Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

thrall

Quote from: AlkyraOk. Akkor ide megyek.^^
Hogy tom megoldani, hogy a régi hunros cuccaim ne tűnjenek el?
Egyb. elég ha fölülíratom a fájlokat?(nincs uninstallja a hunronak.:D)
Ebben egyántalán megvannak az új cuccok?
Új skinek, új animationok, Teakwon girl/boy s a kaszt továbbfejlesztett változatai...
Mert ezt itt utoljára még szeptemberben módosították...
megvan benne egy csomó új cucc (lásd 2nd job quest skillek), TK boy/girl bentvan, soul linker/star knight, redeti serveren sincs nagyon még megcisnálva (asszem star knight mevan sprite-vel, skillel, de a másikat nemtudom)... a cuccokat/karikat nemtudod áthozni, mert azt a server menti

ragnahunról meg még csak ennyit mondok: Warlock és a barátai (remélem sejtitek :D)
amúgy ragnahu-n 2 nap alatt több paasztal találkoztam, mint FateRO-n 2 hét alatt(vagy 1?), szal ennyi :D

Darkstar

#571
Quote from: thrallmegvan benne egy csomó új cucc (lásd 2nd job quest skillek), TK boy/girl bentvan, soul linker/star knight, redeti serveren sincs nagyon még megcisnálva (asszem star knight mevan sprite-vel, skillel, de a másikat nemtudom)... a cuccokat/karikat nemtudod áthozni, mert azt a server menti

ragnahunról meg még csak ennyit mondok: Warlock és a barátai (remélem sejtitek :D)
amúgy ragnahu-n 2 nap alatt több paasztal találkoztam, mint FateRO-n 2 hét alatt(vagy 1?), szal ennyi :D
Mi a bajod Warlockkal?
A FateRon egy dolog jobb, mégpedig a login screen (amit le is húztam :D)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: DarkstarMi a bajod Warlockkal?
A FateRon egy dolog jobb, mégpedig a login screen (amit le is húztam :D)
volt 1-2 dolog, ami csak úgy valahogy elsimult mindeféle gond nélkül, amúgymeg nemcsípem azóta, hogy miatta bomlot fel a hungaRO, merthogy neki kelett egy nyamvadt 1/1/1-es server WARPRA és egyéb OFF serveren kívüli NPC-vel...na milett ebbõl warpra X szintig, meg egyebek -.-

Rounin

#573
Hát fateRO-n lendületből belefutottam egy párosba, akik egymást ütötték 3...2...1..GO! felkiáltásra, aztán gyógyítás után az assassin leütött, mikor beírtam egy sweatdropot. Mire a másik:
"- De g*** vagy :D"
*resurrect*
Erre én:
"- HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!! xD"  felkiáltással elfutottam.

Amúgy a fateROn első két órában 3 emberből 2 nőnek nézett. ( "Üdv, ifjú hölgy!" "o.O??? Férfi vagyok!!"; "Én is női karaktert akartam ám indítani." "Az jó, de tudod..ez nem az -.-")
A többiek pedig ritka alacsony értelmi színvonalon voltak o.O Egyet leszámítva, Giovanni-t, aki jó fej volt (bár szintén kezdő, alacsonyabb szintű volt, mint én..)

Ragnahu még tesztre vár^^

NLZ: csak vicceltem, bár köszi az ajánlatot^^' Megyek herbezni eleinte, utána lesz majd pénz máshonnan^^'

Edit: Na találkoztam egy kedves lánnyal, segített elérni a job10-et, és közben találtam egy Poporing Card-ot^^ (chance: 0,05% OMG!)

Rounin

Hát fateRO-n lendületbõl belefutottam egy párosba, akik egymást ütötték 3...2...1..GO! felkiáltásra, aztán gyógyítás után az assassin leütött, mikor beírtam egy sweatdropot. Mire a másik:
"- De g*** vagy :D"
*resurrect*
Erre én:
"- HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!! xD"  felkiáltással elfutottam.

Amúgy a fateROn elsõ két órában 3 emberbõl 2 nõnek nézett. ( "Üdv, ifjú hölgy!" "o.O??? Férfi vagyok!!"; "Én is nõi karaktert akartam ám indítani." "Az jó, de tudod..ez nem az -.-")
A többiek pedig ritka alacsony értelmi színvonalon voltak o.O Egyet leszámítva, Giovanni-t, aki jó fej volt (bár szintén kezdõ, alacsonyabb szintû volt, mint én..)

Ragnahu még tesztre vár^^

NLZ: csak vicceltem, bár köszi az ajánlatot^^' Megyek herbezni eleinte, utána lesz majd pénz máshonnan^^'

Edit: Na találkoztam egy kedves lánnyal, segített elérni a job10-et, és közben találtam egy Poporing Card-ot^^ (chance: 0,05% OMG!)

thrall

mondjhuk ez igaz.. FateRO kivételével sehol a büdös életben nem néztek még ennyire kezdõnek seholsem, nemegyszer egy olyan gyerek akart kioktatni, aki 1 hónapja játszott, azthittem megölöm
Rounin, amúgy mien karaktered van?

Azun

Hi all!
Thrall, rouge vagy már???
õõõ kedves fatero-sok, aki pénteken 18:00-kor rá ér, az el jöhet az esküvõmre.
Amutsuban lesz.
Andrisz házasodik össze Fénymaradákkal.
:)
Nah nagyából ennyi.
Jah és Rounin szívesen segítek ha kell.
Nah most most már télleg ennyi :D
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

thrall

Quote from: AzunHi all!
Thrall, rouge vagy már???
õõõ kedves fatero-sok, aki pénteken 18:00-kor rá ér, az el jöhet az esküvõmre.
Amutsuban lesz.
Andrisz házasodik össze Fénymaradákkal.
:)
Nah nagyából ennyi.
Jah és Rounin szívesen segítek ha kell.
Nah most most már télleg ennyi :D
nem, 36-nál megálltam a job fejlõdésben az SNV bezavart nagyon... pénteken sz.tem majd én elmegyek, ha kellek :D
most vagy 1 napja azon filózok, hogy reseteljek e úgy, hogy több DEX-em legyen, mint AGI, mert akkor kel egy pap, vagy aco és tudnék boszizni XD... vagy éppenséggel, ha tudna valaki kölcsönadni íjat+nyilat, akkor tudnék GEO-zni :D:D:D

edit: jaa, forumon tevagy az a nemtudommost ki? :D elõször néztem, hogy ki ez ahülye, aki egy olyna helyen akar házasodni, én majd ha házasodok Nilfheim-ben akarok majd :D

NLZ

Alkyra, te tudod, de sztem fatero még egy poo poo hatnak is rosz. :D  
Rounin, komolyan mondom, adok szívesen pénzt. :)  197 millám van. :D:D:D
[reserved]

thrall

#579
Quote from: NLZAlkyra, te tudod, de sztem fatero még egy poo poo hatnak is rosz. :D  
Rounin, komolyan mondom, adok szívesen pénzt. :)  197 millám van. :D:D:D
Ha így gondolod, akkor a szememben a ragnahun az max egy Jellopy, vagy még annyisem :lazza: (bocsánatot kkérek mindenkitõl, de jellopy-nál értéktelenebb dolog nemjutott az eszembe)

NLZ

Najó, hazudtam, poo poo hat az értékes. :) Bár kétségtelenül nem túl esztétikus. :D  
Jellopy viszont értékes. 10k darab kell belõle az orc hero helmhez. :D
[reserved]

thrall

Quote from: NLZNajó, hazudtam, poo poo hat az értékes. :) Bár kétségtelenül nem túl esztétikus. :D  
Jellopy viszont értékes. 10k darab kell belõle az orc hero helmhez. :D
ja, de az még semmmi, mert utána kell egy jópár orcish voucher és 50 heroic emblem, szal jellopy ottis sz@rt sem ér, csak arra jó, hogy 60k-t elkölts rá

Rounin

Quote from: NLZAlkyra, te tudod, de sztem fatero még egy poo poo hatnak is rosz. :D  
Rounin, komolyan mondom, adok szívesen pénzt. :)  197 millám van. :D:D:D

Öhm.. jójó, ez eddig rendben, de játszottam már olyan helyen, ahol kaptam 100M-t. Indulásnak. Egy 40. szintig übertop felszerelés volt 2-4M összesen. Gondolhatod, mennyire elértéktelenedett a pénz számomra. Inkább csak lvltank az, amit elfogadok ;>
Erre pedig pont jók a beteg, iskolából kimaradt kislányok =)

Szóval ragnaHun jelenleg Himura Kenshin, swordman vagyok. Piros lófarkas kislányt keressetek lapos mellel. xD

(fateRO-ra nem tudom, elmegyek-e még. Ha igen, akkor Ramraquo n. mágussal)

Darkstar

Quote from: NLZAlkyra, te tudod, de sztem fatero még egy poo poo hatnak is rosz. :D  
Rounin, komolyan mondom, adok szívesen pénzt. :)  197 millám van. :D:D:D
Ha ennyi pénzed van, miért sírtál a multkor warnak, hogy amikor 2*500k-t buktál a tõzsdén (reset), full legatyásodtál?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

#584
Nah, tapasztalataim FateRo-val kapcsolatban:

-Nagyon igényes dolgok vannak benne. Mármint Hunrohoz hasonlítva.(kiírja a hpt, ha vlk szerezz egy értekes tárgyat akkor megjelenik egy hír, lehet hírdetni dolgokat stb..)
-Sok jó fej ember van. Newbienak adtam ki magam, s érdeklõdtem s örömmel segítettek. Elõször egy Assa Cross(Liar), majd egy Archer magyarázot el örömmel pár dolgot. S most kérek bocsánatot tõlük, nem akartam õket megtéveszteni, csak tesztet végeztem.
-rengeteg más npc ami hunron nincs...
-remek rate(2 óra alatt eljutottam a 32. lvlre,  thief-el**bérgyilkos mániákus vagyok.:D bármilyen játéban kezdek elõször mindig bérgyilkos akarok lenni.:D:D:D:D)) nem túl sok, nem túl kevés. pont jó
-szép menürendszer
-remek gmek, értelmes emberek akik nem küldenek el a picsába, ha kérdezel tõlük vlmt.
-kiírja, hogy mennyi ember van az adott városokban
-magyar nagyon sok dolgot lefordítottak.(s igényes fodítás. nem "wazze ezt nem használhatod" stílusú.)
rossz dolgok:
-én már megszoktam a hunros warp npc-t, mert az jó volt ...itt nem lehet a dungeonokhoz warpolni...:(, de legalább járkálok egy kicsit.:D felfedeztem egy-két dolgot amirõl eddig nem is tudtam)
-mindenki pronterába tömörül..., s ott nincs sok hely..Alberta jobb szerintem.(jobban átlátható, mert ferde a lépcsõ)
-néha NAGYON be tud laggolni a szerver

Röviden: megtértem. átmegyek hunro-ról ide...bár fájó szívvel mondok búcsút, az Assassinomnak, a Monkomnak, a Danceremnek, a Hunteremnek, a Knightomnak, a Sagemnak s az Alchemistemnek...:lul: (s õk mind lvl 60 fölött vannak...sob)
Itt elérem újra a dolgokat.(szerintem csinálok egy dancert..vagy egy agi knightot..imádom az agis karikat.:haha: másrészt a nõi swordsman(swordswomen.^^) piszok jól néz ki.:D)

thrall

látjátok emberek, modntam, hogy a FateRO jó :D

amúgy az itteni warper eleinte engemis zavart, de már hozzászoktam :D
amúgy HunRO-n mióta tömörülnek Albertában? (de ez tetszett amúgy, hogy Payon volt kijelölve fõvárosnak, de mivel a kafra nem pont a térre tette az embereket átszoktak aldebaran-ba, mert ott sokkal kevesebb a hely, de viszont pont oda rak ki a kafra :D)

ja, egy kis izé: nincs valakinek véletlenülPoring hat-e ami eladó? :D

Rounin

Quote from: Alkyra-Sok jó fej ember van. [...]
-remek gmek, értelmes emberek akik nem küldenek el a picsába, ha kérdezel tõlük vlmt.[...]

Szóval amikor /smile parancs segedelmével üdvözöltem három embert egymás után (cirka félórás eltéréssel) mindhárom nekem ugrott, hogy "Mit röhögsz???"

o.O

Mondom semmit, csak barátságos mosoly volt... Majdnem megöltek o.O

thrall

Quote from: RouninSzóval amikor /smile parancs segedelmével üdvözöltem három embert egymás után (cirka félórás eltéréssel) mindhárom nekem ugrott, hogy "Mit röhögsz???"

o.O

Mondom semmit, csak barátságos mosoly volt... Majdnem megöltek o.O
téged nem szeretnek... vagy lehet, hog yénvoltam az egyik? :D
Bár tényleg van 1-2 fura ember. Elkezdek hülyülni, õk beszólnak, visszaszólok, majd jófejnek titulálnak :D

NLZ

Quote from: DarkstarHa ennyi pénzed van, miért sírtál a multkor warnak, hogy amikor 2*500k-t buktál a tõzsdén (reset), full legatyásodtál?

Mert jó poén volt. :D De akkor az volt egyébként is, hogy kikerült a tõzsdefiú, s azt gondoltuk, hogy ez végérvényes, ami nem jó dolog, fõleg, ha elõtte nem jelentik be. Szerencsére csak teknikai hiba volt, mert az elsõ 500k bukása után a maradék vanyonom hiánya tényleg nem vidított volna fel. :) S most úgy van 200kk -m, hogy az az 500k kamatozott. Szal eddig a pénznek azért volt értéke, csak mostanában értéktelenedett, mikor a tõzsde kezdeti állapotát használta ki pár leleményes ember (pl én :D). Mert elõször kb 3 ember profitált belõle, most meg 20-30 körül. ;)

Pronti viszont azért fõváros, mert az a fõváros. :) Meg ragnahu-n csak oda visz a warpra. De egyébként is Rune-Midgard fõvárosa. :)
[reserved]

Alkyra

Húú ez a FateRo mennyit szaggat öregem..jó igaz, hogy 100 embernél többen vannak fönn, de akkoris.:D

thrall

Quote from: AlkyraHúú ez a FateRo mennyit szaggat öregem..jó igaz, hogy 100 embernél többen vannak fönn, de akkoris.:D
nekem még mindíg nem laggol :D
egy kis trade: nincs valakinek Horrendous mouth-ja?

Darkstar

Quote from: NLZSzal eddig a pénznek azért volt értéke, csak mostanában értéktelenedett, mikor a tõzsde kezdeti állapotát használta ki pár leleményes ember...
Igen, ez egyre inkább észrevehetõ. Mondjuk már én se nagyon adok pénzért semmit. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

bocs, tévedtem, a FateRO-n is vannak bolondok, keés, de az a kevés nagyon :D

Rounin

Quote from: thrallbocs, tévedtem, a FateRO-n is vannak bolondok, keés, de az a kevés nagyon :D

A tömegben az ostobák hangja hallatszik legmesszebb. :zen:

Azun

Thrall.
Ölj néhány zombit. 0.5 dobja :D
CSak neked.De szerintem todd mi dobja :P
na jó gyakj     Requiem-t 35% dobja Morocnál a Szfinxben .
Jó kis hely:P
Rounin minden szerveren vanak bolondok, nélkülük nem is jó.
Jah és vigyázz a Mégszürkébb csuklyásokkal.Rossz hírük van.
Bár nekem speciel nincs bajom velük.Csak az hogy miattuk van anarchia a woe-n.
:(
Nah ennyi srácok.
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

Mattanja

Quote from: AzunJah és vigyázz a Mégszürkébb csuklyásokkal.Rossz hírük van.
Bár nekem speciel nincs bajom velük.Csak az hogy miattuk van anarchia a woe-n.
:(
Ha valóban így van, akkor miért nem írtják ki õket a többiek? Értsd: szállnak rájuk, és egy woe alkalmával csak õket támadja mindenki. Vagy nem csak akkor... ;) Bár gondolom a névváltoztatás is valami ilyesmi miatt lehetett.

Andrisz->monk : :eeek: Tegnap te is a banyáknál voltál? Láttalak párszor.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: AzunRounin minden szerveren vanak bolondok, nélkülük nem is jó.
Jah és vigyázz a Mégszürkébb csuklyásokkal.Rossz hírük van.

Ezért vagyok ott^^

Szürkébbek az elõzõknél arcok.
Hmm.. láttam pár tagjukat. Nem tûntek túl veszedelmesnek. Persze most már nem érint, mivel õk csak fateRO-sok, ugye?

Azun

Yapp.
CSak FateRo-ok.
Nah holnap esküvõ.
18:00 Amutsuban.
Mindenkit várok.
Bár gondolom csak a fatero-ok jönnek el.:P
Thrall, mi volt tegnap az az idióta hírdetés???
Én nem félek tõled, te gonosz zsívány.
Velem van isten ereje és a sajátom:P
Már 80 van fölött vok.
:jee:
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

Rounin

Quote from: AzunYapp.
CSak FateRo-ok.
Nah holnap esküvõ.
18:00 Amutsuban.
Mindenkit várok.
Bár gondolom csak a fatero-ok jönnek el.:P
Thrall, mi volt tegnap az az idióta hírdetés???
Én nem félek tõled, te gonosz zsívány.
Velem van isten ereje és a sajátom:P
Már 80 van fölött vok.
:jee:

Hehe, ha nem gond, azért elnézek^^ Ramraquo a mágus =)

Suszi

Azun: ha tehetem én is ott leszek az esküvõn.

A Mégszürkébb csukjásokról meg annyit, h Csipkerozsika állandóan leöl ok nélkül. Egyszer pl azért, mert azt hittem bajban van, és segíteni akartam neki o.O
Ennyit a csukikról. Idióta egy banda az biztos.

(ez a kép meg nagyon beteg :))