Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

thrall

1. Azun én TÉGED MEGÖLLEK( 3 napja keresem a proing hat-et és nemtaláltam)
2. ha Alkíra incs fenn, akkor kérdesek jöhetnek felém is, vagy ha meglesz a RO Whisperezhetsz is Nincs Helsing névre :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kupo

#662
Most regeltem a FateRO-ra, mert már visszahúzott a RO. :D Majd elkezdem megint, és asszem most elég sokáig. :)
Innen ki játszik a FateRO-n és van valami klán amibe mind benne vagytok?

thrall

Quote from: KupoMost regeltem a FateRO-ra, mert már visszahúzott a RO. :D Majd elkezdem megint, és asszem most elég sokáig. :)
Innen ki játszik a FateRO-n és van valami klán amibe mind benne vagytok?
sajnos klánilag eléggé szétszórtak vagyunk
én Nincs Helsing, és Multifilter :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: thrallsajnos klánilag eléggé szétszórtak vagyunk
én Nincs Helsing, és Multifilter :D
Multit nem szeretem, úgyhogy legyen a NH. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Azun

Hmmm
én is faterozom, a kari neveim benn vannak az aláírásomba.
Még Darton nevû teakwonomat nem írtam be, de erre najd sort keritek.
Jah éé Fekte láng örzöi klánba vaok.
Nincs ha karsz gulidba leeni, akko szólhatok a céh meseteremnek.
Ha akarod.
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

Kupo

Majd ma lesz helyem, aztán felrakom RO-t.Meg nézem Kenshin OVA-t, meg Movie-t, aztán letörlöm, mert már fel volt írva, de nem láttam. :D

Suszi

Én azon a váleményen vagyok, h kellene csinálnuk egy usteam-es guildot (persze nem ezen a néven)
Várom a véleményeket. (Én most a Felkelõ Hold Mesterei közé tartozom, bár nem tudom meddig :))

NLZ

Quote from: DarkstarGTB
GTB vége :D
Vajon miért nem foglalja el senki ezt a várat?

Mert nincs egy normális wiza meg priest a szerveren. :D (normális wiza már ragnahu-n sincs :()
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZMert nincs egy normális wiza meg priest a szerveren. :D
Annak is necces lenne. A képrõl lemaradt egy Bapho, kint meg még volt 2 abysmal. :)
Quote from: NLZ(normális wiza már ragnahu-n sincs :()
Ezt meg a többi wizával együtt köszönöm. :rolleyes:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Na látod, ebbõl is látszik, hogy nem láttál még igazi wizát. :D
Xavariszból még talán lehetne vmi, de õ 40en váltott, szal max high wizaként fog remekelni. ;)
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZNa látod, ebbõl is látszik, hogy nem láttál még igazi wizát. :D
Még jó, hogy van egy ilyen "szakértõ" is köreinkben. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

ugye-ugye? ;)

Lehet benne leszek a ragnahu map készítõ csapatban. :) Már csak a progik használatát kell megtanulnom :D
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZLehet benne leszek a ragnahu map készítõ csapatban. :)
Mert én nem? Mekkora nagy lesz, megkétszerezzük az eddigi világot. :D :jee: A cc-seknek pár új monsztát is kéne írni. :) Viszont ezt a progit tényleg tanulni kell, nem tûnik túl egyszerûnek, de ez nem okoz problémát. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Majd csinálok sok poision4es szörnyet, garouk örömére. :D
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZMajd csinálok sok poision4es szörnyet, garouk örömére. :D
Hehe :__devil: :__devil: Legyenek jó agresszívek, és detect hiddenesek. :D És legyenek sokan, lehetõleg asisttal.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Igaz is: van olyan kaszt, akire szükség lenne a klánban? Én szívesen indítok bármilyet, csapatembert is, mivel itt gondolom leszünk elegen rendes partizáshoz, nem úgy, mint a L2 szerveren. :) Vagy kipróbáljam az új kasztot?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Én azt mondom, olyat indíts, amilyenhez kedved van. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Mattanja

Quote from: DarkstarÉn azt mondom, olyat indíts, amilyenhez kedved van. :)
Pontosan. Elvileg nincsen legerõsebb, legjobb. Csak tõled függ, hogy miyen lesz.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

thrall

Quote from: RamizIgaz is: van olyan kaszt, akire szükség lenne a klánban? Én szívesen indítok bármilyet, csapatembert is, mivel itt gondolom leszünk elegen rendes partizáshoz, nem úgy, mint a L2 szerveren. :) Vagy kipróbáljam az új kasztot?
Meik serveren vagy? amúgy amit akarsz XD
Suszi, FHM is bad, FHM is VERY BAAAAAAAAAAAAAAAAAAD original sin is da best!!! :D

NLZ

Attõl függ, hogy hogy osztod a statot és a skillet. Meg a cuccaidtól. :D
[reserved]

thrall

Quote from: NLZAttõl függ, hogy hogy osztod a statot és a skillet. Meg a cuccaidtól. :D
magyarul tõled :P

Ramiz

Jó, de én nem tudom, hogy melyik kaszt milyen. Pl hogy tolvaj az miben jó, varázslókasztok miben különböznek... Azt se tudom, hogy mennyire szokás partiban nyomulni, mert ha nem, akkor nem jó dolog íjásznak vagy varázslónak lenni. Amit meg végképp nem tudok, hogy a skillek közül melyik fontos hosszútávon (Falloutban pl rá lehetett gyúrni a Luck+Critical Hit-re, amit szerettem, de hogy itt is lehet-e, azt nem tudom).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

thrall

Quote from: RamizJó, de én nem tudom, hogy melyik kaszt milyen. Pl hogy tolvaj az miben jó, varázslókasztok miben különböznek... Azt se tudom, hogy mennyire szokás partiban nyomulni, mert ha nem, akkor nem jó dolog íjásznak vagy varázslónak lenni. Amit meg végképp nem tudok, hogy a skillek közül melyik fontos hosszútávon (Falloutban pl rá lehetett gyúrni a Luck+Critical Hit-re, amit szerettem, de hogy itt is lehet-e, azt nem tudom).
luk = critical itt :D
thief - Agi a legfntosabb stat-ja, mert a kitérés kell neki
Archer - DEX, hisz az növeli a sebzését
Swordman - STR leginkább
magician/acolyte(kivéve, ha monk lesz) - INT, de mint állat :D
acolyte(ha monk lesz) - STR/DEX/INT a legfontosabb

criticalosnak pedig leginkább a kataros assasin a jó (mert assasin katart, vagy egyszerre két kardot/tõrt/egykezes cuccot tud viselni)

edit: kezd elmenni az életkedvem is a poring hat keresése közben :P

Darkstar

Ramiz, wizardként mondhaton, hogy a mage egyedül jobban tud fejlõdni, mint csapatban. :D De viszont egy csapatban marha fontos szerepe van. Woerõl meg nem is beszéljünk :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: DarkstarRamiz, wizardként mondhaton, hogy a mage egyedül jobban tud fejlõdni, mint csapatban. :D De viszont egy csapatban marha fontos szerepe van. Woerõl meg nem is beszéljünk :D
nálunk egy wiza, egy sage simán visszatartja a népet WOE-n, én már csak slussz poén vagyok ott :D

Darkstar

Quote from: thrallnálunk egy wiza, egy sage simán visszatartja a népet WOE-n, én már csak slussz poén vagyok ott :D
Ezért mondom. :) Amikor meg 3-4 wiza dobja folyamatosan a Gustot meg a LoV-ot az ajtóba, akkor egy hadsereg se jön be. :D Az meg az extra, amikor a huntik csapdáznak, és a mozdulatlam emberkéken lehet kísérletezni. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Jahm, tényleg nem tudják sokan, hogy kell wiza ellen védekezni. :)
[reserved]

Ramiz

:merci: az infókat! Akkor vagy thief, vagy mage leszek pillanatnyi hangulatomtól függõen. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!