Main Menu

Soul Eater

Started by chilip, 2008-04-10, 17:59:28

Previous topic - Next topic

minuszmiki

No, megnéztem én is a második részt. Igazából eddig bejövős a cucc, bár a late night showtól azért jóval több durvulást várnék.

Liquid Snake

Quote from: minuszmiki on 2008-04-20, 23:56:30
No, megnéztem én is a második részt. Igazából eddig bejövős a cucc, bár a late night showtól azért jóval több durvulást várnék.

Hiába vársz sokkal nagyobb durvulást... Mangát olvasod? Abban sem durvább egy fokkal sem mint az anime, csak az Ecchi részeknél mutatnak picit többet mint az anime-ben :)

minuszmiki

Mangát nem olvasom, de lehet, hogy előbb-utóbb nekiállok. Viszont el tudnám viselni a több ecchit. :)

KeLa

#63
LOL, vér van a hétfői SE-ben, méghozzá az eddigiekhez képest rengeteg :D

[spoiler=RAW]





[/spoiler]

minuszmiki


Alkyra

Nu végre...:) Kérdés h mennyire vágják majd ezt a normál verzióban?

motifator

Én is hozzákezdtem. Még csak az első részt néztem meg, de ennyi alapján elég ambivalens érzéseim vannak. Az univerzum és az animáció tetszik, a karakterekről még nem tudom, hogy mit gondoljak. A többséggel ellentétben nekem tetszik Maka Alban :wtf: hangja, nagyon emlékeztet Ninamorira a FLCL-ből.
Összességében elsőre bejövős a cucc, de nem tudom, hogy mennyi ideig fog tudni lekötni. Eddig még nem volt szerencsém shounen fight cuccokkal, One Peace-t, Bleach-et is abbahagytam. Valami érdekesebb sztorit kell felmutatnia ahhoz, hogy hosszabb távon fenntartsa az érdeklődésemet.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Liquid Snake

Quote from: motifator on 2008-04-21, 20:46:54
One Piece-t, Bleach-et is abbahagytam.

Életed legnagyobb hibáját követted el :D

motifator

Quote from: Liquid Snake on 2008-04-21, 21:06:04
Quote from: motifator on 2008-04-21, 20:46:54
One Piece-t, Bleach-et is abbahagytam.

Életed legnagyobb hibáját követted el :D

hátpersze...
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

LuckyDingo

Quote from: motifator on 2008-04-21, 21:18:48
Quote from: Liquid Snake on 2008-04-21, 21:06:04
Quote from: motifator on 2008-04-21, 20:46:54
One Piece-t, Bleach-et is abbahagytam.

Életed legnagyobb hibáját követted el :D

hátpersze...
Egyetértek Liquiddel, bár ez nem a fényezzük a OnePiece-t topic, de tényleg kár volt abbahagyni :P

Theon

Quote from: Liquid Snake on 2008-04-21, 21:06:04
Quote from: motifator on 2008-04-21, 20:46:54
One Piece-t, Bleach-et is abbahagytam.

Életed legnagyobb hibáját követted el :D

:tezsvir:
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

LuckyDingo

A 3as rész jól sikerült :) Liz és Patty aranyos Kid meg állat XD Egyedül azt a bizonyos Múmiás vetkőztetést hiányoltam, ami sajnos szerintem a late-nightból is kimarad :(

KeLa

Quote from: Alkyra on 2008-04-21, 20:41:46
Nu végre...:) Kérdés h mennyire vágják majd ezt a normál verzióban?
Vágják? :confused: Ez volt a "normál verzió" :)

/Vagy lehet h én nem értem hirtelen h mire gondoltál, most ébredtem fel, sry :punny:/

LuckyDingo

Patty and Liz :(

Anime /non-Late Night/:
[spoiler][/spoiler]
Manga:
[spoiler][/spoiler]
Jah bocsi a színezésért, de a Onemangán nem jellemző a highres.. XD Ha valakinek megvan nagyobb felbontásban, akkor élesítem :P

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-04-22, 22:36:18
Jah bocsi a színezésért, de a Onemangán nem jellemző a highres.. XD Ha valakinek megvan nagyobb felbontásban, akkor élesítem :P
Tökmindegy, a lényeg átjön. Nem utolsó sorban látható, hogy hol a gáz az anime és a manga közti eltéréssel, és hogy mit "várnánk" a Late Night-tól.

Amúgy megnéztem a 3as részt amolyan lezárásképp. Hát... ennyit erről. A grafikával semmibaj nem volt, a vetkőzős jelenet shitcenzored, szóval részemről ennyi. Ez is megy azon  animék közé amiknek a fight jeleneteit majd jól megnézem YouTube-on, hogy szép lett-e, a szorit meg már úgyis tudom előre, szóval arra meg marad a manga. (ami mellesleg jó friss már önmagában is, szóval valószínűleg fillerezni is fognak ^^ juppi)

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-04-22, 22:59:21
(ami mellesleg jó friss már önmagában is, szóval valószínűleg fillerezni is fognak ^^ juppi)
Végülis nem annyira friss :/ Ha így haladnak hogy 1 rész egy fejezet, akkor lazán mehet 47 rész, mert annyi chapter tuti van :) Ha nem több :/

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2008-04-22, 23:12:34
Quote from: Chronus on 2008-04-22, 22:59:21
(ami mellesleg jó friss már önmagában is, szóval valószínűleg fillerezni is fognak ^^ juppi)
Végülis nem annyira friss :/ Ha így haladnak hogy 1 rész egy fejezet, akkor lazán mehet 47 rész, mert annyi chapter tuti van :) Ha nem több :/

csak hol benne a sok ecchi/fan-service...oh hol van...(Jó,ez nem egy Fanservice anime, de akkoris...)

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-04-22, 23:12:34
Quote from: Chronus on 2008-04-22, 22:59:21
(ami mellesleg jó friss már önmagában is, szóval valószínűleg fillerezni is fognak ^^ juppi)
Végülis nem annyira friss :/ Ha így haladnak hogy 1 rész egy fejezet, akkor lazán mehet 47 rész, mert annyi chapter tuti van :) Ha nem több :/

Már most is csinálják :P Én pl a Sid-es jelenetre nem nagyon emlékszem a mangából, de lehet hogy csak én vagyok ilyen szilárd gyök, és már kihagy az agyam ^^"

KeLa

Quote from: Chronus on 2008-04-23, 00:52:20
Én pl a Sid-es jelenetre nem nagyon emlékszem a mangából, de lehet hogy csak én vagyok ilyen szilárd gyök, és már kihagy az agyam ^^"
Valóban nem volt benne, de nem hinném h ilyen apróbb "kiegészítések" rosszat tennének az animének, ilyen volt pl az is amikor az ep.2-ben Maka-ék találkoztak Black Star-ral, így legalább volt egy összekötő kapocs a 2 prologue rész között.
Sőt én még örülnék néhány filler epizódnak is, persze csak akkor ha vmi jóféle lesz :smile:


Liquid Snake

#80
Hehe ez a Kid még tán betegebb mint Blackstar és Soul xD Nagyon nagy rész volt, prológusnak vége, jöhet az igazi sztori :)

edit.: Áhh ezt az Ecchi-s részt tényleg nem kéne ennyire kicenzúrázniuk :S

KeLa

[spoiler=SE 04. RAW SPOILER]
Jól ment egészen a Sid vallatós -Maka bugyimutogatós részig - mivel azt egyszerűen kihagyták :confused:
LOL, azért remélem legalább a 5. részbe berakják vmi flashback formájában x(
Esetleg late-night?...  :falba: Kétlem x((([/spoiler]

Alkyra

Kérdés: Ígérte akárki is, hogy a late-night verzió más lesz mint a normál? Mármint a készítők közül vagy vlm hivatalos személy...
Me eddig semmiben sem különböznek...

KeLa

Sztem senki, de mindenki szentül meg volt győződve h az valami különleges "uncut" verzió lesz :muhahah:

LuckyDingo

Mondjuk mi értelme a late-night verziónak, ha tök ugyanaz, mint a rendes?  :gyagya:

Venom

Quote from: LuckyDingo on 2008-04-28, 23:31:53
Mondjuk mi értelme a late-night verziónak, ha tök ugyanaz, mint a rendes?  :gyagya:

Tipikus parasztbutítás.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

KeLa

Végül is benne van a nevében... egy éjszakai ismétlés :P


Én

Quote from: KeLa on 2008-04-28, 23:36:37
Végül is benne van a nevében... egy éjszakai ismétlés :P


Bebaszna...
Ááá még mindig nem néztem meg a 2. részt. :D Azért én is sajnálom, hogy kihagynak a mangából dolgokat, amiket többek között én is vártam.

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2008-04-28, 23:36:37
Végül is benne van a nevében... egy éjszakai ismétlés :P


Hol van az ismétlés benne? :P

Lythis

Quote from: KeLa on 2008-04-28, 22:45:31
[spoiler=SE 04. RAW SPOILER]
Jól ment egészen a Sid vallatós -Maka bugyimutogatós részig - mivel azt egyszerűen kihagyták :confused:
LOL, azért remélem legalább a 5. részbe berakják vmi flashback formájában x(
Esetleg late-night?...  :falba: Kétlem x((([/spoiler]
enjoy your "korhatárnélkülmegtekinthető" animu. Kétlem, hogy benne lenne. Az egész late night-ozás meg csak arra jó, hogy többen kattanjanak rá. imho legalábbis.

OST várható valamikor amúgy?