Main Menu

Shakugan no Shana

Started by Alkyra, 2007-10-12, 23:00:05

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: Twitchblade on 2008-03-10, 11:07:59És van esély, hogy Yoshida meghal :rotfl: !
Álmodik a nyomor :ejnye: Megidézi Philest, és túléli :hehe:


Cobra

Hamarosan megtudhatjuk mi lesz. ep 21
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Twitchblade

Quote from: Manitu on 2008-03-10, 20:00:51
Quote from: Twitchblade on 2008-03-10, 11:07:59És van esély, hogy Yoshida meghal :rotfl: !
Álmodik a nyomor :ejnye:
Nem kérhetném visszamenőleg Karácsonyra  :angyali:? szerintem néhány ezren minimum kérjük, tán teljesítik.Álmodozni szabad még, nem?
Quote from: Manitu on 2008-03-10, 20:00:51Megidézi Philest, és túléli :hehe:
Sajnos valószínűleg ez lesz, de legalább belerokkanhatna, vagy veszíthetne a maximális élettartamából, vagy legalább beleőszülhetne, vagy mittomén, nehogymár ne legyen semmi következménye néhány kötés ideiglenes viselésén és 3 nap pihenésen kívül!(jó, tudom, naiv vagyok)
Bullets can't stop destiny

Lokids

Én meg pont azt nem értem, hogy Philes megidézése miért ölné meg Yoshidát. Hiszen, csak egyik helyről a másikra teleportálja gyk.
A másik, hiába a Shana 2. seasonja ennek itt rohadtul nem lesz vége. HA jol tudom a novellák még tartanak.
Nem nyírják ki az egyik "konfliktus forrást" ilyen hamar.

Cobra

Ez végre egy jó rész volt, de sajnos a következő megint 100% nyál lesz... Az utolsó 2 (vagy 4) részre meg nem tudom mit találnak még ki, de igen jó esélye van annak, hogy kiírják valami izgalmas történés közben, hogy to be continued (persze japánul :) )
Hide and fear, Cobra Commander is here !

LuckyDingo

Nah jah végre fasza fight volt, meg Yuuji mindenkit legyőzött agyilag.. Wilhelmina pedig most lett a kedvencem. Ő a legjobb nőszemély a sorozatban :P XD
Már látom.. Shakugan no Shana Third Coming soon...

Quote from: LokidsÉn meg pont azt nem értem, hogy Philes megidézése miért ölné meg Yoshidát.
Mert Pheles azt mondta neki? Ahhoz, hogy megidézze, szüksége van az idéző "létezésének erejére", mint energiaforrásra. És abba Yoshida Kazumi belehóna :) De nem fog.. sose hal meg.. a végén mindenki Flame Haze lesz és boldogan ölnek, míg meg nem halnak :D

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-11, 03:22:30
És abba Yoshida Kazumi belehóna :) De nem fog.. sose hal meg.. a végén mindenki Flame Haze lesz és boldogan ölnek, míg meg nem halnak :D

ehelyett Yuuji háremjének a tagjai lesznek :D shana, yoshida, és még margeryt is beszervezi. Keisaku lesz az inas :D

Twitchblade

Jó volt ez az epizód, csak egy kicsit kevés. És egy hét múlva nyáladzani fognak. Juhé :ejj:.És elnézést a tsundere fanoktól, de engem inkább bosszant ez az állandó vergődés  :falba: .
Bullets can't stop destiny

chilip

a jóisten se akarja hogy ennyi szenvedés után yuuji végre válasszon  :zomg: pedig a rész végén majdnem, és mien már hogy eddig szenvedtek a reiji maigo-ért, most meg hekate megjelent és 2 mp alatt kikapta  :wtf:
Sabrac meg él még  :kocc:

LuckyDingo

Ehh.. nem jött be csak az utsó jelenet :D Nah jó meg az a tipikus, amikor megkérdezte Shana, hogy csinálnak gyereket XD De az már lerágott csont.
Sztem eddig csk azért nem jelent meg Hecate, mert érdekelte őket, hogy Sabrac-al mit csinálnak :D

chilip

uccsó elötti rész egész jó volt, semmi EMOzás. Bár annyi 100asom lenne, ahányszor shana mondta hogy Yuuji, nem lenne megélhetési gondom egy jódarabig  ::) a professzor viszont  :lol: mekkora állat, már el is felejtettem :D DOOOOOOMINOOOOOOOO!!!!  :lul:

Cobra

Utolsó (?) rész lement, S3 mikor jön? :)
Kb ez lett a vége, méginkáb elzáratlan, mint az első szezoné. Az utolsó "harc" meg igen karcsú lett.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fubenalvo

Quote from: Cobra on 2008-04-01, 22:08:26
Utolsó (?) rész lement, S3 mikor jön? :)
Kb ez lett a vége, méginkáb elzáratlan, mint az első szezoné. Az utolsó "harc" meg igen karcsú lett.
Akkor asszem meg se nézem a szezont ><

Alkyra

Én abbahagytam a 11. résznél. Érdemes befejezni ezt a sorozatot vagy végig emoshit az egész?

chilip


White SeeD

Jó volt, csak éppen lezáratlanabb mind az első season ::)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Fubenalvo

Az még annyira talán nem is volt lezáratlan... ugye ott ültek a tetőn ketten a nagy csetepaté után... v vmi ilyesmi rémlik nekem. Szerintem az egész aranyos ending volt.

Manitu

This show definitely needs moar Urusai.
Gyenge eresztés volt, túl sok fillerrel. A harcos részek azért jók voltak, meg Yuji mintha elkezdett volna növeszteni némi gerincet is :D
Nem is az zavar a végében, hogy maradt egy csomó nyitott szál, hanem az, hogy tudom, hogy lesz folytatása, és hogy nézni is fogom, ha már elkezdtem. ^^"


smash++

Megnéztem és talán a legnagyobb csalódások közé tartozik. Nem gondoltam volna, hogy az első évad után azt mondom, "úgy néz ki túl sokat vártam".
Romantika:elégtelen / Izgalom:elégséges / Harc:közepes / Szereplők:gyenge négyes / Grafika: nagyon jó!

Nem bántam meg, hogy láttam, de az engem is zavar, hogy még egy ilyen évadot is végig kell szenvednem (remélem nem ilyen lesz).
Harc: azért gyenge, mert kevés és szerintem a karikat lebutították (így konkrétan az utolsó 2 részre gondolok)
Yuuji viszont vegyes saláta, tényleg "jó fej" lett a végére, de amiket néha művelt a sorozatban az szánalmas...

Röviden az elsőhöz képest szerintem gyenge. Én úgy emlékszek, hogy az első évad "kiváló" volt.

Lokids

Vazz fel sem tűnt, hogy vége. A 24-es valahogy nem úgy fejeződött be. :P

Fubenalvo

Ez is olyan anime lesz amit addig húznak amig van benne pénz, aztán kapunk egy összecsapott befejezést. ><

Alkyra

Nyah. Végignéztem. Nincs vége sajnos(megintcsak egy kicsit haladtunk előre a történetben s a kapcsolatokban) s úgy érzem, hogy egy kicsit összecsapták a dolgot az utolsó két részben.
Rajzolása hozta a szokásos minőséget, akárcsak a zene. A karakterek szépen fejlődgetnek s mennek a maguk útján, úgy ahogy a történet lassan, de biztos halad előre.
A harcok egész látványosak voltak, Nekem legalábbis bejöttek.

Jó ötlet volt abbahagyni viszont a felénél a dolgot s újrakezdeni egy kis kihagyás után, mivel így alig emlékeztem , hogy mi  is történt a "high school " részében az anime-nek s így a szép harcok a legfrissebb emlékek.^^
Ebből biztos lesz 3. season s biztos azt is nézni fogom.:)

Összeségében, ha nem nézem az első részét a sorozatnak, akkor egész szépen összerakták.Összehasonlítva a többi szánalmas próbálkozással s gyenge minőségű anime-kel amit mostanában adnak le, ez egy kis felüdülés volt számomra.
9.2/10

Flaser

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-13, 23:11:02
Ez is olyan anime lesz amit addig húznak amig van benne pénz, aztán kapunk egy összecsapott befejezést. ><

Ez light fiction volt eredetileg ugyanúgy mint a Zero no Tsukaima és a Wolf and Spice vagy akár a Full Metal Panic. Azaz a történet meg van, s sokan szidják is az anime-ot, hogy messze nem hozza a szintet.
Itt olvashatod a már (angolra) lefordított részeket mindegyikből (az FMP kivételével amit licenszeltek):

http://www.baka-tsuki.net/
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Alkyra

Sírtam már a sok röhögéstől annyira jó volt. :lul: Ezt nézze meg mindneki aki látta a SS2-t!!

Yoshida: "If i use this i'll disapper and Shana-tan will remain...If i use this..Like i can use it, dumbass!!!" (elhajítja a medált a búsba. )  :appl:

chilip

Quote from: Alkyra on 2008-06-09, 20:42:35
Sírtam már a sok röhögéstől annyira jó volt. :lul: Ezt nézze meg mindneki aki látta a SS2-t!!

Yoshida: "If i use this i'll disapper and Shana-tan will remain...If i use this..Like i can use it, dumbass!!!" (elhajítja a medált a búsba. )  :appl:


mi? hol? merre? hány óra? link pls



LuckyDingo

Hát nah.. ez télleg lol volt :D Nekem inkább Sab-chan jött be XDDDD Nagy fegyverem van.. egy '44es magnum  :appl:
A végén a táncoló Shana-tan is jó volt  :) Kazumi poénjai valamiért nem tudtak meghatni :D

Alkyra

http://www.sankakucomplex.com/2009/06/02/shakugan-no-shana-3rd-season-airdate-revealed/

Hihetetlen, hogy ezt is megéltem...Nos, mindenestre várom. Ha nem raknak bele ilyen lovelovemoe szarságot akkor még talán végig is nézem.

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2009-06-01, 21:03:22
http://www.sankakucomplex.com/2009/06/02/shakugan-no-shana-3rd-season-airdate-revealed/

Hihetetlen, hogy ezt is megéltem...Nos, mindenestre várom. Ha nem raknak bele ilyen lovelovemoe szarságot akkor még talán végig is nézem.

lol :D
Ez poén, hogy a 3rd season címe 2nd season part 2 XD Egyébként ebben majd ilyen love pentagram lesz és aztán várhatjuk a negyedik évadot XD