Main Menu

Soul Eater

Started by chilip, 2008-04-10, 17:59:28

Previous topic - Next topic

chilip


"Set in the Shinigami technical school for weapon technicians, the series revolves around 3 groups of each a weapon technician and a human weapon. Trying to make the latter a "Death Scythe" and thus fit for use by the Shinigami, they must collect the souls of 99 evil humans and 1 witch."

AniDB , AnimeNFO

[AEN] első rész HD(!) - ez cenzúrázott (annyira nem tünt fel :D kb olyan bleach, naruto szintűen véres), pénteken jön a cenzúrázatlan RAW (vajon abba mi lehet :P ).

ed.: még mindig azt vallom hogy Maka szinkronja nem jön be :P

LuckyDingo

Maka szinkronja nekem se.. igen amatőr -_- A Többiek eddig okésak, bár Soul hangján meglepődtem, de megszokható, mert ő Cool guy :D Blair viszont elragadó :3

Hogy mi lesz a cenzúrázatlanban? :D Vér+meztelenség minimum :D Pump-pumpkin rape!!!  ^^"

chilip

az eddig is volt :) vér + meztelenség, és Blair-chan a favom  ^^ már onnantól,hogy mangába először megláttam :D

minuszmiki

Quote from: chilip on 2008-04-10, 17:59:28
pénteken jön a cenzúrázatlan RAW
Asszem megvárom azt, de már csak a seiyuu-cast miatt is jónak ígérkezik.

Soul

Quote from: LuckyDingo on 2008-04-10, 19:36:53
bár Soul hangján meglepődtem, de megszokható, mert ő Cool guy :D

Köhömm hát igen  :D.

Remélem nem csak HD H.264 [1280X720] verzió lesz, mert tegnap kiderült az ilyet már nem szereti a gépem :(.

Cobra

OFF
2008-ban már nem sok csapatot érdekli, hogy valakinek a gépe nem bírkózik meg a 720p-vel.
/OFF
Hide and fear, Cobra Commander is here !

KeLa

Kint van a late show raw... ;)

Venom

Én is megnéztem, kellemesen csalódtam a dologban, bár néhol túlzásba estek az ökörködésse, de hát ez van. Maka hangja nekem kicsit talán túl ... hogy is mondjam ... szóval, egy amcsi seiyuuk szintjén van, egy japántól jobbat várnék el. Soul hangja kicsit túl érett ahhoz képest, hogy milyen fiatal srácról van szó. Uncensored nem lenne rossz egyébként, kis extra Blair látványosság jó lenne. :D


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

Quote from: KeLa on 2008-04-10, 22:34:40
Kint van a late show raw... ;)

már jön is le :D nem kellett péntekig várni   :jee:

KeLa

Quote from: chilip on 2008-04-10, 22:53:50
Quote from: KeLa on 2008-04-10, 22:34:40
Kint van a late show raw... ;)
már jön is le :D nem kellett péntekig várni   :jee:
Japánban már péntek van :smile:

KeLa

Az előbb olvastam AnimeSuki-n h nincs is különbség a 2 verzió között :zomg:
Most krvára elment attól a kedvem h leszedjem... de azért remélem h már 1x két verzió van, akkor a további részekben lesz vmi keményebb akció is ://
Más különben nem lenne értelme az egésznek...

chilip

500 megás volt a LATE NIGHT, azért megérte hogy ilyen minőségben újra megnézzem ahogy Blair fürdik  :lol:

KeLa

Quote from: chilip on 2008-04-11, 00:41:44
500 megás volt a LATE NIGHT, azért megérte hogy ilyen minőségben újra megnézzem ahogy Blair fürdik  :lol:
Mégsem teljesen ugyanaz, a preview hosszabb, többet mutat a következő részekből :hopp:
Mindegy, negyedszerre sem untam és ez a lényeg :smile:

Lythis

Bleach + D.Gray-Man + Mahou Shoujotai Arisu...
és annak ellenére, hogy totál agyf*sz valahogy mégis tetszett (ok, a cg annyira nem). Viszont az animáció nagyon bejött... végülis Bones, szal hozták a szintet :D
A manga most hol tart? Érdemes belekezdeni?
Soul karaktere viszont ellenszenves. Ez a folytonos nyálcsorgatása tisztára azt a benyomást kelti, mintha valami retardált lenne, vagy nemtom... szal kaszaként szimpatikusabb :D
És a kasza miatt Maka>Blair :D


Quote from: Soul on 2008-04-10, 20:34:59
Quote from: LuckyDingo on 2008-04-10, 19:36:53
bár Soul hangján meglepődtem, de megszokható, mert ő Cool guy :D

Köhömm hát igen  :D.
és arra teper, hogy Death Scythe legyen... ennyire törzsgyökeres budapesti akarsz lenni? :D

Soul

Quote from: Lythis on 2008-04-11, 03:18:30
és arra teper, hogy Death Scythe legyen... ennyire törzsgyökeres budapesti akarsz lenni? :D

Korán reggel van... nem értelek.

LuckyDingo

Mangából 23 chapter jött ki eddig és érdemes belekezdeni, mert jaó :D
Amúgy ez a Late Night kiadás hát hogyismondjam télleg tökugyanaz, mint a sima.. [spoiler]egyszer ismételték meg azt, hogy Blair fürdik.. hurrá :XD[/spoiler]
Ez most vagy a későbbiekben lesz durvább, vagy nem tom :S

smash++

Én szinte csak az OP-t láttam eddig, mert másra nem volt időm.
De az alapján nagyon tetszik.
Most ez tuti hülye kérdés, de a late show raws-hoz lehet találni feliratot? :)
Vagy szedjem le a két verziót és mindig nézzem mag mindkettőt.

Theon

Quote from: smash++ on 2008-04-11, 10:35:09
Most ez tuti hülye kérdés, de a late show raws-hoz lehet találni feliratot? :)
Vagy szedjem le a két verziót és mindig nézzem mag mindkettőt.

Elvileg LoneWolf a késői kiadást subbolja, még nem láttam a munkájukat (folyamatban van :D).
LWF Soul Eater 1
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

KeLa

#18
Quote from: LuckyDingo on 2008-04-11, 09:04:25
Ez most vagy a későbbiekben lesz durvább, vagy nem tom :S
[spoiler]Azért még van esélye h dúrvul a dolog. Harcoknál vagy Stein ellen lesz olyan h legyen vmi cenzúrázható, a másik pedig Chrona felbukkanása, ha ott nem lesz a fight miatt cenzúra, akkor sehol sem - meg az ő kararktere már alapból megér egyet :Kiraly:

A túl sokat mutató ecchi jelenetek pedig úgy tűnik h mindkettőben ki vannak takarva :comp:
Pedig úgy vártam már a Thompson lányok bondage inda pyramid jelenetét :D  De biztos nem fognak annyit mutatni ://

Majd a dvd-rip... abban van minden reményem[/spoiler]

Quote from: Theon on 2008-04-11, 11:12:13
Elvileg LoneWolf a késői kiadást subbolja, még nem láttam a munkájukat (folyamatban van :D).
LWF Soul Eater 1
Én inkább megvárom az A-E & Saizen féle subot, már így is 3x szedtem le az utóbbi napokban :D

Alkyra

Én csak a Late Night versiont nézem majd.
Egyb. ki a legjobb subber team most? A legjobb minőséget szeretném letölteni.

Chronus

#20
Quote from: Alkyra on 2008-04-11, 12:41:59
Én csak a Late Night versiont nézem majd.
Ditto. Ha nincs is szinte semmi külömbség néha, azért még mindig jobb a több és komolyabb anyagot tartalmazó verziót szedni. Elvégre normál cenzored verzióban semmi plussz nincs amivel a Late Show nem rendelkezik. Azt meghagyom annak a korosztálynak amelyiknek szánták.

Amúgy nem emlékszem hogy a Blair-fürdős jelenet annyira extrahentai lett volna a mangában, kb ugyanennyit mutattak ott is, csak más szemszögből, de ott is valami mindig takart kb mindent. Tsubaki meg a Thompson nővérek többet voltak pucérek a series folyamán. Köv részben a manga tartalma szerint Tsubaki full nude lesz amúgy is, szóval ott ajd kiderül mennyire cenzorálnak.
[spoiler=tsubaki full nude][/spoiler]

Dub-zero

a cg-t es maka hangjat leszamitva egesz jo volt
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Én

Akkor LWF most a cenzúrázatlant adja? Nincs kedvem potyára leszedni. :redface:
Amúgy a manga bejövős, remélem ez is az lesz.

KeLa

Quote from: Chronus on 2008-04-11, 13:15:24
Amúgy nem emlékszem hogy a Blair-fürdős jelenet annyira extrahentai lett volna a mangában, kb ugyanennyit mutattak ott is, csak más szemszögből, de ott is valami mindig takart kb mindent.
Hmm... azért ilyet meg ilyet nem láthattál az animében ::) Blair nem nagyon akart kimászni a vízből...

Tudom h messze van a full nude-tól, de akkor is :D

Chronus

Quote from: KeLa on 2008-04-11, 15:41:41
Hmm... azért ilyet meg ilyet nem láthattál az animében ::) Blair nem nagyon akart kimászni a vízből...

Tudom h messze van a full nude-tól, de akkor is :D
Tudom. Igazából csak reménykedek, hogy Tsubaki full nude nem lesz szétbarmolva. Dont kill mah hope!! :D
Már nem azért, mintha komolyabb gondot okozna, de amúgy ha nem ez lenne cél, akkor mi értelme a Late Show-nak? Elvileg cenzúrázatlan kiadás akaródzott lenni. Annak is volt írva, csak aztán nem az lett belőlle. Az endig utáni prewiew részei meg már a trailerben is benne voltak. Baromira bonus material, kinézném hogy csak összetákolta vki otthon az egészet és nem is a lte show. Simán megcsinálható.

LuckyDingo

Kinek gépe rettenet, s nem játsza e remeket,
Szedjen SD torrentet, mert eme remeket lejátsza a rettenet!
Rumbel verzió SD

Lythis

Quote from: KeLa on 2008-04-11, 12:30:48
Quote from: LuckyDingo on 2008-04-11, 09:04:25
Ez most vagy a későbbiekben lesz durvább, vagy nem tom :S
[spoiler]Azért még van esélye h dúrvul a dolog. Harcoknál vagy Stein ellen lesz olyan h legyen vmi cenzúrázható, a másik pedig Chrona felbukkanása, ha ott nem lesz a fight miatt cenzúra, akkor sehol sem - meg az ő kararktere már alapból megér egyet :Kiraly:

A túl sokat mutató ecchi jelenetek pedig úgy tűnik h mindkettőben ki vannak takarva :comp:
Pedig úgy vártam már a Thompson lányok bondage inda pyramid jelenetét :D  De biztos nem fognak annyit mutatni ://

Majd a dvd-rip... abban van minden reményem[/spoiler]
csak hogy a többiek is tudják miről van szó (meg ha nem láttad volna eleget...)[spoiler][/spoiler]
Quote from: Soul on 2008-04-11, 06:27:59
Quote from: Lythis on 2008-04-11, 03:18:30
és arra teper, hogy Death Scythe legyen... ennyire törzsgyökeres budapesti akarsz lenni? :D

Korán reggel van... nem értelek.
Death Scythe szintén egy fórumtag itt, csak elég ritkán adja postolásra a fejét. Agymenés volt :)

Soul

#27
Quote from: LuckyDingo on 2008-04-12, 02:22:07
Kinek gépe rettenet, s nem játsza e remeket,
Szedjen SD torrentet, mert eme remeket lejátsza a rettenet!
Rumbel verzió SD


Én felkelni reggel, látni SD verzió lenni boldog, gondolni linkelni be, te elvenni kedv megelőzni engem grrr grrr grrr  :D.És még uncut is elv.


Quote from: Lythis on 2008-04-11, 03:18:30
Death Scythe szintén egy fórumtag itt, csak elég ritkán adja postolásra a fejét. Agymenés volt :)
Akár hogy boncolgatom, sikerült elérned hogy nézek ki a fejemből, a hasonlat vagy mi miatt.Ha nem is f*som a postokat már végre fanatic member vagyok  :smile:


upd.: végre sikerült megnéznem az első részt, hát igen jó lesz ez, nem hiába lesz pl 51 részes.Plussz én a rajzolásban is látok valamit, azaz máshol ilyen világot nem láttam még, és mint új dolog bejön.

Cobra

Rumbel milyen minőség?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

LuckyDingo

Quote from: Cobra on 2008-04-12, 16:48:21
Rumbel milyen minőség?
Eddig nekem a legjobban a AEN verzió tetszett a legjobban, a Rumbel se rossz egyébként. Szóval nézhetitek azt is nyugodtan.