Main Menu

Rosario+Vampire

Started by Alkyra, 2008-01-13, 10:40:26

Previous topic - Next topic

Alkyra

Frissen indult anime ez is, mely a mangát adaptálja.

Történetünk főhőse, Tsukune véletlenül egy olyan iskolába felvételizik, ahol démonakat, szörnyeket s egyéb misztikus lényeket tanítak s nevelnek arra, hogy miként vegyüljenek el az emberi világban. Itt találkozik a gyönyörű vámpírlánnyal, Moka-val akibe rögtön beleszeret.(s ezért sem akarja elhagyni az iskolát) A történet során Tsukune próbálja titokban tartani valódi kilétét, de természetesen vonza  bajt(=aggresszív diákok, tanárok akik elrágcsálnák a srácot délutáni nasinak).
A team idővel bővül  s ezzel párhuzamos Tsukune gondjai is.(pl egy succubus lány aki akárhogy próbálkozik nem bírja elcsábítani főhősünket s ez meglehetősen bosszantja. :smile:)

Stílusát tekintve akció, románc s ecchi(erősebben mint a manga).
Aki olvassa a mangát az ezt is szeretni fogja valószínűleg.

Eddig megjelent részek:

Rosario+Vampire 01 by Ayako-BakaWolf
Rosario+Vampire 02 by Ayako-BakaWolf
Rosario+Vampire 03 by Ayako-Bakawolf
Rosario+Vampire 04 by Ayako-BakaWolf

Konkrét leírás hozzá:
(angol)
Rosario+Vampire

chilip

mintha kicsit sietnének. legalábbis nekem ez az érzésem eddig a sorozattal, de eddig jó :) viszont kis odafigyeléssel jobb is lehetett volna

Alkyra

Quote from: chilip on 2008-01-13, 11:43:29
mintha kicsit sietnének. legalábbis nekem ez az érzésem eddig a sorozattal, de eddig jó :) viszont kis odafigyeléssel jobb is lehetett volna

Egy-két dolgot kivéve, teljesen olyan mint a manga. Remélhetőleg ez is majd átvált epic-é ami monstanában történet a mangával ugye...:)

chilip

Quote from: Alkyra on 2008-01-13, 11:50:42
Quote from: chilip on 2008-01-13, 11:43:29
mintha kicsit sietnének. legalábbis nekem ez az érzésem eddig a sorozattal, de eddig jó :) viszont kis odafigyeléssel jobb is lehetett volna

Egy-két dolgot kivéve, teljesen olyan mint a manga. Remélhetőleg ez is majd átvált epic-é ami monstanában történet a mangával ugye...:)

:tezsvir: nem is baj, ha így az elejét kicsit elsietik emiatt (előbb jönnek a jobb részek) :D kicsit több idő kéne néhány párbeszédre pl. , ED-ben már előre is van vetítve a sztori a witch's ranch-ig
sőt! eggyik főbb szereplő utána jön be...

smash++

A második részt most töltöm. Én még az első postot kibővíteném annyival,hogy nem csak avi hanem 1280-as mkv verzió is van ( a kezdők kedvéért,akik még nem nagyon ismerik a beszerzést,csk a linkre kattintást)
Ha olyan lesz az anime mint az első rész akkor nálam simán jó.
Tsukune karija jobbra is sikerülhetett volna,nekem annyira nem jön be.
Moka meg  :Kiraly: az egyik kedvenc női karim lett.
Azért jól belecsaptak az elején, első ez első az...

LuckyDingo

Én még megnézem a 2. részt szerintem, aztán ha az se jön be, akkor maradok a mangánál :D A történet meg nem tudom, hol epic a mangában? :D A Rosario nem a története miatt jó szerintem :P

Dreamcleaver

Jahm, sehol sem epic a manga. Eddig jó volt vicces ecchi románcnak, de ha mostanra elég lapos és uncsi lett. Főleg, hogy gyak minden problémát megoldanak 1-2 részen belül egy rugással és egy "know your place" beszólással. Ezen felül még van minden részben egy adag "I will protect Moka-san" nyavajgás és ennyi. Igazán vehetne egy komolyabb fordulatot a sorozat lassan, hiszen van egy csomó jó kari Moka-n és Tsukune-n kívül i, akikre lehetne építeni..

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-13, 14:48:43
Jahm, sehol sem epic a manga. Eddig jó volt vicces ecchi románcnak, de ha mostanra elég lapos és uncsi lett. Főleg, hogy gyak minden problémát megoldanak 1-2 részen belül egy rugással és egy "know your place" beszólással. Ezen felül még van minden részben egy adag "I will protect Moka-san" nyavajgás és ennyi. Igazán vehetne egy komolyabb fordulatot a sorozat lassan, hiszen van egy csomó jó kari Moka-n és Tsukune-n kívül i, akikre lehetne építeni..

az epicet nem úgy értem, hogy legendás manga amit mindenkinek olvasnia kellene. a sorozat indításához képest mostmár egész jól felpofozták a dolgot s nemrég érte a "jó" szintet.
[spoiler] tsukune ghoullá válása ugyebár[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2008-01-13, 15:02:32
Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-13, 14:48:43
Jahm, sehol sem epic a manga. Eddig jó volt vicces ecchi románcnak, de ha mostanra elég lapos és uncsi lett. Főleg, hogy gyak minden problémát megoldanak 1-2 részen belül egy rugással és egy "know your place" beszólással. Ezen felül még van minden részben egy adag "I will protect Moka-san" nyavajgás és ennyi. Igazán vehetne egy komolyabb fordulatot a sorozat lassan, hiszen van egy csomó jó kari Moka-n és Tsukune-n kívül i, akikre lehetne építeni..

az epicet nem úgy értem, hogy legendás manga amit mindenkinek olvasnia kellene. a sorozat indításához képest mostmár egész jól felpofozták a dolgot s nemrég érte a "jó" szintet.
[spoiler] tsukune ghoullá válása ugyebár[/spoiler]
[spoiler=manga]Hát szerintem abból se lett semmi sajnos :( Használni úgyse fogja, mert hát akkor meghó.. szal így nem sok értelme van :/ [/spoiler]

minuszmiki

Én a második rész után is elégedett vagyok az animével, jó ez a szukkubusz csaj is. Az meg, hogy a manga jobb/máshogy van/lassabb, nem különösebben érdekel, ez nem a manga.

Cobra

Tetszett a 2. rész, végre nem a pantyshoton volt a hangsúly, hanem a humoron, meg a harc is több volt valamivel. Remélem marad legalább ez a színvonal (animálás terén is).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Dreamcleaver

Igen, jól megcsinálták a 2. részt. Tetszik, hogy feljavították a grafikát a magához képest, pedig már ott sem volt rossz. Az animáció is nagyon szép volt, remélem minden marad így.
Mondjuk ez a rész bound to be epic volt, catfight FTW!  :D

Az előző részben kicsit megilyedtem, hogy az orc gagyin sikerült. Ez ugye itt nem játszott, mert Kurumu-chan eleve kawaii meg minden.

Viszont pl kicsit félek, hogy milyen lesznek a későbbi lények pl [spoiler] a farkasember vagy a sellők[/spoiler]

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Ez nagyon szar. :eek:
Kb. azt a színvonalat hozza mint ez vagy ez, csak azokban legalább van pr0n is, meg látványosabbak és hosszabbak a harcok. Grafika és animáció ugyanaz a színvonal, pantyshot a két H-ban talán kevesebb van egy kicsivel.
Két rész után nálam megy a levesbe.

minuszmiki

Quote from: Zsiga on 2008-01-13, 18:34:17
ez vagy ez
Az elsőt még nem láttam, asszem meg is nézem ma.  :merci:

Dreamcleaver

Quote from: Zsiga on 2008-01-13, 18:34:17
Ez nagyon szar. :eek:
Kb. azt a színvonalat hozza mint ez vagy ez, csak azokban legalább van pr0n is, meg látványosabbak és hosszabbak a harcok. Grafika és animáció ugyanaz a színvonal, pantyshot a két H-ban talán kevesebb van egy kicsivel.
Két rész után nálam megy a levesbe.

You are either blind or retarded.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-13, 19:52:34
Quote from: Zsiga on 2008-01-13, 18:34:17
Ez nagyon szar. :eek:
Kb. azt a színvonalat hozza mint ez vagy ez, csak azokban legalább van pr0n is, meg látványosabbak és hosszabbak a harcok. Grafika és animáció ugyanaz a színvonal, pantyshot a két H-ban talán kevesebb van egy kicsivel.
Két rész után nálam megy a levesbe.

You are either blind or retarded.

:tezsvir:

Zsiga

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-13, 19:52:34
Quote from: Zsiga on 2008-01-13, 18:34:17
Grafika és animáció ugyanaz a színvonal

You are either blind or retarded.
Pl. első rész, 03:57-től. Ha ez nem QUALITY akkor semmi...

chilip

Quote from: Zsiga on 2008-01-13, 22:38:27
Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-13, 19:52:34
Quote from: Zsiga on 2008-01-13, 18:34:17
Grafika és animáció ugyanaz a színvonal

You are either blind or retarded.
Pl. első rész, 03:57-től. Ha ez nem QUALITY akkor semmi...

akkor semmi sem az :) most a denevérrel volt a gond? :D sztem annak a résznek semmi baja...

Alkyra

Quote from: Zsiga on 2008-01-13, 18:34:17
Ez nagyon szar. :eek:
Kb. azt a színvonalat hozza mint ez vagy ez, csak azokban legalább van pr0n is, meg látványosabbak és hosszabbak a harcok. Grafika és animáció ugyanaz a színvonal, pantyshot a két H-ban talán kevesebb van egy kicsivel.
Két rész után nálam megy a levesbe.

Mindenkinek más az ízlése. Én pl imádom a mostani filmek közül a Myself, Yourself, H2O, Minami-ke, Wolf and Spice, Clannad stb stb stb de pl annyira nem szeretem a Guren Lagant s Ichigo Mashimarot(pedig  a Lucky Start is imádtam de az Ichigo vlhogy nem jönn be)

Ez az anime egy egyzerű ütlek/váglak,szeretlek s bugyimutogatás. Semmi más..:P de ez is jó.^^

minuszmiki

Quote from: Alkyra on 2008-01-13, 22:48:49
Ez az anime egy egyzerű ütlek/váglak,szeretlek s bugyimutogatás. Semmi más..:P de ez is jó.^^
:tezsvir:

Zsiga

Quote from: Alkyra on 2008-01-13, 22:48:49
Ez az anime egy egyzerű ütlek/váglak,szeretlek s bugyimutogatás. Semmi más..:P de ez is jó.^^
A legvégét leszámítva egyetértek. :) Lehet hogy kezdek kinőni a céltalan ecchi-ből, lehet hogy sose szerettem igazán (in b4 fag), de nekem ez így nagyon kevés.

Alkyra

Quote from: Zsiga on 2008-01-13, 23:11:21
Quote from: Alkyra on 2008-01-13, 22:48:49
Ez az anime egy egyzerű ütlek/váglak,szeretlek s bugyimutogatás. Semmi más..:P de ez is jó.^^
A legvégét leszámítva egyetértek. :) Lehet hogy kezdek kinőni a céltalan ecchi-ből, lehet hogy sose szerettem igazán (in b4 fag), de nekem ez így nagyon kevés.

Én is kikapcsolásra használom már.^^ Komolyabbat akarok akkor Clannad Game.^^

Dreamcleaver

#22
Quote from: Alkyra on 2008-01-13, 22:48:49
de pl annyira nem szeretem a Guren Lagant s Ichigo Mashimarot(pedig  a Lucky Start is imádtam de az Ichigo vlhogy nem jönn be)


Go and die. Now pls.  :D

Quote from: Zsiga on 2008-01-13, 23:11:21
Quote from: Alkyra on 2008-01-13, 22:48:49
Ez az anime egy egyzerű ütlek/váglak,szeretlek s bugyimutogatás. Semmi más..:P de ez is jó.^^
A legvégét leszámítva egyetértek. :) Lehet hogy kezdek kinőni a céltalan ecchi-ből, lehet hogy sose szerettem igazán (in b4 fag), de nekem ez így nagyon kevés.

Én meg pont így vagyok képes fogyasztani az ecchit, mert a zomg deep romantikus szenvedős áldrámáktól a hajamat tudom tépni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rin

Nekem is sikerült meglesnem az első részt, és teljes mértékben Lythishez és Zsigához csatlakozom... Csak azért nem kapcsoltam ki közben mert valakivel megbeszéltem, hogy végignézem  :morci: 

Solid Snake

Ájj, mekkora csalódás...  :frown:
Mondjuk én voltam az idióta, félrevezetett a cím és nem néztem meg a műfajt sem... :rolleyes:  :lame:

[spoiler=in b4 hahaha]Off: megyek is gyorsan Interjú a vámpírral-t nézni, hogy valamelyest begyógyuljon a lelki seb.[/spoiler]

LuckyDingo

Nos végre meglestem a 2. részt. Jobb, mint az első. Grafikailag nagyon rendben van szerintem.. még jobb is a grafikája annál, amit egy ilyen anime érdemelne :D Bár Kurumu mellei néha igen érdekesen viselkedtek, de megbocsáthatjuk ezt a kis hibát :XD
Ami nem tetszik, az a Moka átváltozása in almost 3d.. most komolyan.. hosszabb maga az átváltozás jelenet, mint a harc XD Ménem elég egy sima nagy fényáradat meg gyors haj-szemváltás /instant plasztika nélkül../ Az egyedüli pozitívum benne, hogy az aurája miatt minden átment vörösesbe-darkosba.. az még elmegy.
Tsukune még mindig naon balféknek tünik.. jobban, mint a mangában. Lehet hogy a hagja teszi /amin nem nagyon fognak szerintem változtatni/ Úgy döntöttem nézem még egy ideig.. mondjuk mire Shirayuki megjelenik, sztem már jócskán túllesz a félidőn az anime.. nem tudom, hogy fog beleférni a manga story ennyi részbe :S

smash++

Röviden nekem a második rész is bejött és az már tuti,hogy fogom folytatni.
Szerintem eddig ez az anime hozza azt aminek szánták - Kikapcsolódás,semmi gondolkodás,kis ecchi és imádnivaló női karik :D

fraglimiter

Miutan megneztem az elso ket reszt rajottem ez kell most nekem! Minimalis magia (meg annal is kevesebb) nagy mennyisegu fanservice, csajok... :muhahah: :muhahah:
Quote from: smash++ on 2008-01-14, 13:48:43
...ecchi és imádnivaló női karik :D...

Amikor meglattam az igazi vampir-alakjat főhősnőnknek akkor egybol a Tenjou Tenge ugrott be. Maya arca teljesen egyezik Moka-éval  :cool:

White SeeD

Nekem bejön mind a manga mind az anime.
amúgy a manga is ilyen lightosan indúlt. Aztán soft TT szint, majd dúrva TT szint, legutóbbi részek meg már highschool of death szintjét súrolják :D
Kiváncsi leszek mennyire lesz véres az anime.  :lazza:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

LuckyDingo

Quote from: White SeeD on 2008-01-14, 15:52:14
Nekem bejön mind a manga mind az anime.
amúgy a manga is ilyen lightosan indúlt. Aztán soft TT szint, majd dúrva TT szint, legutóbbi részek meg már highschool of death szintjét súrolják :D
Kiváncsi leszek mennyire lesz véres az anime.  :lazza:
Hát ahol már azt se mutatják, hogy a harapás után spriccel Tsukue nyakából a vér/legalább is így emlékszem/, meg a harapás helyett chuuu~~ nem tudom, hogy oldják meg a bloody részeket :D