Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

Mattanja

Quote from: AzunNah holnap esküvõ. 18:00 Amutsuban. Mindenkit várok.
Ott leszek.
Quote from: SusziA Mégszürkébb csukjásokról meg annyit, h Csipkerozsika állandóan leöl ok nélkül.
Engem is megölt a múltkor.
Quote from: Suszi(ez a kép meg nagyon beteg :))
Az. ^^
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

thrall

#601
én sajnos nemtudok ottlenni az esküvõn, mert 4-re megyünk HP 4-et nézni barinõmmel. a hírdetés az hosszú történet (tesüm barátnõjének írtuk haverral ezt az SMS-t, és bennem volt), horrendous mouth nemkell már nekem, amúgy tudtam mi dobja, csak requiem még erõs volt (értsd bestunnolt egy párszor, majd megölt), zombit meg nemvolt kedvem ölni 0.5%-ra, szal egy fél órát ültem a városban, és kaptam :D... de amúgyis már láttad :P

edit: amúgy eddig nem úgy volt, hogy a cardokat 0.01%-ra dobják amob-ok?..amúgy hogy lehet az, hogy én keresem a poring hat-et, erre mások nemis keresnek semmit és szereznek csomó hell-t -.-

edit2: basszus én már nemhiszem el, hogy a marin-ok dobják a poring hatemet...

Azun

Thrall ne add fel!!
Poring hatot még nem látam senkin.
Hüm hüm.
Õk feladták :P
Hát wazze ahogy msot vannak a dolgok lehet hogy én se leszek ott:(
Mik ezek a dolgok.
Nah hát Akko mesélek.
Szóal kezdjük az elején.
Fénymaradékkal házasodok össze, aki a barátnõm, a való világba és most ne
egy valóság showra gondoltam :P.
ÉS hát neki nincs számítógépe, nálam ragizik.
Mert van két gép és akko megy a nagy love a ragin belül:P
Nah de úgy néz ki hogy az egyik gép fel dobtta a pacskert:(
Nah már most ha addigra meg tom csinálni vagy adja isten meg javul magától.
Akko lesz esküvõ.

80-as monk 40-es nyúllal.:D ez vok én Andrisz.
A nyúlam a cilnderembe lakik:D és a neve Samu.Vannak barátai Pinpin aki egy earth petit(fénymaradék petje) és Truffa egy poring(Rhannek petje, aki klán társam)
Na de senki ne nézzen hülének, az a néhány sor a végre csak egy kis vidámság a szomorúság kompenzálására:(
Nah drukoljatok hogy össze jöjön.

Jah Thrall én is meg akarom nézni a HP4-t a bnõmmel :)
Nah pá.
egész hosszú post :P
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

thrall

válaszoljunk XD
sosem fogom feladni a poring hat keresését, hiszen ez a Nincs Helsingek hivatalos védjegye, és ezzel mutatja be a sarj a családfõnek, hogy õ már férfi korba érett (na igen, türelem kel hozzá)... ja, meg az is ösztönzi a karakteremet, hogy még senkinek nincs poring hat-e (vagyis még senkinsem láttam énsem, és akit kérdeztem eddig még senkinek sincs :D), úgyhogy i can't give up, I can't give up *végül teljes torkomból ordítva*I CAN'T GIVE UUUUUUUUUUUUUUUUUUUP... amúgy remélem sikerül megcsinálni a gépet, ja és ha megnéztem a HP4-et elmondom személyes véleményemet róla(remélem fogok valamit látni belõle bariném miatt :P)

mostanra ennyi :D

NLZ

Ritka cucc, ragnahu-n is asszem csak 1 van, de nemtom hova keveredett el. :) Tharát ölni viszont nem egy lányálom. Most fogok wind flamberget kovácsolni, s akkor 1 Bashtól kidõlne egy béka. :D
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZTharát ölni viszont nem egy lányálom.
Miért? :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Mert sokat kell ölni, és egy bumi nem elég neki, sõt, jelenleg még egy bash se, szal nem olyan gyors. :) Bezzeg pecóba beleeresztettem egy bumit, azt jóva. :D
[reserved]

Darkstar

Ez a baj a crusákkal. Kicsit sebeznek. :D [SIZE="1"](ne vegyél komolyan :))[/SIZE] Nekem kb egy spellbe (se) tellne. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

10 szintel nagyobb lennék és meglenne minden cuccom, akkor énis pikk-pakk lenyomnám. :) De kiváncsi vagyok milyen spellel próbálkoznál, s hogy azt hány (másod)perc kinyomni. :) De bakker, pedig már van 99+11 str-em. Blessel, 99+21 str-el, vagy egy wind flambergevel menne simán. :)
[reserved]

Darkstar

Jupi. Max 2mp, de mivel most a dexemet tolom felfelé, egyre kevesebb. Szerzek még 1-2 berze-t, és instant leszek, mint Bapho. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: DarkstarJupi. Max 2mp, de mivel most a dexemet tolom felfelé, egyre kevesebb. Szerzek még 1-2 berze-t, és instant leszek, mint Bapho. :D
És mennyit sebez az a jupi? frostal? :) felveszek magamra pár cuccot, s máris csak nevetek. ;)
[reserved]

Darkstar

#611
Quote from: NLZÉs mennyit sebez az a jupi? frostal? :) felveszek magamra pár cuccot, s máris csak nevetek. ;)
Frosttal nem kérsz 2t belõle. Vagy max -nagyon-nagyon esetleg- 3 elég. De poringon annélkül is 10k+  :D Ha énis felveszek pár cuccot, egyszerûen fizikailag nem fogsz sebezni (ghostring), nem tudsz stunnolni (nemugrikbe, de úgyis mondani fogod :)) és megszakítani (phen) sem a varázslatot. Sõt, ha még Vitata cardot is felveszek, még jobban fogok nevetni. Közelharci karakter ne próbálkozzon wizával, ha csak nincs cloakja vagy mental strenghje.
Ja és ha végre kijavítják az új wizaskillt, az lesz a jó móka. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Látom még nem találkoztál igazi anti-wizával. :)  Ghosti cardot egyszerûen kikerülöm egy nem-normal sebzésû fegyóval. :) Vagy akár gc is megteszi. :) Stun ellen orc hero card kell, de mvp cardod nem lesz sose (a mostani és az elõzõ szerveren se volt senkinek se legálisan). Egyébként meg egy stone curse simán lekõrözi a stunt. :) Phen ellen meg megintcsak ott a stone curse vagy a stun. :) Vitata cardot meg vehetsz fel, csak nemtom hogy minek. :D Nem lesz idõd használni. ;) És még annyit, hogy bumis crusa nem számít nagyon közelharci karakternek. :D
[reserved]

Darkstar

#613
Én csak arra utaltam, hogy vannak olyan cuccok, amivel nehezen irthatóvá lehet tenni a wizát. :D De ez bármelyik kasztra igaz. A GC sebzésbõl, meg az elementekbõl az mdef ne vesz le? Hameg egy wiza instanttá vállik -akárhogy-, nem sok minden áll az útjába. Esetleg egy hunti. A skilljavítás mikorra várható? Mert így semmit nem ér, csak jól néz ki :D
Kérdés: a GC szívja az életet, ha sebzel valakit/valamit. Ha egyszerre többet sebzel, akkor ez összeadódik és úgy vonódik le? Mert akkor erõs GCt tömegben használni veszélyes, ha nincs healed.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

egy rogunak nemkell jó cucc, csak sok SP (najó, azért egy Damascus nemárt) CHEAP FIGHT FOREVAAAAAAAA (najó, így magician, és aco kasztosokat nemtom leszedni ruwach és sight miatt, de a többi igen... na, meg VIT-es karikat, fõleg vrusa/knight :D)

thrall

amúgy rájöttem közben, hogy mire megszerzem a poring hat-emet, teljsen meggazdagszok a toy factory-ból XD

NLZ

Jó, ha megszerezhetetlen cuccokkal dobálózunk, akkor tudod mi kell a wiza ellen? GTB card. :DDD Na az az útjába áll. :D Sõt, a GC crusa is halhatatlan lesz, mert önmagát se sebzi. :D
[reserved]

Rounin

Ah.. volt esküvõ? Ti. nagyon nem tudtam ottlenni =D Kicsit késõn kapcsoltam, hogy IRL program oldalbordával ^^

Kérdés: STR/AGI crusa ill. knight build mennyire életképes? Szerintem arra fogok gyúrni^^"

Mattanja

Quote from: RouninAh.. volt esküvõ? Ti. nagyon nem tudtam ottlenni =D Kicsit késõn kapcsoltam, hogy IRL program oldalbordával ^^
Sajnos én sem tudtam ott leni egyéb jellegû elfoglaltságaim miatt. Elnézést kérek, ha tényleg volt, csak nem jelentem meg!
Quote from: RouninKérdés: STR/AGI crusa ill. knight build mennyire életképes? Szerintem arra fogok gyúrni^^"
Nézz utána. :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

thrall

Quote from: RouninAh.. volt esküvõ? Ti. nagyon nem tudtam ottlenni =D Kicsit késõn kapcsoltam, hogy IRL program oldalbordával ^^

Kérdés: STR/AGI crusa ill. knight build mennyire életképes? Szerintem arra fogok gyúrni^^"
én csak annyit mondok rá, hogy egyik ismerõsöm STR/AGI build szerûség volt (volt kb 20 VIT-e is) mint crusa, és elég gyorsan fejlõdött :P

Darkstar

Melyik locationt nézted? Nem hiszem, hogy kéne hozzá elõquest, sehol nem írják. Amit én tudok az Comodo 112,182
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: ShiroiNézz utána. :)

Elsõ dolgom ez volt =) De mégiscsak más gyakorlati tapasztalatokról hallani, mint  holmi ismeretlen review-betyárokat olvasni.^^

Ramiz

RO miben más nagyjából L2-tõl?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: RamizRO miben más nagyjából L2-tõl?
Umm.. hát kezdetnek, hogy nincsenek benne különbözõ fajok... meg õõõ... hááát...
(//iro.ragnarokonline.com
//www.rodatabase.org)

Rounin

Quote from: RamizRO miben más nagyjából L2-tõl?

Grafikailag pl. A világ nem olyan komoly kinézetû, hanem inkább kawaii. (Számodra tömény fájdalom :p)

A zene nem gyönyörû, hanem hosszútávon idegesítõ. De jócskán kisebb a gépigénye, szóval nem árt neki, ha winamp fut a háttérben ^^

Rounin

Quote from: White SeeDMagyarúl ez azt jelenti:

Eredeti keleti klasszikus stílusú RPG grafika:)  (Az olyan régi RPG motorosoknak mint én ez a menyország)
A zene szintén  klasszikus keleti stílusú RPG zene. Én csak azért nem hallgatom, mert gyenge a gépem, és nem akarom ezzel terhelni:)

Magyarul az a gond pusztán, hogy a grafika bár tényleg a nagy klasszikusokat idézi és imádom (fõleg a támadáskor nagy kardlendítéssel "belépek" mozdulatot), a zene nagyon elmarad. Néhány FF sorozatot idézõ motívum, ami unalmasan monotonná válik sajna =(
Pedig nagyon jó alapmotívumai vannak a zenéknek... -.-"

thrall

Quote from: White SeeDMagyarúl ez azt jelenti:

Eredeti keleti klasszikus stílusú RPG grafika:)  (Az olyan régi RPG motorosoknak mint én ez a menyország)
A zene szintén  klasszikus keleti stílusú RPG zene. Én csak azért nem hallgatom, mert gyenge a gépem, és nem akarom ezzel terhelni:)
igen, számomra a legjobb játék a RO, grafikailag, zeneileg(valamiért nekem azis tetszik :D)... L2-t valahogy elég hamar meguntam, és nem a mép volt az ok, nekem nem tetszenek a teljesen 2D-s komoly grafikájú játékok :D
Szerintem a RO egy alapmû WoW-al és L2-vel együtt (amibõl a RO a legjobb ;) )

Darkstar

Quote from: thralli
Szerintem a RO egy alapmû WoW-al és L2-vel együtt (amibõl a RO a legjobb ;) )
Szerintem is. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Én már játék elején kikapcsoltam a zenét, mert idegesített a pittyegõ menü. :) Aztán néhányan mondják, hogy milyen érdekes zene van. Én meg csak csodálkozok, hogy mik nem vannak. :D

Egyébként én ilyen leírásoknak nem hiszek nagyon. Inkább egy minõségi kalkulátorral kiszámolom a statokat, megtervezem a skilleket, oszt csókolom. Statok, substatok mûködését ismerem, csak aztán azt kiszámolni, hogy mibõl mennyi fér ki, na az nem megy. :) Meg aspd-t se tudok számolni. Fõleg nem skill módosítókkal meg gyorsító potikkal. :)
[reserved]

NLZ

Egyébként most csináltam meg elsõ spear buildemet. :) str-agi-luk statot dobtam össze. :) Végülis nemrossz, bár pvp-re csapnivaló. :) High Orcot viszont elpüfölgetem vele simán. :) De crit úgyérzem kis szinten nem túl jó. Inkább agi kell. :)
[reserved]