Main Menu

Seto no Hanayome

Started by chilip, 2007-05-31, 19:13:53

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Tényleg naaagy volt. Azonnal a következőt! :D

Manitu

Quote from: Alkyra on 2007-07-03, 11:33:03a frász jött rám, hogy ez az utolsó rész...aztán a végén megnyugodhattam.^^
folyamatosan fogják kiadni, vagy később kezdik el a 2. seasont?
Miről beszélsz? :eek: Ugyanúgy megy tovább hetente? Mért lenne vége, vagy mért lenne második évad?


LuckyDingo

Amúgy tényleg megy tovább a dolog, Seto no Hanayomenél meg leet szokni a szokatlan dolgokat, de ez nem befejezés volt, max csak fordulópont :D Várom már az új csaaajt :D Mondjuk sztem még a kövi részben nem lesz :D

Lokids

ÁÁÁÁ Kegyetlen!!!!
Annál a résznél, mikor azt mondta San, hogy megszakítja a kapcsolatot, a faterján borultam a röhögéstől. Isteni ez a sorozat.



LuckyDingo

Hát ez a rész is nagy volt.. gondolkoztam, hogy kik táncolnak san mögött, aztán mindenre fény derült.. Nah azok az új szereplők nem jöttek be csak.. úgy értem OMG.. hogy néznek kii..
Amúgy Maki-chan megint jó volt :D És végre megvan Nagasumi titkos fegyvere is a sellők ellen  :rotfl: :lul: :rotfl:

ultimecia

nektek lejött ez a torrent? Nekem nem hajlando elkezdeni:(
Meg YM-től is szokatlan ez a nagy fájlméret. Biztos hogy az övék?

minuszmiki

Igen, működik és tényleg ők csinálták.

LuckyDingo

Azért reménykedem hogy nem csak a YM marad.. Ayakohoz szoktam hozzá, ha az nem volt akkor Otacon, de a YMet nem szeretem /nah jó vannak ökör poénjaik, de akkor is LQ/

Alkyra

Nu, megnéztem.  :lol: :lol: :lol: Über  :lol:. Ez menni fog majd BD-re! Hatalmas volt, ahogy a srác szívatta a fatert.XD :hopp:

ultimecia

akkor viszont a  :wtf: klasszikus esete forog fenn. Egy másik torrent éppen most jön lefele, délelőtt jött le egy YM-es cucc..
Mind1, akkor megvárom egy másik csapatét.

Manitu

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-10, 14:22:34
Azért reménykedem hogy nem csak a YM marad.. Ayakohoz szoktam hozzá, ha az nem volt akkor Otacon, de a YMet nem szeretem /nah jó vannak ökör poénjaik, de akkor is LQ/
protip: Tök ugyanaz az a kettő ;) Nagyrészt ugyanazok az emberek csinálják. Meg harmadiknak még a Windet is :)


minuszmiki

Mai :lol:  adagom is megvan, hozta a színvonalat ez a rész is. :D

chilip


minuszmiki

 :lol: volt ez a rész is.  :muhahah:

ultimecia

És végre, következő részben végre jön a várva várt hölgyemény :cool:

Soul

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-10, 14:22:34
Azért reménykedem hogy nem csak a YM marad.. Ayakohoz szoktam hozzá, ha az nem volt akkor Otacon, de a YMet nem szeretem /nah jó vannak ökör poénjaik, de akkor is LQ/
Nekem meg a gg jobban bejön mint az Ayako.Semmi bajom nincs az Ayakoval csak sztem a gg jobb betűtípust választott(mondjuk lehet mert 01-10részig jobban hozzá szokott a szemem  :hehe:).Amikor választottam a kétféle verzió között az AniDB-n a gg kicsit több %ot kapott így azzal kezdtem  :smile:.




ultimecia

OMG only one moar?
Ennél azért jobb volt a kép :D
Jó tudom, hogy a fórum nagy része pedokból áll, és ezek a lányok nem teljesen flatchess kategória de....  :redface:

LuckyDingo

Mé linkeltek 4chról? :frown: Valaki mutassa meg nekem is  :eek: 4ch gonosz  :hehe:


ultimecia

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-23, 15:00:11
Mé linkeltek 4chról? :frown: Valaki mutassa meg nekem is  :eek: 4ch gonosz  :hehe:
Hát bizony az élet kegyetlen. Aki nem érkezik időben az sokmindenről lemaradhat.
De lásd miylen rendesek egyes embertársak:

http://ren.uw.hu/seto.JPG

(hát ez spec nem a 4mb-s verzió de így sem rosz. Meg annyira poén hogy 3 órábval ezelőtt jött le a raw erre kint a subos :D )

Bishop

1-3 Rész után én is csak azt tom mondani hogy nagyooon beteeeg :lol: Masa-san San-chan Maki-chan meg a többiek nagyon bolond :lul:
Csak azt sajnálom hogy nincs "ftp-n" SD verzió csak HD aminél folyamatosan megáll a kép nálam és a hang megy tovább akkor meg mindig le kell állítanom visszatekerni és elindítani megint :frown: Egy idelyig most nem lesz netem és gondoltam leszedem gyorsan de úgylátszik torrentezni kell :bruhuhu:

Rage

痛みを感じる方向に、出口がある!

ultimecia

YM féle 17es ep.
OMG!! Ennyire pocsék minőséget régen láttam tőlük! :eek:

Lokids

Quote from: ultimecia on 2007-07-31, 15:58:10
YM féle 17es ep.
OMG!! Ennyire pocsék minőséget régen láttam tőlük! :eek:

Akkor nem csak nekem tűnt úgy félálomban, hanem tényleg szar volt a minőség...

Soul

Szerintetek az Otacon vagy a Your-Mom a jobb választás?Nem bírok már várni a gg-re  :smile:.