Main Menu

Shakugan no Shana

Started by Alkyra, 2007-10-12, 23:00:05

Previous topic - Next topic

Cobra

Nekem megy, pedig akkor indítottam, amikor chilip berakta a linket.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Quote from: Soldier on 2007-10-20, 20:34:45
Quote from: chilip on 2007-10-20, 20:30:21
<< Shana 2 ep 3 >> - SS-Eclipse

en is pont most neztem.. de nem akarodzik müködni -> Not FounD <- Mind1 nemsokára biztos jo lesz
Valamit elb@sztak a hanggal, már van v2, de gondolom észrevetted. Mindenesetre aki jót akar magának, az elfelejti a torrentet, és lehúzza ircen a csatijukról, mert ez a tracker valami embertelenül lassú.


chilip

#32
nekem pillanatok alatt lennvolt, felénél járok és eddig semmi baj a hanggal.

jah és  :lol: picture of the week, akárhányszor meglátom ezentúl a tanár arcát ez fog eszembe jutni...

[spoiler][/spoiler]

ed.: végignéztem, semmi prob nem volt a résszel (a tanár arcát leszámítva :D )

minuszmiki

Megnézve, tényleg rendeben volt. Úgy látszik, Hecate/Konoe több szerepet kap ebben a szériában, örülök. :)

Selmo

Megnéztem a paródiarészeket. :rotfl: Anidb szerint viszont 4 van, de csak 2 van fent, a többihez tud valaki linket adni?

A tökéletesség unalmas.

Manitu

eclipse trackeren/csatin fönt van az első három meg a mozi, a negyedikhez nincs sub. http://eclipse.no-sekai.de/ , #eclipse@rizon



Alkyra

Quote from: minuszmiki on 2007-10-27, 22:33:20
[SS-Eclipse] Shakugan no Shana Second - 04 (XviD) [B1B1330B].avi
[SS-Eclipse] Shakugan no Shana Second - 04 (1280x720 h264) [76998BE7].mkv

tényleg inkább az érzelmekre hajtanak...ezt az egészet egy "szeretlek.járunk együtt?" mondattal el lehetne intézni...(akármelyik csaj részéről)
de ha ez lenne akkor meg nem lenne története a dolognak...^^
Ettől még Én azért nézni fogom.:P

minuszmiki

Ez engem se zavar, de azért harcokat is szeretnék látni. :)

Fubenalvo

Hmm én ahogy megnéztem a 4ik részt, pont az jutott eszembe, hogy ideje volt már.
Egy kis jellemfejlődés igazán elkellett, az első szériába kicsit nagyobb teret kapott a harc. Persze szerintem itt is a széria első fele lesz ilyen, aztán belehúznak. De majd kiderül...
Hajrá Shana-chan!  :redface:

btw... Yuiji is megéri a pénzét, nekem így most az egész helyzet kicsit olyan school rumble hangulatú, ha kicsit nyakatekerten is :P

chilip


Soul

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-29, 00:03:07
az egész helyzet kicsit olyan school rumble hangulatú

Van ám hárem hangulat  :smile:.

Soldier

Quote from: Soul on 2007-10-30, 14:44:48
Quote from: Fubenalvo on 2007-10-29, 00:03:07
az egész helyzet kicsit olyan school rumble hangulatú

Van ám hárem hangulat  :smile:.

valamiért en ezt ennyire nem hiányoltam belöle. persze negativum ként se tudnam felhozni de nekem nem hianyzik(ott) belöle

Fubenalvo

#43
 :tezsvir:

Én kimondottan remélem, hogy hamar elfelejtik ezt a felállást. Nincs olyan hangulata közel sem, mint ahogy az első széria kezdődött. Persze nem rossz, de nem ezért szerettem meg ezt az animét.
...bár aztán lehet, csak az zavar, hogy Shana-val nem tudnak előrébb lépni egy kicsit se. Ez minden animében kikészít, nincsenek ennyire vak emberek... vagy mégis!?  :redface:

Alkyra


Fubenalvo

Nekem  Mami Kawada  Joint című száma kéne (Opening) de nem TV size-ban hanem a teljes. Ha valaki találkozik vele torrent formájában, szóljon. :)
// gendoun is csak TV van //

Draconire

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-30, 17:16:35
Nekem  Mami Kawada  Joint című száma kéne (Opening) de nem TV size-ban hanem a teljes. Ha valaki találkozik vele torrent formájában, szóljon. :)
// gendoun is csak TV van //
tessék:
Quote from: chilip on 2007-10-29, 23:57:06
<< Shana OP ED Single - Joint >> nah végre  :hopp: (Nipponsei)
:P

Flaser

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-30, 15:41:39
nincsenek ennyire vak emberek... vagy mégis!?  :redface:

Quote from: chilip on 2007-10-29, 23:57:06
<< Shana OP ED Single - Joint >> nah végre  :hopp: (Nipponsei)

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-30, 17:16:35
Nekem  Mami Kawada  Joint című száma kéne (Opening) de nem TV size-ban hanem a teljes. Ha valaki találkozik vele torrent formájában, szóljon. :)
// gendoun is csak TV van //

"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Fubenalvo

Néztem, de ez 65mb... azt hittem, hogy ez az opening HD-ben vagy mittomén... durva mindőség lehet akkor. Mind1, elkezdem szedeni.

Cobra

Ez egyre gyengébb lesz, mintha valami love drama-t néznék... Az 5. részben is volt kb 10mp étékelhető anyag.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

sztem itt majd pár rész múlva felpörögnek az események, az OP erre enged következtetni... (lehet nincs igazam)

Lokids

Quote from: Cobra on 2007-11-04, 10:35:28
Ez egyre gyengébb lesz, mintha valami love drama-t néznék... Az 5. részben is volt kb 10mp étékelhető anyag.

Akkor nem csak nekem tűnt fel, hogy az akció helyett valami háremanimét nézek?


Soldier

Quote from: Fubenalvo on 2007-11-04, 11:50:52
Ebből: http://wrexgrafix.com/anime/blog/wp-content/uploads/2007/03/tsundere/005_shana.jpg

Ezt sikerült...
[spoiler][/spoiler]

n1  :jee:

Quote from: Lokids on 2007-11-04, 10:41:16
Akkor nem csak nekem tűnt fel, hogy az akció helyett valami háremanimét nézek?

nem^^

és reméljük ugy lesz ahogy chilip mondta :redface:

Cobra

A következő rész címéből kiindulva talán a 7. részben már lesz valami akció.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

ha ezt is úgy elrontják mint a strikers-t akkor mérges leszek(annak legalább a végén rendes fightok voltak s az kijavította azt a sok emozást).
ahogy 4chan mondaná :"do not want harem anime.anonymus want hot, flaming shana."

de reménykedem.a kövi rész is emozás lesz de, akárcsak a többiek, én is bízom az op "erejében".^^

Fubenalvo

#56
Hát ez tényleg  baromi gyenge rész volt. :S
Ha azt mondom, hogy semmi nem történt, akkor igaz is. bahh bahh bahh.... jussanak már túl ezen mert ez így...   :3x3:


A képet nem kommentálnám, szerintem midnenki tudja mire gondoltam miközben elindítottam a photoshopot. :D

Alkyra

Quote from: Fubenalvo on 2007-11-04, 20:22:03
Hát ez tényleg  baromi gyenge rész volt. :S
Ha azt mondom, hogy semmi nem történt, akkor igaz is. bahh bahh bahh.... jussanak már túl ezen mert ez így...   :3x3:


A képet nem kommentálnám, szerintem midnenki tudja mire gondoltam miközben elindítottam a photoshopot. :D

héy, az az anime legalább jó!!XD

Fubenalvo

Nem azt mondom, hogy rosz de Yuji barátunk legalább annyira tök hülye a nőkhöz.
Fekszik az ágyon... hmm hát igen eddig nagyon nem érdekelt, hogy semmit nem szól hozzám napok óta akivel együtt akát már meghaltam volna. Holnap talán megkérdem hogy mi baja.
Gyájj... csak az ilyen logikátlan viselkedések tudnak kiakasztani...  :lame:

LuckyDingo

Quote from: Fubenalvo on 2007-11-04, 21:13:13
Nem azt mondom, hogy rosz de Yuji barátunk legalább annyira tök hülye a nőkhöz.
Fekszik az ágyon... hmm hát igen eddig nagyon nem érdekelt, hogy semmit nem szól hozzám napok óta akivel együtt akát már meghaltam volna. Holnap talán megkérdem hogy mi baja.
Gyájj... csak az ilyen logikátlan viselkedések tudnak kiakasztani...  :lame:
Vazze számból vetted ki a szót.. szavakat! Szegény Yuuji már tényleg annyira birka, hogy azt rossz nézni :D Nem tom mire gondol, de úgy tünik semmit se vesz észre a körülötte lévő világból :D Vagy lehet hogy csak nekünk mutatják a készítők úgy, hogy nekünk világos legyen :/ Bár nem hiszem :D