Main Menu

Mahou Sensei Negima

Started by Antox, 2008-02-11, 19:39:03

Previous topic - Next topic

Antox

Hali

Egy olyan kerdesem lenne ezzel az animevel kapcsolatban hogy a tovabbi reszek mikor fognak megjelenni vagy ha megjelentek akkor esetleg honnan lehet beszerezni oket ugyanis az FTPn 26 resz van fent viszont a mangahoz kepest ez kb a 30 fejezet. Szoval ha esetleg valaki tud valami cimet vagy ertesulese arrol hogy mikor jelennek meg hozza uj reszek akkor plz irja ide le
Elore is koszi

Seth

A sorozat befejezettnek tekinthető, nem valószínű hogy folytatják valaha is(rengeteg olyan sorozat van,amit a mangához képest félbe hagynak,lezárnak). Van egy Negima?! című sorozat is,ami az eredeti kicsit átdolgozott verziója, bár elég nehezen beszerezhető, nem subbolják,mert licenszelve lett.

Alkyra

Quote from: Seth on 2008-02-11, 19:46:28
A sorozat befejezettnek tekinthető, nem valószínű hogy folytatják valaha is(rengeteg olyan sorozat van,amit a mangához képest félbe hagynak,lezárnak). Van egy Negima?! című sorozat is,ami az eredeti kicsit átdolgozott verziója, bár elég nehezen beszerezhető, nem subbolják,mert licenszelve lett.

Téves. Folytatják. Nem tudom mikor de a Time Warp/School Festivel benne lesz.(Zao Bao Ni Arc magyarul.)

Manitu

Quote from: Alkyra on 2008-02-11, 20:11:31
Téves. Folytatják. Nem tudom mikor de a Time Warp/School Festivel benne lesz.(Zao Bao Ni Arc magyarul.)
Wow! Ezt nem is tudtam. Kár hogy azt a részt szerettem a legkevésbé a mangából :redface: Azért volt benne pár jó rész [spoiler]Asuna vs Setsuna meccs, cosplay verseny, Ayaka meg Nodoka randi...[/spoiler]Hmm... egész sok jó rész volt benne, jó lesz ez :appl: :hopp:
Melyik stúdió csinálja? Ugye nem SHAFT vagy XEBEC


frozenstein

Az anidb szerint végre a Negima!? utolsó részéhez is készült angol felirat, de a mahora féle első részek torrentjei halottak.:( Ha valaki talál egy batch-et belinkelné ide légyszi, persze ha én találom meg előbb linkelem én.

Szerk&repost
Azóta sincs batch torrent, de a hiányzó részeket megtaláltam rapidshare-en. :lazza: