Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

Azun

Hello mindenki!!
Az esküvõ meg volt tarva.
Bár nem javult meg a másik gép így egy géprõl ment két ragi:(
Hát sajnálom.
CSak fele meber jött el aki igérte:(
Bezzeg olyan is jött akit nem ismerem.Nah mindenkinek köszönöm aki ott volt és aki nem annak...
is(ha jó kívánságait közli egy héten belül :P)
Végre meg szerzetm magamnak a Kaisert
:jee: :jee: :jee:
Jó kis fegyó.
Bár 110 -es Atkja a Fistemnek 115 volt és +5:P
ez még csak +2-es
De jaj a fókáknak, ma meg csináloma fóka bulidem azt muhahahaha /gg
És majd elkezdek gyûjteni a Berserkre is /gg
Akinek van orija attól vennék szívesen meg elut is.
Nah pá.
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

thrall

Quote from: AzunHello mindenki!!
Az esküvõ meg volt tarva.
Bár nem javult meg a másik gép így egy géprõl ment két ragi:(
Hát sajnálom.
CSak fele meber jött el aki igérte:(
Bezzeg olyan is jött akit nem ismerem.Nah mindenkinek köszönöm aki ott volt és aki nem annak...
is(ha jó kívánságait közli egy héten belül :P)
Végre meg szerzetm magamnak a Kaisert
:jee: :jee: :jee:
Jó kis fegyó.
Bár 110 -es Atkja a Fistemnek 115 volt és +5:P
ez még csak +2-es
De jaj a fókáknak, ma meg csináloma fóka bulidem azt muhahahaha /gg
És majd elkezdek gyûjteni a Berserkre is /gg
Akinek van orija attól vennék szívesen meg elut is.
Nah pá.
én már fénymaradéknak mondtam mindenféle jókívánságot, de ha kell, akkor nekedis mondok :D
amúgy, bocs, hogy nemvoltam esküvõn, bárcsak ott lettem volna hülye herri potthead helyett :D

Darkstar

Bár nem egy szerveren játszunk, de grat az esküvöhöz! Legyetek boldogak! :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

#633
Quote from: AzunCSak fele meber jött el aki igérte:(
Bezzeg olyan is jött akit nem ismerem.Nah mindenkinek köszönöm aki ott volt és aki nem annak...
is(ha jó kívánságait közli egy héten belül :P)

Sajna ( :rolleyes: ez azért nem egészen igaz) nem otthon vagyok mostanság, RO is csak most kúszik fel erre a gépre, szóval gomen -.- Mindenesetre felnézek fateROra párszor, hátha elcsípem valamelyikõtöket ^^

Más: ragnahun sikerült lefoglalnom a Gattsu nevet^^ Jeee, lesz egy kétkezes kardokkal rohangáló brutál lovagom (mivel "beruseruku" kaszt nincs^^")

Quote from: thrallSzerintem a RO egy alapmû WoW-al és L2-vel együtt

//www.achaea.com :p Ha már alapmûveket emlegetünk ;)

Rounin

Quote from: AzunCSak fele meber jött el aki igérte:(
Bezzeg olyan is jött akit nem ismerem.Nah mindenkinek köszönöm aki ott volt és aki nem annak...
is(ha jó kívánságait közli egy héten belül :P)

Sajna ( :rolleyes: ez azért nem egészen igaz) nem otthon vagyok mostanság, RO is csak most kúszik fel erre a gépre, szóval gomen -.- Mindenesetre felnézek fateROra párszor, hátha elcsípem valamelyikõtöket ^^

Más: ragnahun sikerült lefoglalnom a Gattsu nevet^^ Jeee, lesz egy kétkezes kardokkal rohangáló brutál lovagom (mivel "beruseruku" kaszt nincs^^")

Quote from: thrallSzerintem a RO egy alapmû WoW-al és L2-vel együtt

//www.achaea.com :p Ha már alapmûveket emlegetünk ;)

NLZ

Érdekes ez a Takewon. Most barátkozok vele. :) Egyedül eléggé életképtelen :)
[reserved]

Azun

Köszönöm neketek srácok.
Hmm most semmi más nem tok mondani.
Nah pápás
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

thrall

Quote from: NLZÉrdekes ez a Takewon. Most barátkozok vele. :) Egyedül eléggé életképtelen :)
énis most csináltam.. az elején egyedül hasztalan, majd késõbb bejön a warm wind, és úgy már jó lesz :D (csak 15 skillpontot kel elhasználni hozzá, meg azt a 7-et, ami szinte kötelezõ :D)... de az ATK-ja nagyon zavar, hogy alacsony

Azun

Akarok 1 teakwont.Thrall Gm válotott át???
VAgy már lehet játékon belül is át váltani.
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

NLZ

A híres kruza: :D Kép

A kis Soul Linker wannabe: Kép2

Statokat nem adok a crusáról, mert az államtitok. :D Örüljetek, hogy a cuccait megmutatom. :P A takewon statjai meg kit érdekelnek.? :)
[reserved]

Alkyra

Két newbei karakter. Nemrég jöttem ide s nem is játszom vlm sokat a gaméval.
Hunros Shina
Fateros Nilu
Fateros Shina

NLZ

zöld pronti, böááá. :D
[reserved]

thrall

Quote from: NLZzöld pronti, böááá. :D
még mindíg jobb, mint a vakító fehér pronti :D
amúgy Azun, már van váltó NPC(quest még nincs), kéepeket meg majd rakok fel énis nemsokára, csak csinálok :D

Darkstar

Quote from: thrallmég mindíg jobb, mint a vakító fehér pronti :D
Ha zöldet akarok, elmegyek Payonba, de Pronti legyen csak fehér. :D
Nolzi, Omen miért szüneteltet? Nem úgy tûnik, hogy rövid idõre, ha még a vezérséget is full leadja.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Utolsó :lame: kérdés: mennyibõl lehet anyagilag kijönni? Vannak különbözõ árú szerverek vagy csak a hivatalos?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

NLZ

Omen azér lépett, mer elege lett a csalókból, és hogy leszarják vagy kivételeznek velük a gm-ek. Szal a ro-t teljesen abbahagyta, nem pedig másik szerverre ment.
[reserved]

thrall

Na végre csináltam képeket, ha még aktuális:
Multifilter a teakwon-om
ésNincs Helsing kasztja titkosított :D

Darkstar

#647
Quote from: RamizUtolsó :lame: kérdés: mennyibõl lehet anyagilag kijönni? Vannak különbözõ árú szerverek vagy csak a hivatalos?
Mi mind ingyen szerveren toljuk. Gyere a Ragna.hu-ra. :)
Quote from: NLZOmen azér lépett, mer elege lett a csalókból, és hogy leszarják vagy kivételeznek velük a gm-ek. Szal a ro-t teljesen abbahagyta, nem pedig másik szerverre ment.
Végülis Pedronál telt be a pohár?

A második képen lennék én :)
Meg ez is
Még1
Utolsó
Nolzi kedvéért :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: DarkstarMi mind ingyen szerveren toljuk. Gyere a Ragna.hu-ra. :)
És még a progit is le lehet szedni? Errõl én miért nem tudtam? :bruhuhu:
Megyeeeeeek!!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

thrall

Quote from: RamizÉs még a progit is le lehet szedni? Errõl én miért nem tudtam? :bruhuhu:
Megyeeeeeek!!! :D
vagy nikább fateRO-ra, jó a tásaság mindenhol(de  nálunk jobb :haha: :haha: )

Alkyra

Gyere inkább FateRo-ra. :) Egyb. ha help kell akor tõlem nyugodtan kérdezhetsz.
80. szintig minden kérdésre tom a választ.:jee:

Ramiz

Quote from: AlkyraGyere inkább FateRo-ra. :) Egyb. ha help kell akor tõlem nyugodtan kérdezhetsz.
80. szintig minden kérdésre tom a választ.:jee:
Én vagyok a Halál Hülye Kérdések Mestere, úgyhogy ezt az elhamarkodott ajánlatot még meg fogod bánni... :__devil: :lazza:
Mindenesetre nem tudom, hova menjek, talán ahol több USteames van... :)
Bandázós-erõszakoskodós játékosokat és részrehajló-erõfitogtató GM-eket nem szeretem, szóval lehetõleg olyat mondjatok, ahol ilyenek nincsenek. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Quote from: RamizBandázós-erõszakoskodós játékosokat és részrehajló-erõfitogtató GM-eket nem szeretem, szóval lehetõleg olyat mondjatok, ahol ilyenek nincsenek. :)
A GM-ek rendesek, a kis kreténeket pedig elintézzük. Majd bandázunk mi is. Gyere Fatero-ra.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

NLZ

Darkstar, azzal telt be a pohár, hogy nagynehezen végre kivetettük warlockal az aukciós fickót, akivel dupeolni lehetett(megduplázni a cuccokat), miközben garouk ezzel csinált magának párezer deadly poisiont (amit egyébként nem könnyû gyártani), s utána tucatszámra nyomta magába a fõtéren. Persze ebbõl nem lesz semmi megtorlás, hisz csak agyon csalta magát az MW, hiszen ha Garouk tudta, akkor az egész klán tudta. Közben persze ottvan még Pedro is, aki egyébként is összecsal minden lófaszt a klánnak, de azt már megszoktuk. :)
[reserved]

NLZ

Ragnahun az igazi bátor és kitartó emberek vannak, kik vagy benyalják magukat azokba a bizonyos körökbe, vagy küzdenek a jó cél érdekében, egyébként kimorzsolódnak az ilyen izé szerverekbe, mint a fatero. :D
A Tharanos Thower meg Yuno felett van pár mappal, bár nemtom, hogy te mit akarsz ott. :)
[reserved]

Rounin

#655
Hell and damnation. Ne csináljátok már ezt. Hol van több usteames? ^^

Fatero
http://rounin.atw.hu/ro3.jpg
http://rounin.atw.hu/ro4.jpg

Ragna.hu

http://rounin.atw.hu/ro7.jpg

Én vagyok a férfi :D

Ramiz

Akkor asszem Fatero... :)
Majd szólok, ha sikerült szereznem játékot, mert még a karakter kasztot illetõen mindenképpen kérnék tippet, hogy nehogy valami teljesen bénával induljak neki...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Azun

Gyere FateRo-ra, szerintem jó hely.
egy két kasztba még segíteni is tok.
Pl.:Monk.
Thrall:
Már nekem is van teakwonom neve: Darton.
Már találtam vele crused rubyt és skleteon cardot.a
Az kb 10 perc alatt payon cavebe.:D
A fateron nézd meg tali képeket:D
Naon durvák.
Bár engem ki hagyhatsz.
Ott a nevem Andrisz.
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

Alkyra

Quote from: RamizAkkor asszem Fatero... :)
Majd szólok, ha sikerült szereznem játékot, mert még a karakter kasztot illetõen mindenképpen kérnék tippet, hogy nehogy valami teljesen bénával induljak neki...

Ahogy mondtam hozzám, nyugodtan fordulhatsz. Én szinte már mindent kipróbáltam(egy-két kasztot kivéve s az újat a teakwont).
A következõ kasztokban tudok segíteni(ezek 2nd kasztok! Ugye az alapkasztok:
Swordsman, Acolyte, Thief, Archer, Mage,Teakwon,Merchant)

-Assassin(thiefbõl lesz)
-Knight(swordsman)
-Dancer(lány, archer)
-Hunter(archer)
-Monk(acolyte)
-Priest(acolyte)
-Wizard(mage)
-Sage(mage)
-Alchemist(merchant)

Ilyen karijaim voltak hunron.
Ezekbõl teljes guideot tudok adni. Hol, mit, mikor, miért.

Ha kérdésed van, nyugodtan írj ide. Én egy lányt tanítottam meg Rozni, úgy, hogymost már folyamatosan nyomja.(s a csaj nem a számítógépes fajátból való...szal MINDENT el kellett neki mondani..**-ahhoz hogy felvegyél vlmt kettõt kattints az adott cuccon az invetoryban. -Mi az invetory??**
SZal ha õt meg tudtam tanítani akkor téged is meg foglak.:haha: :haha: )

Ramiz

:merci: Asszem át kell adnom a Halál Hülye Kérdések díját. :D
Na majd jelentkezek ha meglesz a játék. Ha nincsenek erõs/gyenge kasztok, vszeg tolvaj leszek vagy varázsló.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!