Main Menu

DotA, LoL

Started by chilip, 2008-02-16, 15:38:29

Previous topic - Next topic

chilip

#1410
pontosan! ha vesztésre áll a csapat és te szarkasztikusan és nem konstruktívan szólsz hozzájuk, felbaszod az agyukat mégjobban. rombolod a csapatot és még te magad nem is így gondolod.

ez meg megérte a reportot sztem:
QuoteGaren   [00:11:48]   useless bot and mid
Garen   [00:11:52]   carrying enemies

mindenkinek lehet rossz napja, vagy egyszerűen csak béna és nem tehet róla. ahogy zana (asszem ő volt) megjegyezte, hogy vannak lelkes játékosok. (értsd 500+ win és úgy jáccik mint egy 30 wines, mert béna de próbálkozik)

amúgy a garenes volt a szolidabb mer ott nem sokat kommunikáltál egyáltalán, de minden beírásod csípős megjegyzés

ezért nem nagyon szoktam SOLO-ban kommunikálni csak:  "ss mid/bot/top", "re", "pls focus", "dont give up" stb
nem kaptam még soha ban-t :P inkább káromkodok a gép előtt mint chaten

Kassh

Quote from: Kraivan on 2013-03-22, 11:12:33
Adc-vel ha a supoort autoattacker pusher, akkor nem sokmindent lehet tenni. Egy carry gold nélkül halott. Az nem érdekel ha a support szerzi a killt, ha hagy farmolni. De ez a support ráment arra h lopja a cs-t. Goldgenerator item, irány counterjungle, és 26. percre megvan az a gold amit elvesztettem a tag miatt és mehet az ölés. Menne... ha a feedelt mosterek már nem épp a nexust ütnék ilyenkorra.
Ha egy support autoattackol akkor is könnyű elvinni előle a last hiteket, mivel jóval több AD-d kéne hogy legyen(rúnák, masteryk). Egy carry gold nélkül valóban halott, viszont ha nem trollbuild akkor miért nem avarice bladet csináltál amit utána még bele is tudsz épiteni a buildedbe? A Kaget azért annyira nem. A gold termelő itemek közül igaz hogy a philo hozza vissza a leggyorsabban az árát, de egy carrynek 800 goldot kidobni az ablakon csak azért hogy 27 perc múlva majd talán lesz belőle pénzed elég nagy hülyeség. De még ha azt is csinálod hogy csak megvárod amig annyit visszahoz hogy megérje eladni akkor is csak adtál a szarnak egy pofont. Gyakorlatilag azt a goldot amiket ezekre költöttél(800+765=1565) inkább költötted volna egy bfre és máris előrébb lett volna a csapat.
[spoiler]Philo - 800g - ~27 perc
Kage - 765g - ~32 perc
Heart - 975g - ~33 perc
Blade - 750g - ~42 perc[/spoiler]
Quote
adc lasthitkill a szo*ásos. harass-el leviszem az ellent ahogy egy support teemoval illik, és simán hagy meghalni. Ráhagynám ha ezzel szemben+10-15 cs-je lenne, hisz suipporttal az is segítség ha akadályozom az ellenfelet farmolni. De nem. Tisztán el lett adva a game. Így ha már adc nincs, legalább dmg-er teemo lett volna. Wardolást meg tactical point shroomok megoldották.
Tactical point shroomok jóval kevesebb sightot adnak mint a wardok, ráadásul ha rámegy az ellenfél akkor felrobban tehát tudja hogy ti tudjátok hogy ott van. Ezzel ellentétben a ward nem robban fel, ezért jóval jobb surprise gankeket lehet velük csinálni.
Quote
Amúgy meg meta és új buildek teszteléséért nem banol a riot, legalábbis ezt hazudja. hisz bátoratani kell az új stílusok építését.
Trollbuild szvsz akkor lenne ha szándékosan haszontalan tárgyat vennék (pls: ap garennek, manareg alternative source usernek, stb), és elmennék int. feed-be.
goldgenerator itemek helyzetelőny visszaszerzésére vannak ha nem support vagyok.
Igen, ez igy van, nem muszáj senkinek se a metat játszania, ugyanúgy ahogy lehet villával is enni a levest, csak nincs értelme. :)
Nem véletlenül az a meta ami, valószinüleg ha lesz jobb team comp akkor az lesz a meta, de jelenleg ez a legkönnyebben->leghatékonyabban játszható team összeállitás.

Quote
De akkor jó. Úgy látom én vagyok a rosszfiú.

Úgy látom ha szarkasztikus vagyok az negative attitude: ban.
Ha "megjósolom" h a csapattársam eladja a gamet, az is flame: ban.
Ha oltok akikekkel mást nem lehet csináln az flame: ban,
Ha inkább csendben maradok chatelés helyet, akkor meg volt h reportolnak "no communicating" miatt, így az is ban...
Lehet értelmesen is kommunikálni a csapatoddal, ha elkezded oltani a csapattársaidat ahogy chilip is irta ők is felbaszódnak és mégtöbb hibát vétenek mint eddig. Ezzel ellentétben ha mondjuk éppen láttad mit csináltak, és leirod nekik hogy mit kellett volna csinálniuk (konstruktivan, nem úgy hogy "Lol you fucking idiot you shouldve not gone there stupid retard"). Ha ezt megtetted és továbbra is feedel/elrontja akkor oda kell menni és segiteni neki, ha kell akkor adcvel.
Quote
És még mindig az zavar, h ezek a meccsek még a 2 héttel ezelőtti ban előttről vannak. Az elmúlt hetekben kogmaw, és kayle voltam sokat. Support 2 alkalommal és abból az egyik a fenti képi morgana.

Meddig kering a tribunalban egy votecsomag?mert ha nem évül el a téli flamelés, akkor felejtős lesz a main accountomat használni. Mert 1.5 éve játszom, Rankeden úgy jólius óta, a stílus kb ilyen volt mindigis winratio 49%, erre 2 ban jött most 2 héten belül is.
Mert ok h a votepage az 5 gyöngyszemet mutatja, de90+ig se azért jutott el a honorszámlálóm mert elmentem blindpickre honort farmolni ahol boldog boldogtalannak spamelik a honort.
A tribunal úgy működik hogy ha összejön bizonyos számú report és game amiben reportoltak akkor az összes addigival bekerülsz és elbirálják, általában punishal, de láttam már olyat is hogy nem. Én eddig egyszer lettem banolva kb fél napra, de lehet még annyi se volt, valszleg azért mert régen szokásom volt hogy beirtam a game végén akármi volt a játék végkifejlete hogy "gg noobs easy".
Azóta már ezt sem teszem, egyesek nem értik a viccet :(

Kraivan

A nsupport autoattackel nem igazán az a nagy gond, h nehéz ellopni tőle a last hitet. Hanem azt h ott vagyunk az ellenfél tornya alatt, azaz potenciális célpontok vagyunk a junglernek. És már azzal sok-sok értékes cs elvész, ha menekülni kell egyet a harasstől.
És 2adc mérkőzésében jelentősen borítja az egyensúlyt h ki jön vissza hamartabb bf-el. Mert Azzal már egy poke és máris vissza vagy zavarva a torony alá, ergő szabad farm neki, neked meg marad a towerhug.

QuoteIgen, ez igy van, nem muszáj senkinek se a metat játszania, ugyanúgy ahogy lehet villával is enni a levest, csak nincs értelme. :)
Nem véletlenül az a meta ami, valószinüleg ha lesz jobb team comp akkor az lesz a meta, de jelenleg ez a legkönnyebben->leghatékonyabban játszható team összeállitás.
jelentős különbség van aközött h valaki metának megfelelő hőst választ, vagy  metanak megfelelően játszik is vele.

Épp minap volt h egy jó gamerrel bontottuk a metat, és ketten elvittük a hátunkon a játékot.
katarina top én meg kayle mid. A kettőnk ultija vitt is mindent, még azt is ellensúlyoztuk h a jungler és a bot feedelt.

A lényeg h a közösség banolt. A 90+ honorom nullázva vannak, és meglehet h ha egy hét múlva belépek, közben még egy keringő packomra punisht nyomnak majd...

Most tanítom az asszonyt játszani. Meg ps-en is van mit bepótolni. Itt angliában egész jó áron vannak 2nd hand shopban játékok. ^^

Kicsit más:
Az új hős csak bennem idézi Dragonball Z Zelljét Bo skinjével?

Kassh

Quote from: Kraivan on 2013-03-22, 20:28:36
A nsupport autoattackel nem igazán az a nagy gond, h nehéz ellopni tőle a last hitet. Hanem azt h ott vagyunk az ellenfél tornya alatt, azaz potenciális célpontok vagyunk a junglernek. És már azzal sok-sok értékes cs elvész, ha menekülni kell egyet a harasstől.
És 2adc mérkőzésében jelentősen borítja az egyensúlyt h ki jön vissza hamartabb bf-el. Mert Azzal már egy poke és máris vissza vagy zavarva a torony alá, ergő szabad farm neki, neked meg marad a towerhug.

QuoteIgen, ez igy van, nem muszáj senkinek se a metat játszania, ugyanúgy ahogy lehet villával is enni a levest, csak nincs értelme. :)
Nem véletlenül az a meta ami, valószinüleg ha lesz jobb team comp akkor az lesz a meta, de jelenleg ez a legkönnyebben->leghatékonyabban játszható team összeállitás.
jelentős különbség van aközött h valaki metának megfelelő hőst választ, vagy  metanak megfelelően játszik is vele.

Épp minap volt h egy jó gamerrel bontottuk a metat, és ketten elvittük a hátunkon a játékot.
katarina top én meg kayle mid. A kettőnk ultija vitt is mindent, még azt is ellensúlyoztuk h a jungler és a bot feedelt.

A lényeg h a közösség banolt. A 90+ honorom nullázva vannak, és meglehet h ha egy hét múlva belépek, közben még egy keringő packomra punisht nyomnak majd...

Most tanítom az asszonyt játszani. Meg ps-en is van mit bepótolni. Itt angliában egész jó áron vannak 2nd hand shopban játékok. ^^

Kicsit más:
Az új hős csak bennem idézi Dragonball Z Zelljét Bo skinjével?
És a Katarina top vagy a Kayle mid volt szerinted "meta bontó"? :D
A Katarina top, bár ritka de simán belefér, a Kayle mid meg mindennapos.

Kassh

Quote from: Kraivan on 2013-03-16, 03:01:20
Tényleg nem értem a MM system-et. Úgy tudom h velem ugyanazon divisionben lévőkkel kéne összedobjon.
Nem. Továbbra is elo alapján hiv be, csak már Matchmaking Rating(MMR)nek hivják és láthatatlan. A division system csak parasztvakitás :) Ezért is kapsz jóval kevesebb LP-t mint amennyit mi, mert jóval alacsonyabb division-ü playerekkel játszol mint ahol vagy.

chilip

nem parasztvakítás, hanem majd a szezon végi rewardokat ez alapján kapod, így kaphatsz majd gyémánt ligás rewardot is ha eleget játszol és az elo-d nem megy fel mondjuk 1200 fölé soha :P

Kassh

Quote from: chilip on 2013-03-25, 16:35:18
nem parasztvakítás, hanem majd a szezon végi rewardokat ez alapján kapod, így kaphatsz majd gyémánt ligás rewardot is ha eleget játszol és az elo-d nem megy fel mondjuk 1200 fölé soha :P
De attól még nem leszel jobb player :D

chilip

jobb player csak attól leszel ha nyitott szemmel és fejjel játszol :P emellett last hitet lehet gyakorolni custom game-ben pl, lehet sima 5v5ben kigyakorolni 1 db hőst hogy stabilan jól menjen vele és aztán lehet rankra is vinni :P (the hard way) sztem

Zsiga


Kassh


chilip

én inkább várok amíg a hivatalos LoL oldalon nem hirdetik ki  ::) utána esetleg ránézek

Kassh

Quote from: chilip on 2013-04-01, 22:07:16
én inkább várok amíg a hivatalos LoL oldalon nem hirdetik ki  ::) utána esetleg ránézek
miért hirdetnék? ez nem hivatalos cucc :o

chilip

akkor meg nope, nem írom be magam ide  :P

teraflare


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kraivan

#1425


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kraivan

Hááááháháháááááá

Újabb 1 hét ban.
Több mint 50 honor pont, több mint 20 honorable opponent, de banolnak, mert ebben a divisionben TILOS veszteni.  :falba: :comp: :comp: :comp:Mert ha vesztesz, akkor mindenki mindenkit reportol int. feed-re (hisz unskilled max kisebb eloba tesz a rendszer) és a tribunal meg ész nélkül nyomja a punish gombot.

Igaz h ott a másik account, de persze h felk-- az agyam amikor 2 évnyi párszázezer ip-nyi champ, rúna és egyéb dolog ban-ra kerül úgy h még az ellenfél is nekem ad igazat a chat során, de a statisztika az statisztika. A fentebbi "poénkép" alapján 8 nap kitiltás:


Most megint üresnek érzem a gépet.
2 játék van telepítve a gépre: Diablo3 és Lol. Az előbbibe kedvem nincs logolni, a másikkal meg ez a gond.

Dreamcleaver

Blops 2 ingyen hétvége van. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Quote from: Kraivan on 2013-05-11, 00:50:36
2 játék van telepítve a gépre: Diablo3 és Lol. Az előbbibe kedvem nincs logolni, a másikkal meg ez a gond.
http://www.kongregate.com/games/sarahnorthway/rebuild-2
jó szórakozást ;)

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Márpedig te csinálsz valamit rosszul, ha már 2x is bannoltak. Nem automatikusan mennek a reportok tribunalra.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kraivan

Quote from: Cobra on 2013-05-11, 12:34:44
Márpedig te csinálsz valamit rosszul, ha már 2x is bannoltak. Nem automatikusan mennek a reportok tribunalra.

http://eune.leagueoflegends.com/tribunal/en/case/482729/

#1 Jax, jungler:
Mint látható üvöltöm h jöjjenek segíteni. Leaprítottak, segítség 0. Így persze halott vagyok, nincs buffom, és felzárkzónom kell ezerrel, persze már azonnal engem kell okolni h közben az ellenfél 2 buffal rohangál és ő tud gankelni.
Az a 16/9es fizz kb 30. percig 0/7-el volt. BÁRMI harc volt, ő elbújt egy bokorban, és ment levadászni az alacsony hp-jú ellenfeleket akik holtunk után maradtak.
A "your the noob who chaced..." beszólás arra volt, h az ellenfél tank elbaitelte a jungelbe, a maradék 4v4 szituációban meg 2 carry vs1 ellen semmi esélyünk nem maradt. A popcorn "beszólást" arra használom amikor valaki végignézi ahogy a csapatát lemészárolják.
De mint látható a campelés után volt sikeres killje, bár a meccset elbuktuk. Így ő a "sztár" akit mi húzunk vissza.

#2:
First ban/first picker voltam. Kiválasztottam a carry-t, mert jungelezni nem szeretek, supportot meg nem szívesen vállalok, solo lane meg nem esély.
MF 4th pickerként azon verte magát h ő már írta h adc, lesz*rja h én már adc vagyok.
Pick order van. Aki hamarabb van az választ, aki később az a maradékból kap. Úgy tűnik a cspatom nem így gondolja mert 3 report is érkezett rám megintcsak, pedig az ellenfél is nekem ad igazat és MF-et hibáztatják h én haltam miatta. MF-nek persze 0 cs-se volt, mert E-t spamelt és autoattckelt, persze h mindent elvettem előle. Kb 0/0-n voltam, amikor ő már 0/5-ön, majd a megfeedelt ellenfél számára már nem voltam én se ellenfél.
Persze a csapat többi tagja is "remekelt" 1/21-es eredménnyel totálisan sárbadöngölt vereség.

#3:
Karma full ap, autoattack és még céltudatosan próbálta elvenni előlem a creepeket, és mint olvasható én vagyok a berzerker, akinek nem kell segíteni.
Khazix meg full hp, full mana aktív GA és a TF-ből elmenekül.

#4: AP soraka Q-t maxolva először...
a két tankunk jungelezett, miközben 3vs5ben elvesztettük brutálisan a középső vonalat.
3 ölésem volt, de a dmg jelentős része az enyém, csak más viszi a killt. Sokszor vagyok ADC úgy h leolvasztom az ellenfél életét, vki más öli meg, így nekem assisst jut, de gridben meg mégis nekem van a legtöbb dmg.
Mint a példa mutatja a sok idiótát ez nem érdekli.

#5:
Hecarim failgankelt, és még halt is. Még alistar is elismeri h béna. Jön és vagy meghalt a gankbe, vagy pusholja a lanet.
11. perc ahol rászólok. Jött gankelni, én kihasználom, de ő farmért jött nem gankért. Ellenfélnek +1 kill hecanak +3 creep. Megérte. -_-
Az ellenfél persze jól játszott. Masszívan rám focusáltak. A csapat persze engem reportol, mert malzahar ultiját és 5 ellenfél burst dmg-ét nem tudom túlélni.

De végülis igazad van Cobra.
Tuti én vagyok a szar alak megint. Sztem a honor se ingyen kerül hozzám, pláne amilyen fukarok az emberek a honor osztásával, tuti reportolni akartak, csak arra is bénák.

Videokat kéne megint csinálnom, mert persze most megintcsak azt tudom linkelni amikor bannolnak, azon nem látszik h milyen az amikor szupercarryzem a csapatot, csapattárstól és ellenféltől egyaránt elismerést kapok.

Az én véleményem:
Silver5 0 lp-re vagyok integrálva. 1 győzelemért 5 lp-t kapok, egy vesztésért 20at vesztek. Az itteni játékosok 80%a idegbeteg idióta, és engem is azzá tesznek, de spamelés helyett a hibákkal szembesítem őket, ami persze "negative attitude". "we cant win if you focus enemy tank, ant let your antitank carry die" bant a köcsögnek! H mer beszólni h kit üssünk?!
Miután azokat leírom alttabolok mangát olvasni már.
Gold divisionbe kéne jutni, de silver5 30+ lp-re se tudok feljutni.
TÉNYLEG volt olyan szérián h 12-t buktam, amiból 4 tisztességes defeat volt, a maradék 8 meg int. feed, afk.
Szal idióták idióta reportokkal jönnek (3/8 adc int. feed, mellékes h 18 assisstja van mellé) és a többi idióta meg tribunalon nyomja a punish gombot mint süket a csengőt.

Sokszor reportolnak h nem ss-elek. HA van időm akkor bemásolom a missing eneemy indikátor szövegét, mert azt a tribunalchat nem látja, csak remélem h valaki zöld utat nyom egy olyan reportra.

Kassh

Quote from: Kraivan on 2013-05-11, 20:55:40
Pick order van. Aki hamarabb van az választ, aki később az a maradékból kap.
Igen, ez és ehhez hasonló hülyeségek miatt vagy még mindig ott ahol vagy :)
Quote from: Kraivan on 2013-05-11, 20:55:40
de gridben meg mégis nekem van a legtöbb dmg.
SEMMIT nem számit hogy ki mennyi damaget tolt. Ez olyan mint amikor az AP nidalee veri a faszát hogy ő csinálta a legtöbb damaget amikor annyit csinált egész game alatt hogy dobálta a Qkat, nyilván neki lesz a legtöbb. :D
Quote from: Kraivan on 2013-05-11, 20:55:40
Sztem a honor se ingyen kerül hozzám, pláne amilyen fukarok az emberek a honor osztásával, tuti reportolni akartak, csak arra is bénák.
http://www.youtube.com/watch?v=MPXYdgtdIDE&feature=player_detailpage#t=6s
Quote from: Kraivan on 2013-05-11, 20:55:40
Silver5 0 lp-re vagyok integrálva.
Mindenki ott van, amit érdemel. A rendszer működik. Ha nem silver 5 player lennél nem lennél ott, ilyen egyszerű. :D
Quote from: Kraivan on 2013-05-11, 20:55:40
Gold divisionbe kéne jutni, de silver5 30+ lp-re se tudok feljutni.

[spoiler][/spoiler]
Quote from: Kraivan on 2013-05-11, 20:55:40
Sokszor reportolnak h nem ss-elek.
Riot berakta ezt a pingelős featuret de igazából csak adott a szarnak egy pofont, az emberek sosem figyelik a chatet ha irod az ss-t ha nem(legalábbis ott ahol te vagy, meg normalokban). Ha meghalnak és nem látnak a chatben ss-t akkor megy a report, ez valóban nem a te hibád, de én a biztonság kedvéért ping mellé szoktam biggyeszteni egy sst is, sőt ha látom hogy melyik irányba ment el akkor végigpingelem azt az utat amit valoszinüleg meg fog tenni a másik lanere, valamint ha elég sok ideje missel akkor beirom mégegyszer.

Amúgy ha elfogadsz egy javaslatot akkor ne menj ADCvel low ratinggel, mert annak kell help hogy erős legyen. Vigyél junglet, jax amúgy nagyon jó erre, bár a te builded nem éppen egy carry build inkább assassin, és jax nem éppen az :)
Rageblade, hextech, iceborn én inkább tanky bruisernek épitem, ruined king, trinity, warmog core buildnek aztán enemytől függően ezek közül összeválogatok 2 itemet: atma, sunfire, malmortius, zephyr, randuin.

Ha meg mindenképpen ADCzni akarsz akkor Quinnt felejtsd el, ő sokkal inkább solotop mint ADC, ahhoz hogy az ultiját hasznositani tudd kicsit tankybbnak kell épiteni mint egy adct, akkor viszont visszaesik a damaged. Inkább vigyél a jól bevált ADC-k közül: Cait-MF-Ez-Sivir-Varus-Draven-Graves-Ashe-Vayne, de még akár egy Tristana, Kogmaw vagy egy Corki is elfér ha jól tudsz velük játszani.

Support amúgy nagyon sokat dob a teamen, ha megtanulsz rendesen supportolni akármilyen noob adct szarrá lehet feedeltetni és az már egy szinte garantált win, folyamatos ward coverage kell. Ezt nemhogy silverbe, de még goldba is nagyon kevesen csinálják. Sajnos. Én úgy szoktam épiteni a supportomat, hogy
start:
4 sight ward
faerie charm
hp poti

Aztán amint megvan az 600 gold, backelek, megveszem a philo stonet hogy termelje a goldot, és veszek még egy wardot legalább, de nagyon fontos hogy valahányszor basen vagy és nincs nálad ward venni kell legalább 2-3-t. Ezután rusholok egy ruby sightstonet, ami MELLÉ mindig veszek vision és sight wardokat továbbra is a game végéig mert a 3 ward semmire nem elég.
Általában a 20-25. percre megvan a felupgradelt cipőm meg egy aegis vagy shurelya vagy locket amire épp jobb szükség van majd pedig abbahagyom az itemet vásárlását és CSAK wardokat és oraclet veszek egészen a game végéig.
Ha esetleg valami furcsa okból(dragon+baron+ace+tornyok) akkor veszek még egy support itemet (az elöbb felsoroltak közül) de csak ha kijön a pénzből az egész vagy úgy jön ki hogy maradjon egy hely a wardoknak.
Egy jó Sona ulti gamedöntő lehet.

Feladni meg amig él a nexusod nem szabad, nem egyszer volt olyan rankedem hogy 20-30al több killjük volt az elején mégis megnyertük mert ők ugyanúgy faszlámák lehetnek mint a te csapatod.
Diamond alatt nem is League of Legends a játéknak a ráillő neve hanem Game of Throws :D

Azt már a multkor kifejtettem hogy mi a gondom azzal ahogy viselkedsz a csapattársaiddal és ez sajnos úgy látom hogy nem változott.

Ha meg egyszer bekerülsz tribunalba akkor úgyis autopunish van, mindenki csak spameli a punisht mert azt hiszik még mindig jár érte IP :D

Cobra

Ahogy elnézem a fő probléma ott van, hogy leállsz veszekedni a csapattársakkal, ahelyett, hogy csöndben beletörődnél, hogy idiótákat kaptál a csapatba.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zen

Te sem szarral gurigázol Cobra, egyből megmondod a tutit. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cobra

Nincs igazam? :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zen

Végülis de... :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kraivan

QuoteIgen, ez és ehhez hasonló hülyeségek miatt vagy még mindig ott ahol vagy :)
Akkor leírom h néz ki egy chat:
Quoteadc
adc
adc
adc
adc
adc
adc
adc
Persze ő az 4-5. picker, és ezt a spamet már vágólapról küldi, mert még be se indul a zene, már tele van spamelve a chat.
Aki magasabb elon van az választ hamarabb, vagy aki hangosabban veri a nyálát annak van igaza? Jöttek már azzal is h riot a rolecall-t priorizálja. ha viszont ez van, akkor annyira mindegy milyen tanácsot adtok mivel lehet carryzni a csapatot, mert rohadtul semmivel sem.

QuoteHa meg egyszer bekerülsz tribunalba akkor úgyis autopunish van, mindenki csak spameli a punisht mert azt hiszik még mindig jár érte IP :D
Szal ha vesztek, bannolnak.
Mert valakit hibáztatni kell. Vagy az adc, mert nem öl, vagy a jungler mert nem gankel, a lényeg az h int.feed report minden csapattársra, és a sok hülye meg nyomja a piros gombot.


QuoteHa meg mindenképpen ADCzni akarsz akkor Quinnt felejtsd el, ő sokkal inkább solotop mint ADC
Pedig Quinn nagyon erős adc, csak mindenki azt hiszi h a champ az ultiról szól.
Quinn titka, és nagyon sokszor bejön:
A passzívja és az ugrása.
Bloodthirster + Inf edge és 800-1000 a passzívjának a dmg-e.
Champ-re ugrik a célkereszt, belelősz, ugrasz (E) ami még egy keresztet pakol, és máris 1.5k-2k dmg burst.

Az ulti a MS miatt nagyon jó. iszonyat gankeket lehet vele tolni. 540 movement 3 sec alatt középen vagy, E, Q R /win. Vagy ha veszélyes a situ, simán odamész, Q-R és az E-vel már ki is ugrasz biztonságos távolságba és a célkereszt + lifesteal máris felnyalja a hp-dat.

QuoteSEMMIT nem számit hogy ki mennyi damaget tolt. Ez olyan mint amikor az AP nidalee veri a faszát hogy ő csinálta a legtöbb damaget amikor annyit csinált egész game alatt hogy dobálta a Qkat, nyilván neki lesz a legtöbb.
A mondandóm lényege az volt h az assisst is sokat ér. Most mit csináljak ha MF-el vagyok, ultival leolvasztok mindnekit 30% hpra, és a másik 4 ember meg reagál rá? Nagy az esély h azt a maradék hp-t nem épp én fogom leszedni.
A gond ott van h mindneki csak kill/death rátát figyeli, amikor ott van az assisst és a cs.

Az invisible assisstokat nem is említve (egy sikeres bait pl)

QuoteAhogy elnézem a fő probléma ott van, hogy leállsz veszekedni a csapattársakkal, ahelyett, hogy csöndben beletörődnél, hogy idiótákat kaptál a csapatba.
Nem anyázok nem káromkodok. Azelőtt volt az is.
Leírom mi volt a hiba, de úgy tűnik az is negative attitude.

A vicc az h lvl11 környékén élvezhetőbb meccsek vannak tehetségesebb emberekkel mint 30on rankeden.
Ez mondjuk még mindig csak sovány vigasz h a main accom tiltva van, mert nincsenek rúnáim, és a fre hősökkel kell beérnem.

Kassh


Quote from: Kraivan on 2013-05-12, 01:51:33
Persze ő az 4-5. picker, és ezt a spamet már vágólapról küldi, mert még be se indul a zene, már tele van spamelve a chat.
Aki magasabb elon van az választ hamarabb, vagy aki hangosabban veri a nyálát annak van igaza? Jöttek már azzal is h riot a rolecall-t priorizálja. ha viszont ez van, akkor annyira mindegy milyen tanácsot adtok mivel lehet carryzni a csapatot, mert rohadtul semmivel sem.
Ha valaki annyira nagyon ADCzni/Midezni/Topozni akar akkor hagy tegye. Az a minimális elo különbség ami közted és a csapattársaid között van elhanyagolható. :P
Quote from: Kraivan on 2013-05-12, 01:51:33
Szal ha vesztek, bannolnak.
Mert valakit hibáztatni kell. Vagy az adc, mert nem öl, vagy a jungler mert nem gankel, a lényeg az h int.feed report minden csapattársra, és a sok hülye meg nyomja a piros gombot.
Érdekes módon engem valahogy nem banoltak még. Biztos velem van a baj :D
Quote from: Kraivan on 2013-05-12, 01:51:33
Pedig Quinn nagyon erős adc, csak mindenki azt hiszi h a champ az ultiról szól.
Quinn titka, és nagyon sokszor bejön:
A passzívja és az ugrása.
EZAZ van két hasznos skillje!
Quote from: Kraivan on 2013-05-12, 01:51:33
Leírom mi volt a hiba, de úgy tűnik az is negative attitude.
Constructive feedback. Ne azt ird le hogy mi a probléma, hanem azt hogy mit kéne máshogy csinálnia, mindezt úgy hogy közben nem sértegeted :P


chilip

és ha valami jól jött ki, vagy nagyon jól csinált mehet a "gj" is, vagy "nice", "really nice" stb

az ilyet szeretik és nagyon jól ellensúlyozza azt ha pl véletlen (felindulásból) lehülyézel valakit :P