Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: thrallHP-ja sokvan neki, kezdő karakterrel ne is öld (nagyobbal meg nem érdemes :P), általában v.mien dumpling-ot dobál (semmire nemjó,eladni sem), ennyi :P
Oks kösz. Gondoltam velük fogok hit n run-t játszani a hpszegéyn magician-emmel, de akkor hagyom a francba. Csak rohadtul idegesített, hogy kb mindenhol ottvannak...
 FateRO után meg fura volt, h itt nem írja ki a szörnyek hp-ját. (persze irl sem írná ki, de így legalább tudná a ember mennyit kell szenvedni még vele, ill h egyáltalán érdemes e nekimenni)

thrall

Quote from: LythisOks kösz. Gondoltam velük fogok hit n run-t játszani a hpszegéyn magician-emmel, de akkor hagyom a francba. Csak rohadtul idegesített, hogy kb mindenhol ottvannak...
 FateRO után meg fura volt, h itt nem írja ki a szörnyek hp-ját. (persze irl sem írná ki, de így legalább tudná a ember mennyit kell szenvedni még vele, ill h egyáltalán érdemes e nekimenni)
amennyire tudom OFF serveren sincs kiírva :P

Lythis

Quote from: thrallamennyire tudom OFF serveren sincs kiírva :P
sejtettem. Amiken játzottam, azokközül egyedül fateRO-n volt kiírva, szal gondoltam, h nem egy elterjedt szokás:) (más kérdés, h kb ismerek 3-at és kész, szal nem rendelkezem túlzottan extenzív tapasztalatokkal ezen a téren)

Suszi

Hy én FateRO szerverén nyomom (meglepõen) Suszi néven. Egyenlõre Assassin vagyok, de remélem nemsokára Assa Cross leszek :)

thrall

Quote from: SusziHy én FateRO szerverén nyomom (meglepõen) Suszi néven. Egyenlõre Assassin vagyok, de remélem nemsokára Assa Cross leszek :)
fúj fúj, Assasin :D

Mattanja

Nem tudom jelent-e az valamit, hogy a fatero-sok 31 legmagasabb szintûje közül 14 assassin? :rolleyes: Az már csak ráadás, hogy majdnem mind az Akatsuki guild tagja.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

thrall

Quote from: ShiroiNem tudom jelent-e az valamit, hogy a fatero-sok 31 legmagasabb szintûje közül 14 assassin? :rolleyes: Az már csak ráadás, hogy majdnem mind az Akatsuki guild tagja.
ja, ez azt jelenti, hogy az assasinok nagy táõhuszárúgysemtalálszel karakterek, és a legkönnyebb velük játszani (amit nem azért mondtam, mert rogue fan vagyok, hanem tényleg így van)

Mattanja

Quote from: thrallja, ez azt jelenti, hogy az assasinok nagy táőhuszárúgysemtalálszel karakterek, és a legkönnyebb velük játszani (amit nem azért mondtam, mert rogue fan vagyok, hanem tényleg így van)
De jó, hogy nem én mondtam! :p Visszatérnék egy korábbi kérdésemre, mert előbb-utóbb aktuálissá válik: crusader-nek megéri kétkezes kardokkal menni, vagy akkor inkább knight legyek, mivel úgyis ő kap hozzá skilleket? Vagy majd a nem fegyvertípushoz kapcsolódó skillek kiváltják ezt a hiányosságot? Gondolok itt: cure, faith, heal, holy cross, esetleg grand cross?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

thrall

Quote from: ShiroiDe jó, hogy nem én mondtam! :p Visszatérnék egy korábbi kérdésemre, mert elõbb-utóbb aktuálissá válik: crusader-nek megéri kétkezes kardokkal menni, vagy akkor inkább knight legyek, mivel úgyis õ kap hozzá skilleket? Vagy majd a nem fegyvertípushoz kapcsolódó skillek kiváltják ezt a hiányosságot? Gondolok itt: cure, faith, heal, holy cross, esetleg grand cross?
na élõ database on:
Crusedar-nek nemjó, hogyha kétkezes skilleket használ, mert akkor a sok shield-es skilljét nemtudja használni, a grand crossosnak is 1kezes kardot kellene használnia, hiszen az VIT/INT buildes és annak számít az a def is, amit a pajzsa ad, szóval, ha kétkezes akarsz lenni, akkor legyél Knight (annak VAN skill-je 2handded-hez, amit még tud is használni :P, de ugyanannyit tud, mint pl egy spearos crusader(spear quicken, spear mastery)

NLZ

#459
2h crusát még az életbe nem láttam, és értelmes buildot nem is tudok hozzá elképzelni, mivel nincs olyan skillje, ami a 2h swordra épülne. :) Knightnak már vannak 2h swordra épülő skilljei, bár az se sok (bowling, 2h quick, counter), szal felvesz még pecót cavalierrel, s a többi skillpontját a swordi skillekre rakja.
És spearos crusa lehet egész jó is. :)
[reserved]

Mattanja

Köszönöm, akkor talán mégis lemondok a kétkezes kardokról...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

Heal-t viszont csak elég későn kapja meg asszem, szal kell érte előtte tápolni asszem faith lvl 10 kell hozzá, de nembizt.
 Asassinok: jah, sok van belőlük... szinte tömegtermék.. bizti mer olyan dárkos:D legalábbis a legtöbben egyenfeketére pingálják.. viszont skilekt elnézve a másik fejlődési útvonal sem rosz (rogue asszem v mi).. nekik van copy no jutsu...:__devil:

 Jah, és fateRO-n a top 3 legerősebb kari közt nincs asa^^

1. Spine 97/50 Glorious_Tigers Monk
2. ÉszakiSzél 96/50 Immortal Souls Dancer
3. Nyusz 96/50 Glorious_Tigers Crusader
4. Blake 95/50 Glorious_Tigers Priest
5. fire 95/50 Glorious_Tigers Assasin

NLZ

crusának healhoz kell Faith Lv10, Demon Bane Lv5, Demon Banehoz kell Divine Protection Lv3, Divine Protectionhoz meg kell Cure. :)
[reserved]

Lythis

Quote from: NLZcrusának healhoz kell Faith Lv10, Demon Bane Lv5, Demon Banehoz kell Divine Protection Lv3, Divine Protectionhoz meg kell Cure. :)
Mint említettem, kell elõtte tápolnia rendesen..:D

NLZ

job 21re már kijön a lev1 heal, job30ra meg a 10es heal. Az meg 1 nap alatt megvan. :)
[reserved]

thrall

Quote from: NLZjob 21re már kijön a lev1 heal, job30ra meg a 10es heal. Az meg 1 nap alatt megvan. :)
de akkormeg már ajánlatos GC-snek lenni, akik valójában a Pure crusaerek, csak abból kevés van, mert azért fejlõdni nem olyan könnyû mint mondjuk egy AGI/STR-es shield skilles crusával
amúgy azért van annyi assa, merthogy azt, hogy szeretik a lányok, és jólnéz ki feketében (FateRO-n sajnos rogue-bõl is van elég sok fekete, cask én, Nincs "nemátlagjózsi" Helsing az, aki nem feketefeketefeketefekete)

NLZ

jó, hát healt sok buildhez lehet kombinálni. :)  Olyanról meg, hogy pure crusa, még nem hallottam. :)  GC -t meg sokmindennel lehet kombinálni. :) GC viszont tényleg csak base80tól használható. :)

Jahm, és str/vit/dex pure shield crusa powa :)
[reserved]

thrall

Quote from: NLZjó, hát healt sok buildhez lehet kombinálni. :)  Olyanról meg, hogy pure crusa, még nem hallottam. :)  GC -t meg sokmindennel lehet kombinálni. :) GC viszont tényleg csak base80tól használható. :)

Jahm, és str/vit/dex pure shield crusa powa :)
a Pure crusa az GC,Heal,VIT/STR/INT,one handed sword builds crusa

NLZ

jahm, az a healos gc crusa :)
[reserved]

Azun

Quote from: LythisJah, és fateRO-n a top 3 legerõsebb kari közt nincs asa^^

1. Spine 97/50 Glorious_Tigers Monk
2. ÉszakiSzél 96/50 Immortal Souls Dancer
3. Nyusz 96/50 Glorious_Tigers Crusader
4. Blake 95/50 Glorious_Tigers Priest
5. fire 95/50 Glorious_Tigers Assasin
õõ
Ne ezt a top listát nézd, ha nem a forumosat. Az frissül.Aztóa már 3th jobosok.
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

thrall

Quote from: NLZjahm, az a healos gc crusa :)
neidegesíts most teis (amikor épp az mént magyaráztam egy hülyéánek, hogy a hellsing és a van helsing nemugyanaz)... akkor a hülyébbek kedvvéért (NLZ figyelj ;) ) a Pure crusa az a heal crusa, mert a többi az akkora nagy sz@r, mint ide hawaii. érti mindenki(hallod NLZ ;) )

Darkstar

Nos, Ragna.hu-n megvolt a frissítés! Pk-mód lol. Igen, Nolzi mocskos gyilkos vagyok. :D A bekapcsolt elementérzékenységeknek meg hol örülök, hol nem. Clockoknál jó, mert állandósult az 5500+ sebzésem :gevumezs: . Viszont Nolzi, nézd már meg, hogy nálad is legalább duplájára nõtt-e a Clock Toweres monszták attack speedje? Az 1.3/1.3/1-re emelt rate is tetszik. Pont jókor jött. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Ja, még valami: mire való az a rakás új NPC? Valami extra skillt lehet velük összeszedni?
Nem kell semmit se leszedni/frissíteni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

thrall, attólmég hogy ilyen hülye a kifejezéstárad, nem leszel se okosabb, se felsõbbrendû.  ;)  
Azun, 3th job az angoltalan, mert az 3rd lenne, de 3rd job még nincs is, csak adv 2nd job. ;)
Ragnahun új svn verzió, resetelõdött a tõzsde és belerültek a 2nd job quest skillek. Tõzdén idáig 3,5 millát csináltam a 0,5 millából, a 2nd job quest skillek pedig érdekesek. :)
[reserved]

Azun

Ok NLZ aláírom, hogy angoltalan, de it nem az a lényeg, ha nem hogy megérteted.Legközelebb a helyesírási hibáinkba kötsz bele??!!
Má látom vmi mindog szúrja a szemed.De hát ez van.
NAh itt van a fateRO-s top 5

001:  ÉszakiSzél (Gypsy) 90/57, 25711343 EXP
002: Spirit (Stalker) 88/57, 2188086 EXP
003: Liar (Assassin Cross) 85/50, 3170346 EXP
004: No.1 (Peco-Lord Knight) 85/50, 1929208 EXP
005: Nyusz (Paladin) 85/50, 401169 EXP

Ahol mint látható van assasin.:D
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

thrall

Quote from: AzunOk NLZ aláírom, hogy angoltalan, de it nem az a lényeg, ha nem hogy megérteted.Legközelebb a helyesírási hibáinkba kötsz bele??!!
Má látom vmi mindog szúrja a szemed.De hát ez van.
NAh itt van a fateRO-s top 5

001:  ÉszakiSzél (Gypsy) 90/57, 25711343 EXP
002: Spirit (Stalker) 88/57, 2188086 EXP
003: Liar (Assassin Cross) 85/50, 3170346 EXP
004: No.1 (Peco-Lord Knight) 85/50, 1929208 EXP
005: Nyusz (Paladin) 85/50, 401169 EXP

Ahol mint látható van assasin.:D
az igaz, hogy van Assasin, de megelõzi egy stalker ;)

NLZ

Hát ha külön kéred, akkor rendben. :) És az akkor se 3rd job, hanem adv 2nd job. :)
[reserved]

Azun

NLZ!
Mondtam, hogy igazad van.
Szóval nincs értelem tovább vitatni(részemrõl téma le zárva).
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

NLZ

whiteseed, leszarom, hogy azzal a karival mit csinál, de cheates karival ne játszon sima guildben, mert akkor egy ilyen után az is felmerülhet, hogy esetleg nem-e csalt be más cuccot a guildjének esetleg. Mert olyan már volt, hogy becheatelt anno régen 2db Pharaoh cardot, aztán odaadta egy kis pöcs magenak és azt mondta, hogy oca-ból esett. Amivel egyrészt hülyének nézett mindenkit, mert mvp card nem esik oca-ból, másrész akkoriban még nem is volt osiris a szerveren. Szal ilyen akció után bármit kinézünk belõle. Csak warlock puszi pajtása, aztán mindent elnéz neki...

Tõzsde meg úgy megy, hogy veszel részvényeket, aztán eladod õket. Olcsókat veszel, aztán eladod, amikor drágább lesz. Pl veszel részvényt, aminek 40 az értéke, aztán másnap már 44 az értéke. Az pedig 10%os növekedés, vagyis a pénzed megnõtt 10%al. Persze csak akkor, ha ki is veszed. Mert pl következõ nap már 39 lesz a részvények ára, akkor viszont buktad. :)  Úgy 3 óránként változik asszem. Legalábbis este 7kor és 11kor biztos. :)
[reserved]

Suszi

A Fatero updatere behalt, de lehet azért játszani. A ro könyvtárban lévõ fatero.exe-t indítsátok el. Azzal mûködik.