Main Menu

Seto no Hanayome

Started by chilip, 2007-05-31, 19:13:53

Previous topic - Next topic

ultimecia

Quote from: Soul on 2007-08-02, 11:06:55
Szerintetek az Otacon vagy a Your-Mom a jobb választás?Nem bírok már várni a gg-re  :smile:.

otacon.
föleg ha a 17es-t nézzük :smile:

Lokids

Lol ez a 18. ész. ÁHHHHHHHHHHHHH.

Kész. Talán eddig a legjobb. :d "I'll slowly Wet you". Meg mikor kajáltak, az a 3 díszpinty (hal). :D :D

Aztakuvva. :D

minuszmiki

Tényleg rég volt ilyen jó rész :D
*fap fap fap

LuckyDingo

Jah rohadtjó rész volt :D Nekem spec a fénykép meg Shiranui és Sun akciója tetszett ^^""

smash++

#94
Én most kezdtem el nézni,1 rész... Finoman kifejezve :whoah:
Nem tudom,hogy a többi rész milyen lesz,de a poénok nagyon ott voltak,ecchit még nem láttam.Gondolom az ecchi és a romantika inkább csak fűszer ebben az animeben.Nem olvastam ismertetőt,így egy kicsit meglepett ez a "kis hableány" effekt :).

Modify: 4. rész.Egész szépen alakul.Az már tuti,hogy Maki-t nem szeretem (utálom) jelenleg a legjobban :),a többi kari ok.Az a kis görcs mindig ugrál és szivatja szegény Nagasumit és mindneki elhiszi,hogy egy angyal...

LuckyDingo

Maki-chan aranyos :D Nekem most Shiranui lett a kedvencem, de Sarut is bírom XD Meg Sun is állat mikor megjelenik a sakuraeső XD /Shark Fujishirout kihagytam :O/

minuszmiki

Nekem Luna-chan a kedvencem, de igazából mindegyik szereplő elég idióta ahhoz, hogy tetsszen. :D

smash++

Kegyetlen nagy poénok vannak benne...Ennyi hülyeséget ebben az animben.Nagyon ütött a (18) karikás dvd,amikor leakartak a csajok fogyni...nézik a dvd-t és a szöveg  :haha:

Liquid Snake

Végre itt a 20. -ik rész :)

LuckyDingo

A huszas volt eddig az összes rész közül a legbetegebb.. de komolyan. És ha Sun-chan a végén nem cosplayeskedett volna egy kicsit, akkor mondhatnám, hogy a legrosszabb rész is :S [spoiler]Nekem ez a beöltözős nyjaaaa-s dolog már sok, volt. Hálistennek Fujishiro okos volt.. nem úgy Mint Masako >>[/spoiler]

ultimecia

20as rész  :lol: EPIC WIN :cool:

Lokids

Quote from: ultimecia on 2007-08-21, 14:17:00
20as rész  :lol: EPIC WIN :cool:

Ez így van. Masako-n behaltam. Onee-chan. :D

Liquid Snake

Hááát beteg volt de már láttam jobb részt is... (khm ep 19 :D ) Vagy mikor a bazárban sétálnak :D Excuse me sir...// You got a problem with it??? ............ //  NOPE :D  :lol:

minuszmiki

Én is most néztem meg. Jézusom. San-chan's father is soooo moe, I'm dead. :D

Soul

Mivan a GG-vel és az Ayakoval, nem tudja valaki? Remélem csak nyaralnak meg pótvizsgáznak  :smile:.Naponta mindíg ránézek  a tokyo-n, de csak a 16.részig adtak ki :(.

ultimecia

Quote from: Soul on 2007-08-23, 17:50:01
Mivan a GG-vel és az Ayakoval, nem tudja valaki? Remélem csak nyaralnak meg pótvizsgáznak  :smile:.Naponta mindíg ránézek  a tokyo-n, de csak a 16.részig adtak ki :(.

Remélem az Edo Rocketet subolják nagy erőkkel.
/Lecsukták őket a CG utolsó két részének leszubolásáért :D

minuszmiki

Ayako=Your-Mom, a gg meg lassan dolgozik, de csinálják.

LuckyDingo

Jah a GG csinálgatja szetem is .. végig fogja csinálni :) Addig meg Y-Mből is megértem hogy miről szól egy rész :D

Soul

Quote from: minuszmiki on 2007-08-23, 19:02:57
a gg meg lassan dolgozik, de csinálják.


Lol lassan 1 hónapja semmi tőlük, de örülök az infónak, köszi, türelem türelem és türelem  :smile:.

Liquid Snake

[Your-Mom] is tökéletes, nem bírnék a gg-re várni. A poén meg ugyanaz úgyhogy... Ráadásul a YM már 21-ik résznél jár...

Soul

Valaki megnézte már a [Philanthropy] féle verziókat?

Manitu

Quote from: Soul on 2007-08-27, 14:07:52
Valaki megnézte már a [Philanthropy] féle verziókat?
Ezt ugyan nem láttam, de mást tőlük igen. FAIL. Újabb kérészéletű speedsub csapat, vagy majdcsak belejönnek. Egyenlőre valahova a Yourmom alá tenném őket minőségileg. Akinek ez kell szedje, azért meg lehet érteni.


minuszmiki

Haldoklik a topik. Igaz az utóbbi két rész nem volt túl extra. Mindegy, van új:
[Your-Mom] Seto no Hanayome - 22 XVID [470B824E].​mkv

LuckyDingo

Ez se valami extra.. esik a színvonal  :S

Lokids

Quote from: LuckyDingo on 2007-09-04, 03:10:53
Ez se valami extra.. esik a színvonal  :S

Nekem bejött. :D

Bár a 2. EP-t eddig semmi sem űberelte. :D

chilip

Há kész  :lol: amikor beült a tengeralattjárójába nagy gizdán és meglátta a TVben a műsort  :lul: :rotfl: best scene ever   :Kiraly: egy csoport gyerek ott dülöngélt és hamisan énekelt, na akkor felröhögtem, nem kicsit, nagyon...

Bishop

Nem tudja valaki hogy a gg mikor szándékozik folytatni a fordítást mert én még mindig 16-nál járok mivel a Hd verziót nem viszi a gépem :bruhuhu:

LuckyDingo

Tedd azt, amit a többiek: amíg nem lesz jobb /gg/ addig nézd a kevésbé jobbat /Your-Mom/ Az is jó bár nekem a 23-24 nem tetszett már annyira.. Akenucchi foreva :D

Lokids

NA ennek is vége lett.

És szerintem: KEGYETLEN JÓ VOLT!!!

Valahogy élveztem az egész sorozatot. :)

ultimecia

Nekem nem akar tölteni, tetülassú 2-3kb-vel jön :bruhuhu: