Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

NLZ

Nemtom, én tegnap 65körüli létszámot is láttam. A not implamented pedig azt jelenti, hogy a játékban nincs bent elméletileg a kártya. Szal hiába rakod bele egy accessoryba, nem fog mûködni. De lehet csak a kiírás bugos, egy próbát megér. :)
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZNemtom, én tegnap 65körüli létszámot is láttam. A not implamented pedig azt jelenti, hogy a játékban nincs bent elméletileg a kártya. Szal hiába rakod bele egy accessoryba, nem fog mûködni. De lehet csak a kiírás bugos, egy próbát megér. :)
Ha nincs bent a játékban, hogyan hullott?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

....

A funkciója nincs benne a játékban, csak a kártya maga. Van még pár ilyen. Pl pár mvp kártya. :)
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZ....

A funkciója nincs benne a játékban, csak a kártya maga. Van még pár ilyen. Pl pár mvp kártya. :)
Remek... Ez az elsõ kártya, amit eddig találtam, és lehet, hogy használhatatlan. :(
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Hmm, még poring cardod se volt? :) Pedig az 0.1% feletti. :D
[reserved]

Suszi

Nekem volt. El is adtam rögtön :D

Alkyra

Nekem is van, vagy 11.(hunros szerver 6 db karim van..ha nem több...lássuk csak...egy Monk, egy Assasin, egy Alchemist, egy Hunter, egy Knight, egy Teakwon Girl s egy Sage...ez 7.^^ s mind 60. szint fölött.:) hát igen..régóta játszom már...naaagyooon rég...:) :) :) )

Suszi

Én ma kezdtem. Van 1 Thief-em. em túl erõs, de az lesz :__devil:

thrall

mi az emberek, meguntátok ragnahun-t? vagy márt vagytok ennyien hunRO-n? :D

Azun

Jeeee találtram apple of archert :D
ÉS még sikerült röpke 2-3 óta allat monká válnom :jee:
Suszi melyik szerveren vagy????
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

Alkyra

Aki Hunros az nyugodtan megkereshet segítségéért.
Ha kell neki vlmen tárgy vagy vlhova el akkar menni, akkor ezeket a karikat keresse:

Shina-Assasin(gyakran játszom vele)
Einia-Monk(ritkán)
Scya-Hunter(ritkán)
Aurina-Alchemist(ha veszek vlmt akkor használom^^)
Shauni-Knight(néha játszom vele)
Tifa-Teakwon(kezdõ. még egyenlõre várok, hogy kifejlessszék a teakwon karikat)

Azun

Suszi!
Látalak nem is 1x a fenn de ha privit írok ne veszed észre, ha natúr akkor se.
nya mind1.
Ha kell segítség akko, keresd
Voltar-t kinight vagy
Andrist-t monk
na pápás
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

Suszi

Te is a FateRo szerveren nyomod? Sorry, hogy nem láttalak. Majd legközelebb figyelek :D

Azun

Bizony, bizony FateRo-n nyomom.
ha nem vagy ott mások nyís egy chat szobát, és írj oda vmit pl.: nem vagyok itt :D
na majd látjuk 1mást :D
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

Mattanja

Harcossal (leendõ paplovag) melyik tulajdonságot éri meg jobban növelni Str és Vit mellett? Agi vagy Dex?
Quote from: AzunSuszi!
Látalak nem is 1x a fenn de ha privit írok ne veszed észre, ha natúr akkor se.
nya mind1.
Nekem is vaksizott tegnap, mindent kétszer kellett megkérdeznem (plussz megállni, leülni, felé fordulni)... :D
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

NLZ

he? Úgy érted crusának? :)  Attól függ mit akarsz. Kismillió kombó létezik mind skilleknél, mind statoknál. Kis kariként 50 dex ajánlatos, hogyha meg is akarsz vmit ütni. Egyébként meg attól függ, hogy milyen template-t (build-ot) szeretnél csinálni skilleknél. shield crusa, spear crusa, gc crusa, szeretnél-e healt, vagy sem. Szal variációk tárháza végtelen, böngészd a skilleket, aztán ami tetszik azt csináld. Ha nem lesz jó, max resetelsz. :))

Jahm, és crusának kell majdan int is, hiszen sok képessége kerül sp-be.
[reserved]

Mattanja

#346
Quote from: NLZhe? Úgy érted crusának? :)  Attól függ mit akarsz. Kismillió kombó létezik mind skilleknél, mind statoknál. Kis kariként 50 dex ajánlatos, hogyha meg is akarsz vmit ütni. Egyébként meg attól függ, hogy milyen template-t (build-ot) szeretnél csinálni skilleknél. shield crusa, spear crusa, gc crusa, szeretnél-e healt, vagy sem. Szal variációk tárháza végtelen, böngészd a skilleket, aztán ami tetszik azt csináld. Ha nem lesz jó, max resetelsz. :))

Jahm, és crusának kell majdan int is, hiszen sok képessége kerül sp-be.
Köszönöm! :merci:
Eltévedtem egy labirintusban, tudnátok segíteni? Átmentem a a valkűrökhöz, aholis Valkyria megkérdezte, hogy vissza szeretnék-e menni a saját világomba. Igennel válaszoltam, erre elteleportált egy hatalmas könyvtárba, aminek lementem egy lépcsőjén, és azóta csak össze-vissza bolyongok, amolyan alagsor-féle környék, sehogy nem találok vissza, folyton teleprtálgat az alagsoron belül. Csak pár helyszín van, és folyton ismétlődik. :wtf:

Edit: megoldva.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

#347
Gondolom aki regnarok.hu-n játszik, az tudja, vagy értesül róla, vagy tudomisén hogy megy ez - mindenesetre gondoltam nem árt, ha beírom - Spirit (felteszem valamelyik GM arc, vagy dunno) montda h szombaton PvP tournamentet tartanak. Indul innen valaki?

NLZ

Ragnahu fórum Az idõpont vasárnap 5 óra, s természetesen megyek énis. :)  Spirit egyébként új event GM, de semmit se tudok róla. Majd omen körbekérdezõsködik, hátha megtud vmit. :)
[reserved]

Suszi

Én csak FaTeRo-n nyomom. Ezért nem megyek :D

NLZ

Képzeld, még ha jönnél. Hülye fikaro-s. :D
[reserved]

Lythis

Quote from: NLZRagnahu fórum Az idõpont vasárnap 5 óra, s természetesen megyek énis. :)  Spirit egyébként új event GM, de semmit se tudok róla. Majd omen körbekérdezõsködik, hátha megtud vmit. :)
Jó, ok, reggel még valami szombatról volt szó, én nemtom, mert elég kóma voltam, és nem figyeltem... éppen a helyi poring és lunatic populáció módszeres ritkításával igyekeztem közelebb juttatni egy kaszthoz a novice-omat....
Nem vagyok olyan elvetemült, hogy regelve legyek fórumra.. legalábbis egyelõre...
 Hmm.. nézõnek el lehet vánszorogni, vagy majd kihirdetik, hogy ki nyert?

thrall

meikötök van innen FateRO-n?

Mattanja

#353
Quote from: thrallmeikötök van innen FateRO-n?
Azun, Suszi, én.
Accoridas, hamincnemtudomhanyadikszintűdemindjárteggyelnagyobb swordsman.
Edit: hiába editelném, nem tudom összehúzni a két "b" betűt. Mármint most azt mutatja, hogy közvetlenül egymás mellett vannak, de amint a save-re kattintok majd, újra szétcsúszik... hmmm...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Darkstar

Quote from: White SeeDHát well, egyre pocsékabb a helyzet a ragna.hu-n:(
A klánomból újabb 3 ember lépett át a fate RO-ra...
BASSZUS, A VÉGÉN ÉN MARADOK EGYEDÛL A KLÁNBAN?!
Én most a HungaRo mellett fogom tolni egy kicsit a Ragna.hu-n, unom az egyedüllétet. Nemsokára archer leszek (de marha lassú itt a fejlõdés...)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Quote from: White SeeDWell, ha akarod felveszlek a klánba:) És nem leszel egyedűl.
Mondjuk én szoktam nézni, hogy hátha vagy, de még sosem láttalak.
Más néven játszom, indítottam egy ijász csajt. :)
(Már csak 80% az archer-ig. :))
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Quote from: White SeeDMilyen néven? Ha kell cucc kiálts és adok a vizsgához:)
White SeeD néven megtalálsz.
Skuld. Eddig van 6 barren trunk, 13 root és 5 fine-grained trunk. Az elég?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

#357
Quote from: White SeeD25 fine kell:)
Csak azt fogadja el?
Edit: Kösz!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: DarkstarÉn most a HungaRo mellett fogom tolni egy kicsit a Ragna.hu-n, unom az egyedüllétet. Nemsokára archer leszek (de marha lassú itt a fejlõdés...)
õõ...a hungaRO majdnemhogy teljesen meghalt valamimiatt :/

Darkstar

Quote from: thrallõõ...a hungaRO majdnemhogy teljesen meghalt valamimiatt :/
Észrevettem. :(
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん