SÖRÖZÉS vagy amit akartok...

Started by VASH, 2004-06-28, 23:12:03

Previous topic - Next topic

Zsiga

#330
Nincs sofőröm, hazaküldtek, spontán sörözés mostazonnal? :D

Szerk.: Látom ma ebből már nem lesz semmi. Viszont a héten nagyon kéne már valami hajnalig tartó ivás. Kinek mikor jó?

Bicskei

HÖLGYEK,ÚRAK,KICSIK ÉS NAGYOK,HETERO ÉS HOMOSEXUÁLIS PÁROK!
ma este/délután/koradélután lehetne tartani egy évadnyitó kis öblögetést...
szerintem...
Ultras liberi

Ramiz

Én most hétvégén mindig este dolgozok (amúgy ma találkozam working máltásokkal a mokszván zsiga :D) de jövő héten 16. lesz koncertünk akkor én tuti iszok :D :D :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

Én ma csak 10-től érnék rá :frown:

Ramiz

Jövő hét, valamelyik este 7 óra körül sörözés? száz éve nem láttam a legtöbbeteket. :D Fazék Bonci nektek még viszek is dógokat (pénz ill. poszter). Sőt Fazék ha ráérsz akkor még a izét is elkérném majd, a Meteo-t. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2010-09-12, 03:54:56
Jövő hét, valamelyik este 7 óra körül sörözés? száz éve nem láttam a legtöbbeteket. :D Fazék Bonci nektek még viszek is dógokat (pénz ill. poszter). Sőt Fazék ha ráérsz akkor még a izét is elkérném majd, a Meteo-t. :)
jól hangzik, de hogy mely napokon érek rá, azt még nagyon nem tudom. mostanában rohadt sok munka van, és ha ez nem lenne elég, akkor még a lakásom felújításába is most vágtunk bele, szóval ha éppen nem dolgozok, akkor vszleg ott vagyok és estére általában már annyira hulla vagyok, hogy kimozdulni sincs túl sok erőm.
hétfő, kedd biztosan nem jók. csütörtökön ha jó idő van, akkor focizunk f6-tól f8-ig, a többi napról még nem tudok nyilatkozni.

(de október végére szándékaink szerint befejezzük a lakást és ha úgy látom anyagilag, hogy megengedhetem magamnak a külön élést, akkor onnantól kicsit könnyebben tudok menni az ilyen találkozókra az Allé mellől :D)

Ramiz

Quote from: Fazék on 2010-09-12, 20:20:43
(de október végére szándékaink szerint befejezzük a lakást és ha úgy látom anyagilag, hogy megengedhetem magamnak a külön élést, akkor onnantól kicsit könnyebben tudok menni az ilyen találkozókra az Allé mellől :D)

Azt akartad mondani, hogy október vége felétől standing reservation-je van minden alkesz usteam-es ismerősödnek az Alle-s lakásban esténként bulizni? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2010-09-12, 21:08:55
Quote from: Fazék on 2010-09-12, 20:20:43
(de október végére szándékaink szerint befejezzük a lakást és ha úgy látom anyagilag, hogy megengedhetem magamnak a külön élést, akkor onnantól kicsit könnyebben tudok menni az ilyen találkozókra az Allé mellől :D)

Azt akartad mondani, hogy október vége felétől standing reservation-je van minden alkesz usteam-es ismerősödnek az Alle-s lakásban esténként bulizni? :D
nono :ejnye:

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2010-09-12, 03:54:56
Jövő hét, valamelyik este 7 óra körül sörözés?

Jól hangzik  :cool:
Viszont akkortájt én ált. csak munkából vagy a héten
újrakezdődő japán tanfolyamról jövök még csak haza,
tehát én f8/8-ra érek csak oda.
Nekem leginkább csütörtök-péntek-szombat lenne jó,
ilyen sorrendben :haha:

Próféta

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-09-12, 22:27:47
Nekem leginkább csütörtök-péntek-szombat lenne jó,
+1
Nem mintha én lennék a sörözések központi szereplője. Sőt, nem mintha egyáltalán innék sört :)


Bicskei

ma 8 deákon talizom Zsigával meg ÉN-nel(ha nem punciskodik) és izunk egy két sört,bort...esetleg lehet csatlakozni..
Ultras liberi

Én

Quote from: Bicskei on 2010-10-14, 18:44:06
ma 8 deákon talizom Zsigával meg ÉN-nel(ha nem punciskodik) és izunk egy két sört,bort...esetleg lehet csatlakozni..
Holnap ZH, nem tudok egy szót se, 2 előadáson voltam, itt van előttem egy könyv amit félig be kéne nyalnom, Bicskei ezt tudja, de még mindig erősködik. :D

Bicskei

Quote from: Én on 2010-10-14, 18:46:01
Quote from: Bicskei on 2010-10-14, 18:44:06
ma 8 deákon talizom Zsigával meg ÉN-nel(ha nem punciskodik) és izunk egy két sört,bort...esetleg lehet csatlakozni..
Holnap ZH, nem tudok egy szót se, 2 előadáson voltam, itt van előttem egy könyv amit félig be kéne nyalnom, Bicskei ezt tudja, de még mindig erősködik. :D

csak a pótZH semmi más... :szemuveges:  ;)
(ledobott az msn csak h tudd)
Ultras liberi

Zsiga

Quote from: Én on 2010-10-14, 18:46:01
Quote from: Bicskei on 2010-10-14, 18:44:06
ma 8 deákon talizom Zsigával meg ÉN-nel(ha nem punciskodik) és izunk egy két sört,bort...esetleg lehet csatlakozni..
Holnap ZH, nem tudok egy szót se, 2 előadáson voltam, itt van előttem egy könyv amit félig be kéne nyalnom, Bicskei ezt tudja, de még mindig erősködik. :D
2 sörön nem múlik semmi. Holnapig meg úgyis tudod hogy nem lehet rendesen megtanulni egy fél könyvet...

Én

2esre igen! Legalább a reményemet ne vedd el pöcs... :D
Amúgy kb ismerős dolgok első évből, szal azért valamennyit tudok belőle. Csak kicsit megbolondítva szaknyelvvel meg értelmetlen logaritmikus diagrammokkal amiket majdan ábrázolni kell.
Mindegy, a lényeg hogy nem megyek mert nem akarom elbukni ezt

Xzone


Kuroi Tenshi

#347
dammit, én meg csak most nemrég értem haza, még nem is ettem...
miért nem tudtok egy nappal előtte szólni :(

szombat este esetleg? Kb 20h-ig van egy megbeszélés kiírva (::)),
akkor / utána?

kikuchiyo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-10-14, 21:23:44
szombat este esetleg? Kb 20h-ig van egy megbeszélés kiírva (::)),

Igazán nem cseszegetni akarlak, de nem lehet, hogy téged ezen a munkahelyen kihasználnak?
Failure is the default option

Cloud

Quote from: kikuchiyo on 2010-10-14, 23:08:46
Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-10-14, 21:23:44
szombat este esetleg? Kb 20h-ig van egy megbeszélés kiírva (::)),

Igazán nem cseszegetni akarlak, de nem lehet, hogy téged ezen a munkahelyen kihasználnak?
+1

De legalább van munkája. Ha tudna, akkor gondolom lelépne.

Bicskei

csináljunk valamikor ereszd el a hajamat...
Ultras liberi

Kuroi Tenshi

oké, de egy sörözés-borozás-összejövetelnek jobban örülnék

utálom ezt a mostanában oly felkapatott, de szvsz hülye
kifejezést. Rúgjunk ki a hámból, esetleg?

Bicskei

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-10-27, 23:07:02
oké, de egy sörözés-borozás-összejövetelnek jobban örülnék

utálom ezt a mostanában oly felkapatott, de szvsz hülye
kifejezést. Rúgjunk ki a hámból, esetleg?


felkapott lenne??nekem nem tűnt fel...
de jó legyen esetleg.. :Kiraly: ;)
Ultras liberi

Xzone

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-10-27, 23:07:02
oké, de egy sörözés-borozás-összejövetelnek jobban örülnék

utálom ezt a mostanában oly felkapatott, de szvsz hülye
kifejezést. Rúgjunk ki a hámból, esetleg?


Basszunk be?

Andicilin

Jó kis témák vannak itt! Kár, hogy nem szeretem a sört. Vagy lehet, hogy nem is olyan nagy kár. Hm.
"Csúcs ez az érzés, de csak annak, aki az, ami!"

Xzone



Bicskei

jah lehetne már...mondjunk nekem sikerül hetente egyszer összefutnom Énnel
a legutolsó alkalom így festett  :Kiraly:

Ultras liberi

Én

#358
Zsír :D Akkor is a Norbi maszkja volt a legjobb :D
Ezután kb 3 órát aludtam, egész nap laborban voltam és délután ötkor írtam egy zh-t. Fun times.
Másik gyöngyszem:
[spoiler][/spoiler]

Bicskei

az én maszkommal még cigizni is lehetett... :lol:
Ultras liberi