Main Menu

Shakugan no Shana

Started by Alkyra, 2007-10-12, 23:00:05

Previous topic - Next topic

Flaser

Quote from: LuckyDingo on 2009-06-01, 21:12:03
Quote from: Alkyra on 2009-06-01, 21:03:22
http://www.sankakucomplex.com/2009/06/02/shakugan-no-shana-3rd-season-airdate-revealed/

Hihetetlen, hogy ezt is megéltem...Nos, mindenestre várom. Ha nem raknak bele ilyen lovelovemoe szarságot akkor még talán végig is nézem.

lol :D
Ez poén, hogy a 3rd season címe 2nd season part 2 XD Egyébként ebben majd ilyen love pentagram lesz és aztán várhatjuk a negyedik évadot XD

A megfelelő kifejezés, a Love Dodecahedron.
Lásd: tv trope
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

KoSa333

#211
Aki nézte az animét:
Mai naptól kezdik adni a Shakugan no Shana S 4 epizódos OVA-t elvileg.
2 éve volt már hogy adták a 2nd season-t, hát nem kapkodják el a folytatást az biztos   :rotfl:
Majd 2010-ben jön a 3rd season is.. vagy nem..

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

KoSa333

Kijött a Shakugan no Shana S 2. része akit érdekel.. majd én is belekukkantok :)

chilip

kár hogy japánul nem tudok.... vagy van már fordítása? mert sajna nem látom sehol :(

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2010-02-27, 01:20:07
kár hogy japánul nem tudok.... vagy van már fordítása? mert sajna nem látom sehol :(
http://www.nyaatorrents.org/?page=download&tid=116115
Van egy ilyen.. de nem ismerem a popsubsot :D

chilip

#216
jaja, megtaláltam én is ma :) meglátjuk

ed.: hát kb olyan mintha babelfish fordította volna, vagy google translate.... értelmes mondta nem volt a sub-ban az első 5 percben így töröltem...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2010-02-27, 11:37:04
jaja, megtaláltam én is ma :) meglátjuk

ed.: hát kb olyan mintha babelfish fordította volna, vagy google translate.... értelmes mondta nem volt a sub-ban az első 5 percben így töröltem...
Pedig vicces :D Épp csak beletekertem, amikor Wilhelmina kérdezte Shanától, hogy hol volt, mi történt és akkor a sub szerint Shana tök komoly fejjel ezt válaszolta: A lot of ero-things happened! Szerintem ezt megtartom.. XD