Main Menu

Nabari no Ou

Started by chilip, 2008-04-23, 11:47:38

Previous topic - Next topic

Cobra

Szeritnem várd meg a Conlave-et, remélhetőleg ők nem dobják a sorozatot. Bár sokat nem vesztünk vele szerintem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

Quote from: Cobra on 2008-09-02, 00:44:11
Szeritnem várd meg a Conlave-et, remélhetőleg ők nem dobják a sorozatot. Bár sokat nem vesztünk vele szerintem.

/nod

motifator

Wow, mégiscsak 26 részes lesz. Nem értem, hogy miért volt unknown number of episodes eddig anidb-n.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Christian

Hm..egész jó sorozatnak tűnik..csak a főhős, nos...identitás zavarban szenved szerintem. Az,hogy női hangja van még rá is tesz egy lapáttal. Főleg azért mert feltűnően nőies, és nem az a "próbálom fiúsra venni." Na mindegy, megpróbálom túltenni magam rajta. A Narutonál viszont még így is jobb.

LuckyDingo

Csak jó sorozatnak tűnik. Szép meg minden, de az utóbbi részek már uncsik voltak.. bár az már jórég volt :D Én Spec abbahagytam XD

Cobra

Jól indult, de sajnos rohamosan romlott az élvezhetőségi szintje. Annyira nem is zabar, hogy a Conclave mostanában havonta csak 2 részt ad ki.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

smash++

Én 15 részt néztem meg eddig és számomra még mindig jó, habár az elejéhez képest picit talán visszaesett. De a harcok még mindig tetszenek. Végre kiderült pár érdekes dolog. Remélem Mikulás Sensei kezd magával valamit mert nagyon kezd unalmas lenni...
Nagy hiba, hogy a kardos srác nem kardozik többet :D

LuckyDingo

Én valahol 18nál abbahagytom :D Vége van már egyébként? :XD Mert akkor lehet pótolom :D

Nevl

2-3 részt láttam, még mikor indították, de aztán abbahagytam és inkább kivártam a végét... 19-ig fent van a serveren is, de utána eléggé elszórva vannak torrentek és legtöbbje ismeretlen subber... ennyire lehalt az anime a végére, vagy csak licencelték?
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

KeLa

Kb. a közepénél kezd unalmassá és lassúvá válni, később van 1-2 jobb rész aztán megint gyengébb. A vége az amire azt lehet mondani h van olyan, mint az eleje.

Cobra

Kb a 12. rész környékén lett bejelentve, hogy licenszelik, ezért a legtöbben dobták. Aone-Conclave még néha ad ki részt, talán megcsinálják végig.
Hide and fear, Cobra Commander is here !