Main Menu

Sola

Started by Alkyra, 2007-06-12, 10:55:39

Previous topic - Next topic

Solid Snake

Quote from: Soldier on 2007-06-17, 23:19:10
enn a 5. v 6. rész ota nem nezem mert akkor nem birnam kivarni szvl meg varok "2hetet" es ledaralom inkabb^^

Végül is ez is egy stratégia. De ennek ellenére elnyerte neked is a tetszésed, igaz?  :smile:

Soldier

Quote from: Solid Snake on 2007-06-17, 23:29:42
Quote from: Soldier on 2007-06-17, 23:19:10
enn a 5. v 6. rész ota nem nezem mert akkor nem birnam kivarni szvl meg varok "2hetet" es ledaralom inkabb^^

Végül is ez is egy stratégia. De ennek ellenére elnyerte neked is a tetszésed, igaz?  :smile:

igen igen persze :) epp ezert nem "mertem" tovabb nezni mert attol feltem mi lex ha nem nezhetem végig  :szemuveges:

Kraivan

A 6. résztől igencsak beindul a sorozat.
Eddig tetszik.

Amúgy hány részesre tervezik?

Solid Snake


ultimecia

Én valószínű megvárom míg kijön az utolsó 2 rész és csak akkor nézem meg.
Kiváncsi vagyok mennyire lesz drámai a vége.

Manitu



Solid Snake

Quote from: Manitu on 2007-06-19, 16:26:05
+2 DVD only

De azok kiegészítések lesznek, vagy az alaptörténet lezárása?

Manitu

Nem csinálják azt, mint a Code Geassal. Valahova a végére illeszkednek majd, most nem keresem meg a cikket, amiben pontosan leírták. Gondolom valami fanservice baromság lesz, és remélem, hogy nem az :)


Solid Snake



Alkyra

majd én berakosgatom az első postba a részeket. nem szükséges közvetlenül a topicba belerakni.

minuszmiki

Jó volt ez a rész is, bár nem kiemelkedő, afféle felkészülés a nagy fináléra jellege volt. A záró jelenet és az alatta felcsendülő zene viszont elég hatásosan jelezte, hogy nem lesz egyszerű az utolsó két rész.

LuckyDingo

Nah elkezdtem ezt is nézni, az első 4 rész olyan átlagsnak tűnt, itt elhatároztam, hogy majd szépen naponta egy részt megnézek, aztán jöttek a bonyodalmak és azt vettem észre, hogy a 11. résznek vége -_- brrrbrr... mégegy anime amire várhatok /bár mondjuk erre már nem kell sokat :)/ Csak az a fura, hogy eddig még semmi pontos infónk nincsen arról, hogy kik meg mik azok a Yakák  :S

pet

tud valaki solahoz magyar feliratot? ha angolban nézem akkor sok idöt elhúznék a nem ismert szavak szótározásával :S

LuckyDingo

Quote from: pet on 2007-06-22, 10:50:41
tud valaki solahoz magyar feliratot? ha angolban nézem akkor sok idöt elhúznék a nem ismert szavak szótározásával :S
Hát nagy a valószínűsége, hogy egy jó ideig nem lesz hozzá magyar felirat, mivel szép és jó, de nem egy eget rengető sorozat :D Tehát csak egy dolgot tehetsz: Hallgass Lenin a punk-ra és Tanulni Tanulni Tanulni azokat a fránya angol szavakat ;)

Manitu

Quote from: pet on 2007-06-22, 10:50:41
tud valaki solahoz magyar feliratot? ha angolban nézem akkor sok idöt elhúznék a nem ismert szavak szótározásával :S
http://animeaddicts.hu/


pet

animeaddictson nincs, nah jó asszem az angol megoldást választom, belekezdtem a feléig csak 2-3 szót kellett kinéznem, monjuk nem is egy bonyolult szöveg

Manitu



pet

#48
ja mondjuk de az elsö 2 résszel nem sokat kezdek ha 13 részes :)
modify: már úgyis túl vagyok az első kettő részen :) nem volt bonyolult, és érdekes csak a 2. részben számomra kicsit lelötték a poént nah de majd kiderül mi lesz :) töltöm is a többit!

Alkyra

az utolsó előtti rész.jó szórakozást.torrent az első postban.

Soldier

Quote from: Alkyra on 2007-06-24, 19:09:56
az utolsó előtti rész.jó szórakozást.torrent az első postban.

köszi köszi ^^

lehet varok Lunart , az is lex nem?

Alkyra

Quote from: Soldier on 2007-06-24, 20:21:45
Quote from: Alkyra on 2007-06-24, 19:09:56
az utolsó előtti rész.jó szórakozást.torrent az első postban.

köszi köszi ^^

lehet varok Lunart , az is lex nem?

igen lesz. természetesn ki fogom a linket majd  arra cserélni. majd szólok, hogy mikor adták ki.

Soldier

Quote from: Alkyra on 2007-06-24, 21:03:49
Quote from: Soldier on 2007-06-24, 20:21:45
Quote from: Alkyra on 2007-06-24, 19:09:56
az utolsó előtti rész.jó szórakozást.torrent az első postban.

köszi köszi ^^

lehet varok Lunart , az is lex nem?

igen lesz. természetesn ki fogom a linket majd  arra cserélni. majd szólok, hogy mikor adták ki.

jah okes persze ^^ :merci:

Alkyra

megjelent a lunar verzió a 12. részhez.beraktam az első postba.

minuszmiki

Hát ez a rész sem volt egyszerű. Nagyjából tisztázódott a múlt meg a jelen is, nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a befejezés.

ultimecia

Mattakü, kicsit drámaibb végre számítottam. DE így sem volt olyan rosz.
Már csak egy subverziós kéne és akkor kiderülne hogy [spoiler]elment vagy meghalt[/spoiler].
Akkor még 1-2 nap subig.
Összeségében nem volt egy rosz. De pl Air sokkal jobban meghatott.

minuszmiki

No, megnéztem az utolsó részt is, Lunar végre lesubolta. Érdekes, hogy annak ellenére pozitív kicsengése van, hogy[spoiler]a három főszereplőből kettő meghal.[/spoiler] Jó sorozat volt, tetszett.

pet

tud valaki linket adni a 13. részhez?

edit: jahm mégsem kell kilestem az első commentböl :D

Soldier

Quote from: pet on 2007-07-02, 15:40:36
tud valaki linket adni a 13. részhez?

edit: jahm mégsem kell kilestem az első commentböl :D

most hogy van utolso resz akkor megnezem az egeszet :P majd északa elkezdem igy hajnalara meglex.. remelem tetszeni fog(monjduk nem hiszem hogy baj lesz)
:appl:

Alkyra

beraktam az első postba.^^