róla semmit, de már ADben is mint amolyan tiszteletbeli tag volt, nem vett részt nagyon a klánéletben.
^^Son Goku^^ se játszik már, nagyon róla se tudunk semmit.
Caine Omen haverja, egyébként Joker játékos karaktere, csak õ nem cheateli agyon, mint pedro. :D
Csandori büntibe van, vagy mi, lehet a téliszünetben fog játszani. :)
.SNooPY. Gabriel haverja, inkább csak kipróbálta a játékot, de lehet átjön, s akkor játszani fog.
Kaizel az én kis takewonom, de most nincs sok idõm a fejlesztésére, majd késõbb. :)
Mortec viszont lehet átjön, õ mostanában picit inaktív. Majd ha msn-re feljön, akkor beszélek vele. :)
[reserved]

Mattanja

NLZ, ne káromkodj.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

NLZ

Jóvanna, kicsúszott a számon. :) Szókimondó vagyok, elnézést. :D
[reserved]

Darkstar

Ó jee, ma is bejött egy empi Xavának. Nem is baj, kell 20 a két berze cardhoz. :D De egyre kevesebb van hátra. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Én meg 76os vagyok már. :D
[reserved]

Rounin

Quote from: NLZÉn meg 76os vagyok már. :D

És mit csinálsz Geffen körül? :3x3:

Marjuljanak meg ezek a dögök.. nem lehet végigmenni prontera körül egy térképen se anélkül, hogy 1spell/1kill dögök rám ne szálljanak...

NLZ

Talán az orc village körül voltam, és orcocat öltem? :D
[reserved]

Rounin

Quote from: NLZTalán az orc village körül voltam, és orcocat öltem? :D

Jól van no, térképnek gef_fild10 vagy mit írt ki :p

Mellesleg nem tudom, ide minek írok, mikor velem szemben ülsz :rolleyes:

Darkstar

Quote from: RouninJól van no, térképnek gef_fild10 vagy mit írt ki :p

Mellesleg nem tudom, ide minek írok, mikor velem szemben ülsz :rolleyes:
Ha orc villagebõl fent jössz ki, a geffeni várakhoz jutsz. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Hát resetelek orrba-szájba. :D Woe elõtt, woe után, vagy csak úgy. Szöviknek adok egy kis támogatást, meg ilyenek.
Egyébként tõzsdét úgy csináld, hogy mindig a legolcsóbbat vegyed meg, smikor már nem az lesz a legolcsóbb, akkor rakd át az aktuális legolcsóbbra. :D
[reserved]

NLZ

De itt a remek alkalom a tõzsdézésre. Ma megint szerver frissítés lesz, s lehet a tõzsde megint nullázódik. :) Szal vedd ki a pénzed a bankból. :)
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZDe itt a remek alkalom a tõzsdézésre. Ma megint szerver frissítés lesz, s lehet a tõzsde megint nullázódik. :) Szal vedd ki a pénzed a bankból. :)
Én már várom. Akkor ma lesz? :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Ha minden igaz, akkor igen.
[reserved]

Darkstar

Quote from: White SeeDWOW, ez tényleg funn szerver:

http://norad2.uw.hu/funn.jpg
:lol:
Statokat mutatsz?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Quote from: White SeeDA státuszok érdekes módon alapok:) De ez kezdõ HP-nak kiválló.:hahaha:
De lehet, hogy csak programhiba, mivel a ragna.hu-s kliensel regeltem és nem a fatero-sal:D
Ha az, akkor elég kellemes hiba. :D Talán az is azt jelzi, hogy ugyan a maxhp ennyi, de egy normál novice életérõl indult. Milyenek a rate-ek?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Eddigis nyitva volt. :) 4318-as, vagy újabb svn lesz. új kliens lesz "automata frissítéssel meg full extrával". :)
[reserved]

Darkstar

#719
Wizánál a dexet is maxold, ha azt int már az. :) Tetszeni fog. :D
Jövök kicsit én is, csinálok egy crossassát. :D
Regelni hogy lehet? A nev_m paranccsal, vagy csak én nem találtam a honlapon. Nálam egyébk failed to connect server.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん