Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

NLZ

Tiszta ro alatt mit értesz? Jahm, kRO-n nincs reset, de hát Joker egyszer elmagyarázta valahol a fórumon, hogy miért jó. :) Meg sztem ragnahu kliense alatt pronti elég tiszta. Nem ilyen moszatos. :D
[reserved]

Darkstar

Remek, bentragadtam a novice castles-ben, most megy föl a 1025-ös ragna, ha azzal se jó, mehetek a gmekhez. :(
Ma miért ért véget egy órával korábban a WoE?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: NLZTiszta ro alatt mit értesz? Jahm, kRO-n nincs reset, de hát Joker egyszer elmagyarázta valahol a fórumon, hogy miért jó. :) Meg sztem ragnahu kliense alatt pronti elég tiszta. Nem ilyen moszatos. :D
tiszta alatt egyszerûsítettem az eredetihez hasonló RO fogalmát, amiven Warlock indította a servert :D

NLZ

Akkor az alap eAthena SVN is tiszta, amiből mindenki a maga kedvére alakítja a szerverét. :)
Egyébként nemtom miért volt csak 1 óra a woe. Mindegy, minden fontos dolgot megcsináltunk. :)
[reserved]

Hiei-sama

Én utoljara mikor felszalltam arra a szar repulore az Einbrochban volt...De lehet mashol is fel lehet szallni.

NLZ

Mindenhol fel lehet szállni, ált a várostól 1 napra. Egyébként az MvP-ket játékosok idézik egy itemmel, amit egy szörny jóval gyakrabban (kb 100x) dob a kelleténél. :) De 1 hét max, és javítva lesz, addig türelem. :)
[reserved]

Lythis

Fatero-hoz:
White Seed, még mindíg te jártál jobban, gyakorlatilag engem majdhogynem 1-2 óránként ledob valamiért. Laggolni is szokott jah, olyankor néha el tudnám küldeni sokszéphelyre a fejlesztõket.
 Fatero kliens updatere nekem úgy hulla ahogy van :wtf::confused:(teljes újratelepítés után is...), mindegy maga a game elindul. 0927-es verzió lett telepítve, plusz hagytam hadd updatelje magát a sakray, meg aztán a huRO kliens is (annak az updatere bezzeg gond nélkül megy.) Ami érdekes, hogy a ragnaHU, és a hunRO nem produkál ilyen hibákat, szal vagya fateRO-t nem szereti a gépem, vagy mittomén...
 jah, egen, greatest general-t hol is találok? elben payon-tól nemmessze, nem? de ott hol?

NLZ

De ha jól tudom, fatero-ra már az 1025ös verzió kell, lehet az a gond. S valsz ragnahu-ra is az kell majd úgy egy héten belül. :)
[reserved]

Lythis

#428
Quote from: NLZDe ha jól tudom, fatero-ra már az 1025ös verzió kell, lehet az a gond. S valsz ragnahu-ra is az kell majd úgy egy héten belül. :)
pff... zseniális... most szenvedjek le egy egygigás install file-t? ehh...
 fatero-n egyébként még mindíg a 0927-es van fenn, legalábbis tegnap még az volt a letölthető verz.

edit: mi a retek miatt lett a karimnak ilyen zöld orkfeje, vagy mi a izé?

thrall

Quote from: Lythispff... zseniális... most szenvedjek le egy egygigás install file-t? ehh...
 fatero-n egyébként még mindíg a 0927-es van fenn, legalábbis tegnap még az volt a letölthetõ verz.

edit: mi a retek miatt lett a karimnak ilyen zöld orkfeje, vagy mi a izé?
válaszkodjunk:
1. nemkell leszedned újra, van update ;)
2. a letölthetõség az egy dolog (az igazságot fentebb említettem)
3. egy pár mob rakja rád, semmit nem tesz, csak bûnrondán nézel tõle ki...

Lythis

Quote from: thrallválaszkodjunk:
1. nemkell leszedned újra, van update ;)
2. a letölthetõség az egy dolog (az igazságot fentebb említettem)
3. egy pár mob rakja rád, semmit nem tesz, csak bûnrondán nézel tõle ki...
zseniális, és meddig tart ez a szar??? kicsit kivagyok tõle tudniillik....
(/me fashionconscious:D)

Darkstar

Ha nyomsz egy charselectet, azonnal eltûnik. Milyen kaszt vagy milyen szinten? Mert a GG elég kemény közelharcos karinak. Egyébként Payon, Délkeleti sarokban ki, középen le, keleti átjáró. Ott vannak.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: Lythiszseniális, és meddig tart ez a szar??? kicsit kivagyok tõle tudniillik....
(/me fashionconscious:D)
nekem 0927-rõl 1027-re olyan 3 perc körül updatelte fel (2 megás ADSL)

Lythis

Quote from: thrallnekem 0927-rõl 1027-re olyan 3 perc körül updatelte fel (2 megás ADSL)
õõõõ..izé... én spec a zöldfej szindrómára gondoltam, de azért kösz :)

thrall

Quote from: Lythisõõõõ..izé... én spec a zöldfej szindrómára gondoltam, de azért kösz :)
ja, akkor azt mond ;), a zöldfej szindróma addíg tart, amíg nem csinálsz egy char selectet :P

Lythis

Quote from: thrallja, akkor azt mond ;), a zöldfej szindróma addíg tart, amíg nem csinálsz egy char selectet :P
Hehe... nos tovább tartott a kis rohadék... egészenpontosan amíg meg nem ölettem. Onnan visszaállt normálisra:D

Azun

Hello!
NAh én afatero-sokat kérdezném meg.
Ki milyen néven van fenn és ahhoz egy levelt is ír akko, meg köszönöm:)
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

Mattanja

Quote from: AzunHello!
NAh én afatero-sokat kérdezném meg.
Ki milyen néven van fenn és ahhoz egy levelt is ír akko, meg köszönöm:)
Továbbra is Accoridas vagyok, és szenvedek a Bathory-kkal, hogy feljuthassak 50-es job lvl-re...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

Lythis is Lythis.

Azun

NA le írom akkor másodszorra is.

Andris- monk 74/43
Voltar-knight 60/23
Reox-mershnat 18/28 :D
TAdaka-thief 35/25
kósza-archer 29/19 Aszem

Ennyi
Whiteseed, szÍvesen segítek.
Pl a kersekedõmmel vehetek 1 íjat 30%-kal olcsóba tok venni.
Mennyid van rá??
Lvl??
Na ennyi.
pápá
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

thrall

Quote from: AzunHello!
NAh én afatero-sokat kérdezném meg.
Ki milyen néven van fenn és ahhoz egy levelt is ír akko, meg köszönöm:)
Én Nincs helsing vagyok, egy leendõ Rogue kezdemény, de mivel unok már a tolvajjal fejlõdni, ezért lassan fejlõdök (meg még nemtaláltam magamnak optimális helyet az SVN, vagy SNV(?) server miatt, mert eddig málam így ment: payon dungi 1,2,3-->váltás, payon dungi 3, Bathory :P )

thrall

Quote from: White SeeDNézem a laddert. 20-adik vagyok a sorban...

Hülye kérdésem: Hogy elhet valaki 64-es szinten sniper???????????
(Most mondja bárki, hogy nincsen csalás:))

2, Egy skill resetnél, számít az, hogy mennyi skillpontot szedtem össze archerként, vagy nem?
CSak mert én 41-es szinten léptem tovább, nincsen arrow shower-em. So, ha netán resetelek, akkor nézi a gép, hogy 41-nél léptem, és azt nem reseteli, vagy mindent resetel?
én mondom, nincs csalás, hiszen a sorrend: novice --> 1st job --> 2nd job --> 2nd job 99/50 --> újászületés(high novice) --> advenced 1st job --> advenced 2nd job

Darkstar

Quote from: White SeeDIgen, csak a Sniper az nem 2nd job, hanem újjászületés utáni. vagyis hogy lehet akkor 64-es szintel sniper?

Vagy 99/50 után nullázódik minden? ráták is? Mert akkor valaki marhaerős és iszonyatsokat gammelhetet, ha még újjászületés után is elérte a 60-as szintet.
(Én voltam másik szerveren 100-as szint fölött és semmi nem nullázódott.
Ha újászületsz, akkor ahogy írták, High Noviceként mész tovább (base/job: 1/1) innen jön a high archer, aztán ha eléred a job45-öt, mehetsz sniper-nak. Ha el tudod érni a hunter szintet base 62ig, akkor a sniper is.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Jah, de attól függetlenül a gyerek csalt (Pedro), mert néhány nap alatt elérte a 64es szintet, ami "fizikailag" lehetetlen, még ha a legtáposabb húzóemberekkel is van. De úgy indult az egész, hogy valami 94 körüli volt, vagy mennyi, aztán pikk-pakk 99es lett. Érdekes, online userek közt sosincs, azt kamázta, hogy hajnalba tolja, de akkor nincs senki fenn, fõleg aki húzná. A slusszpoén pedig az, hogy a másik karija az Hermes, vagyis egy GM. :D
És mióta 0m3N rákérdett Jokernél (másik GM), hogy miahóhé, azóta visszaesett Pedro fejlõdési menete. :D
[reserved]

thrall

Quote from: NLZJah, de attól függetlenül a gyerek csalt (Pedro), mert néhány nap alatt elérte a 64es szintet, ami "fizikailag" lehetetlen, még ha a legtáposabb húzóemberekkel is van. De úgy indult az egész, hogy valami 94 körüli volt, vagy mennyi, aztán pikk-pakk 99es lett. Érdekes, online userek közt sosincs, azt kamázta, hogy hajnalba tolja, de akkor nincs senki fenn, fõleg aki húzná. A slusszpoén pedig az, hogy a másik karija az Hermes, vagyis egy GM. :D
És mióta 0m3N rákérdett Jokernél (másik GM), hogy miahóhé, azóta visszaesett Pedro fejlõdési menete. :D
na igen, lásd HunRO-n Ðonkey esetét, volt 4 karija, ebbõl 3 high karakter, és egy GM XD

amúgy 94-esrõl 4 nap alatt lehetsz 64-es advenced 2nd job-os, amikor roninban váltás után 6-7 óra alatt már voltak 60-as advenced-ek, akkor a maradék 4 nap simán elmehet arra, hogy azt az 5 base-t meglépje valaki :P)

ja, és újászületésnél ahogy fentebb lett említve újból 1/1-es (high) novice leszel (de elõtte lekell perkálnod mittoménhány milkát, majd újjákell születned), minden stat-od 1 lesz, és lesz 100 elpsztható pontyod

Darkstar

Quote from: thrallamúgy 94-esrõl 4 nap alatt lehetsz 64-es advenced 2nd job-os, amikor roninban váltás után 6-7 óra alatt már voltak 60-as advenced-ek,...
Sztem ez 1/1/1-es szerveren lehetetlen.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: DarkstarSztem ez 1/1/1-es szerveren lehetetlen.
White Seed FateRO-s nem? azmeg 3/3/1(bár az utolsóban nemhiszek :P )

NLZ

1/1/1es szerveren a legjobban felszerelt csapat se csinálja meg 1 nap alatt a 98 -> 99et még biochemist labban se. ;)
[reserved]

Lythis

Quote from: NLZ1/1/1es szerveren a legjobban felszerelt csapat se csinálja meg 1 nap alatt a 98 -> 99et még biochemist labban se. ;)
Nos annyira nem vagyok ebben otthon, mint ti, de 1/1/1-es szerveren szerzett atpasztalataim alapján azt kell mondjam egyetértek.
 
 Egyébk kérdés: hunro-n vannak ilyen dumpling nevű szemeteszsák poringok, v mik. Gondoltam megnézem mennyire tápak mégis, sé megnéztem, de rodatabase-en nincsenek fenn. Valaki tudna róluk mondnai adatokat? (hp,, ellenállások, miket dob, ilyenek)

thrall

Quote from: LythisNos annyira nem vagyok ebben otthon, mint ti, de 1/1/1-es szerveren szerzett atpasztalataim alapján azt kell mondjam egyetértek.
 
 Egyébk kérdés: hunro-n vannak ilyen dumpling nevû szemeteszsák poringok, v mik. Gondoltam megnézem mennyire tápak mégis, sé megnéztem, de rodatabase-en nincsenek fenn. Valaki tudna róluk mondnai adatokat? (hp,, ellenállások, miket dob, ilyenek)
HP-ja sokvan neki, kezdõ karakterrel ne is öld (nagyobbal meg nem érdemes :P), általában v.mien dumpling-ot dobál (semmire nemjó,eladni sem), ennyi :P