Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

Kupo

Az a szerver, egyesülni fog, egy másikkal, amit én és egy haverom csinált.Talán holnap indul, és sok új dolog lesz benne.Marad fun, de nem ekkora HP stb. :D
A statok nem bugosak voltak szerintem, hanem be lehet állítani, hányszoros legyen a HP, és SP.
Ha akar valaki kicsit szórakozni, jobokat kipróbálni, az írjon ide, és indítok egy szervert, aztán tesztelgethetünk, úgysincs jobb dolgom. :)

NLZ

treasure hunter quest engem is érdekel, majd körbenézek.
Lev4 weap quest elméletileg 2 részbõl áll, van az A típusú fegyók, meg az S típusú fegyók. A típusú fegyók umbalában vannak, kb úgy, mint a berzebub card összerakása prontiban. Szal odaviszel cuccokat, azt kapod a fegyót. Az S típus már macerásabb. Elõször beszélni kell emberekkel, vinni nekik cuccokat, meg ilyenek, s a végén a végsõ cuccbeszerzésnél kapod Vénetlenszerûen a fegyvert, attól függõen, hogy milyen cuccot viszel. Például, ha a vitt cucc Muscovite, Rose Quartz és Olivine, akkor vagy Rudra Bow-ot vagy  Berserk-et kapsz.
Ha a vitt cucc Biotite, Agate és Citrine, akkor vagy Tjungkuletti-t, vagy Skewer-t kapsz. :)
[reserved]

Darkstar

A frissítések tényleg jó (végre A FW is a régi :D), egy bajom van, mégpedig: MIÉRT KAPCSOLTÁK VISSZA AZ XP VESZTÉST? Ezzel valahogy nem tudok megbarátkozni, fõleg amíg Garouk féle vicces emberek vannak a szerveren. Viszont elvileg ma jó dolgokat fogunk látni eladásra kínálva. :D
A Kincsvadász questek valami elõnnyel is járnak, vagy csak a játék a lényege?
És megint több egy empivel. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Quote from: White SeeDKincsvadászatnál pontokat kapsz amit beválthatsz cuccokra. LV4-es weapon, kártyák, vagy sima pénz.
+Visszakapcsolták XP vesztést? Mennyit vesztek halálonként?!
Még nem öltek meg azóta, de többen azt mondták, hogy a szokásos 1%.
Ez a beváltás jónak hangzik. De gondolom nem kevés pont kell egy-egy cucchoz. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Quote from: White SeeDJah, ami fegyver kell nekem az 140 pont:)
két küldetést csinálhatsz óránként. Persze a deliveri szolgáltatásért jár 1 pont, de szörnyölésért több.
Kártyák vannak 2-500 pontig.
1% az marha sok, fõleg magasabb szinten:(
Milyen cardok vannak? Berze? :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kupo

#725
Nemsokára lesz Knight-om FateRO-n. :D

NLZ

roempire fórum lv4weap guide Érdemes a többi hozzászólást is elolvasni, írnak érdekes dolgokat. a godlike leírás nem úgy van, ahogy ott írják.
[reserved]

thrall

ja igen, van egy jó hírem, aki még nemtudná, FateRO-ba bekerült 10 új pet, amiket most felsorolok(beszúrom fatero forumról, aki nemlátogatná :P):

Név - Befogó - Kaja - Skill

    * Wild Rose - Hand of God - Fish Tail - Increase AGI
    * Metalling - Blade Lost in Darkness - Flexible Tube - Item Loot (100)
    * Ninetail - Hammer of Blacksmith - Dark Crystal - Adrenaline Rush
    * Marin - Peridotite - Garlet - Frost Diver
    * Baby Leopard - Necklace of Wisdom - Meat - Weapon Perfection
    * Baby Hatii - Frozen Rose - Ice Cream - Cold Bolt
    * Desert wolf - Necklace of Oblivion - Meat - Fireball
    * Creamy - Aloe - Red Herb - Sight Blaster
    * Teddy bear - Old Magicbook - Puppet - Assumptio
    * Coco - Rouge - Acorn - Stone Fling
    * Lude - Cursed Ruby - Ectoplasm - Status Recovery
    * Succubus - Foolishness of the Blind - Royal Jelly - Wink of Charm
    * Eclipse - Opal - Carrot Juice - Gloria
    * Familiar - Four Leaf Clover - Grape - Darkness Attack
    * Martin - Old Portrait - Orange Potion - Throw Sand
    * Scorpion - Flame Heart - Green Potion - Poison Attack
    * Leaf cat - Aquamarine - Fish Tail - Heal
    * Tarou - Ora Ora - Monster's Feed - Item loot (40)
    * Whisper - Rough Wind - Ectoplasm - Cursing Attack
    * Boa - Mystic Frozen - Green Herb - Envenom

a skillek még nem tökéletesek, de már bentvannak a pet-ek, ja és AKINEK VAN NECKLACE OF OBLIVION-JA AZ ADJA IDE (már csak 1 kell :P)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

grat. :) Omennel felnéztünk fatero-ra. :) Végülis nemrossz. Itt nemtaláltunk csiter MWseket ezidáig. :D
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZgrat. :)
Kössz. :)
Quote from: White SeeDwell, a ragna.hu-n sem ártana néhány új pet:)
Ezek a treasure hunter küldetések egyre szivósabbak. So, most 3 ntért paszoltam le 40 hajat, amibõl simán pénzt lehetett volna csinálni....
Én inkább idegesítõt kaptam. Gyûjts be 150 worm peelinget. Majd hülyét kaptam, mire összekapartam 30at culvertsben, aztán inkább átmentem Anthellbe, de min 1 órán elment ezeknek a vadászatával. Pont ez lenne benne a jó, de legalább vmi méltóbb ellenfelek lennének. Viszont 4 tokent ért. :D Berze card meg nincs. :(
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: DarkstarSikerélményem van. :D
Nolzi, még1* kösz a zsét. :)

Tegnap (vagy még ma?) a clocktowerben egy az egyben úgy néztél ki, mint valami szellem =)

Mellesleg a milliárdos földesúrnak üzenem, hogy ha adakozó kedvében van, nyugodtan keressen meg és kitalálunk valamit eme probléma orvoslására. Hidd el, megértõ tárcá.. fülekre találsz :D

Darkstar

Quote from: RouninTegnap (vagy még ma?) a clocktowerben egy az egyben úgy néztél ki, mint valami szellem =)
:) Szellemek powa. :whoah:  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar:) Szellemek powa. :whoah:  :D

Szellemûzõ kaszt nincs? =D

Mellesleg nyaf. Mi a helyzet ragnahuval? Órák óta nem elérhetõ :(

Darkstar

Quote from: RouninSzellemûzõ kaszt nincs? =D

Mellesleg nyaf. Mi a helyzet ragnahuval? Órák óta nem elérhetõ :(
Hackelték és War leállította. Lehet, hogy végleg. :(
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: DarkstarHackelték és War leállította. Lehet, hogy végleg. :(

:confused: o.O ???????

Na neee. Az azért enyhén durva lenne. =(
Sõt. Már kezdtem megismerni a masszívan játszókat, beilleszkedni, ráérezni a játékra... -_-
És a (névleg) 1/1/1 is tetszett =(

Rounin

No, nincs vész... legalábbis úgy néz ki, Warlock kezdi uralni a helyzetet, bár károk keletkeztek :(

Darkstar

Örülök hogy újra megy a szerver.
A FateRo-n van valahol nyílárus? Ha igen, hol?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: DarkstarÖrülök hogy újra megy a szerver.
A FateRo-n van valahol nyílárus? Ha igen, hol?
sajnos nincs

Amúgy ki van benne,hogy FateRO-n csinálunk gy USTeam guildet, ugyanis most oszlot fel a Guildem a sok kis kötsög miatt -.-
Ja... és ebbõl az esetbõl tanultam egy dolgot: a Guildben katonai szigornak kell lennie :P (kivéve, ha nem WOE guild)

Mattanja

Quote from: thrallsajnos nincs

Amúgy ki van benne,hogy FateRO-n csinálunk gy USTeam guildet, ugyanis most oszlot fel a Guildem a sok kis kötsög miatt -.-
Ja... és ebbõl az esetbõl tanultam egy dolgot: a Guildben katonai szigornak kell lennie :P (kivéve, ha nem WOE guild)
Én benne lennék, attól függ, mirõl szólna az egész? Vagy hogyan mûködne?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

NLZ

Hát AD már újra van alapítva fatero-n, szal tuti nem leszek usteamos guildben. :D
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZHát AD már újra van alapítva fatero-n, szal tuti nem leszek usteamos guildben. :D
0m3n csak megunta a lassú fejlõdést, ezért átment faterora. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Azun

Kicsit késve de itt vannak a képek akriaimról, egyelõre kettõrõl.
A 2nd jobosokból.
Az aláírásban keresétek.:D
FateRos karik(más nincs :) )

Andrisz->monk http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena319_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Voltar->knight http://www.kepfeltoltes.hu/view/051213/screeneAthena318_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Reox->mershant(kovács jelõlt)
Kósza->bard
Tadaka->thief(rouge jelölt)
Darton->teakwon

NLZ

#743
Jahm, Omennek elege lett a szaros mwbõl, meg warlock balfaszságából, ezért átjöttünk. :)
Egyébként asszem ragnahun szétosztom a javaim, akinek kell vmi, szóljon. :D
[reserved]

Mattanja

NLZ, megint kicsúszott a szádon, és még mindig szókimondó vagy?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Darkstar

Quote from: NLZJahm, Omennek elege lett a szaros mwbõl, meg warlock balfaszságából, ezért átjöttünk. :)
Egyébként asszem ragnahun szétosztom a javaim, akinek kell vmi, szóljon. :D
A milliárdból jöhetne némi pénz. Megköszönném :D Mért mész te is? Meg ha van empid, az is. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Jóvanna, ez csak egy ártatlan kötõszó, nehogymár ez legyen a legnagyobb gond. :)  Sztem ha nem szólsz, észre se veszi senki más. :)
Darkstar, a guildotok kap pénzt rendesen, ne aggódj. :D
[reserved]

Darkstar

Nem aggódok, de a tõzsdén jól jön nekem is minden milla. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: NLZJahm, Omennek elege lett a szaros mwbõl, meg warlock balfaszságából, ezért átjöttünk. :)
Egyébként asszem ragnahun szétosztom a javaim, akinek kell vmi, szóljon. :D

Ha eddig segítettél, most már felesleges lenne felhagyni ezzel a hagyománnyal :D

Avagy szólok, hogy anyagilag jó lenne kis segítség tõzsdéhez :)

thrall

nemtudja valaki, hogy ki az a Daniel, akit addig kell ölnöm, amíg rá nem jön, hogy õ nekemakarja adni a poring hat-jét?