Main Menu

Seto no Hanayome

Started by chilip, 2007-05-31, 19:13:53

Previous topic - Next topic

Lokids

Quote from: ultimecia on 2007-10-01, 22:14:49
Nekem nem akar tölteni, tetülassú 2-3kb-vel jön :bruhuhu:

Próbáld innen: fourzerofour.us

Alkyra

Ennek is vége!:) Szipokázó humorral támadott le mindenkit ez az anime s jelentem, hogy egy ütésből, KO-val nyert! :jee:
A történet nem valami bonyolult, de szeretnivaló s jó alapot szolgáltat a sorozatban felbukkanó poénokhoz.
Remek rajzolása, jól kidolgozott karakterei s remek humorával az év egyik legjobb love-comedy sorozata lett számomra!
10/10

u.i.: ha esetleg vlk szeretne scanlationöket, h-képeket az animéről az szóljon s bepostolom őket. :szemuveges:

Liquid Snake

Quote from: Alkyra on 2007-10-02, 18:55:32
u.i.: ha esetleg vlk szeretne scanlationöket, h-képeket az animéről az szóljon s bepostolom őket. :szemuveges:

Én szívesen látnám a képeket  :hehe:

Értékelés:

Nekem is egyből belopta magát a szívembe, aranyos történet, jó megvalósítás és olyan humor van benne amit díjazni kéne  :jee:
Volt pár enyhébb rész ahol nem nevettem túl sokat de ez nem változtat semmit azon h 10-ből 10et kapjon azon a bizonyos "mércén".

Alkyra

Quote from: Liquid Snake on 2007-10-02, 19:06:39
Quote from: Alkyra on 2007-10-02, 18:55:32
u.i.: ha esetleg vlk szeretne scanlationöket, h-képeket az animéről az szóljon s bepostolom őket. :szemuveges:

Én szívesen látnám a képeket  :hehe:

Értékelés:

Nekem is egyből belopta magát a szívembe, aranyos történet, jó megvalósítás és olyan humor van benne amit díjazni kéne  :jee:
Volt pár enyhébb rész ahol nem nevettem túl sokat de ez nem változtat semmit azon h 10-ből 10et kapjon azon a bizonyos "mércén".


Seto no Hanayome Anime and Hentai pictures

Tessék.^^ Kicsit szegényes, mert nem sok jó minőségű kép készült róla, de azért összeszedte egy-két jót is..:)

Liquid Snake

Quote from: Alkyra on 2007-10-02, 19:25:44
Tessék.^^ Kicsit szegényes, mert nem sok jó minőségű kép készült róla, de azért összeszedte egy-két jót is..:)

THX. YOU'RE THE MAN  :tezsvir:

LuckyDingo

Én is man akarok lenni :O Tess itt egy adag Hpic from me too.. sztem van benne olyan is amit Alkyra postolt :D De ez van nem volt kedvem válogatni XD
http://dunno.extra.hu/SnHhentaipicsumm.7z

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2007-10-02, 20:11:32
Én is man akarok lenni :O Tess itt egy adag Hpic from me too.. sztem van benne olyan is amit Alkyra postolt :D De ez van nem volt kedvem válogatni XD
http://dunno.extra.hu/SnHhentaipicsumm.7z

tuti, hogy van vlm, mivel én csak a jó minőségű vagy rendesen shopolt képeket gyűjtöm.^^

Soldier

Quote from: Alkyra on 2007-10-02, 18:55:32
Ennek is vége!:) Szipokázó humorral támadott le mindenkit ez az anime s jelentem, hogy egy ütésből, KO-val nyert! :jee:
A történet nem valami bonyolult, de szeretnivaló s jó alapot szolgáltat a sorozatban felbukkanó poénokhoz.
Remek rajzolása, jól kidolgozott karakterei s remek humorával az év egyik legjobb love-comedy sorozata lett számomra!
10/10

nah akkor akkor lassan neki állok en is , mar lent van mind csak még mást nézek.. képeket  :merci:

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2007-10-02, 20:11:32
Én is man akarok lenni :O Tess itt egy adag Hpic from me too.. sztem van benne olyan is amit Alkyra postolt :D De ez van nem volt kedvem válogatni XD
http://dunno.extra.hu/SnHhentaipicsumm.7z

YOU'RE THE MAN TOO!!! :D


u.i.: Bocsi a késésért de most jutottam nethez azóta :)

smash++

Én is befejeztem.Nincs mit mondani eszement jó volt.10/10
A vége nagyon ütött,kemény család vagy mi :D.Azért nem gondoltam,hogy Nagasumi olyan állapotban marad mint Rambo  :cool:

Nevl

Nincs a sorozathoz egy összes epizód torrent?! :) (kegyetlen unalmas egyesével összeválogatni)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Drake

ha gondolod a héten (holnap és holnap után felteszem netre közvetlen letöltéssel)

Nevl

Quote from: Drake on 2007-10-17, 20:10:34
ha gondolod a héten (holnap és holnap után felteszem netre közvetlen letöltéssel)

Köszi, de már leszedtem nagy részét egyenként :)

The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Flaser

Quote from: smash++ on 2007-10-09, 00:53:37
Én is befejeztem.Nincs mit mondani eszement jó volt.10/10
A vége nagyon ütött,kemény család vagy mi :D.Azért nem gondoltam,hogy Nagasumi olyan állapotban marad mint Rambo  :cool:

Ez Fist of The North Star paródia, abba néznek ugyanígy ki.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

White SeeD

Ha majd eljő az idő igen nehéz lesz eldönteni, hogy ez volt-e 2007 legjobb vígjátéka vagy a Sayonara Sensei :smile:
Már az első részek után nagyon örűltem, hogy megkaphattam amire már régóta vágytam: Egy egyedi és nagyonbeteg vígjátékot :D
Már a legelején beindúl a sztori, és ahogyan folyamatosan jönnek a durvábbnál is durvább szereplők, akiknek karaktereit mesterien formába öntötték a szereplők.
Gyakorlatilag minden részben volt olyan, amitől a földön lehetett fetrengeni a röhögéstől, és csak rá kell gondolni azokra az epic jelenetekre amikkel televol, és még most is lassan negyed/félév után is elfog a röhögés :lul:
Amit nagyon jól megcsináltak, hogy egészséges szinten volt benne a más animeok kifigurázása, és a saját poén, és akkor a jelenetekhez szabott mesteri zenékről még nem is beszéltem.
Egyetlen baj az volt, hogy nagyon hamar vége lett. Még 26 részen át el bírnám viselni a szereplők ökörködését :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Liquid Snake

ÁÁÁÁ nagyon beteg volt ez a 2. OVA is. Lunar koncert egyszerűen RULEZZZZ :D

balu01

#136
Na sikerült végre végignéznem. :D Ahol először olvastam róla ott háremanimeként volt beharangozva, abból néztem egy jópárat mostanában, és lám csöcsfogdosás(és a többi félreérthető véletlen szituáció ami miatt mindig perverznek hiszik a főszereplő srácot) nélkül is össze lehet hozni egy ilyet, ez mindenképpen plusz pontja volt ennek :D Volt pár laposabb rész is, hol nincs ilyen, de azokban is volt pár állati poén :D
Nálam ez 10/10 volt. :lazza:
Jöhetnek az OVA-k. :D